Skocz do zawartości

iński urban


szmaciarze

Rekomendowane odpowiedzi

sklepy i ich panowie nie dlugo pójdą z torbami,biedronki i inne sklepy puszczą ich w dym

E tam lewiatan się nie da. Zresztą jaka biedronka to też już muzeum jeśli chodzi o niskie ceny. Teraz już nie ma sklepów dla biednych i średnich tylko dla władzy i ich rodzin. Widać kto kupuje w lewiatanie koło gminy. Ceny kosmosowe ale obecne elity i urzędnicy tylko tam sie zaopatrują.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...

Od pewnego czasu ze względu na nową fuchę lokalny Urban przestał pisać pod swoim nickiem komentarze i swoje poglądy.czy należy to zrozumieć jako tchórzostwo,czy też koniunkturalizm?

A o czym ma pisać?Cel osiągnięty. Ma teraz do załatwienia sprawy " wyższego rzędu",a nie pisaninę na tym plotkarskim portalu. I ja się wcale nie dziwię.Teraz niech piszą inni niespełnieni.

Odnośnik do odpowiedzi

510

Ińsko, Aleja SpacerowaWojewództwo: zachodniopomorskie, powiat: stargardzki, gmina: Ińsko

GŁOSUJ Gdyby wszyscy,ktorzy lubią klikać zagłosowali,to Ińsko mogloby znaleźć się w gronie 40 szczęśliwców.

200 głosów

to głosowanie dla głupków , czy ty naiwniaku nie zrozumiałeś intencji -- chodzi o markieting i twoje dane

Odnośnik do odpowiedzi

to głosowanie dla głupków , czy ty naiwniaku nie zrozumiałeś intencji -- chodzi o markieting i twoje dane

Nie ma konieczności podawania swoich danych osobowych.Oczywiście,że nie ma nic za darmo. NIVEA reklamuje swoje produkty. Część zysków przekaże na 40 placów zabaw. Dzięki tej "zabawie" jeden z tych placów może powstać w Ińsku.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma konieczności podawania swoich danych osobowych.Oczywiście,że nie ma nic za darmo. NIVEA reklamuje swoje produkty. Część zysków przekaże na 40 placów zabaw. Dzięki tej "zabawie" jeden z tych placów może powstać w Ińsku.

ty chyba należysz do tych co tyle naobiecywali a teraz proponują mieszkańcom sobie wyklikać ,, BRAWO tak trzymać

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety argumentów Liwak i Kupczyński nie mają. Była to kolesiowska uznaniowość. Przecież miało być inaczej, otwarcie bez ukrywania a pensji obaj też nie chcieli powiedzieć i to jest to co mówili przed wyborami??? To nie jest jawność tylko ukrywanie swojej gaży na dodatek chłoptasia bez jakichkolwiek kwalifikacji. Referencje od burmistrz Węgorzyna i Jacek który tam przypadkiem skrył się na czas niebytu. To Węgorzyno to niezła przechowalnia spadochroniarzy z Ińska.

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety argumentów Liwak i Kupczyński nie mają. Była to kolesiowska uznaniowość. Przecież miało być inaczej, otwarcie bez ukrywania a pensji obaj też nie chcieli powiedzieć i to jest to co mówili przed wyborami??? To nie jest jawność tylko ukrywanie swojej gaży na dodatek chłoptasia bez jakichkolwiek kwalifikacji. Referencje od burmistrz Węgorzyna i Jacek który tam przypadkiem skrył się na czas niebytu. To Węgorzyno to niezła przechowalnia spadochroniarzy z Ińska.

Oj tam,oj tam.Gdy burmistrzem była p. Działoszewska ,w Ińsku też była przechowalnia pani M. z Węgorzyna.Panowie umówili się w trakcie kampanii wyborczej,że wygrany drugiego nie pozostawi w biedzie.Podoba mi się to.Pan Michał okazuje sie bardzo pracowitą i przydatną osobą w urzędzie .

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety argumentów Liwak i Kupczyński nie mają. Była to kolesiowska uznaniowość. Przecież miało być inaczej, otwarcie bez ukrywania a pensji obaj też nie chcieli powiedzieć i to jest to co mówili przed wyborami??? To nie jest jawność tylko ukrywanie swojej gaży na dodatek chłoptasia bez jakichkolwiek kwalifikacji. Referencje od burmistrz Węgorzyna i Jacek który tam przypadkiem skrył się na czas niebytu. To Węgorzyno to niezła przechowalnia spadochroniarzy z Ińska.

