Skocz do zawartości

Żwirki znowu łamią prawo


mieszkanka

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj pomiędzy godz.15.30 a 17.00 drogą powiatową hcociwel -Ińsko przjechało 6 samochodów o cięzkim tonażu,popularnie zwanych żwirkami.Domy się trzęsą, fundamenty nie wytrzymują.Gdzie jest burmistrz i przedstawiciele rady? Czyżby zajęci walką o stołki,zapomnieli że mają także dbać o przestrzeganie prawa i zasad jazdy?Panie Racinowski pańskie niczym nie uzasdnione podniesienie przyjścia dla pieszych nie daje rezultatów.Może jak wam się budynek gminy zacznie sypać, to zadbacie o zakaz jazdy i poprosicie policję ,aby wyłapywala tych łamiących prawo kierowców.Kierowcy doskonale wiedzą,że dzięki skróceniu czasu i drogi jazdy, mogą zaoszczędzić paliwo i na nim zarobić sprzedając.Gdzie są aktualni i przyszli radni? Gdzie są kandydaci na burmistrza? Gdzie jest Policja? Zbyt często żwirki chcą zarabiać podwójnie. Mieszkańcy głównej ulicy Ińska,nagrywajcie takie fakty i wklejajcie nagrania do internetu, właśnie tutaj, gdzie nic Wam nie grozi i nikt Was nie będzie ścigał.Mając numery rejestracyjne pojazdów tych żwirków nagrania wklejajcie a resztę wykonają inni.

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj pomiędzy godz.15.30 a 17.00 drogą powiatową hcociwel -Ińsko przjechało 6 samochodów o cięzkim tonażu,popularnie zwanych żwirkami.Domy się trzęsą, fundamenty nie wytrzymują.Gdzie jest burmistrz i przedstawiciele rady? Czyżby zajęci walką o stołki,zapomnieli że mają także dbać o przestrzeganie prawa i zasad jazdy?Panie Racinowski pańskie niczym nie uzasdnione podniesienie przyjścia dla pieszych nie daje rezultatów.Może jak wam się budynek gminy zacznie sypać, to zadbacie o zakaz jazdy i poprosicie policję ,aby wyłapywala tych łamiących prawo kierowców.Kierowcy doskonale wiedzą,że dzięki skróceniu czasu i drogi jazdy, mogą zaoszczędzić paliwo i na nim zarobić sprzedając.Gdzie są aktualni i przyszli radni? Gdzie są kandydaci na burmistrza? Gdzie jest Policja? Zbyt często żwirki chcą zarabiać podwójnie. Mieszkańcy głównej ulicy Ińska,nagrywajcie takie fakty i wklejajcie nagrania do internetu, właśnie tutaj, gdzie nic Wam nie grozi i nikt Was nie będzie ścigał.Mając numery rejestracyjne pojazdów tych żwirków nagrania wklejajcie a resztę wykonają inni.

Szanowna mieszkanko, od egzekwowania prawa jest tylko i wyłącznie policja. Jeżeli kierowcy jadą pojazdami, które nie powinny się poruszać po drodze publicznej to ani burmistrz ani radny czy też kandydaci na te funkcje, nie mają kompetencji aby zatrzymywać i zawracać łamiących przepisy kodeksu drogowego !

Ale takie sytuacje mają ogromny i myślę decydujący wpływ na decyzje, które będą podejmowane w przyszłości odnośnie planu zagospodarowania

który "pilotują" SKSM. Jest to zatem decydujący fakt przemawiający jednoznacznie za odmową powstania kopalni w projektowanym miejscu !!

Odnośnik do odpowiedzi

Szanowna mieszkanko, od egzekwowania prawa jest tylko i wyłącznie policja. Jeżeli kierowcy jadą pojazdami, które nie powinny się poruszać po drodze publicznej to ani burmistrz ani radny czy też kandydaci na te funkcje, nie mają kompetencji aby zatrzymywać i zawracać łamiących przepisy kodeksu drogowego !

