Mieszkaniec Napisano 17 godzin temu Zgłoś Udostępnij Napisano 17 godzin temu Banaszewska to najbardziej zawistna baba Cytuj Odnośnik do odpowiedzi
Oj tam Napisano 17 godzin temu Zgłoś Udostępnij Napisano 17 godzin temu 13 minut temu, Mieszkaniec napisał: Banaszewska to najbardziej zawistna baba A czemu a sie je dziwię Cytuj Odnośnik do odpowiedzi
1234 Napisano 15 godzin temu Zgłoś Udostępnij Napisano 15 godzin temu Huczka ty to jednak naprawdę masz coś tą łepetyną zamknij szkołę .kino boisko i postaw najlepiej Lidla ,durna babo ty masz takie pojęcie o kulturze jak twój guru Jacuś Cytuj Odnośnik do odpowiedzi
Piotrek Napisano 14 godzin temu Zgłoś Udostępnij Napisano 14 godzin temu Liwaki co tak płaczecie towarzystwo Ryśków , analnej .Paterkowej plus gruby banan koryto wam ucieka wstyd w końcu pogodzić trzeba się z klęską Brawo pani burmistrz Cytuj Odnośnik do odpowiedzi
Mieszkaniec Napisano 14 godzin temu Zgłoś Udostępnij Napisano 14 godzin temu 7 minut temu, Piotrek napisał: Liwaki co tak płaczecie towarzystwo Ryśków , analnej .Paterkowej plus gruby banan koryto wam ucieka wstyd w końcu pogodzić trzeba się z klęską Brawo pani burmistrz Z jaką klęska? Klęska to niedługo będzie...a te brawa to za co? Hahahha Cytuj Odnośnik do odpowiedzi
tak Napisano 3 godziny temu Zgłoś Udostępnij Napisano 3 godziny temu 10 godzin temu, Mieszkaniec napisał: Z jaką klęska? Klęska to niedługo będzie...a te brawa to za co? Hahahha Bananowa i Mrycha precz Cytuj Odnośnik do odpowiedzi
grom Napisano 3 godziny temu Zgłoś Udostępnij Napisano 3 godziny temu Coś kogoś popier- liło z tą NOCĄ ŚWIĘTOJAŃSKĄ 24 powinna być Cytuj Odnośnik do odpowiedzi
Wiem Napisano 1 godzinę temu Zgłoś Udostępnij Napisano 1 godzinę temu Za Liwaka nie było kiedyś i wtedy to super a tutaj jest i bił d***. Kalinowski ma maść to sobie kupcie tak się reklamował i się Wam przyda Cytuj Odnośnik do odpowiedzi
Rekomendowane odpowiedzi