Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1. Dec Kazimierz

2. Skonieczko Krzysztof

3. Mazurek Zbigniew

4. Kościelny Jerzy

5. Szafran Włodzimierz

6. Halejcio Władysław

7. Kupczyński Michał

8. Machnik Adam

9. Działoszewska Teresa

10. Sydor Krystyna

11. Krawczyk Maria

12. Pańczyk Paweł

13. Tomczyk Władysław

14. Lorek-Dezor Donata

15. Sadowska Joanna

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 191
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

1. Dec Kazimierz

2. Skonieczko Krzysztof

3. Mazurek Zbigniew

4. Kościelny Jerzy

5. Szafran Włodzimierz

6. Halejcio Władysław

7. Kupczyński Michał

8. Machnik Adam

9. Działoszewska Teresa

10. Sydor Krystyna

11. Krawczyk Maria

12. Pańczyk Paweł

13. Tomczyk Władysław

14. Lorek-Dezor Donata

15. Sadowska Joanna

Gratuluję wszystkim i życzę miłej współpracy.

Odnośnik do odpowiedzi

1. Dec Kazimierz

2. Skonieczko Krzysztof

3. Mazurek Zbigniew

4. Kościelny Jerzy

5. Szafran Włodzimierz

6. Halejcio Władysław

7. Kupczyński Michał

8. Machnik Adam

9. Działoszewska Teresa

10. Sydor Krystyna

11. Krawczyk Maria

12. Pańczyk Paweł

13. Tomczyk Władysław

14. Lorek-Dezor Donata

15. Sadowska Joanna

Rada warta mieszkańców. Będzie gówno i nasrane. Chora gmina chorzy mieszkańcy.

Odnośnik do odpowiedzi

1. Dec Kazimierz

2. Skonieczko Krzysztof

3. Mazurek Zbigniew

4. Kościelny Jerzy

5. Szafran Włodzimierz

6. Halejcio Władysław

7. Kupczyński Michał

8. Machnik Adam

9. Działoszewska Teresa

10. Sydor Krystyna

11. Krawczyk Maria

12. Pańczyk Paweł

13. Tomczyk Władysław

14. Lorek-Dezor Donata

15. Sadowska Joanna

Beznadzieja, Zbyt wielu byłych cwaniaków i lizusów.Znowu będą siedzieć i żreć ciasteczka.Jak Kazio.On to już ma w genach.No chyba,że młodzie odłączą się od swoich opcji i założą odrębną,myślącą grupę z nikim się nie utożsamiającą. Ale wątpię ,że by byli tacy odważni i przebiegli. Będzie źle a nawet tragicznie.

Odnośnik do odpowiedzi

A ja uważam,że wybraliśmy sobie takich radnych,na jakich nas stać.Od seniorów po młodzież.Skład ten odzwierciedla nasze społeczeństwo.Nie przypominam sobie tak zróżnicowanego grona radnych. Jestem przekonany,że przy udziale tej rady będą dziać się fajne sprawy dotyczace rozwoju nasze małej ojczyzny.

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomość dla Michała Kupczyńskiego obiecałeś mi że jak zostaniesz radnym będziesz przekazywał diety na cele społeczne ,a ja ci je miałam wskazać więc proszę cię byś ze strony gminy Ińsko ściągnął sobie listę stowarzyszeń działających w Ińsku i tu oficjalnie na stronie przedstawił harmonogram wpłacania na ich konta swoich diet na najbliższy rok . Jeśli tego nie zrobisz jak sam powiedziałeś można będzie cię uznać za oszusta.

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomość dla Michała Kupczyńskiego obiecałeś mi że jak zostaniesz radnym będziesz przekazywał diety na cele społeczne ,a ja ci je miałam wskazać więc proszę cię byś ze strony gminy Ińsko ściągnął sobie listę stowarzyszeń działających w Ińsku i tu oficjalnie na stronie przedstawił harmonogram wpłacania na ich konta swoich diet na najbliższy rok . Jeśli tego nie zrobisz jak sam powiedziałeś można będzie cię uznać za oszusta.

Pozdrawiam

a racina już za oszusta uznałaś?
Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomość dla Michała Kupczyńskiego obiecałeś mi że jak zostaniesz radnym będziesz przekazywał diety na cele społeczne ,a ja ci je miałam wskazać więc proszę cię byś ze strony gminy Ińsko ściągnął sobie listę stowarzyszeń działających w Ińsku i tu oficjalnie na stronie przedstawił harmonogram wpłacania na ich konta swoich diet na najbliższy rok . Jeśli tego nie zrobisz jak sam powiedziałeś można będzie cię uznać za oszusta.

