Skocz do zawartości

Promenada nowe cudo Ińska


Olo

Rekomendowane odpowiedzi

Głupszej wypowiedzi nie czytałem. Spróbuj uwalić uchwałę dla dobra mieszkańców a zobaczysz co z ciebie zostanie posrany radny. Najpierw popróbuj potem pogadamy. Problem w tym że Liwak i Michał nawet nie spróbowali a natychmiast koalicję zawiązali ze swoim śmiertelnym wrogiem tfuuuuuu

Chyba nie jest taki śmiertelny wróg, skoro spoko obaj żyją !! Coś tu ściemniasz albo próbujesz nieudolnie ich poróżnić !

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba nie jest taki śmiertelny wróg, skoro spoko obaj żyją !! Coś tu ściemniasz albo próbujesz nieudolnie ich poróżnić !

Przecież nie o poróżnienie tu chodziło a odwrotnie o współpracę. Obaj panowie bez zgody pozostałych członków komitetu szybko poczuli smak władzy i dogadali się na wisoli z wkrętakiem. To się nie podoba ludziom i tym co z nimi wystartowali.

Odnośnik do odpowiedzi

"To się nie podoba ludziom i tym co z nimi wystartowali." Liczą się tylko ci,dzięki którym mają wiekszość i mogą rzadzić. Nie ważne kto z kim dogadał się. Ważne,że zarówno wkrętak jak i inni na współpracę wyrazili zgodę.

Odnośnik do odpowiedzi

To trzeba było wybrać przynajmniej 9 radnych,a nie 4.Wolę "ludu" trzeba uszanować.

Wolą ludu było zmienić władzę! Zrobili to a ten głupi Liwak, Miachał i Włodek dogadali się z tymi oszołomami. Lud tego nie akceptuje i nie da wam spokoju do ostatnich waszych dni rządzenia. Będziecie tu mieli jatkę większą niż burak.

I jeszcze jedno istotne zdanie.Organem uchwalodawczym jest RADA,a organem wykonawczym- BURMISTRZ

Jedno dno i drugie dno. Skorumpowana pokoligacona rada i pusty burmistrz z zastępcą z odzysku- HAŃBAAAAAAAA
Odnośnik do odpowiedzi

Wolą ludu było zmienić władzę! Zrobili to a ten głupi Liwak, Miachał i Włodek dogadali się z tymi oszołomami. Lud tego nie akceptuje i nie da wam spokoju do ostatnich waszych dni rządzenia. Będziecie tu mieli jatkę większą niż burak.

Jedno dno i drugie dno. Skorumpowana pokoligacona rada i pusty burmistrz z zastępcą z odzysku- HAŃBAAAAAAAA

Jakie mamy społeczeństwo,taka mamy władzę.To społeczeństwo na taką władzę zasługuje. Mogło być gorzej.

Odnośnik do odpowiedzi

"Lud tego nie akceptuje i nie da wam spokoju do ostatnich waszych dni rządzenia. Będziecie tu mieli jatkę większą niż burak." A któż to ciebie upoważnił do wyrażania opinii w imieniu ludu?

Gówno cię obchodzi tak samo jak ty napisałeś.....

"Lud tego nie akceptuje i nie da wam spokoju do ostatnich waszych dni rządzenia. Będziecie tu mieli jatkę większą niż burak." A któż to ciebie upoważnił do wyrażania opinii w imieniu ludu?

Kto tobie dał prawo dogadywać się za plecami ludu????? Cymbale jeden z drugim!!! Polonista i politolog wybrani by zmienić wszystko zostawiają najgorszego łajdaka w tej gminie.... Kto tobie dał to prawo łajdaku...

Odnośnik do odpowiedzi

Gówno cię obchodzi tak samo jak ty napisałeś.....

Kto tobie dał prawo dogadywać się za plecami ludu????? Cymbale jeden z drugim!!! Polonista i politolog wybrani by zmienić wszystko zostawiają najgorszego łajdaka w tej gminie.... Kto tobie dał to prawo łajdaku...