Ktokolwiek to napisał ma rację.Tutaj wszystko musi być skryte,kombinowane i dla swoich.Bezsprzecznie Liwak mógł poczekać nawet rok ze swoim młodszym kolegą Jak go tk kocha ,to mógł mu dać jakąś inną pracę na pół etatu.Teraz woda się rozlała i młody ,niedoświadczony gówniarz zadziera nosa,bo dostał fuchę , na którą inni musieli by uczciwie pracować kilka lat.Nie sądzę ,żeby to był przekręt prawny ale moralny na pewno.Gdyby za osobą zainteresowaną kryły się możliwości la gminy, niewiarygodna wiedza lub zagraniczne kontakty, to jeszcze można by było zrozumieć intencje Burmistrza. A tak naród zamienił stryjka na kijek. I to niestety wszystko.Jak wiadomo wszyscy kandydaci na kandydatów kochają tę gminę (chociażby dla swoich zarobków), więc dlaczego miłość Kupczyńskiego miała być większa czy ważniejsza od miłości np; p.Działoszewskiej? Różnica jest tylko jedna, ona w tym funkcjonował wiele lat, on zaczyna.Jedno i drugie tylko w okresie przedwyborczym uwielbia mieszkańców,szczególnie ze swojego okręgu.Potem jest szara rzeczywistość.Dziuuuuura w budżecie i niestety w głowach. Co w takim razie począć? Otwórzcie gęby mieszkańcy,pokażcie że macie mózgi i jaja.Nie liczcie li tylko na geniusz radnych,bo większość z nich już jest po 2-3 kadencjach i wiadomo że niczego nowego, genialnego dla gminy nie wniosą.

A propo: jak wrócą na miejsce Kupczyńskiego starzy wyjadacze, mam na myśli Racinowskiego i Terebeckiego, to też się nic nie zmieni.Oni już zrobili sobie z gminy i jej budżetu stały prerogatyw wyborczy.Pamiętajcie ,że znowu będą korzystać prze kolejne 3,5 roku darmochy.Ne chce się wierzyć ,żebyściw wy młodzi, mający tutaj swoje mieszkania i mężów pracujących, chen daleko myśleli tylko o jednym - d**** Marynie i bzykaniu najlepiej po wódzie.

Odnośnik do odpowiedzi

Kasiu co za wypociny.Jak chcesz to pomóż a nie wyżalaj si na Jacku i Michale i wszystkich radnych,czy starych czy nowych.W Twoim budżecie też kasy nie ma i jakoś sobie radę dajesz.Oni też dadzą sobie radę ,jeszcze wszystkich żarówek nie wykręcili,program wyborczy nie zostanie zrealizowany a kasa będzie ta sama.Gmina będzie istnieć.Startuj w wyborach za Michała to może coś nowego wniesiesz jeśli jesteś geniuszem.To że Michał jest pusty to każdy wie,tytuły teraz są jak naj mniej istotne, liczy się doświadczenie a on nawet go nie zdobędzie przez cztery lata nie mówiąc o Jacku.Najlepiej wychodzi im zamieszczanie zdjęć z których nic nie wynika a i szanowny przewodniczący także przygasł ,lotki obniżył.Wniosek taki że gmina nadal będzie tylko administrowana.

Odnośnik do odpowiedzi

Kasiu co za wypociny.Jak chcesz to pomóż a nie wyżalaj si na Jacku i Michale i wszystkich radnych,czy starych czy nowych.W Twoim budżecie też kasy nie ma i jakoś sobie radę dajesz.Oni też dadzą sobie radę ,jeszcze wszystkich żarówek nie wykręcili,program wyborczy nie zostanie zrealizowany a kasa będzie ta sama.Gmina będzie istnieć.Startuj w wyborach za Michała to może coś nowego wniesiesz jeśli jesteś geniuszem.To że Michał jest pusty to każdy wie,tytuły teraz są jak naj mniej istotne, liczy się doświadczenie a on nawet go nie zdobędzie przez cztery lata nie mówiąc o Jacku.Najlepiej wychodzi im zamieszczanie zdjęć z których nic nie wynika a i szanowny przewodniczący także przygasł ,lotki obniżył.Wniosek taki że gmina nadal będzie tylko administrowana.

