Skocz do zawartości

Brak szacunku dla sybiraków


Rekomendowane odpowiedzi

"Dzień 10 lutego to rocznica pierwszej masowej wywózki Polaków na Syberię."

Panie radny to nie była wycieczka tylko wysyłanie polaków na pewną śmierć. Zmień Pan to na "10 lutego to rocznica pierwszego masowego wywozu Polaków na Syberię." bo w pale się nie mieści, że taki ubogi zasób słowny Pan masz. A najlepiej nie pisz Pan już w ogóle o takich zdarzeniach bo nie wiem czy jest Pan ignorantem czy po prostu idiotą.

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej to nie była "wycieczka na pewną śmierć" skoro Sybirak przeżył !!

Ty j***** popierdolony kretynie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie pisz lepiej wcale ośla górko i ty wicku bo jeszcze więcej będzie postów za takie słowa które was zniszczą. Jesteś s******** który bierze kasę za to że okradał państwo taka wypowiedź jest haniebna i godna potępienia. Jako radny i przewodniczący rady nie godzi się pisać bzdur na temat tragedii ludzkiej. Żebyś zdechł do jutra hieno polityczna.

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejny, powiedz to tym ludziom, którzy stracili swoje życie będąc zesłanym. Wstyd mi za was, nie umiecie nawet ludzi po śmierci uszanować. Za chwilę zaczniecie pisać, że Polacy byli tam wysyłani na wakacje i umierali przez zatrucie pokarmowe. Wstyd po prostu wstyd. Kogo to Ińsko wybrało to mi się w głowie nie mieści. Najpierw będziecie nazywać wywozy "wywózkami" a potem jeszcze powiecie, że Polacy sami sobie winni.

Odnośnik do odpowiedzi

"Dzień 10 lutego to rocznica pierwszej masowej wywózki Polaków na Syberię."

Panie radny to nie była wycieczka tylko wysyłanie polaków na pewną śmierć. Zmień Pan to na "10 lutego to rocznica pierwszego masowego wywozu Polaków na Syberię." bo w pale się nie mieści, że taki ubogi zasób słowny Pan masz. A najlepiej nie pisz Pan już w ogóle o takich zdarzeniach bo nie wiem czy jest Pan ignorantem czy po prostu idiotą.

Za dużo oczekujesz od Szafrana ale zgadzam się, dobór słów był zły. Intencje były dobre ale efekt końcowy nie jest zadowalający a tym bardziej rozumiem dlaczego się tak irytujesz gdy obserwuję kampanie dotyczące "niemieckich (polskich) obozów koncentracyjnych. Niby jedno słowo a sens już się zmienia. Mimo to nie liczyłbym na to, że Szafran zmieni jedno słowo w swoim wpisie bo on nie umie się przyznać do błędu zwłaszcza gdy napisałeś to tutaj na forum gdzie ciągle go wieża z kolegami poniewiera.

Odnośnik do odpowiedzi

Powstaje nowa historia w wydaniu opozycji. Jeszcze wyjdzie że Hitler budował w Polsce obozy czyt. zakłady przemysłowe żeby dać na miejsca pracy. Nie mogę przełknąć śliny tak mnie zbulwersował wpis jakiegoś durnia ale przecież wiadomo kogo bo wpis jest na portalu.

Odnośnik do odpowiedzi

Za dużo oczekujesz od Szafrana ale zgadzam się, dobór słów był zły. Intencje były dobre ale efekt końcowy nie jest zadowalający a tym bardziej rozumiem dlaczego się tak irytujesz gdy obserwuję kampanie dotyczące "niemieckich (polskich) obozów koncentracyjnych. Niby jedno słowo a sens już się zmienia. Mimo to nie liczyłbym na to, że Szafran zmieni jedno słowo w swoim wpisie bo on nie umie się przyznać do błędu zwłaszcza gdy napisałeś to tutaj na forum gdzie ciągle go wieża z kolegami poniewiera.

Nie musi zmieniać bo jego głupota już się ukazała. Czy ktoś go poniewiera czy nie to fakty trzeba pokazywać takimi jakie są a nie pluć jęzorem i udawać znawcę od wszystkiego. Na tę poniewierkę od dzisiaj zasługuje jeszcze bardziej. Głupotę trzeba tępić a on tym razem chciał zabłyszczeć i mu dziadowi nie wyszło.

