Mieszkaniec Napisano Piątek o 16:42 Zgłoś Udostępnij Napisano Piątek o 16:42 Banaszewska to najbardziej zawistna baba Cytuj Odnośnik do odpowiedzi
Oj tam Napisano Piątek o 16:56 Zgłoś Udostępnij Napisano Piątek o 16:56 13 minut temu, Mieszkaniec napisał: Banaszewska to najbardziej zawistna baba A czemu a sie je dziwię Cytuj Odnośnik do odpowiedzi
1234 Napisano Piątek o 18:57 Zgłoś Udostępnij Napisano Piątek o 18:57 Huczka ty to jednak naprawdę masz coś tą łepetyną zamknij szkołę .kino boisko i postaw najlepiej Lidla ,durna babo ty masz takie pojęcie o kulturze jak twój guru Jacuś Cytuj Odnośnik do odpowiedzi
Piotrek Napisano Piątek o 19:25 Zgłoś Udostępnij Napisano Piątek o 19:25 Liwaki co tak płaczecie towarzystwo Ryśków , analnej .Paterkowej plus gruby banan koryto wam ucieka wstyd w końcu pogodzić trzeba się z klęską Brawo pani burmistrz Cytuj Odnośnik do odpowiedzi
Mieszkaniec Napisano Piątek o 19:34 Zgłoś Udostępnij Napisano Piątek o 19:34 7 minut temu, Piotrek napisał: Liwaki co tak płaczecie towarzystwo Ryśków , analnej .Paterkowej plus gruby banan koryto wam ucieka wstyd w końcu pogodzić trzeba się z klęską Brawo pani burmistrz Z jaką klęska? Klęska to niedługo będzie...a te brawa to za co? Hahahha Cytuj Odnośnik do odpowiedzi
tak Napisano wczoraj o 06:23 Zgłoś Udostępnij Napisano wczoraj o 06:23 10 godzin temu, Mieszkaniec napisał: Z jaką klęska? Klęska to niedługo będzie...a te brawa to za co? Hahahha Bananowa i Mrycha precz Cytuj Odnośnik do odpowiedzi
grom Napisano wczoraj o 06:49 Zgłoś Udostępnij Napisano wczoraj o 06:49 Coś kogoś popier- liło z tą NOCĄ ŚWIĘTOJAŃSKĄ 24 powinna być Cytuj Odnośnik do odpowiedzi
Wiem Napisano wczoraj o 08:27 Zgłoś Udostępnij Napisano wczoraj o 08:27 Za Liwaka nie było kiedyś i wtedy to super a tutaj jest i bił d***. Kalinowski ma maść to sobie kupcie tak się reklamował i się Wam przyda Cytuj Odnośnik do odpowiedzi
Kedzior Napisano wczoraj o 16:18 Zgłoś Udostępnij Napisano wczoraj o 16:18 Rudy chciał straszyc mała ojczyzne sadem za nieprawadziwe informacje na temat klubu i pieniedzy. Pieknie zostal wyjasniony milicjant Cytuj Odnośnik do odpowiedzi
Igor Napisano wczoraj o 17:11 Zgłoś Udostępnij Napisano wczoraj o 17:11 50 minut temu, Kedzior napisał: Rudy chciał straszyc mała ojczyzne sadem za nieprawadziwe informacje na temat klubu i pieniedzy. Pieknie zostal wyjasniony milicjant Liwakowe pomioty na czele z analną wasz naczelnik Jacuś już tu nie wróci ani on ani Kopciuch wbijać sobie w tą łepetynę Cytuj Odnośnik do odpowiedzi
ula Napisano 11 godzin temu Zgłoś Udostępnij Napisano 11 godzin temu 16 godzin temu, Igor napisał: Liwakowe pomioty na czele z analną wasz naczelnik Jacuś już tu nie wróci ani on ani Kopciuch wbijać sobie w tą łepetynę NIECH spier -dala-ją Cytuj Odnośnik do odpowiedzi
Judasz? Napisano 9 godzin temu Zgłoś Udostępnij Napisano 9 godzin temu To nie jest debata tylko cyrk małp.Jedne są zadowolone a drugie nie.Dlaczego nie ma nic na temat rozwoju tylko chwalenie się lub lamenty o sprawach drugorzędnych.Sezon w pełni a policja śpi.Przy okazji niewiele tutaj spraw w których słychać głos mieszkańców i ich rzeczywistych potrzeb(miejsca pracy),jak zostały rozwiązane kwestie wpuszczania do ścieków z tartaku,czy jakakolwiek ulica poboczna będzie remontowana.Zbyt wielkie są nakłady na sport i kulturę względem rzeczywistego rozwoju.Przyznawane dotacje dotyczą programów narzucanych z góry i na wiele z nich gmina nie ma na własny wkład.To z kolei obciąża budżet.Mikt nie zainteresował się ile srodków pochłaniają pensje urzędników.Może procentowo to coś podobnego jak że slużbą zdrowia.Panie wanienka kup pan sobie aparat słuchowy bo mikrofony są dla obserwujących sesje mieszkańców.Nikogo nie interesują sprawy podobne to tej z długoletnimi dzierżawami?Gdzie zyski gminy? Smoliński dla interesów SKSM zdradził swoich kumpli z opozycji.Zdrada i oszustwa to domena obecnej POst komuny. Cytuj Odnośnik do odpowiedzi
Jestem Napisano 5 godzin temu Zgłoś Udostępnij Napisano 5 godzin temu 3 godziny temu, Judasz? napisał: To nie jest debata tylko cyrk małp.Jedne są zadowolone a drugie nie.Dlaczego nie ma nic na temat rozwoju tylko chwalenie się lub lamenty o sprawach drugorzędnych.Sezon w pełni a policja śpi.Przy okazji niewiele tutaj spraw w których słychać głos mieszkańców i ich rzeczywistych potrzeb(miejsca pracy),jak zostały rozwiązane kwestie wpuszczania do ścieków z tartaku,czy jakakolwiek ulica poboczna będzie remontowana.Zbyt wielkie są nakłady na sport i kulturę względem rzeczywistego rozwoju.Przyznawane dotacje dotyczą programów narzucanych z góry i na wiele z nich gmina nie ma na własny wkład.To z kolei obciąża budżet.Mikt nie zainteresował się ile srodków pochłaniają pensje urzędników.Może procentowo to coś podobnego jak że slużbą zdrowia.Panie wanienka kup pan sobie aparat słuchowy bo mikrofony są dla obserwujących sesje mieszkańców.Nikogo nie interesują sprawy podobne to tej z długoletnimi dzierżawami?Gdzie zyski gminy? Smoliński dla interesów SKSM zdradził swoich kumpli z opozycji.Zdrada i oszustwa to domena obecnej POst komuny. Spierdalaj lewaku j***** jesteście jak dzuma Cytuj Odnośnik do odpowiedzi
Niestety Napisano 1 godzinę temu Zgłoś Udostępnij Napisano 1 godzinę temu kul jest ,ale w nie w Ińsku Cytuj Odnośnik do odpowiedzi
Rekomendowane odpowiedzi