Ale takie sytuacje mają ogromny i myślę decydujący wpływ na decyzje, które będą podejmowane w przyszłości odnośnie planu zagospodarowania

który "pilotują" SKSM. Jest to zatem decydujący fakt przemawiający jednoznacznie za odmową powstania kopalni w projektowanym miejscu !!

I dlatego macie w swoim wyborczym planie wydobywanie kruszyw?

Odnośnik do odpowiedzi

Szanowna mieszkanko, od egzekwowania prawa jest tylko i wyłącznie policja. Jeżeli kierowcy jadą pojazdami, które nie powinny się poruszać po drodze publicznej to ani burmistrz ani radny czy też kandydaci na te funkcje, nie mają kompetencji aby zatrzymywać i zawracać łamiących przepisy kodeksu drogowego !

Ale takie sytuacje mają ogromny i myślę decydujący wpływ na decyzje, które będą podejmowane w przyszłości odnośnie planu zagospodarowania

który "pilotują" SKSM. Jest to zatem decydujący fakt przemawiający jednoznacznie za odmową powstania kopalni w projektowanym miejscu !!

Ty idioto obecnych władz,nie macie też prawa skazywać gminę na zagładę a jednak to robicie.Radny baranie ma śłużyć pomocą mieszkańcom.A ta polega na interweniowaniu właśnie na policji.Jeli tego nie rozumiesz ,to co robisz tam w tej zgrai gminnych pierdzistołków? Tak naprawdę to przyznałeś rację ,że wy do niczego nie macie kompetencji.Nasze domy stoją tuż przy jezdni,ile wytrzymają? Lepiej już dajcie sobie IFS spokój z tym rządzeniem w imieniu mieszkańców.Wy do niczego nie macie kompetencji.Co najwyżej do życia za nasz podatki.

Odnośnik do odpowiedzi

rajca ty stary, łysy, głupi i naiwny gamoniu! Popierasz zawzięcie swojego burka, wierzysz mu ślepo, sobie i nam obiecujesz, że nie będzie żwirowni, ale zobaczysz, że jak burek wygra na III kadencje, to wyrucha nie tylko nas, ale i ciebie! Powinieneś wiedzieć, że historia lubi się powtarzać, popatrz ilu porządnych ludzi twój idol już pogonił? Ty na razie jesteś burkowi potrzebny, ale po wyborach się to zmieni, żwirownia dla burka jest ważniejsza od ciebie, pogoni cie na 4 wiatry, żwirki będą jeździć koło twojej chałupy, nie dawno ją postawiłeś i będziesz bezsilny patrzył jak ci się rozlatuje. Idź rajca po rozum do łysej głowy, nie patrz na tego cwaniaka z pegeeru, bo dla niego liczy się tylko kasa i własna d***, ty dla niego jesteś nikim, poświęci cię bez mrugnięcia okiem, bo ze żwiru będzie miał kasę. Zapamiętaj moje słowa, ocknij się, zanim będzie za późno!

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie do "rajcy" gdzie można zobaczyć wasz program wyborczy. Chcę na własne oczy zobaczyć czy pisze tam coś o "wydobywaniu surowców naturalnych". jeśli jest takie zdanie to pisanie przez ciebie idiotyzmów o SKSM jest bezzasadne. Jak można pisać, że nie ma zgody w IFS na żwirownię skoro program wyborczy taką ewentualność przewiduje???? Wytłumacz mi to "rajco" i podaj stronę wyborczą Burmistrza i IFS. Lub też dostarczajcie ulotki do wszystkich mieszkańców bo do mnie nie dotarła chociaż inni w blokach już dostali.

