Skocz do zawartości

Kandydaci na burmistrza


Mieszkaniec

Rekomendowane odpowiedzi

Panie Mazurek i Szafran
11 minut temu, hahaha napisał:

Idź idź do tej tv. Róbcie z siebie pośmiewisko. Patrzcie państwo jak to przegrani nie mogą przełknąć łyżki dzięgciu.

Wy już pokazaliście obłudę. Jak zależało wam na podniesieniu diety radnym. Jak Pan Mazurek opowiadał bajki że jest przeciwko żwirowni a Marszałek spadł ni z nieba. już wam pokazaliśmy gdzie wasze miejsce. Nie oklamujcie nas ludzi, klamcy, wy jaminki jedne. Ujadać idźcie gdzie pieprz rośnie. To jest nie do pomyślenia. To co ma się dziać. Miała być dobra zmiana. A ma być zagłada Ińska. Pani Ewo Szkołut proszę zawalczyć o nasza piękna gmine. Proszę wprowadzić restrukturyzacje i oszczędności szczegolnie na najwyższych szczeblach.  Wiadomość o Pani pensji ponad 20 tysięcy co miesiąc zwaliła nas w domu z nóg. prosimy również o odsunięcie od siebie tych szkodników gminy w roli osób mazurka i szafrana. Proszę o radykalne odcięcie się pani od nich. Niech pani to zrobi bo gmina upadnie. Proszę im pokazać gdzie ich miejsce. A Panią proszę o obniżenie pensji do naszych ludzkich wypłat 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • Groch z Kapustą

    135

1 godzinę temu, Ania napisał:

Byłam dziś sprawdzić. Apteka Granulka już zamknięta. Idźcie jutro sprawdzić. Waldemar widziany razem z radnym Mazurkiem i radnym Szafranem. Szykują już swoje porządki. Dla mnie osobiście dramat. Czytam poprzednie komentarze amstsafów to prażą mnie jad reprezentacji Pani Ewy. Szybciej spadnie ze stołka niż na niego weszła.

 

PS. Pani Ewa nie wygrała że ma coś do zaoferowania. Wygrała że nie chcieli Pana Jacka. Zaraz My jej też nie będziemy chcieli. To co robi Ona i jej Pachołki to woła już o pomstę do nieba… 

Co ty p********* ze apteka dzisiaj zamknieta jak ja dzisiaj kupowalam leki

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Podpisy napisał:

Zbierajmy podpisy jak za nie podwyższeniem pensji radnym to za obniżeniem pensji burmistrza. 
 

Sami zaoszczędzimy ponad 120 tysięcy każdego roku. To jest straszne do czego to doszło. Aby ktoś bez doświadczenia szedł tam tylko dla pieniędzy!

 

ewa pokaz na czym Ci zależy 

Szybko sie PAJACU obudziles a gdzie byles jak Liwak pobieral kosmiczne wyplaty i do tego nic nie robil?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Odpowiedz napisał:

Na pewno, skoro nas tak ciągle obrazacie nazywacie złodziejami i kłamcami, ale nikt nas za złodziejstwo nie został skazany ani za nic innego,  nie dopuścimy, aby prawdziwi złodzieje i przestępcy zajęli stanowiska w naszej gminie, szkole czy kinie. Będziemy o to walczyć. A wstydu na całą Polskę narobimy. 

Ale z was chłam.....za was to się dopiero weźmiemy. Gazety o was będą pisać to masz jak w banku przegrany prymitywie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, niestety napisał:

To dziwne.Pani Ewa powinna otrzymywać wynagrodzenie jak w "Agryfie",a lewak otrzymywał 20.000 od trzech lat i nikt nie protestował!!!

Przecież te wpisy o zarobkach nowej burmistrz, to zwykła socjotechnika żeby zohydzić jej osobę. Kto wie, może na tej podstawie za kilkanaście miesięcy podejmą się próby odwołania ze stanowiska. Ludzie Liwaka są do wszystkiego zdolni z tego co widać.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ania mieszkanka
2 minuty temu, obserwator napisał:

Szybko sie PAJACU obudziles a gdzie byles jak Liwak pobieral kosmiczne wyplaty i do tego nic nie robil?

