Skocz do zawartości

Kandydaci na burmistrza


Mieszkaniec

Rekomendowane odpowiedzi

Burmistrz a wypłata
4 minuty temu, Odpowiedz napisał:

Sprawdź uchwałę gminy Ińsko z 2021 r. Podpisaną przez P. Szafran jaka wypłatę miał P. Liwak. Trochę ponad 10 tys. A ona ma 18 tys. dostać? Za co?  Głosowałam na nią żeby było lepiej a tu taka niespodzianka, 18 tys. na początek. Niech sobie obniży pensję. Ma dostawać taką kasę za 1800 mieszkańców. Katastrofa.

Liwak nie zarabial 10 tys odkąd w ustawie budzetowej zasady sa jakie sa. Widać nie masz pojęcia co się dzieje.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • Groch z Kapustą

    135

6 minut temu, Odpowiedz napisał:

Sprawdź uchwałę gminy Ińsko z 2021 r. Podpisaną przez P. Szafran jaka wypłatę miał P. Liwak. Trochę ponad 10 tys. A ona ma 18 tys. dostać? Za co?  Głosowałam na nią żeby było lepiej a tu taka niespodzianka, 18 tys. na początek. Niech sobie obniży pensję. Ma dostawać taką kasę za 1800 mieszkańców. Katastrofa.

Sprawdź ostatnią uchwałę dot. płac burmistrza. wynagrodzenie wójta, prezydenta i burmistrza w 2024 roku nie może przekraczać 20 041,50 zł, ale też nie może być niższe niż 16 033,20 zł."

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To woła o pomstę

Przez godzinę powstało tyle plugastwa,że powiem tak.Tę gminę trzeba zaorać a ludzi zacząć edukować od zera.Ogólnie jest tak.Jak jedni žarli z koryt to drudzy nie mogą.Opluwanie przeciwników to norma.Piekło powinno was pochłonąć z takim podejściem. Obrzydzenie na myśl jeszcze o obecnych ale i może przyszłych decydentach bierze.Trzeba was piętnować i to nie tylko burków ale i pozostałych pracowników gminy,którzy utuczyli się na ludzkiej krzywdzie.Nic dziwnego,że z roku na rok wszystkie opłaty w górę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gmina Ińsko upadnie

Jeżeli Pani Ewa Szkołut jako nowy burmistrz będzie zarabiać za nic 20 041,50 zł.

 

to gmina w ciągu jednego roku zbankrutuje. 
 

Albo zależy Pani na dobru gminu i Pani wraz z radą obniży sobie pensje do realnych zarobków 8000 albo pokaże Pani butę wobec nas mieszkańców ze zależy pani tylko na pieniądzach i  skłócaniu nas półprzezroczyste pani pitbulów na tym forum i w mieście. 
 

nie pozwolimy na to !!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomsta z nieba!!!
4 minuty temu, To woła o pomstę napisał:

Przez godzinę powstało tyle plugastwa,że powiem tak.Tę gminę trzeba zaorać a ludzi zacząć edukować od zera.Ogólnie jest tak.Jak jedni žarli z koryt to drudzy nie mogą.Opluwanie przeciwników to norma.Piekło powinno was pochłonąć z takim podejściem. Obrzydzenie na myśl jeszcze o obecnych ale i może przyszłych decydentach bierze.Trzeba was piętnować i to nie tylko burków ale i pozostałych pracowników gminy,którzy utuczyli się na ludzkiej krzywdzie.Nic dziwnego,że z roku na rok wszystkie opłaty w górę.

Sam pisze pan panie Waldemarze ze poszliście żreć do koryta!!! Paranoja. Gmina zaraz upadnie a nowa burmistrz ma zarabiać takie kokosy ? 20 041,50 zł. Za co? Za bycie słupem ? Czas to naglosic i pokazać prawdę na czym jej zależy. Na dobru gminy czy tylko na żarciu kokosów z koryta i wypychaniu kieszeni kosztem nas mieszkańców. Dość tego. Te wybory są kluczowe dla byc albo nie byc tej gminy!