Odnośnik do odpowiedzi

A ty skąd niby wiesz, że wieża z kolegami Włodka tutaj gnębią, co?????????????????????????

A kto miałby mieć w tym interes żeby opinia o nim się pogorszyła jak nie właśnie ona? Była przewodniczącą już nie jest. Muszę coś więcej dodawać?

Odnośnik do odpowiedzi

A kto miałby mieć w tym interes żeby opinia o nim się pogorszyła jak nie właśnie ona? Była przewodniczącą już nie jest. Muszę coś więcej dodawać?

Na nim poznają się już niedługo radni Ińsko Razem. Wtedy nadejdzie jego koniec. Panie Zbyszku profanujecie funkcję radnych i przewodniczącego tak być nie może.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie musi zmieniać bo jego głupota już się ukazała. Czy ktoś go poniewiera czy nie to fakty trzeba pokazywać takimi jakie są a nie pluć jęzorem i udawać znawcę od wszystkiego. Na tę poniewierkę od dzisiaj zasługuje jeszcze bardziej. Głupotę trzeba tępić a on tym razem chciał zabłyszczeć i mu dziadowi nie wyszło.

Szafran przez całą kadencję musiał znosić dogryzanie od IFS na sesjach więc teraz musi się przyzwyczaić do tego, że sytuacja się zmieniła i nikt nie będzie na niego wjeżdżał jak do tej pory. Tutaj na forum na pewno jest to sprawka działoszewskiej i jej popleczników. Co do tego jego wpisu na fejsie to jest to wpis niefortunny. Na pewno nie miał nic złego na myśli bo kto oglądał sesja widział, że on jest prostym człowiekiem może nie zdawał sobie sprawy z tego, że jedno słowo robi taką różnicę. W każdym razie nie robiłbym z tego takiej afery bo myślę, że intencje były dobre. Kto inny o tym wydarzeniu napisał dzisiaj oprócz niego na portalu, była gdzieś informacja o tym? Ja niczego nie widziałem więc cieszę się, że chociaż on o tym pamiętał. Dla młodszego pokolenia mało to znaczy ale jak przeczytają to chociaż, coś, zapamiętają.

Odnośnik do odpowiedzi

Szafranowi nie ma co się dziwic ,zawsze chce zabłysnoć -skutek jest inny.Chciał byc liderem ,Terenie wykopał to teraz niech się pilnuje .Ja go na podium nie stawiałem .Sam tak dążył do tego bo aż diabłu sie zaprzedał.

Od i cała prawda o wielkim włodku a to tylko zwykły sprzedawczyk który dobił targu.

Odnośnik do odpowiedzi

Szafranowi nie ma co się dziwic ,zawsze chce zabłysnoć -skutek jest inny.Chciał byc liderem ,Terenie wykopał to teraz niech się pilnuje .Ja go na podium nie stawiałem .Sam tak dążył do tego bo aż diabłu sie zaprzedał.

Tak, tak działoszewska ty już powiedziałaś na sesji, że on się sprzedał diabłu. Zacznij się wpisywać jako ty to przynajmniej będzie wiadomo kto na szafrana tak jadem pluje cały czas.

Odnośnik do odpowiedzi

Szafran przez całą kadencję musiał znosić dogryzanie od IFS na sesjach więc teraz musi się przyzwyczaić do tego, że sytuacja się zmieniła i nikt nie będzie na niego wjeżdżał jak do tej pory. Tutaj na forum na pewno jest to sprawka działoszewskiej i jej popleczników. Co do tego jego wpisu na fejsie to jest to wpis niefortunny. Na pewno nie miał nic złego na myśli bo kto oglądał sesja widział, że on jest prostym człowiekiem może nie zdawał sobie sprawy z tego, że jedno słowo robi taką różnicę. W każdym razie nie robiłbym z tego takiej afery bo myślę, że intencje były dobre. Kto inny o tym wydarzeniu napisał dzisiaj oprócz niego na portalu, była gdzieś informacja o tym? Ja niczego nie widziałem więc cieszę się, że chociaż on o tym pamiętał. Dla młodszego pokolenia mało to znaczy ale jak przeczytają to chociaż, coś, zapamiętają.

Co zapamiętają że jakiś prostak zwany przewodniczącym rady wciska ludziom na portalu że ludzie wyjechali i wrócili i nic się nie stało. Jak jest taki prosty człowiek to niech się nie pcha do władzy bo to do czegoś zobowiązuje. Myślę że teraz dostanie więcej po jajach niż za czasów IFS i nie tylko od Działoszewskiej i spółki ale od innych też. Nikt w pakiecie uzgodnień nie deklarował uprzejmości jak się na krytykę narazi.