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie do "rajcy" gdzie można zobaczyć wasz program wyborczy. Chcę na własne oczy zobaczyć czy pisze tam coś o "wydobywaniu surowców naturalnych". jeśli jest takie zdanie to pisanie przez ciebie idiotyzmów o SKSM jest bezzasadne. Jak można pisać, że nie ma zgody w IFS na żwirownię skoro program wyborczy taką ewentualność przewiduje???? Wytłumacz mi to "rajco" i podaj stronę wyborczą Burmistrza i IFS. Lub też dostarczajcie ulotki do wszystkich mieszkańców bo do mnie nie dotarła chociaż inni w blokach już dostali.

No to idź do sąsiada i sobie poczytaj
Odnośnik do odpowiedzi

olo od kiedy ty jesteś taki pyskaty?

Odkąd naczytałem się innych programów i naoglądałem spektakli wyborczych. Czekam na resztę żeby mieć ogląd w sprawie. W końcu oddać głos w ciemno nie uchodzi. Jak chcecie żeby na was głosować to nie róbcie tajemnicy z wyborów. Liwak program podał prawie miesiąc temu od razu, Bogdan też już pokazał swoje i wcale nie gorzej od Jacka, Teresa nie ma programu no bo jaki może mieć jak to już stary kotlet, tajemnicę z wyborów robi tylko IFS. Ty to nazywasz pyskowaniem? Za kogo wy macie tych wyborców???

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli władza nic nie robi to mieszkańcy powinni zadbać o swoje bezpieczeństwo i spokój.Należy tych kierowców nagrywać i puszczać do sieci.

Potem znajdą twoje IP i masz przesrane. W tym kraju bandzior i przestępca mają większe prawa niż porządny obywatel. Jak kogoś rozjadą i będzie trup to sprawą się zajmą ale jak tylko nogę złamią albo kręgosłup to nic takiego. Takie polskie prawo.

Odnośnik do odpowiedzi
żwirki piraci

Jeżeli władza nic nie robi to mieszkańcy powinni zadbać o swoje bezpieczeństwo i spokój.Należy tych kierowców nagrywać i puszczać do sieci.

Żwirki dalej przemykają koło gminy a burak oślepł przed wyborami, to samo z jego pieskami z IFS.Proponuję tutaj zamieszczanie nagań ewentualnie zdjęć pojazdów.Stąd nikt was nie postraszy,bo co najwyżej mogą się podrapać po d****.Tak czy inaczej trzeba żwirków pędzić.Policja też siedzi na d****,zamiast zająć się problemem.

Odnośnik do odpowiedzi

Żwirki dalej przemykają koło gminy a burak oślepł przed wyborami, to samo z jego pieskami z IFS.Proponuję tutaj zamieszczanie nagań ewentualnie zdjęć pojazdów.Stąd nikt was nie postraszy,bo co najwyżej mogą się podrapać po d****.Tak czy inaczej trzeba żwirków pędzić.Policja też siedzi na d****,zamiast zająć się problemem.

Zdecyduj się. Żwirki,czy piraci?Z tego co mi wiadomo,to żwirownia nie ma ciężarówek.Po drogach publicznych mają prawo jeździć pojazdy dopuszczone do ruchu publicznego.Nikt,również policja nie ma prawa dyskryminować pojazdów wożących źwir nie dopuszczając ich do ruchu.

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecyduj się. Żwirki,czy piraci?Z tego co mi wiadomo,to żwirownia nie ma ciężarówek.Po drogach publicznych mają prawo jeździć pojazdy dopuszczone do ruchu publicznego.Nikt,również policja nie ma prawa dyskryminować pojazdów wożących źwir nie dopuszczając ich do ruchu.

Dlatego nasza gmina w myśleniu jest na samym końcu we wszystkim od przedszkola po starość. Powiedz "żwirek" dlaczego w sąsiedniej gminie może było zakazać przejazdu ciężarówek a trasa jest PRZELOTOWA? Po pierwsze po drugie ciężarówka to ciężarówka wszyscy wiemy o co chodzi. Taki muł jak ty z głową bez mózgu tego nie zrozumie. Jeśli wg. ciebie żwirki nie mogą być piratami to ty jesteś zwyczajny kalosz.

