Skocz do zawartości

Ślamazarnie to Liwakowi idzie


Rekomendowane odpowiedzi

Nie podzielam Olo twoich defetystycznych prognoz. Będzie wszystko tak robione, abyś się pomylił w każdym calu.Z ta chciwością to duża przesada. W dwóch przypadkach po prostu nie było chętnego na przewodzenie !! Ale Ty zapewne widzisz tę kwestię inaczej. A tak na marginesie

za przewodzenie komisji dodatek do diety wynosi około 900 gr.

To dlaczego tak wam zależało zabrać wszystkie komisje skoro one takie niedochodowe? Nic się nie pomylę wspomnisz moje wpisy za kilka miesięcy. Wtedy powiesz "Olo wizjoner" przewidział ślimaka i nas wszystkich. Nie ma wytłumaczenia na takie zachowanie radnych IFS i atamana oraz Jacka. W niczym mnie nie przekonasz i tyle. Zrobiliście niezły spektakl sił i co? Podobało wam się? Obejrzyj sesję jeszcze raz a zobaczysz dlaczego są takie kontrowersje.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 988
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

To dlaczego tak wam zależało zabrać wszystkie komisje skoro one takie niedochodowe? Nic się nie pomylę wspomnisz moje wpisy za kilka miesięcy. Wtedy powiesz "Olo wizjoner" przewidział ślimaka i nas wszystkich. Nie ma wytłumaczenia na takie zachowanie radnych IFS i atamana oraz Jacka. W niczym mnie nie przekonasz i tyle. Zrobiliście niezły spektakl sił i co? Podobało wam się? Obejrzyj sesję jeszcze raz a zobaczysz dlaczego są takie kontrowersje.

Tak,To był pokaz siły. Odbył się on tylko i wyłącznie na wasze życzenie wobec wyzwisk , obrażania i poniżania wielu z nas.

Odnośnik do odpowiedzi

Tak,To był pokaz siły. Odbył się on tylko i wyłącznie na wasze życzenie wobec wyzwisk , obrażania i poniżania wielu z nas.

Kto kiedy i gdzie obraził bo ja na sesji widziałem jak dec, koscielny i mazurek zachowują się banda złoczyńców którzy nie chcą oddać władzy. Za ładnie to to nie wyglądało.

Odnośnik do odpowiedzi

Kto kiedy i gdzie obraził bo ja na sesji widziałem jak dec, koscielny i mazurek zachowują się banda złoczyńców którzy nie chcą oddać władzy. Za ładnie to to nie wyglądało.

A uważasz,że w polityce należy być kurtuazyjnym i oddawać innym,gdy nie mają na to szans?Uczcie się mlodzi. Nauka wam nie zaszkodzi.

Odnośnik do odpowiedzi

Piszę po raz kolejny aby zdementować plotki. Pan Paluch jak i Pani Huk nie będzie sekretarzem ani wice. Nowy sekretarz powołany zostanie od 1 stycznia. Nikt nie ma zamiaru zatrudniać rodziny więc prosiłbym bardzo o nie rozsiewanie plotek oraz o cierpliwość. Nowy burmistrz ma ręce pełne roboty w związku z promenadą o czym poinformuje jutro na Sesji RM. Nagranie z III Sesji pojawi się jutro na youtube i każdy będzie miał możliwość obejrzenia i posłuchania co się w Gminie Ińsko dzieje.

Już wiadomo,że komitet Ińsko XXI to przekręt. Jego twórcy szeszmacili się już na trzeciej sesji. Michałek byłeś młodym gniewnym,wydawało się ,że nie do kupienia. A ty już od dzisiaj dostajesz przydomek urban.Ktio to był nie muszę cię uczyć,bo chyba w szkole mówili.Władza się wyżywi twierdził urban. I komuna żyje do dzisiaj.Zasłużyłeś sobie na ten przydomek.Szkoda że tak szybko. Ale tak to jest jak się oszujuje wyborców.Zdrada, to jedno z nacięższych przewinień. I to nie tylko małżeńska , także ta klubowa.Zostałeś tym samym namaszczony, jest ińskim urbanem. A szkoda ,że już za młodu jesteś przekupny i nie dotrzymujesz słowa.Będziemy zatem patrzeć na twoje układy ze wkrętakiem,torbą zapowietrzoną,wieżą i resztą tej bandy.