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem załamana tym co czytam. Nie spodziewałam się tego że Pani Ewa poszła tylko dla pieniędzy. Ale teraz to dostrzegam. Ma zarabiać ponad 20 TYSIĘCY co miesiąc. To są chore pieniedze. Ja muszę iść 250 godzin w miesiącu pracować aby dostać 4200. A ona za co ma mieć tyle? Teraz dla mnie straciła Pani w oczach. Nie spodziewałam się tego. Proszę jeżeli zależy Pani na dobru gminu, prosze udowodnić to nam biednym mieszkańcom to co Pani mówiła. O końcu wyłudzeń.  

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Grażyna napisał:

Jestem załamana tym co czytam. Nie spodziewałam się tego że Pani Ewa poszła tylko dla pieniędzy. Ale teraz to dostrzegam. Ma zarabiać ponad 20 TYSIĘCY co miesiąc. To są chore pieniedze. Ja muszę iść 250 godzin w miesiącu pracować aby dostać 4200. A ona za co ma mieć tyle? Teraz dla mnie straciła Pani w oczach. Nie spodziewałam się tego. Proszę jeżeli zależy Pani na dobru gminu, prosze udowodnić to nam biednym mieszkańcom to co Pani mówiła. O końcu wyłudzeń.  

Jestem tego samego zdania. W Agryfie za najniższą krajową, a tu za takie tysiące. A obiecywano, że jak na nią zagłosujemy uzdrowią gminę. A tu takie informacje. Nie tego się spodziewałam. Prezydent Poznania może tyle wsiąść ale nie w tak małej gminie. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Pomsta z nieba!!! napisał:

Sam pisze pan panie Waldemarze ze poszliście żreć do koryta!!! Paranoja. Gmina zaraz upadnie a nowa burmistrz ma zarabiać takie kokosy ? 20 041,50 zł. Za co? Za bycie słupem ? Czas to naglosic i pokazać prawdę na czym jej zależy. Na dobru gminy czy tylko na żarciu kokosów z koryta i wypychaniu kieszeni kosztem nas mieszkańców. Dość tego. Te wybory są kluczowe dla byc albo nie byc tej gminy!

 

Patrzcie ludzie co to się porobiło. 9 lat ta sama skorumpowana klika Liwak, Kupczyński i spółka żyli na koszt gminy. Wtedy nikomu to nie przeszkadzało! Teraz kiedy w szoku nie umieją przyjąć do wiadomości przegranej wytykają nowej Pani Burmistrz że przyszła do koryta. Panowie Liwak i Kupczyński to wyście się pobudowali w czasie kiedy rządziliście. Pani Ewa wybudowała sobie sama ze swoich. Ludzie przecież widzą wasze domy te w Gudowie też przecież to tylko parę km dalej pół godziny drogi od Ińska. Jak kradli oni to mówili że uczciwie zarabiali a jak następca wchodzi na ich miejsce to jej się nie należy. Tfuuu szmaciuchy, skorumpowani pasożyty czas był najwyższy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
już upadła
20 minut temu, Gmina Ińsko upadnie napisał:

Jeżeli Pani Ewa Szkołut jako nowy burmistrz będzie zarabiać za nic 20 041,50 zł.

 

to gmina w ciągu jednego roku zbankrutuje. 
 

Albo zależy Pani na dobru gminu i Pani wraz z radą obniży sobie pensje do realnych zarobków 8000 albo pokaże Pani butę wobec nas mieszkańców ze zależy pani tylko na pieniądzach i  skłócaniu nas półprzezroczyste pani pitbulów na tym forum i w mieście. 
 

nie pozwolimy na to !!!

A do tej pory nie zarobki ciągle obecnej kliki nie raziły?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Michał to głupek

Jednak Michał to pier,dolniety głupek. Rozpetał "aferę" dla odwrócenia uwagi od zatrudniania znajomków na ostatnia chwilę.

Ale powiem j*******,mu Michałowi, że jest nadzieja. Pensję nwej burmistrz ustali banan w nowej radzie więc może smiało ustalić na poziomie 5000 zł/miesięcznie. Do dzieła głupku Michale z bananem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Poparcie napisał:

Jestem tego samego zdania. W Agryfie za najniższą krajową, a tu za takie tysiące. A obiecywano, że jak na nią zagłosujemy uzdrowią gminę. A tu takie informacje. Nie tego się spodziewałam. Prezydent Poznania może tyle wsiąść ale nie w tak małej gminie. 

