Skocz do zawartości

Nowy Burmistrz Ińska


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.2 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Kupajło do budy

Lipa przestań się madrzyć ty cwierć palancie od wszelkich kombinacji.Twoja sfora z rady niech też zamknie gęby.Tylko doicie gminę na swoje bzdurne pomysły.Nie widzicie zaniedbań w infrastruktórze mniej widoczny h a jakże ważnych uliczek.To wy świadomie z Liwakiem wpuściliscie żwirków aby zdewastowali gminę.

Odnośnik do odpowiedzi
A gdzie mieszkańcy?

Spotykacie się z v-ce marszałkiem woj.zachodniopomorskiego i nie podnosicie sprawy obwodnicy Ińska tylko remontu drogi powiatowej po której szaleją ciężkie 50 tonowe samochody żwirków i nie tylko?Niech jeżdzą drogą wojewódzką na Recz.Jakie atrakcje turystyczne jak obok smród i hałas tych pojazdów.O bezpieczeństwie nie wslomnę.O kogo wy dbacie? O mieszkańców czy żwirków znikających kokosy na niszczeniu Natury 2000 i IPK?

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, A gdzie mieszkańcy? napisał:

Spotykacie się z v-ce marszałkiem woj.zachodniopomorskiego i nie podnosicie sprawy obwodnicy Ińska tylko remontu drogi powiatowej po której szaleją ciężkie 50 tonowe samochody żwirków i nie tylko?Niech jeżdzą drogą wojewódzką na Recz.Jakie atrakcje turystyczne jak obok smród i hałas tych pojazdów.O bezpieczeństwie nie wslomnę.O kogo wy dbacie? O mieszkańców czy żwirków znikających kokosy na niszczeniu Natury 2000 i IPK?

Miej pretensje do Liwaka który nas tak urządził 

Odnośnik do odpowiedzi
Skandal i głupota
2 godziny temu, A gdzie mieszkańcy? napisał:

Spotykacie się z v-ce marszałkiem woj.zachodniopomorskiego i nie podnosicie sprawy obwodnicy Ińska tylko remontu drogi powiatowej po której szaleją ciężkie 50 tonowe samochody żwirków i nie tylko?Niech jeżdzą drogą wojewódzką na Recz.Jakie atrakcje turystyczne jak obok smród i hałas tych pojazdów.O bezpieczeństwie nie wslomnę.O kogo wy dbacie? O mieszkańców czy żwirków znikających kokosy na niszczeniu Natury 2000 i IPK?

Jasne to nie wasza ręka.To po co tam pasożytujecie jeżeli nic nie możecie.Dupki z was a nie samorząd.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...