Odnośnik do odpowiedzi
kto odpowiada?

"banda"-grupa osób o charakterze przestępczym. Powinieneś ten fakt zgłosić do prokuratury. Nie ukrywaj przestepców.

Spokojnie sami jak popijecie za sposoring żwirowni, to się wydacie. Nosił wilk razy kilka ,ponieśli i wilka. A swoją drogą trzeba by było jednak znaleźć bezpośrednio odpowiedzialnego za zawalenie dotacji na promenadę.Ktoś w gminie musiał nadzorować ten projekt.Nie wszystko da się zwalić na projektanta czy wykonawcę. Jest jeszcze inwestor, a to Gmina Ińsko.czyli konkretna osoba,która równolegle winna śledzić i dokumenty i wykonanie. Tylu ludzi i nikt nie wiedział ,że pozwolenie wodnoprawne to też jeden z niebędnych dokumentów. Oby wam Paluch nie wybuchł od tego samooczyszczania się.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie podzielam Olo twoich defetystycznych prognoz. Będzie wszystko tak robione, abyś się pomylił w każdym calu.Z ta chciwością to duża przesada. W dwóch przypadkach po prostu nie było chętnego na przewodzenie !! Ale Ty zapewne widzisz tę kwestię inaczej. A tak na marginesie

za przewodzenie komisji dodatek do diety wynosi około 900 gr.

Rajco jeszcze raz ci napiszę co sadzę na temat waszej koalicji z leniem - że szybciej doczekam się wyciśnięcia wody z kamienia niż zdolności wspólnego rządzenia- to pokaże niedługa przyszłość.

Co do ostatniej kwestii to nie podzielam twojego zdania. Ja go znam od dawna i nie jest tak jak mówisz. Najpewniejszy dowód,że Jacek zostawił go jako merytorycznego pracownika aby "okrzepł" przy nim przyszły vicek Michał.Z Jackiem nic nie "zrobimy" jak mówisz, bo on nie jest "miękkim ch.jem " robiony ! Chyba nie uważasz, że jest jak plastelina i można go rzeźbić ! Po prostu przejmuje urząd z pełnym inwentarzem o potrzebuje pomocy. To że był radnym,członkiem komisji gospodarczej, nie starcza aby swobodnie zarządzać Gminą. On się nie wstydzi, zabiega o pomoc i co najważniejsze, nie spotyka się z odmową !

Tak jak wspominałem wcześniej, żwirownia i szkoła to są sztandarowe sprawy, na które on osobiście ma nie skrępowany wpływ i decyzje !!

Ta sytuacja jawnie pokazuje że Michał jest już oficjalnym kandydatem na wice burmistrza. Rzekomo miał się nigdy nie sprzedać a wyszło jak zawsze. Pytam się Michała i żądam odpowiedzi - JAK WYOBRAŻA SOBIE WSPÓŁPRACĘ Z paluchem?!- Opozycja się nie wstydzi opozycja zdradziła swoich wyborców opozycji nie ma to taka sama banda jak wieży, atamana czy racina. ktoś tu dzisiaj zacytował przysłowie " nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka" tak cię ślimaku poniosą radni koalicyjni. Tylko poczekaj to pierwszego starcia a na sto procent będzie. Poczekamy zobaczymy. Ty mi tu rajco z gównem nie wyjeżdżaj bo w gminie nie wszyscy muszą jeść "rzucone kości' radnego są ludzie którzy mają swój biznes i nie pozwolą sobą pomiatać.

rajca ty kłamco, za przewodzenie komisji kasujesz 500zł

jak widzisz inni śledzą ile dostajecie za komisję nawet ja tego nie wiedziałem że aż tyle. Jeden bierze gruba kasę drugiemu zostają kości i OPS.