Ja dałam wizję rzeczywistości i nie mam ciągotek samorządowych, tym bardziej że jest tam wiele brudu,delikatnie mówiąc.Natomiast mam prawo za bycie sumienną płatniczką wszelkich opłat liczyć na ich mądre i uczciwe ulokowanie w główne potrzeby tej gminy.Natomiast ty KOL swoim wpisem idealnie pasujesz do tej obecnej gminnej rzeczywistości i jej nieudolności.Wam pomagam poprzez wytykanie waszych wad i zacietrzewienia.Trudno zmienić zdanie np: o takim radnym jak Kościelny i wielu innych jeżeli przez tyle lat niczym ponad przeciętnym nie zasłynęli. Największą wadą radnych jest nietolerowanie innych w Radzie.To samo dotyczyło wcześniej Terebeckiego czy też Racinowskiego,którzy nie dopuszczali do głosu mieszkańców, uważając ,że ich rola skończyła się w dniu wyborów To jest dopiero zaprzeczeniem samorządności.

Ps.

Nie odpowiadaj , bo nic mądrego nie wymyślisz tutaj.Wykaż się inicjatywą w Radzie i gminie na rzecz ogółu lokalnej społeczności .

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dałam wizję rzeczywistości i nie mam ciągotek samorządowych, tym bardziej że jest tam wiele brudu,delikatnie mówiąc.Natomiast mam prawo za bycie sumienną płatniczką wszelkich opłat liczyć na ich mądre i uczciwe ulokowanie w główne potrzeby tej gminy.Natomiast ty KOL swoim wpisem idealnie pasujesz do tej obecnej gminnej rzeczywistości i jej nieudolności.Wam pomagam poprzez wytykanie waszych wad i zacietrzewienia.Trudno zmienić zdanie np: o takim radnym jak Kościelny i wielu innych jeżeli przez tyle lat niczym ponad przeciętnym nie zasłynęli. Największą wadą radnych jest nietolerowanie innych w Radzie.To samo dotyczyło wcześniej Terebeckiego czy też Racinowskiego,którzy nie dopuszczali do głosu mieszkańców, uważając ,że ich rola skończyła się w dniu wyborów To jest dopiero zaprzeczeniem samorządności.

Ps.

Nie odpowiadaj , bo nic mądrego nie wymyślisz tutaj.Wykaż się inicjatywą w Radzie i gminie na rzecz ogółu lokalnej społeczności .

Kasiu,całkiem fajnie tym razem.Brakuje mi jednak konkretów.Co byś zmieniła w Ińsku,by Tobie i innym tubylcom żyło sie łatwiej?

Odnośnik do odpowiedzi

Kasiu a podaj troszkę przykladów co do radnych którzy nic nie robili i pokaż co ty byś robiła.Najlepiej jest oceniać z boku .Nie neguję tego co piszesz ,krytyka musi być ale uzasadniona że zle się coś robi czy komuś się glosu nie udziela ITP.Nic nie piszesz o Szafranie gdzie zawsze stwierdza że odpowiedz musi być w duch zdaniach i głosu też nie udziela a za burmistrza wziął sobie Działoszewska i do niej kieruje pytania na ostatniej komisji.To jest kpina.Ja mam inny pogląd kto tam ma olej w głowie a kto jest z przypadku.Pamiętaj najważniejszą role to pracownicy urzedu spełniają i tam jest moim zdaniem patologia.Jesli bierze sie do rządzenie osoby które żadnych klasyfikacji nie mają tylko zatrudniani po rodzinie gdzie największe wpływy się w głosach miało podczas wyborów to jak ma być dobrze.Co do radnych to weż sobie podręcznik i poczytaj jak to ma działać.Radny powienien działać dla ogółu a ja tu wnioskuje że Ci panowie których tu wymieniasz to coś Ci indywidualnie nie załatwili i przez to nie smak do nich.No cóż masz prawo tak swe opinie wyrażać i to cenię ale to że stoisz z boku to nie.Dziennikarze tak właśnie robią wszystko by najlepiej zrobili ,skrytykowali by każde działanie a nic nie robią tylko Ciemnotę społeczeństwu wciskaja jak to jest zle w kraju .Zrób sobie rachunek sumienia to może wezmiesz się do pracy na rzecz rozwoju Ińska.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...