Mieszkaniec Napisano 3 godziny temu Zgłoś Udostępnij Napisano 3 godziny temu Banaszewska to najbardziej zawistna baba Cytuj Odnośnik do odpowiedzi
Oj tam Napisano 3 godziny temu Zgłoś Udostępnij Napisano 3 godziny temu 13 minut temu, Mieszkaniec napisał: Banaszewska to najbardziej zawistna baba A czemu a sie je dziwię Cytuj Odnośnik do odpowiedzi
1234 Napisano 1 godzinę temu Zgłoś Udostępnij Napisano 1 godzinę temu Huczka ty to jednak naprawdę masz coś tą łepetyną zamknij szkołę .kino boisko i postaw najlepiej Lidla ,durna babo ty masz takie pojęcie o kulturze jak twój guru Jacuś Cytuj Odnośnik do odpowiedzi
Piotrek Napisano 1 godzinę temu Zgłoś Udostępnij Napisano 1 godzinę temu Liwaki co tak płaczecie towarzystwo Ryśków , analnej .Paterkowej plus gruby banan koryto wam ucieka wstyd w końcu pogodzić trzeba się z klęską Brawo pani burmistrz Cytuj Odnośnik do odpowiedzi
Mieszkaniec Napisano 1 godzinę temu Zgłoś Udostępnij Napisano 1 godzinę temu 7 minut temu, Piotrek napisał: Liwaki co tak płaczecie towarzystwo Ryśków , analnej .Paterkowej plus gruby banan koryto wam ucieka wstyd w końcu pogodzić trzeba się z klęską Brawo pani burmistrz Z jaką klęska? Klęska to niedługo będzie...a te brawa to za co? Hahahha Cytuj Odnośnik do odpowiedzi
Rekomendowane odpowiedzi