Odnośnik do odpowiedzi

Spokojnie sami jak popijecie za sposoring żwirowni, to się wydacie. Nosił wilk razy kilka ,ponieśli i wilka. A swoją drogą trzeba by było jednak znaleźć bezpośrednio odpowiedzialnego za zawalenie dotacji na promenadę.Ktoś w gminie musiał nadzorować ten projekt.Nie wszystko da się zwalić na projektanta czy wykonawcę. Jest jeszcze inwestor, a to Gmina Ińsko.czyli konkretna osoba,która równolegle winna śledzić i dokumenty i wykonanie. Tylu ludzi i nikt nie wiedział ,że pozwolenie wodnoprawne to też jeden z niebędnych dokumentów. Oby wam Paluch nie wybuchł od tego samooczyszczania się.

Gmina zatrudnia inspektora d.s.budownictwa,a każdą skomplikowana budowę powinien nadzorować Inspektor nadzoru inwestorskiego - pełnoprawny uczestnik procesu budowlanego, który musi posiadać uprawnienia budowlane do pełnienia samodzielnej funkcji technicznej w budownictwie, wiedzę techniczną oraz praktykę zawodową dostosowaną do stopnia skomplikowania robót budowlanych.

Odnośnik do odpowiedzi
chcę wiedzieć

Gmina zatrudnia inspektora d.s.budownictwa,a każdą skomplikowana budowę powinien nadzorować Inspektor nadzoru inwestorskiego - pełnoprawny uczestnik procesu budowlanego, który musi posiadać uprawnienia budowlane do pełnienia samodzielnej funkcji technicznej w budownictwie, wiedzę techniczną oraz praktykę zawodową dostosowaną do stopnia skomplikowania robót budowlanych.

Czy ślimak znajdzie odpowiedzialnego za ewentualną utratę dotacji , czy będzie mataczyć tak jak to robiła torba zapowietrzona?

Odnośnik do odpowiedzi

1. W zakresie planowania przestrzennego:

1. opracowywanie projektów uchwał w sprawie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego;

2. inicjowania zmian oraz interpretacji miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy;

3. prowadzenie spraw związanych z planowaniem przestrzennym w zakresie realizacji planu zagospodarowania przestrzennego;

4. naliczanie opłat z tytułu wzrostu wartości nieruchomości w związku z uchwaleniem lub zmianą miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego;

5. wydawanie decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu oraz decyzji lokalizacji inwestycji celu publicznego;

6. prowadzenie rejestru wydanych decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu;

7. nadzór w zakresie zachowania walorów estetycznych, plastycznych i użytkowych Gminy;

8. wydawanie zaświadczeń określonych przepisami prawa;

9. opiniowanie projektów koncesji na wydobywanie kopalin;

10. opracowanie projektu założeń do planu zaopatrzenia w ciepło i w energię elektryczną dla obszaru Gminy.

2. W zakresie budownictwa:

  • prowadzenie spraw wynikających z ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane;
  • prowadzenie spraw gminy dotyczących ochrony zabytków.

kto w gminie odpowiada za te konkretne sprawy? Burmistrz wszystko parafuje swoja osoba ale jest tam za to odpowiedzialny konkretny człowiek. Pracownicy gminy nie mogą robić kreciej roboty a tak zrobiono z Racinowskim. Paluch idzie w zaparte że to nie on ale nie tylko tego burmistrza poświęcił. Z zimnickim zrobił to samo - sprzedał się dla Racinowskiego i został w Ińsku. Teraz robi ten sam trik z Racinowskim dla Liwaka. Liwak gorzko zapłaci za zatrzymanie tej torby w gminie zarówno wizerunkowo jak politycznie.