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecyduj się. Żwirki,czy piraci?Z tego co mi wiadomo,to żwirownia nie ma ciężarówek.Po drogach publicznych mają prawo jeździć pojazdy dopuszczone do ruchu publicznego.Nikt,również policja nie ma prawa dyskryminować pojazdów wożących źwir nie dopuszczając ich do ruchu.

No widzisz? To co twój burek pieprzy, że żwir będzie woził droga poligonową? Przecież nikt im nie zabroni jeździć przez Insko, bo to droga publiczna, a żwirki są dopuszczone do ruchu!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do odpowiedzi

No widzisz? To co twój burek pieprzy, że żwir będzie woził droga poligonową? Przecież nikt im nie zabroni jeździć przez Insko, bo to droga publiczna, a żwirki są dopuszczone do ruchu!!!!!!!!!!!!!!!!

Wszystko można jak się chce. Ińsko to gówniana gmina o władzy nie wspominam. Najpierw musi zadziałać burek ,rada i na koniec policja ale komu na tym zależy??? Lepiej rękę podnosić syna w glinie ustawić córkę do przedszkola wsadzić samemu w kinie pracować brać emeryturę i stróżować jeszcze pilnując czyjegoś dobytku. Takich Bogdan w radzie jest na pęczki.

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko można jak się chce. Ińsko to gówniana gmina o władzy nie wspominam. Najpierw musi zadziałać burek ,rada i na koniec policja ale komu na tym zależy??? Lepiej rękę podnosić syna w glinie ustawić córkę do przedszkola wsadzić samemu w kinie pracować brać emeryturę i stróżować jeszcze pilnując czyjegoś dobytku. Takich Bogdan w radzie jest na pęczki.

Rady już nie ma. Zakończyła swoją działalność na ostatniej sesji.

Odnośnik do odpowiedzi

Rady już nie ma. Zakończyła swoją działalność na ostatniej sesji.

Od ganiania żwirków jest policja i tylko policja a nie żaden burek czy rada ! Zapamiętajcie sobie dupki. Jak by mnie na drodze zatrzymywał burek czy inny terebecki to bym mu łopatę klińca na glacę posłał !!

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko można jak się chce. Ińsko to gówniana gmina o władzy nie wspominam. Najpierw musi zadziałać burek ,rada i na koniec policja ale komu na tym zależy??? Lepiej rękę podnosić syna w glinie ustawić córkę do przedszkola wsadzić samemu w kinie pracować brać emeryturę i stróżować jeszcze pilnując czyjegoś dobytku. Takich Bogdan w radzie jest na pęczki.

Rady już nie ma. Zakończyła swoją działalność na ostatniej sesji.

A ty dupolizie nie udawaj,że już nie kasujecie nas za pierdzenie w stołki.Tak wam minęło 8 lat i dużo zmarnowanej forsy z tych ponad 100mln. ,łatwo i dobrze wam się żyło za nasze.

Odnośnik do odpowiedzi

Od ganiania żwirków jest policja i tylko policja a nie żaden burek czy rada ! Zapamiętajcie sobie dupki. Jak by mnie na drodze zatrzymywał burek czy inny terebecki to bym mu łopatę klińca na glacę posłał !!

No i takich to mamy kretynów od rządzenia. Dlatego coraz bardziej giniemy. Durniu to burmistrz i rada gminy a Chociwlu podjęła uchwałę żeby zrobić objazd tirów na Starzyce a nie przez Chociwel bo tam burmistrz zrobiła bardzo dużo dla mieszkanców. Takie tępogłowe debile jak ty nic nie zrozumieją bo przez ostatnie lata nasze podatki przejadano a nie inwestowano. Zrozumiałeś coś z mojego wpisu pusty garnku?

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...