Skocz do zawartości

Ignorujcie trola (Olo)


Olo trol

Rekomendowane odpowiedzi

Olo wszystko jest okej.Masz poparcie tylko pisz zawsze na tamat tak jak do tej pory.Te barany Rzepę zapraszają do inska i piszą że to marszałek.Będzie umoralniał naszych mieszkanców jak firme założyć My młodzi nie jesteśmy baranami i umiemy czytać i posługiwać sie w przepisach o tej tematyce.Czego ten pan nie przywieżie walizki pieniędzy na na remont drogi w Sciennym którą Szafran zablokował zbierając podpisy.Nie wiem od kiedy taki ten pan aktywny się zrobił.Racin też się z nim fotografował jak załatwiał dofinansowania na błędne inwestycje.Znów będą go przedstawiać jako dobrego wujka .Ten pan był tyle w urzędzie marszałkowskim że nic nam nie pomógł.To po prostu zagrywka marketingowa .Na tym spotkaniu oczywiście będzie śmietanka inska ,to będzie ten właściwy elektorat.W Kampani Ruciński a teraz Rzepa.Idą wybory jak majowe na Prezydenta a jesienią do parlamentu to hieny się pokazują,a szafran sobie ich zaprasza pod przykrywką umoralniania co do zakładania działalności .

Bez zwątpienia to są oszuści i krętacze.Za stołki są gotowi nawet tyłek wylizać.W tym ińskim barłogu nic się nie zmieni bez referendum.Popatrzcie prze pryzmat ostatnich 8-10 lat. Nic nowego nie zaistniało, drogi w jeszcze gorszym stanie, chodniki także.Budownictwo komunalne leży rynek pracy jeszcze bardziej.Jedynym zbawcą jest żwirownia i jej interesy. Wszyscy oni zmierzają w tę czarną dziurę, ona ich pomału wciąga.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak mogą być dobre drogi i chodnik.Racin tylko dziury łatał a bezrobocie pod nadzorem Sałdaka robiło chodniki.Powód tanio.Skutek taki że po krótkim czasie będzie drogo.Nowy burmistrz Jacek także zaczyna od powiatu co do chodników i dróg.Powiat załata dziury i da kostkę na chodnik wykonają prace bezrobotni a nadzór dostanie Sałdak.Ma byc tanio.Kasy nie ma Nie mam już pomysłu jak przez Scienne pzrejechać.Szafran powinien zbudować obwodnice lub otworzyć szlak turystyczny a samochodom zakaż poruszania się.

Odnośnik do odpowiedzi
barany i osły

Jak mogą być dobre drogi i chodnik.Racin tylko dziury łatał a bezrobocie pod nadzorem Sałdaka robiło chodniki.Powód tanio.Skutek taki że po krótkim czasie będzie drogo.Nowy burmistrz Jacek także zaczyna od powiatu co do chodników i dróg.Powiat załata dziury i da kostkę na chodnik wykonają prace bezrobotni a nadzór dostanie Sałdak.Ma byc tanio.Kasy nie ma Nie mam już pomysłu jak przez Scienne pzrejechać.Szafran powinien zbudować obwodnice lub otworzyć szlak turystyczny a samochodom zakaż poruszania się.

To łatanie i klejenie to nic innego jak utrzymywanie starych komunistycznych metod pracy.Tutaj jest niezbędny, etapowy kapitalny remont całej infrastruktury drogowej i chodnikowej.Takie rzeczy planuje się i uzgadnia z RDP i WDR.Oni łaski nie robią,bo my to też część Polski. A jakiś tam rzepa czy kalafior to tylko propaganda i utrzymywanie obecnej metody dojścia do funduszy i koryt.Pokażcie ile dokumentów powstało na ten temat jako przejaw działania Działoszewskiej,Racinowskiego czy też nowego burmistrza? Od czego była i jest rada bezradnych? Czy taki zakościelny, wkrętak, ataman czy inna menda cokolwiek otworzyli gęby w tym zakresie?