Odnośnik do odpowiedzi

Bo w gminie ciągle jest duch Racina. Leń nie może się w gminie ogarnąć dlatego potrzebuje palucha. Racin jeszcze ciągle jest na stronie jako burmistrz. Ale są też panowie od gospodarki nieruchomościami i planów przestrzennych. Jak nie jest za partactwo odpowiedzialny paluch to może juch albo procyk? No ktoś musi ale leniuszek na sesji unika tematu i schodzi na inne tory. Sugeruje że to nie Krzysztof tylko burmistrz Racinowski. Leniuszku to daleko idąca interpretacja zważywszy ,że sam twierdzisz że nie znasz wszystkich dokumentów. Stronniczość......http://www.insko.pl/pliki/insko2/File/WYKAZ%20TELEFON%C3%93W%20BEZPO%C5%9AREDNICH(1).pdf

Odnośnik do odpowiedzi

Rajco jeszcze raz ci napiszę co sadzę na temat waszej koalicji z leniem - że szybciej doczekam się wyciśnięcia wody z kamienia niż zdolności wspólnego rządzenia- to pokaże niedługa przyszłość.

Ta sytuacja jawnie pokazuje że Michał jest już oficjalnym kandydatem na wice burmistrza. Rzekomo miał się nigdy nie sprzedać a wyszło jak zawsze. Pytam się Michała i żądam odpowiedzi - JAK WYOBRAŻA SOBIE WSPÓŁPRACĘ Z paluchem?!- Opozycja się nie wstydzi opozycja zdradziła swoich wyborców opozycji nie ma to taka sama banda jak wieży, atamana czy racina. ktoś tu dzisiaj zacytował przysłowie " nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka" tak cię ślimaku poniosą radni koalicyjni. Tylko poczekaj to pierwszego starcia a na sto procent będzie. Poczekamy zobaczymy. Ty mi tu rajco z gównem nie wyjeżdżaj bo w gminie nie wszyscy muszą jeść "rzucone kości' radnego są ludzie którzy mają swój biznes i nie pozwolą sobą pomiatać.

jak widzisz inni śledzą ile dostajecie za komisję nawet ja tego nie wiedziałem że aż tyle. Jeden bierze gruba kasę drugiemu zostają kości i OPS.

2014-11-18 2014-11-18 Przelewy na rachunek Nr rach. przeciwst.:

91 1020 4867 0000 1302 0007 8485

Dane adr. rach. przeciwst.:

GMINA IŃSKO

UL. BOHATERÓW WARSZAWY 38

73-140 IŃSKO

Tytuł: DIETA RADNEGO RM ZA M-C 10/2014R +382,61 PLN

Nie pisz bzdur, to jest dieta Przewodniczącego Komisji RM !!!

Odnośnik do odpowiedzi

2014-11-18 2014-11-18 Przelewy na rachunek Nr rach. przeciwst.:

91 1020 4867 0000 1302 0007 8485

Dane adr. rach. przeciwst.:

GMINA IŃSKO

UL. BOHATERÓW WARSZAWY 38

73-140 IŃSKO

Tytuł: DIETA RADNEGO RM ZA M-C 10/2014R +382,61 PLN

Nie pisz bzdur, to jest dieta Przewodniczącego Komisji RM !!!

I znowu kłamiesz.Czy to wasza klubowa zasada?

Odnośnik do odpowiedzi

2014-11-18 2014-11-18 Przelewy na rachunek Nr rach. przeciwst.:

91 1020 4867 0000 1302 0007 8485

Dane adr. rach. przeciwst.:

GMINA IŃSKO

UL. BOHATERÓW WARSZAWY 38

73-140 IŃSKO

Tytuł: DIETA RADNEGO RM ZA M-C 10/2014R +382,61 PLN

Nie pisz bzdur, to jest dieta Przewodniczącego Komisji RM !!!

