Skocz do zawartości

Nowy Burmistrz Ińska


Rekomendowane odpowiedzi

Ale jak to? Wybory sołtysa dopiero były, Larwa przegrała i już zaczęła nagonkę na Jolkę i chce ja wysadzić ze stołka? Czy ta larwa ma po kolei w głowie czy jej sie cos poprzestawiało?

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 961
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

3 minuty temu, Ucho napisał:

Wróble ćwierkają że Larwa kończy karierę w bibliotece

Nie będzie miała przedłużenia roboty, zostanie odwołana z przewodniczenia komisji, Jolki nie wywali z sołtysa, zda klucze od nowej świetlicy i wróci do piwnicy na blokach. Wszy mogę po stole chodzić, ale porządek musi być.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Ścienne napisał:

Nie będzie miała przedłużenia roboty, zostanie odwołana z przewodniczenia komisji, Jolki nie wywali z sołtysa, zda klucze od nowej świetlicy i wróci do piwnicy na blokach. Wszy mogę po stole chodzić, ale porządek musi być.

A kto to jest larwa

Odnośnik do odpowiedzi

Mieszkańcy utrzymują tyłu zbytecznych nierobów w gminie i wokół gminy.Główne podatki to ciężka praca mieszkańców.Co za nie zrobiono dla mieszkańców? Może jakiś chodnik lub kawałek drogi? Nie,te pieniądze przeżerająróżnego rodzaju imprezy i uległe,nic nie znaczące stowarzyszenia.Gmina trze tyłkiem po dnie.Liczy na cud od władzy,która ma ich w poważaniu.No chyba że idą wybory.Wówczas obiecują złote góry.Zmądrzejcie wreszcie nieloty.

Odnośnik do odpowiedzi

Mieszkańcy utrzymują lewactwo POst komuny i komuny.Nawet trawę wyskubali i wszystko pomalowali.Kni mają żreć i chlać a ludzie,mieszkańcy mają ich obslugiwać.Tak wieża że swoją huntą przejęła ILF,festiwał który miał slużyć miejscowej ludności.Nowa władza ani piśnie bo to ta sama opcja.

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, klika napisał:

Mieszkańcy utrzymują lewactwo POst komuny i komuny.Nawet trawę wyskubali i wszystko pomalowali.Kni mają żreć i chlać a ludzie,mieszkańcy mają ich obslugiwać.Tak wieża że swoją huntą przejęła ILF,festiwał który miał slużyć miejscowej ludności.Nowa władza ani piśnie bo to ta sama opcja.

Tu się z tobą nie zgodzę bo z tego co widziałem  radni olali jej zaproszenie i  większośc nie przyszła,także nie pisz tu farmazonów.

Odnośnik do odpowiedzi

Co zrobi p.Szkołut? Pójdzie śladem poprzedników okradających mieszkańców? 

To gminy mają więc ostatnie słowo w sprawie wysokości stawek. Nie wolno im tylko stosować wyższych od tych, które ogłasza minister finansów. Większość gmin podnosi je jednak do maksymalnego pułapu. 

Odnośnik do odpowiedzi
Mieszkaniec

Tak oglądam te zdjęcia z ILF i jakoś nie mogę znaleźć osób z Ińska  ,oprócz komitetu Teresy .Mam nadzieję że my jako mieszkancy Gminy  nie będziemy płacić za ich żarcie i picie oraz darcie ryja po nocach.

Odnośnik do odpowiedzi

Rozpoczęła się 51 edycja Ińskie Lato Filmowe. Pamiętajmy o pomysłodawcy tego wydarzenia Bohdanie Kowalskim. Gdyby nie wpadł na ten genialny pomysł to prawdopodobnie w Ińsku dzisiaj nie było by nawet kina. Ińsko moja miłość (jak mawiał Boguś) to dewiza, którą kierują się ludzie związani z festiwalem. Bohdan gdziekolwiek jesteś chapeau bas za ILF                                                                                                                                       P. kupczynski nie pisz pan głupot na fejsie ,jestes pan nie w temacie,to co piszesz to jest nie prawda ,osmieszasz sie. ludziom nie pieprz głup[ot . MOZE CIE TRZEBA LECZYC

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, KINOMANKA napisał:

Rozpoczęła się 51 edycja Ińskie Lato Filmowe. Pamiętajmy o pomysłodawcy tego wydarzenia Bohdanie Kowalskim. Gdyby nie wpadł na ten genialny pomysł to prawdopodobnie w Ińsku dzisiaj nie było by nawet kina. Ińsko moja miłość (jak mawiał Boguś) to dewiza, którą kierują się ludzie związani z festiwalem. Bohdan gdziekolwiek jesteś chapeau bas za ILF                                                                                                                                       P. kupczynski nie pisz pan głupot na fejsie ,jestes pan nie w temacie,to co piszesz to jest nie prawda ,osmieszasz sie. ludziom nie pieprz głup[ot . MOZE CIE TRZEBA LECZYC

To en cymbał jeszcze śmie zabierać głos w ińskich tematach? 

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, GIENKI napisał:

DEBIL BYL JEST I BEDXIE

Pierdolec kopciuch wypowiadaj się jak przegrałeś wybory z liwakiem ,a sprawami się nie podniecaj ilf ,bo gówno wiesz,byłeś w d**** ,jak ilf powstawało.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak on śmiał wypisywać takie bzdury .Wszyscy wiedzą kto założył ilf ,tylko kopnięty kopciuch nie wie.aTen frajer nie dorósł do niczego.Madrzy się nie wiesz to nie pieprz,twój bzdenny wpis to głupota twojej wyobraźni..Coś macie z głowami to u was rodzinne.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...