Skocz do zawartości

Koncesja na wydobycie kruszywa uchylona


Ciemnik

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Ciemnik napisał:

Piękna informacja na koniec roku. Pytanie teraz co dalej? Trzeba pilnie śledzić Liwaka i Kupczyńskiego, bo na pewno zrobią wszystko żeby żwirownia powstała.

NIE DLA ŻWIROWNI.

No to burak-Liwak, nie będzie miał na pensję. Podatek jaki ma zapłacić SKSM, jest z******** !? Całe 200 tysi rocznie, to tyle ile wynosi roczna pensja lesera-kopertowicza Livaka. A dla kupy zabraknie? Trzeba na fejsie zrzutkę zacząć, bo zasraniec zbidnieje jeszcze nam. A taki papuśny, ulizany.....Ratujmy buraków tysiąclecia !😝🤑

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Wyborca napisał:

Już publicznie Michał przeprasza Pana Mazurka wedlug mnie to on powinien przeprosić wszystkich mieszkańców i pracowników którym wyrządził krzywdę 

A gdzie są te przeprosiny?

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Wyborca napisał:

Już publicznie Michał przeprasza Pana Mazurka wedlug mnie to on powinien przeprosić wszystkich mieszkańców i pracowników którym wyrządził krzywdę 

No to podaj gdzie przeprasza. Trzeba zrobić zasięg Miśkowi i ostrzec innych przed wygadywaniem kłamstw.

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, Jacek napisał:

Na Miśka fejsie, ale tylko dla znajomych. 

Tak trudno zrobić zrzut ekranu? Widać, że to pospolite kłamstwo ze strony Ińsko Plus. Na życzenia mają czas, ale żeby wrzucić informacje na temat działań prokuratory w sprawie żwirowni albo rzekomych przeprosin, to już nie za bardzo.

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Roman napisał:

Tak trudno zrobić zrzut ekranu? Widać, że to pospolite kłamstwo ze strony Ińsko Plus. Na życzenia mają czas, ale żeby wrzucić informacje na temat działań prokuratory w sprawie żwirowni albo rzekomych przeprosin, to już nie za bardzo.

Aco ty nie masz fejsa ? Jak jestes zacofany to nie moja wina

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, Romario napisał:

Aco ty nie masz fejsa ? Jak jestes zacofany to nie moja wina

Normalni ludzie nie mają takich prostaków jak Kupczyński w znajomych. Ale uwagi Romana słuszne. Sprawa dęta, bo nikt nie wkleja tutaj zdjęć tych rzekomych przeprosin. Mazurek kolejny raz sobie wymyślił bajkę, którą próbuje na caffe wciskać ludziom.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...