Diety dostajesz tyle ile stać gminę a nie tyle ile masz przez uchwałę naliczoną. To że Racin wam wypłacał diety po kilku miesiącach i nic z tym nie robiliście bo klub radnych IFS był ważniejszy nie moja wina. Tak więc to co uchwalone nie idzie w parze z otrzymywaniem. Czy to moja wina? Czy twoja szanowny rajco! Już niedługo śpioch Jacek obudzi się ze snu i okaże się jawa. Powtórzę -szybciej wodę wyciśniecie z kamienia niż dogadacie się w tyle klubów bo przecież ataman nie śpi też jest wiecznie żywy.

Odnośnik do odpowiedzi

Kłamiesz jak zawsze, dieta radnego to 250 zł

W co wy się pakujecie opozycjo! Dogadać się z takimi oszołomami co kłamią mimo wszystko to niewybaczalne.

Diety dostajesz tyle ile stać gminę a nie tyle ile masz przez uchwałę naliczoną. To że Racin wam wypłacał diety po kilku miesiącach i nic z tym nie robiliście bo klub radnych IFS był ważniejszy nie moja wina. Tak więc to co uchwalone nie idzie w parze z otrzymywaniem. Czy to moja wina? Czy twoja szanowny rajco! Już niedługo śpioch Jacek obudzi się ze snu i okaże się jawa. Powtórzę -szybciej wodę wyciśniecie z kamienia niż dogadacie się w tyle klubów bo przecież ataman nie śpi też jest wiecznie żywy.

Jeszcze w tym temacie mi nie odpowiedziałeś. czekam!

Odnośnik do odpowiedzi

W co wy się pakujecie opozycjo! Dogadać się z takimi oszołomami co kłamią mimo wszystko to niewybaczalne.

Jeszcze w tym temacie mi nie odpowiedziałeś. czekam!

Wysokość diety ustalona jest uchwałą !

Były kłopoty z wypłacaniem jej w terminie, ale nie była zmniejszana czy też podwyższana, szanowny Olo ! Wina była po stronie skromnego budżetu Gminy. Olo litości przestań krakać i daj szansę burmistrzowi na którego zapewne oddałeś swój jakże cenny głos. Jest współpraca i będzie. Ten pan o którym mówisz że nie śpi to może i nie śpi, bo został sam?

Odnośnik do odpowiedzi

Wysokość diety ustalona jest uchwałą !

Były kłopoty z wypłacaniem jej w terminie, ale nie była zmniejszana czy też podwyższana, szanowny Olo ! Wina była po stronie skromnego budżetu Gminy. Olo litości przestań krakać i daj szansę burmistrzowi na którego zapewne oddałeś swój jakże cenny głos. Jest współpraca i będzie. Ten pan o którym mówisz że nie śpi to może i nie śpi, bo został sam?

No "rajco" jeśli masz na myśli Pana Terebeckiego to nie masz racji. Nie śpi i ma wszystko pod kontrolą. Jeszcze sie o tym przekonasz jak przyjdzie pora. Wtedy "rajco" okaże się, że koalicja nie taka trwała a kupczenie ze śmiertelnym wrogiem też nie popłaca. Olo nie kracze on wie co pisze. On pisze tak dobrze na wszystkie tematy że nikt się nawet nie spiera. Może tylko radni IFS. Przecież ten wpis "radnego" to dzisiaj hit internetowy. Jak można tak poniżać mieszkańców???? Jeszcze powiedz to jak z tymi ciasteczkami. Dacie radę w tej biedzie sobie odpuścić jako wybrańcy czy dalej będziecie się obżerać na oczach wszystkich???