Pozdrawiam

Prezdwczesna presja i agitacja.Chcę powiedzieć,że do tej pory nikt z radnych nie dał ani złotóki na zbożny cel. Jak zanm tego młodego człowieka ,to on sowa dotrzyma. A ty jesteś szują włąśnie TW"Janek",który jest oszustem, nie trzeba niczego tutaj udowadniać. Gdybyś trochę mózgu miala pod czachą i zobaczyła gminny budżet,obdarty ze skóra,to wiedziałabyś ,że tylko oszust, kierujący tą gminą mógł tak postępować. Nie jestem Michała zwolennikiem ale on jeszcze iczego w zamian za zaangażowanie nie wziął z gminy. A za swoją odwagę i konieczność występowania z kimś już jest opluwany. A może wybrał opcję z Liwakiem,bo tem jeszcze nigdzy nie korzystał z gminnego korytka. Zresztą te kliki Liwaka też już osądziły,bo co innego im pozostaje przed drugą turą wyborów. B a g n o.

Odnośnik do odpowiedzi

Prezdwczesna presja i agitacja.Chcę powiedzieć,że do tej pory nikt z radnych nie dał ani złotóki na zbożny cel. Jak zanm tego młodego człowieka ,to on sowa dotrzyma. A ty jesteś szują włąśnie TW"Janek",który jest oszustem, nie trzeba niczego tutaj udowadniać. Gdybyś trochę mózgu miala pod czachą i zobaczyła gminny budżet,obdarty ze skóra,to wiedziałabyś ,że tylko oszust, kierujący tą gminą mógł tak postępować. Nie jestem Michała zwolennikiem ale on jeszcze iczego w zamian za zaangażowanie nie wziął z gminy. A za swoją odwagę i konieczność występowania z kimś już jest opluwany. A może wybrał opcję z Liwakiem,bo tem jeszcze nigdzy nie korzystał z gminnego korytka. Zresztą te kliki Liwaka też już osądziły,bo co innego im pozostaje przed drugą turą wyborów. B a g n o.

Niezupełnie, bo ja znam radnych co dawali diety na zbożny cel, ale nie przypominam sobie, aby kiedykolwiek bodaj złotówkę ze swojej kieszeni dał obecny burmistrz, on jest chytry i ciągnie tylko do siebie
Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomość dla Michała Kupczyńskiego obiecałeś mi że jak zostaniesz radnym będziesz przekazywał diety na cele społeczne ,a ja ci je miałam wskazać więc proszę cię byś ze strony gminy Ińsko ściągnął sobie listę stowarzyszeń działających w Ińsku i tu oficjalnie na stronie przedstawił harmonogram wpłacania na ich konta swoich diet na najbliższy rok . Jeśli tego nie zrobisz jak sam powiedziałeś można będzie cię uznać za oszusta.

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomość dla Michała Kupczyńskiego obiecałeś mi że jak zostaniesz radnym będziesz przekazywał diety na cele społeczne ,a ja ci je miałam wskazać więc proszę cię byś ze strony gminy Ińsko ściągnął sobie listę stowarzyszeń działających w Ińsku i tu oficjalnie na stronie przedstawił harmonogram wpłacania na ich konta swoich diet na najbliższy rok . Jeśli tego nie zrobisz jak sam powiedziałeś można będzie cię uznać za oszusta.

Pozdrawiam

Wiadomość dla Michała Kupczyńskiego obiecałeś mi że jak zostaniesz radnym będziesz przekazywał diety na cele społeczne ,a ja ci je miałam wskazać więc proszę cię byś ze strony gminy Ińsko ściągnął sobie listę stowarzyszeń działających w Ińsku i tu oficjalnie na stronie przedstawił harmonogram wpłacania na ich konta swoich diet na najbliższy rok . Jeśli tego nie zrobisz jak sam powiedziałeś można będzie cię uznać za oszusta.

Pozdrawiam

Spoko jak go znam ,to dotrzyma słowa.Poczekaj bo okres dostaniesz. Przecież jeszcze nic nie dostał . Wytrzymaj do chwili wypłaty. Tyle to nawet cwany Tomkowiak nie dawał.

Odnośnik do odpowiedzi

Michał odpisz coś bo uznam że ty i twój burmistrz niedoszly to kłamcy

Znałem kiedyś takiego łysego co jeździł struchem bmw. Sunsiadom podrzucał karteczki i terroryzował. Jednak ludzie wykształceni poznali się na baranie i teraz mają go w d****. To wygląda na tego podrabiacza rdoś.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...