To dziwne.Pani Ewa powinna otrzymywać wynagrodzenie jak w "Agryfie",a lewak otrzymywał 20.000 od trzech lat i nikt nie protestował!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przerażona

Jestem przerażona. Teraz aby zagłuszyć i ukryć temat takich kosmicznych pieniędzy obrażają Pana Banasiewicza. Jest to radny który ma duże poparcie. W poprzedniej kadencji dzięki jego zaangażowaniu nie doprowadzono do wyłudzenia pieniędzy z gminy na podwyższenie diet. Teraz chcą go go obrażać bo nie potrafią nawet rozmawiać. 
 

Panie Macieju proszę stanąć w naszej obronie! w Panu nadzieja Ińska. Prosze walczyć, prosze robić to dla nas mieszkańców. Nie możemy dopuścić aby teraz ta Pani która obiecywała nam zmiany, obiecywała zmniejszenie pensji, obicywala więcej inwestycji zarabiała ponad 20 tysięcy złotych i marnowała pieniadze z naszych podatków. My zwykli obywatele zarabiamy ledwie 4000 złotych a moi rodzice z emerytury 1900. Gdzie ta pani ma mieć ponad 20000. Nie może tak byc. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poprzyj sobie
10 minut temu, Poparcie napisał:

Jestem tego samego zdania. W Agryfie za najniższą krajową, a tu za takie tysiące. A obiecywano, że jak na nią zagłosujemy uzdrowią gminę. A tu takie informacje. Nie tego się spodziewałam. Prezydent Poznania może tyle wsiąść ale nie w tak małej gminie. 

Jaka tu głupia, tępa i zwistna jesteś. Jak te pensje dokładnie takie same brali nieroby Jacek, Michał, wcale nie mniejsze Leśkiw i Paluch to nie wiedziałaś? Czy jak oni tyle brali to się podobało ech...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uaktywnili się PiTBule EWY

Mieszkańcy obserwujcie co oni robią. Teraz tylko potrafią atakować i bronic tego wyłudzania. Nie dopuśćmy do tego i nagłośnijmy to aby nasza gmina nie zbankrutowała przez nowa panią burmistrz i jej obrońców na tym nibym forum.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Gmina Ińsko upadnie napisał:

Jeżeli Pani Ewa Szkołut jako nowy burmistrz będzie zarabiać za nic 20 041,50 zł.

 

to gmina w ciągu jednego roku zbankrutuje. 
 

Albo zależy Pani na dobru gminu i Pani wraz z radą obniży sobie pensje do realnych zarobków 8000 albo pokaże Pani butę wobec nas mieszkańców ze zależy pani tylko na pieniądzach i  skłócaniu nas półprzezroczyste pani pitbulów na tym forum i w mieście. 
 

nie pozwolimy na to !!!

Mamy już dość ujadania na tym forum ludzi z ekipy Pani burmistrz. Nagonka i zaszczuwanie i tu i na mieście. Teraz już rozumiem, dlaczego tylko 4 kandydatów od Pani jest w radzie. Bo reszta po prostu jest tak zawistna i jadowita, że zdaniem mieszkańców ich okręgów z czym do rady. Dopiero gmina byłaby skłócona. Prawie 40 lat tu mieszkam i nie widziałem czegoś takiego. Albo Pani ich uciszy, albo napiszemy do telewizji, bo wstyd na cały powiat. Swoje ilustracje, porażkę, wylewają tutaj. A Pani jako burmistrz elekt nic z tym nie robi. Dlaczego obrażacie pracowników gminy, dlaczego oni decydują za Panią kto ma być zwolniony. Niektórych prawda w oczy kole, czekamy na rozwój sytuacji i będziemy pisać do programów telewizyjnych, bo skoro Pani nie radzi sobie z tak mała grupa swojej ekipy, to co będzie z gminą. 