Odnośnik do odpowiedzi

To jest temat dotyczący sybiraków. Nie życzę sobie tutaj polityki i takich wpisów! Macie dziesiątki innych miejsc gdzie możecie sobie pisać o tym kto co robi, ale nie tutaj! Ten Pan nie umiał uszanować tragicznej śmierci ludzi i dlatego tutaj napisałem. Jak chcecie pisać o sybirakach i o historii to piszcie ale nie róbcie z tego tematu jakiegoś folwarku politycznego bo wtedy pokażecie, że jesteście tacy sami jak ten Pan i jego wpis.

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno trudny temat.Trzeba współczuc tym dzieconm i ich rodzicom którzy zostali wywiezieni wbrew swojej woli.Bolszewizm nie zna regół.Tak kacapy zgotowali im los.Oni bardzo pamietają co przezyli .Zastanawiam sie dlka czego im się to przypomina.Dzieci powinny miec zwiększone godziny w szkole nauki w tym temacie.Tym ludziom gdzie jest obchodzony dzień sybiraka może ekipa rządząca cos innego wymysliła,może zafundowali by im wycieczke i pokazali jak Polska przez ostatnie lata się dzwigneła a nie te upadające Ińsko zwłaszcza po rządach dwóch kadencji IFS.

Jasne,że powinno się zmieniać formy tej przykrej rocznicy."Sybiraków" wykorzystuje się jako "namacalny dowód" w lekcji historii. Jako,że są Oni w bardzo podeszłym wieku,jest obawa,że "namacalnego dowodu historycznego" może już zabraknąć. A wycieczkę można im zorganizować wiosną,nie czekajac na rocznicę 10 lutego.

Odnośnik do odpowiedzi

To jest temat dotyczący sybiraków. Nie życzę sobie tutaj polityki i takich wpisów! Macie dziesiątki innych miejsc gdzie możecie sobie pisać o tym kto co robi, ale nie tutaj! Ten Pan nie umiał uszanować tragicznej śmierci ludzi i dlatego tutaj napisałem. Jak chcecie pisać o sybirakach i o historii to piszcie ale nie róbcie z tego tematu jakiegoś folwarku politycznego bo wtedy pokażecie, że jesteście tacy sami jak ten Pan i jego wpis.

Pisze się tu o osobie która wpisem zbezcześciła pamięć wywozu na Syberię Polaków.

Odnośnik do odpowiedzi

Młodszym trzeba wciskać do łbów o co w tym wszystkim chodzi bo to oni potem będą opowiadać swoim dzieciom. Ale zgadzam się z przedmówcą, o starszych też trzeba zadbać tylko tych prawdziwych sybiraków a nie samozwańczych pajaców, którzy nie wiedzą co to lasy, rzeki i tundra syberyjska.

Odnośnik do odpowiedzi
obrońca Szafrana

"Dzień 10 lutego to rocznica pierwszej masowej wywózki Polaków na Syberię."

Panie radny to nie była wycieczka tylko wysyłanie polaków na pewną śmierć. Zmień Pan to na "10 lutego to rocznica pierwszego masowego wywozu Polaków na Syberię." bo w pale się nie mieści, że taki ubogi zasób słowny Pan masz. A najlepiej nie pisz Pan już w ogóle o takich zdarzeniach bo nie wiem czy jest Pan ignorantem czy po prostu idiotą.

Szafran nikogo nie obraził, a już na pewno nie Sybiraków http://rzeszow.tvp.p...wieckich-lagrow
Odnośnik do odpowiedzi

Do Gość: Inni jednak tego nie rozumieją i zaraz przerzucają się swoimi politycznymi ulubieńcami. Niech robią to gdzie indziej bo inni, którzy chcą o sybirakach coś napisać zaraz są zagłuszani! Ten wpis definitywnie pokazuje jak się o sybirakach myśli. Jesteśmy jak piąte koło u wozu. Zapomniani przez ludzi, zakrzywieni przez historyczne wyobrażenie i ignorowani przez swoich bo nie potrafią na chwilę skupić się na tej tragedii i odstawić politykę. Wstyd, nie myślałem, że aż tak się ludzie pogrążyli w sobie.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...