Serek Napisano Piątek o 10:36 Zgłoś Udostępnij Napisano Piątek o 10:36 37 minut temu, renia napisał: EWA to NAJLEPSZA BURMISTRZ od kilku kadencji Może nie najlepsza ale zapewno lepsza od poprzednika o którego tak walczy przygłupi banan 🍌 i ubek po strzelbie Cytuj Odnośnik do odpowiedzi
Kupajło do budy Napisano Piątek o 11:45 Zgłoś Udostępnij Napisano Piątek o 11:45 Lipa przestań się madrzyć ty cwierć palancie od wszelkich kombinacji.Twoja sfora z rady niech też zamknie gęby.Tylko doicie gminę na swoje bzdurne pomysły.Nie widzicie zaniedbań w infrastruktórze mniej widoczny h a jakże ważnych uliczek.To wy świadomie z Liwakiem wpuściliscie żwirków aby zdewastowali gminę. Cytuj Odnośnik do odpowiedzi
Ewka Napisano Sobota o 08:57 Zgłoś Udostępnij Napisano Sobota o 08:57 Kupa zawsze śmierdzi.Jego ludzie też przesiąkli oszustwem. Cytuj Odnośnik do odpowiedzi
A gdzie mieszkańcy? Napisano 1 godzinę temu Zgłoś Udostępnij Napisano 1 godzinę temu Spotykacie się z v-ce marszałkiem woj.zachodniopomorskiego i nie podnosicie sprawy obwodnicy Ińska tylko remontu drogi powiatowej po której szaleją ciężkie 50 tonowe samochody żwirków i nie tylko?Niech jeżdzą drogą wojewódzką na Recz.Jakie atrakcje turystyczne jak obok smród i hałas tych pojazdów.O bezpieczeństwie nie wslomnę.O kogo wy dbacie? O mieszkańców czy żwirków znikających kokosy na niszczeniu Natury 2000 i IPK? Cytuj Odnośnik do odpowiedzi
Ala Napisano 4 minuty temu Zgłoś Udostępnij Napisano 4 minuty temu 1 godzinę temu, A gdzie mieszkańcy? napisał: Spotykacie się z v-ce marszałkiem woj.zachodniopomorskiego i nie podnosicie sprawy obwodnicy Ińska tylko remontu drogi powiatowej po której szaleją ciężkie 50 tonowe samochody żwirków i nie tylko?Niech jeżdzą drogą wojewódzką na Recz.Jakie atrakcje turystyczne jak obok smród i hałas tych pojazdów.O bezpieczeństwie nie wslomnę.O kogo wy dbacie? O mieszkańców czy żwirków znikających kokosy na niszczeniu Natury 2000 i IPK? Miej pretensje do Liwaka który nas tak urządził Cytuj Odnośnik do odpowiedzi
Rekomendowane odpowiedzi