Mieszkaniec Napisano 2 godziny temu Zgłoś Udostępnij Napisano 2 godziny temu Banaszewska to najbardziej zawistna baba Cytuj Odnośnik do odpowiedzi
Oj tam Napisano 2 godziny temu Zgłoś Udostępnij Napisano 2 godziny temu 13 minut temu, Mieszkaniec napisał: Banaszewska to najbardziej zawistna baba A czemu a sie je dziwię Cytuj Odnośnik do odpowiedzi
1234 Napisano 12 minut temu Zgłoś Udostępnij Napisano 12 minut temu Huczka ty to jednak naprawdę masz coś tą łepetyną zamknij szkołę .kino boisko i postaw najlepiej Lidla ,durna babo ty masz takie pojęcie o kulturze jak twój guru Jacuś Cytuj Odnośnik do odpowiedzi
Rekomendowane odpowiedzi