Nie obrażaj nas prymitywie od Ewy Szkołut. Jesteście żenujący. Szybko odejdziecie z hukiem. Już to wam gwarantuje. Jutro całe moje osiedle się dowie co robicie i jak nas obrażacie. A wasza Liderka jeżeli to popiera to sama niech poda się dymisji nim zacznie. Gmina ich zapamięta do końca życia. Jeżeli upadnie przez nią.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Grażyna napisał:

Jestem załamana tym co czytam. Nie spodziewałam się tego że Pani Ewa poszła tylko dla pieniędzy. Ale teraz to dostrzegam. Ma zarabiać ponad 20 TYSIĘCY co miesiąc. To są chore pieniedze. Ja muszę iść 250 godzin w miesiącu pracować aby dostać 4200. A ona za co ma mieć tyle? Teraz dla mnie straciła Pani w oczach. Nie spodziewałam się tego. Proszę jeżeli zależy Pani na dobru gminu, prosze udowodnić to nam biednym mieszkańcom to co Pani mówiła. O końcu wyłudzeń.  

Trzeba bylo startowac Pani Grazynko na burmistrza 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Gmina Ińsko upadnie napisał:

Jeżeli Pani Ewa Szkołut jako nowy burmistrz będzie zarabiać za nic 20 041,50 zł.

 

to gmina w ciągu jednego roku zbankrutuje. 
 

Albo zależy Pani na dobru gminu i Pani wraz z radą obniży sobie pensje do realnych zarobków 8000 albo pokaże Pani butę wobec nas mieszkańców ze zależy pani tylko na pieniądzach i  skłócaniu nas półprzezroczyste pani pitbulów na tym forum i w mieście. 
 

nie pozwolimy na to !!!

Nie pozwolimy na to!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sąsiad napisał:

I dobrze mu tak. Już dawno ten zdechły kot powinien być zamknięty.  Drożyzna, wieczne braki leków, wszystko na jutro i na zaliczkę. A do tego ten facet wiecznie przemądrzały, roszczeniowy, pyskaty. Na naszej szkodzie jak się dorobili! Dom sobie jak pałac postawili. A teraz im mało, pchają się do koryta po więcej pieniędzy. 18 tysięcy złotych aby tak zarabiać. Jak my ledwo 3000 złotych mamy… To jest dopiero oszukiwanie nas, mieszkańców. 

Apogeum zła przed nami. Ostrzegałam. Proszę się opamiętać Pani Ewo

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, gość napisał:

Przecież te wpisy o zarobkach nowej burmistrz, to zwykła socjotechnika żeby zohydzić jej osobę. Kto wie, może na tej podstawie za kilkanaście miesięcy podejmą się próby odwołania ze stanowiska. Ludzie Liwaka są do wszystkiego zdolni z tego co widać.

Krzyczycie i oskarżacie o różne przestępstwa obecną władzę. Krzyczeliscie podczas kampanii i teraz. Poszłam głosować na panią Ewę, bo uwierzyłam waszym słowom.  Krzyczeliscie, że gmina bankrut, na nic nie ma pieniędzy, a teraz jest 18 czy 20 tysięcy miesięcznie dla Pani burmistrz. To jej wynagrodzenie brutto. Do tego dochodzą koszty pracodawcy, czyli z 23 do 25 tys miesięcznie całkowity koszt.  Mieliście usprawnić gminę, a nie  skubać. Coś nie tak. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mieszkaniec
26 minut temu, Panie Mazurek i Szafran napisał:

Wy już pokazaliście obłudę. Jak zależało wam na podniesieniu diety radnym. Jak Pan Mazurek opowiadał bajki że jest przeciwko żwirowni a Marszałek spadł ni z nieba. już wam pokazaliśmy gdzie wasze miejsce. Nie oklamujcie nas ludzi, klamcy, wy jaminki jedne. Ujadać idźcie gdzie pieprz rośnie. To jest nie do pomyślenia. To co ma się dziać. Miała być dobra zmiana. A ma być zagłada Ińska. Pani Ewo Szkołut proszę zawalczyć o nasza piękna gmine. Proszę wprowadzić restrukturyzacje i oszczędności szczegolnie na najwyższych szczeblach.  Wiadomość o Pani pensji ponad 20 tysięcy co miesiąc zwaliła nas w domu z nóg. prosimy również o odsunięcie od siebie tych szkodników gminy w roli osób mazurka i szafrana. Proszę o radykalne odcięcie się pani od nich. Niech pani to zrobi bo gmina upadnie. Proszę im pokazać gdzie ich miejsce. A Panią proszę o obniżenie pensji do naszych ludzkich wypłat 

Tak łatwo się ich nie pozbędzie bo kto tej pani kampanię robił? Właśnie oni. To wszystko jest jakaś farsą. Brać takich dwóch co tylko zamęt sieją, afery szukają a poza tym nic nie robią. Mazurek i Szafran nie dostaliście mandatów zaufania od ludzi więc pa pa pa 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Obluda napisał:

Największa obluda tych wyborów jest KWW Działamy z pasją dla Ińska. Piłkarzyki zaprzedali się za stołki

Wy plugawe hamy i prostaki. Piłkarze od lat budują markę i renomę naszego sport. Dbają o nasze dzieci. Odpieprzcie się od nich komitecie Ewy Szkołut. Wasze zagrania są skandaliczne! ta strona jest do usunięcia. Nie może tak być że bezkarnie obrażacie tylko dobrych ludzi. Puszczacie takie paszkwile. Cała kampanie milczałałam, ale tego jest za wiele. Wotum nieufności dla Ewy Szkołut. Ona i jej wierne jamniki nie będą nami rządzić! I to za takie obrzydliwe pieniadzą. Ponad 20000 pensji. Hipokryzja

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mieszkaniec napisał:

Tak łatwo się ich nie pozbędzie bo kto tej pani kampanię robił? Właśnie oni. To wszystko jest jakaś farsą. Brać takich dwóch co tylko zamęt sieją, afery szukają a poza tym nic nie robią. Mazurek i Szafran nie dostaliście mandatów zaufania od ludzi więc pa pa pa 

Szafran, Mazurek wynocha! 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gmina ińsko upadnie
2 minuty temu, Odpowiedz napisał:

Krzyczycie i oskarżacie o różne przestępstwa obecną władzę. Krzyczeliscie podczas kampanii i teraz. Poszłam głosować na panią Ewę, bo uwierzyłam waszym słowom.  Krzyczeliscie, że gmina bankrut, na nic nie ma pieniędzy, a teraz jest 18 czy 20 tysięcy miesięcznie dla Pani burmistrz. To jej wynagrodzenie brutto. Do tego dochodzą koszty pracodawcy, czyli z 23 do 25 tys miesięcznie całkowity koszt.  Mieliście usprawnić gminę, a nie  skubać. Coś nie tak. 

Jeżeli tak ma być że koszty gminy na sama Panią burmistrz mają wynosić 25 tysięcy miesięcznie razy 12 miesięcy = 300 tysięcy rocznie. Daje to 1,5 miliona złotych w 5 lat. Za to można dużo zmienić w naszym miasteczku. My jeździmy do Amazona za pracą aby zarobić ledwo 3500 złotych co miesiąc. A ta kobieta przyszła i ma mieć takie bajońskie kwoty. Nie do pomyślenia. Głosowałliśmy na Panią z mężem ale teraz widząc co Pani i Pani radni wyprawiaja to jest obrzydzenie nam naszej miejscowości. Wynocha 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Natalia napisał:

Wy plugawe hamy i prostaki. Piłkarze od lat budują markę i renomę naszego sport. Dbają o nasze dzieci. Odpieprzcie się od nich komitecie Ewy Szkołut. Wasze zagrania są skandaliczne! ta strona jest do usunięcia. Nie może tak być że bezkarnie obrażacie tylko dobrych ludzi. Puszczacie takie paszkwile. Cała kampanie milczałałam, ale tego jest za wiele. Wotum nieufności dla Ewy Szkołut. Ona i jej wierne jamniki nie będą nami rządzić! I to za takie obrzydliwe pieniadzą. Ponad 20000 pensji. Hipokryzja

jedyny który czepia się piłkarzy to michał

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, wyborca napisał:

Ale z was chłam.....za was to się dopiero weźmiemy. Gazety o was będą pisać to masz jak w banku przegrany prymitywie.