Odnośnik do odpowiedzi

No "rajco" jeśli masz na myśli Pana Terebeckiego to nie masz racji. Nie śpi i ma wszystko pod kontrolą. Jeszcze sie o tym przekonasz jak przyjdzie pora. Wtedy "rajco" okaże się, że koalicja nie taka trwała a kupczenie ze śmiertelnym wrogiem też nie popłaca. Olo nie kracze on wie co pisze. On pisze tak dobrze na wszystkie tematy że nikt się nawet nie spiera. Może tylko radni IFS. Przecież ten wpis "radnego" to dzisiaj hit internetowy. Jak można tak poniżać mieszkańców???? Jeszcze powiedz to jak z tymi ciasteczkami. Dacie radę w tej biedzie sobie odpuścić jako wybrańcy czy dalej będziecie się obżerać na oczach wszystkich???

Z tego co się orientuję forumowicz podpisujący się nikiem "radny" nie jest radnym RM a tym bardziej radnym IFS-u !!

Na najbliższej sesji zgłoszę wniosek "anty ciasteczkowy" !

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co się orientuję forumowicz podpisujący się nikiem "radny" nie jest radnym RM a tym bardziej radnym IFS-u !!

Na najbliższej sesji zgłoszę wniosek "anty ciasteczkowy" !

A po co? Złóż wniosek o podanie każdemu radnemu schabowego z kapustą! Ciasteczka to za mało. Załatw jeszcze aby burmistrz zatrudnił racina i torebeczkę jako swoich doradców, przecież to tacy fachowcy! Zobaczysz jak szybko gmina sie wzniesie na wyżyny! No i wszyscy twoi pupilkowie będą mieli atrakcyjne stołki!
Odnośnik do odpowiedzi

Diety to śmierdzący temat.Co do tematów na temat Włodzia to on zawsze taką pozycję przyjmuje aby za nic nie odpowiadać tylko krytykować,wtedy się wyróżnia z tłumu ,tak każdy ślązak postępuje.Najgorsze jest to żę to on wszystkim steruje i za sznurki pociąga,to on wyraził zgodę na nieformalną koalicje z IFS ,inni nic do gadania nie mieli bo jak inaczej nie będzie to PSL nie pomoże Jackowi i tym wszystkim obietnicom wyborczym.Jacek jest faktycznie w trudnej sytuacji,no cóż chciał zostać burmistrzem to ma teraz musi zrobić odbiór promenady on będzie wszystko podpisywał ,jak z partoli to oczywiście winę ponosi ze wspaniałymi radnymi.Wiadomo kto odbiory robi w gminie i kto większość dużych projektów nadzorował,jeśli to będzie jak do tej pory to oczywiście nagranie z sesji o nie prawidłowościach z promenady powinno ujrzeć inne światło dzienne.Wypowiedz Jacka że można inaczej zrobić kanał tam gdzie Kaziu wpadał jak był mały chodząc do szkoły to oczywiście powielanie i przyklepywanie tego co racin robił z pontonem a Skonieczko z Mazurkiem tego nie pilnowali i cała reszta.Nie wiem czy specyfikacje przetargową można zmieniać ,to tak jak budowa dwupasmówki która pozostaje jednopasmówką.Jacek nie powinien podpisywać żadnych dokumentów bo wszystko wezmnie na siebie ,Sałdak nadzorował niech podpisuje tak jak mieszkania odbierał w Ciemniku,nie wspomnę o pontonie.Jacek jak zostawisz pąntona to on to wszystko wyprostuje i gminę uratuje.To jego projektant dał ciała i wszyscy wiedzą o tym a ty uchyliłeś się od odpowiedzi,jeśli oni byli twoimi wrogami to cała sprawa powinna trafić do odpowiednich organów i to powinieneś zrobić jako burmistrz z urzędu Michał wie jak to się robi to pomorze Ci a ty będziesz czysty.Urzędnik powinien ponosić konsekwencje za spartoloną robotę i wtedy będzie dobrze.Także Jacuś pokaż co potrafisz czy masz na tyle męskiej odwagi,jeśli Ci jej zabraknie to zmienię o Tobie zdanie i do innej nacji Cię zapiszę.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...