Odnośnik do odpowiedzi

Wszyscy na tym forum piszecie o drogach ze są złe, że burmistrz robi to czy tamto. Ja się pytam czy ktoś pamięta czasy panowania Zimnickiego? Jak wyglądała sprawa bezrobocia? Co mamy teraz: przychodnię w której nie ma odpowiednich lekarzy, nie wspomnę o rechabilitacji(sprzęt został sprzedany), brak cpn, brak poczty, nie wspomne o miejscach pracy oczywiście brak, policja niby jest a tak naprawde jej nie ma, turystyka -tragedia. Jeszcze trochę a Ińsko nie bedzie miasteczkiem tylko wsią.

Odnośnik do odpowiedzi

Wszyscy na tym forum piszecie o drogach ze są złe, że burmistrz robi to czy tamto. Ja się pytam czy ktoś pamięta czasy panowania Zimnickiego? Jak wyglądała sprawa bezrobocia? Co mamy teraz: przychodnię w której nie ma odpowiednich lekarzy, nie wspomnę o rechabilitacji(sprzęt został sprzedany), brak cpn, brak poczty, nie wspomne o miejscach pracy oczywiście brak, policja niby jest a tak naprawde jej nie ma, turystyka -tragedia. Jeszcze trochę a Ińsko nie bedzie miasteczkiem tylko wsią.

To prawda a może tak było by lepiej.Wioska przynależna do innej gminy to same zyski.Ile buraków i pierdzistołków karmimy bezowocnie.To oni wykańczają gminę swoim obciążeniem.

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem że TROL to ten gościu z Wisoli

Myślę że trol to małpa z cyrku na oślej górce jeszcze jest ewentualność, że trol to po prostu michał. On z włodkiem maja takie trolowe pomysły. Olo nie ma się czego bać będzie miał roboty przez te cztery lata dzięki tym trzem trolom z opozycji że hej!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Wszyscy na tym forum piszecie o drogach ze są złe, że burmistrz robi to czy tamto. Ja się pytam czy ktoś pamięta czasy panowania Zimnickiego? Jak wyglądała sprawa bezrobocia? Co mamy teraz: przychodnię w której nie ma odpowiednich lekarzy, nie wspomnę o rechabilitacji(sprzęt został sprzedany), brak cpn, brak poczty, nie wspomne o miejscach pracy oczywiście brak, policja niby jest a tak naprawde jej nie ma, turystyka -tragedia. Jeszcze trochę a Ińsko nie bedzie miasteczkiem tylko wsią.

Święta prawda! Wy za 4 lata błagajcie Zimnickiego, żeby wrócił i naprawił to co Wy zepsuliście przez tyle lat.

Odnośnik do odpowiedzi

Święta prawda! Wy za 4 lata błagajcie Zimnickiego, żeby wrócił i naprawił to co Wy zepsuliście przez tyle lat.

Co wy głupcy pieprzycie przecież koń najbardziej rozsprzedał gminę i stracił gminny majątek na beznadziejne pomysły i ustawianie rodziny. Chyba wam mózg wytopiło prze te lata albo nie macie pojęcia o jego machlojkach.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Co wy głupcy pieprzycie przecież koń najbardziej rozsprzedał gminę i stracił gminny majątek na beznadziejne pomysły i ustawianie rodziny. Chyba wam mózg wytopiło prze te lata albo nie macie pojęcia o jego machlojkach.

Bo im się marzyło zawładnąć cała gminę i rządzić jak Putin.Zresztą takie ciecie bez wyjątku a po cichu wszystko sobie poustawiali.Taki rozpizdziaj jak teraz im nawet pasuje.Można rznąć przygłupa doradcę od wszystkiego,prawda koniu?

Odnośnik do odpowiedzi

Olo milczy jak grób, w ciszy szykuje papiery do konkursu na dyra szkoły.

Jako rodzic patrzę co robicie z tą szkołą. Ucierpią jak zwykle dzieci. Ta szkoła dawno przestała uczyć stała się tylko dobrym źródłem utrzymania wiejskich nauczycieli. Ja się zgadzam z tym co na innym poście napisała "ALA" szkoła to rozgadiasz taki jak w burdelu. Pani Dziemiańczuk to pokorne cielę którym można kierować jak się chce. Na sesjach nigdy nie wiedziała o co chodzi ani nawet jak się odnieść do sprawy teraz już tylko gorzej może być. Terminy lecą konkurs nie ogłoszony więc zanim to nastąpi będzie koniec roku. I znów wyniki testów pokażą politykę gminną.