Ludzie w dużych korporacjach, z biegła znajomością dwóch języków, kuszący ciągle się dokształcać i certyfikować, nie mają taki pensji. To jest po prostu chore. W przyszłych wyborach ja i moi koledzy też startujemy. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Przerażona napisał:

Jestem przerażona. Teraz aby zagłuszyć i ukryć temat takich kosmicznych pieniędzy obrażają Pana Banasiewicza. Jest to radny który ma duże poparcie. W poprzedniej kadencji dzięki jego zaangażowaniu nie doprowadzono do wyłudzenia pieniędzy z gminy na podwyższenie diet. Teraz chcą go go obrażać bo nie potrafią nawet rozmawiać. 
 

Panie Macieju proszę stanąć w naszej obronie! w Panu nadzieja Ińska. Prosze walczyć, prosze robić to dla nas mieszkańców. Nie możemy dopuścić aby teraz ta Pani która obiecywała nam zmiany, obiecywała zmniejszenie pensji, obicywala więcej inwestycji zarabiała ponad 20 tysięcy złotych i marnowała pieniadze z naszych podatków. My zwykli obywatele zarabiamy ledwie 4000 złotych a moi rodzice z emerytury 1900. Gdzie ta pani ma mieć ponad 20000. Nie może tak byc. 

Nadzieja w bananie.A nie trzeba było wysłać babana,by obniżyć płace burmistrzowi 3 lata temu,tylko uparł się o obniżenie diet radnym?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Przerażona napisał:

Jestem przerażona. Teraz aby zagłuszyć i ukryć temat takich kosmicznych pieniędzy obrażają Pana Banasiewicza. Jest to radny który ma duże poparcie. W poprzedniej kadencji dzięki jego zaangażowaniu nie doprowadzono do wyłudzenia pieniędzy z gminy na podwyższenie diet. Teraz chcą go go obrażać bo nie potrafią nawet rozmawiać. 
 

Panie Macieju proszę stanąć w naszej obronie! w Panu nadzieja Ińska. Prosze walczyć, prosze robić to dla nas mieszkańców. Nie możemy dopuścić aby teraz ta Pani która obiecywała nam zmiany, obiecywała zmniejszenie pensji, obicywala więcej inwestycji zarabiała ponad 20 tysięcy złotych i marnowała pieniadze z naszych podatków. My zwykli obywatele zarabiamy ledwie 4000 złotych a moi rodzice z emerytury 1900. Gdzie ta pani ma mieć ponad 20000. Nie może tak byc. 

Ty jesteś jeb*nięta zdrowo w mózg i to dość mocno.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Banan nadzieja Ińska
2 minuty temu, Przerażona napisał:

Jestem przerażona. Teraz aby zagłuszyć i ukryć temat takich kosmicznych pieniędzy obrażają Pana Banasiewicza. Jest to radny który ma duże poparcie. W poprzedniej kadencji dzięki jego zaangażowaniu nie doprowadzono do wyłudzenia pieniędzy z gminy na podwyższenie diet. Teraz chcą go go obrażać bo nie potrafią nawet rozmawiać. 
 

Panie Macieju proszę stanąć w naszej obronie! w Panu nadzieja Ińska. Prosze walczyć, prosze robić to dla nas mieszkańców. Nie możemy dopuścić aby teraz ta Pani która obiecywała nam zmiany, obiecywała zmniejszenie pensji, obicywala więcej inwestycji zarabiała ponad 20 tysięcy złotych i marnowała pieniadze z naszych podatków. My zwykli obywatele zarabiamy ledwie 4000 złotych a moi rodzice z emerytury 1900. Gdzie ta pani ma mieć ponad 20000. Nie może tak byc. 

ona, w bananie cała nadzieja, oto to bowiem całkiem świerzy i nieobyty w porywie dobroci serca ustawił lodówkę z żarciem i nakarmił biedote w gminie, wcześniej aktywnie rozdawał dara biedakom, a co zostało to osobiście i w pocie czoła zagospodarował. Mało tego, dbając o demokrację zmienił Statut gminy Ińsko tak, aby każdy mieszkaniec czujący potrzebę wypowiedzenia się mogł śmiało podążyć na sesję i wypowiedzieć radnym swoje żale. Ażeby jeszcze było mało, to powiem, że banan w trosce o czystość i estetykę naszej pięknej małej ojczyzny przymusił ministra właściwego swoim emocjonującym pismem do posprzątania przystanków.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Dobra rada napisał:

Mamy już dość ujadania na tym forum ludzi z ekipy Pani burmistrz. Nagonka i zaszczuwanie i tu i na mieście. Teraz już rozumiem, dlaczego tylko 4 kandydatów od Pani jest w radzie. Bo reszta po prostu jest tak zawistna i jadowita, że zdaniem mieszkańców ich okręgów z czym do rady. Dopiero gmina byłaby skłócona. Prawie 40 lat tu mieszkam i nie widziałem czegoś takiego. Albo Pani ich uciszy, albo napiszemy do telewizji, bo wstyd na cały powiat. Swoje ilustracje, porażkę, wylewają tutaj. A Pani jako burmistrz elekt nic z tym nie robi. Dlaczego obrażacie pracowników gminy, dlaczego oni decydują za Panią kto ma być zwolniony. Niektórych prawda w oczy kole, czekamy na rozwój sytuacji i będziemy pisać do programów telewizyjnych, bo skoro Pani nie radzi sobie z tak mała grupa swojej ekipy, to co będzie z gminą. 

Ludzie w dużych korporacjach, z biegła znajomością dwóch języków, kuszący ciągle się dokształcać i certyfikować, nie mają taki pensji. To jest po prostu chore. W przyszłych wyborach ja i moi koledzy też startujemy. 

Idź idź do tej tv. Róbcie z siebie pośmiewisko. Patrzcie państwo jak to przegrani nie mogą przełknąć łyżki dzięgciu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Banan nadzieja Ińska napisał:

ona, w bananie cała nadzieja, oto to bowiem całkiem świerzy i nieobyty w porywie dobroci serca ustawił lodówkę z żarciem i nakarmił biedote w gminie, wcześniej aktywnie rozdawał dara biedakom, a co zostało to osobiście i w pocie czoła zagospodarował. Mało tego, dbając o demokrację zmienił Statut gminy Ińsko tak, aby każdy mieszkaniec czujący potrzebę wypowiedzenia się mogł śmiało podążyć na sesję i wypowiedzieć radnym swoje żale. Ażeby jeszcze było mało, to powiem, że banan w trosce o czystość i estetykę naszej pięknej małej ojczyzny przymusił ministra właściwego swoim emocjonującym pismem do posprzątania przystanków.

Otóż to😆😆😆😆😆😆

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa zagrywka
5 minut temu, Banan nadzieja Ińska napisał:

ona, w bananie cała nadzieja, oto to bowiem całkiem świerzy i nieobyty w porywie dobroci serca ustawił lodówkę z żarciem i nakarmił biedote w gminie, wcześniej aktywnie rozdawał dara biedakom, a co zostało to osobiście i w pocie czoła zagospodarował. Mało tego, dbając o demokrację zmienił Statut gminy Ińsko tak, aby każdy mieszkaniec czujący potrzebę wypowiedzenia się mogł śmiało podążyć na sesję i wypowiedzieć radnym swoje żale. Ażeby jeszcze było mało, to powiem, że banan w trosce o czystość i estetykę naszej pięknej małej ojczyzny przymusił ministra właściwego swoim emocjonującym pismem do posprzątania przystanków.

Wiecie że w okręgu nr 2 w Ińsku wygrał kandydat z komitetu Liwaka, a teraz z zemsty, że komitet Ewki poniósł tam porażkę, to napyszczacie go na burmistrz, to dobre, nawet dobre. Sprytna taktyka. Chcecie kolejnej kłótni.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Chachmęt napisał:

Michał będzie chachmęcił do ostatniej chwili, Hukowa też się tego od nich nauczyła, że też przy korycie tak łatwo stracić zdrowy rozsądek i przyzwoitość.

Na pewno, skoro nas tak ciągle obrazacie nazywacie złodziejami i kłamcami, ale nikt nas za złodziejstwo nie został skazany ani za nic innego,  nie dopuścimy, aby prawdziwi złodzieje i przestępcy zajęli stanowiska w naszej gminie, szkole czy kinie. Będziemy o to walczyć. A wstydu na całą Polskę narobimy. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...