O nas. Ktoś nas za coś skazał? Coś nie tak? Może nie wiem, co jest że mną nie tak.  Gazety to napiszą o was.  Niektórzy z was mają grubo za uszami.  Zajmijcie się tym, co się u was w domach dzieje i co ludzie gadają.  To was boli przegrana w waszych okręgach i nie możecie się z tym pogodzić. Stąd ten hejt na obecną władzę i pracowników gminy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, gmina ińsko upadnie napisał:

Jeżeli tak ma być że koszty gminy na sama Panią burmistrz mają wynosić 25 tysięcy miesięcznie razy 12 miesięcy = 300 tysięcy rocznie. Daje to 1,5 miliona złotych w 5 lat. Za to można dużo zmienić w naszym miasteczku. My jeździmy do Amazona za pracą aby zarobić ledwo 3500 złotych co miesiąc. A ta kobieta przyszła i ma mieć takie bajońskie kwoty. Nie do pomyślenia. Głosowałliśmy na Panią z mężem ale teraz widząc co Pani i Pani radni wyprawiaja to jest obrzydzenie nam naszej miejscowości. Wynocha 

Zaraz głupi Michał napisze że ewa będzie zarabiała 50ooo tyś miesięcznie. To idiota co trzyma się kurczowo koryta

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kasa napisał:

Zaraz głupi Michał napisze że ewa będzie zarabiała 50ooo tyś miesięcznie. To idiota co trzyma się kurczowo koryta

Sam koryto straci ale dla swojaków jeszcze w ostatniej chwili szykuje ciepłe posadki

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Ewa napisał:

Apogeum zła przed nami. Ostrzegałam. Proszę się opamiętać Pani Ewo

Pani Ewa jest osobą zrównoważoną i rozumną.Nikt jej nie proponował żadnej kwoty jako honorarium.Propozycja wyniknie od nowej rady gminy po wyborze Przewodniczącego Rady.Propozycja musi być zamieszczona w aktualnych tabelach płac.Nie straszcie ruiną Ińska,Poprzedni burmistrz otrzymywał 20.000 zł. miesięcznie przez 3 lata i nikt nie mdlał z tego powodu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, tak napisał:

Pani Ewa jest osobą zrównoważoną i rozumną.Nikt jej nie proponował żadnej kwoty jako honorarium.Propozycja wyniknie od nowej rady gminy po wyborze Przewodniczącego Rady.Propozycja musi być zamieszczona w aktualnych tabelach płac.Nie straszcie ruiną Ińska,Poprzedni burmistrz otrzymywał 20.000 zł. miesięcznie przez 3 lata i nikt nie mdlał z tego powodu.

Nowa rada z bananem ustali wysokość wypłaty pani burmistrz. Niech Banan rzuci propozycję, likwidacja diety radnego i wypłata burmistrza to minimalna krajowa. Amen.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jedyne co potraficie
8 minut temu, kasa napisał:

Zaraz głupi Michał napisze że ewa będzie zarabiała 50ooo tyś miesięcznie. To idiota co trzyma się kurczowo koryta

To obrażać. Nic nie umiecie. Do niczego się nie nadajecie. Tylko obrażanie. Nikt tutaj nie kłamie tylko pisze prawdę. Ponad 20 tys dla nowej burmistrz Ińska. To jest cos nie normalnego 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, banan napisał:

Nowa rada z bananem ustali wysokość wypłaty pani burmistrz. Niech Banan rzuci propozycję, likwidacja diety radnego i wypłata burmistrza to minimalna krajowa. Amen.

Świetna propozycja. Banan do dzieła. Ratuj finanse gminy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...