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoła utrapienie,nie ma spokoju.Dzieci tez żyją tymi wydarzeniami co dziś miały miejsce a nie nauką.W takich sytuacjach w nauczyciel swych myśli nie skupia na nauce tyko kto komu dowali.W tym cyrku oczywiście zabłysnął Michał z Jarkiem ,szkoda słów.Znów wszystko zgonią na rodziców a zaraz będą chcieć trzynaste pensje.Co z tego że racin dawał im przed wyborami kasę za wychowawstwo pod pretekstem że dawno podwyżki nie było.Można było dać jak efekty będa z tymi najsłabszymi pogonione a nie tak jak jest.Pani wice Dyrektor cały czas snuła intrygę jak Czubkowskiego obalić i dopięła swego za zmową wszystkich z Ińsko XXI a wtym pomógł jeszcze elektorat IFS

Odnośnik do odpowiedzi

Olo ty gamoniu ile ty masz lat? Wyglądasz na 65 to co ty możesz wiedzieć o szkole? Ty się lepiej poznaj z przytułkiem dla starców

No to mnie obraziłeś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Stary może i chciałbym tyle mieć żeby się nie martwić jak wyżywić te młode pisklaki. I w końcu przestać płacić ten j***** zus bo nie dość że dojeżdżam do pracy to jeszcze mnie skubią w tym chorym systemie.Hmmmmm 65 powiadasz to ci powiem ze szczerością odmłodziłeś mnie o co najmniej siąt lat. Dziękuję i całuję nóżki.

Odnośnik do odpowiedzi

No to mnie obraziłeś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Stary może i chciałbym tyle mieć żeby się nie martwić jak wyżywić te młode pisklaki. I w końcu przestać płacić ten j***** zus bo nie dość że dojeżdżam do pracy to jeszcze mnie skubią w tym chorym systemie.Hmmmmm 65 powiadasz to ci powiem ze szczerością odmłodziłeś mnie o co najmniej siąt lat. Dziękuję i całuję nóżki.

Nie podniecaj się tak, a z czego ty będziesz miał emeryturę jak całe życie w kulki leciałes? A teraz płacisz minimalny zusik?
Odnośnik do odpowiedzi

Oj boli jak ten elektorat się ruszy.Jest tam pare osobistości co można zostawić bez żadnego konkursu Resztę zweryfikować w konkursie,wtedy zostaną najlepsi a nie zganiać na dzieci.Nie dawać nadgodzin bo budżet uszczuplają .tych co chodzą na zwolnienia wziąść pod lupę wtedy może dostaną pałera do wykonywania swych zadań

Odnośnik do odpowiedzi

Oj boli jak ten elektorat się ruszy.Jest tam pare osobistości co można zostawić bez żadnego konkursu Resztę zweryfikować w konkursie,wtedy zostaną najlepsi a nie zganiać na dzieci.Nie dawać nadgodzin bo budżet uszczuplają .tych co chodzą na zwolnienia wziąść pod lupę wtedy może dostaną pałera do wykonywania swych zadań

Brawo "ALA" tak trzeba oszczędzać a nie skubać gminę na każdym kroku. W tej szkole zawsze winni rodzice i dzieci. Nauczyciele i władza zawsze są bez zarzutu.

Odnośnik do odpowiedzi

Tak samo nadaje się Jolka jak nadawał się Czubek! !!! Jak ona zostanie w szkole dyrektorem to nic się nie zmieni!!!! Liczę na zdrowy rozsądek Burmistrza, oddałem na niego głos i wiem że nie zawiedzie! !!

No jasne że twój burmistrz nawet dzięki niemu jesteś przewodniczącym. Nie pleć kto sie nadaje kto nie zrób konkurs i po kłopocie. Mój nie ja go już w pierwszej turze rozszyfrowałem i dlatego nie oddałem na niego głosu. Kłamca i oszust. Będzie cztery lata trwania.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...