Lud już wybrał i potrzebny bedzie za... 4 lata. Czy to łajdak,to okaże się za kilka miesięcy.Niestety w ekipie polonisty i politologa nie ma osoby,ktora znałaby sie na administrowaniu.Import z innej gminy nie wchodzi w rachubę.W Ińsku mamy duże bezrobocie i każdy etat jest ważny.

Odnośnik do odpowiedzi

Lud już wybrał i potrzebny bedzie za... 4 lata. Czy to łajdak,to okaże się za kilka miesięcy.Niestety w ekipie polonisty i politologa nie ma osoby,ktora znałaby sie na administrowaniu.Import z innej gminy nie wchodzi w rachubę.W Ińsku mamy duże bezrobocie i każdy etat jest ważny.

Nooooo i takie mamy "elyty" w naszej gminie. Taki mecenasik ze Szczecina was popierał i trzymał kciuki. Co na to jego mamusia z rady?????????????????????

Odnośnik do odpowiedzi

Tego to nie wiedziałem o tym mecenasie.Dziś inspektor po promenadzie biegał a ja myślałem że już został posunięty z ten bubel i będzie nowy inspektor.Farsa jednak nadal trwa.Zmian żadnych nie ma .Ciekawe jak ślimak będzie się tłumaczył za szkołę że dyro pozostaje.

Odnośnik do odpowiedzi

Tego to nie wiedziałem o tym mecenasie.Dziś inspektor po promenadzie biegał a ja myślałem że już został posunięty z ten bubel i będzie nowy inspektor.Farsa jednak nadal trwa.Zmian żadnych nie ma .Ciekawe jak ślimak będzie się tłumaczył za szkołę że dyro pozostaje.

"Co nagle to po diable"-nie znasz tego powiedzenia?Wypowiedzenie trwa 3 miesiące. Jeśli masz za dużo szmalu, to przekaż go Liwakowi ,a on wówczas bedzie płacił obu dyrektorom przez 3 miesiące. Wyrzucić to można śmieci do śmietnika.Z ludźmi postępuje się inaczej.

Odnośnik do odpowiedzi

Mówił w kampanii co innego.Nigdy nie dawał mu trzy miesięcznego wymówienia,po prostu ściemniał,ja wierzę że dyro i po trzech miesiącach pozostanie.

Pozostanie.....................ale jako nauczyciel np. fizyki !

Odnośnik do odpowiedzi

Niech spierdziela i to szybko ta fałszywa menda co szacunku dla ludzi za grosz nie ma

Michał a ty pędzisz czubka a dlaczego nie palucha???? Czy wg. ciebie oni się różnią? Dla mnie większą zakałą jest ten tłusty obleśny nierób. Stara maksyma?punkt widzenia zależy od punktu siedzenia?

Odnośnik do odpowiedzi

Michał a ty pędzisz czubka a dlaczego nie palucha???? Czy wg. ciebie oni się różnią? Dla mnie większą zakałą jest ten tłusty obleśny nierób. Stara maksyma?punkt widzenia zależy od punktu siedzenia?

Co tak milczysz odpowiadaj zdrajco! Skończyło się tylko plucie na burka teraz kolej na was panowie od niczego.

Odnośnik do odpowiedzi

Co tak milczysz odpowiadaj zdrajco! Skończyło się tylko plucie na burka teraz kolej na was panowie od niczego.

On juz jest burak. Jak myślisz chłopaczku, że to koniec bo wygrałeś to ja ci mówię, że to się dopiero zaczyna.

Odnośnik do odpowiedzi

Michał a ty pędzisz czubka a dlaczego nie palucha???? Czy wg. ciebie oni się różnią? Dla mnie większą zakałą jest ten tłusty obleśny nierób. Stara maksyma?punkt widzenia zależy od punktu siedzenia?

Pędzić to ciebie śmieciu a nie Palucha. Dla ciebie Pana Palucha . Michał wiesz ile może ?? Już wiesz !!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...