Skocz do zawartości

Nowy Burmistrz Ińska


Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Ania napisał:

Mam pytanie do mieszkańców Storkowa,czy to prawda,że na wczorajszym zebraniu Burmistrz powiedziała,że mieszkańcy mają się dołożyć do nowej hydroforni?. Jeżeli to prawda to hit

ha ha ha

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 1.1 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Pytanie do burmistrzyni Ińska i jej pracowników.

Dlaczego wasza strona BIP jest tak nieczytelna a podawane dokumenty trudno dostępne? Czy to świadome ukrywanie swoich działań,czy też utrudnianie mieszkańcom gminy i nie tylko dostępu do wszelkich informacji publicznych.

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Pytam napisał:

Pytanie do burmistrzyni Ińska i jej pracowników.

Dlaczego wasza strona BIP jest tak nieczytelna a podawane dokumenty trudno dostępne? Czy to świadome ukrywanie swoich działań,czy też utrudnianie mieszkańcom gminy i nie tylko dostępu do wszelkich informacji publicznych.

Nie wiesz gdzie Burmistrz przyjmuje idź do niej i zadaj jej te pytania a nie tu piszesz 

Odnośnik do odpowiedzi
Ani ta,ani tamta

Dlaczego ja mam pytać o coś co powinno działać dla dobra mieszkanców.Ukrywanie badź komplikowanie dostępu do danych to zasrany obowiązek gminy.Bip ma slużyć mieszkańcom,ulatwiać dostęp do informacji publicznych.A jest zagmatwany.Jak lrości ludzie mają sobie poradzič? Chyba że obecna władza idzie wzorem poprzedników,ukrywających co tylko się dało.Przeczytaleś geniuszu to i zapewne Szkołutowa też.

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 21.09.2024 o 20:16, Wiem napisał:

Alina tych kamyczków się nie kupuje, zostawia się w różnych miejscach i kto znajdzie to może zawieźć go do innego miasta lub zostawić sobie, i pochwalić ze znalazłaś. Wiem że to wiesz, tylko drwisz z seniorów. Kamyczki możesz kupić ale też i poszukać nawet w jeziorze, kup sobie pisajmki i pomaluj to będziesz miała frajdę, a potem ogłosi na Fejsie i olx że chcesz sprzedać swoje i wtedy możesz zasilić poszkodowanych w powodzi. 

Te kamyczki włóż sobie do piczki

Odnośnik do odpowiedzi
Tamta czy ta

Pani Burmistrz proszę naprawić BIO tak aby był zrozumiały dla wszystkich,także tych spod budki z piwem (wiadomo gdzie).Mieszkańcy nie proszą Was o to lecz żądają.Obecny BIP to krzyżówka dla wykształconych a reszta nic nie znajdzie w tej waszej układance.

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 21.09.2024 o 20:16, Wiem napisał:

Jeszcze ten ,jak piszesz szlabanowy wam pokażę ,wasze nie prawidlosci,Wy potraficie tylko mścić i wyzywać ,oglądałam wasza sesje ,to rozpacz co tam wy wygadujecie .Widać jak chcecie zniszczyć burmistrzowa .To widać jak chcecie , żeby wrócił psuj w pełnym wymiarze były Jacek.Ale to już było i nie wróci.

 

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo na tym wszystkim ,stracą ludzie,że wybrali takich nie kompetentnych,mściwych,zarozumiałych,podłych radnych taki jak Ruselewski,banasiewski ,klisio,który robi sobie prywatne w szkole,przez to że jest radny,przewodniczący który nie potrafi wykonywać pracę na sesji ,mąci ,plecie aż się srac chce.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...