Skocz do zawartości

Kandydaci na burmistrza


Mieszkaniec

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, gość napisał:

Czy w tej gminie ktokolwiek panuje nad syfem jaki się rozprzestrzenia? Czy gminni spaślaki mają tak zajęte mózgownice zbliżającymi się wyborami,że niczego poza tym nie widzą? Po co gminie rada i kogo ona tak naprawdę reprezentuje skoro niczego nie robi.Wykopać tych bałwanów i już będzie na łatanie gminnych dziur.O zarobkach burków nie wspomnę bo ci zamiast mózgów mają zapasione gąbki do kolejnego pierdzenia w swoim klanie.

Łatanie dziur?To burmistrz ustala warunki wywozu żwiru w Ińsku.Było kilka propozycji trasy wywozu,ale w końcu burmistrz odpuścił i skazuje nasze miasteczko na zagładę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • Groch z Kapustą

    135

No co ty?
43 minuty temu, gość napisał:

Czy w tej gminie ktokolwiek panuje nad syfem jaki się rozprzestrzenia? Czy gminni spaślaki mają tak zajęte mózgownice zbliżającymi się wyborami,że niczego poza tym nie widzą? Po co gminie rada i kogo ona tak naprawdę reprezentuje skoro niczego nie robi.Wykopać tych bałwanów i już będzie na łatanie gminnych dziur.O zarobkach burków nie wspomnę bo ci zamiast mózgów mają zapasione gąbki do kolejnego pierdzenia w swoim klanie.

Nie psiocz gościu na gminnych spaślaków, żwirownię ci zrobili, ciesz się.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, niestety napisał:

Łatanie dziur?To burmistrz ustala warunki wywozu żwiru w Ińsku.Było kilka propozycji trasy wywozu,ale w końcu burmistrz odpuścił i skazuje nasze miasteczko na zagładę.

To Liwak na przejazd wanienek przez Ińsko dał zgodę?! Jest jakiś dokument potwierdzający to? To kretyn przecież. Czyli po roku takiej eksploatacji przesmyk runie. Stracimy połaczenie z gminnymi wioskami jak Miałka, Powalice i Ścienne. Komuś coś w mózg walnęło.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, prawda napisał:

To Liwak na przejazd wanienek przez Ińsko dał zgodę?! Jest jakiś dokument potwierdzający to? To kretyn przecież. Czyli po roku takiej eksploatacji przesmyk runie. Stracimy połaczenie z gminnymi wioskami jak Miałka, Powalice i Ścienne. Komuś coś w mózg walnęło.

Wziął kasę to dał zgodę na żwirownię i transport. To człowiek interesowny, bez kasy palcem nie kiwnie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jestem za zmianą

Kandydaci na radnych wystawianych przez Ewkę piszą jedno i to samo ,wszyscy przez lat pięć nic nie zrobili ,a teraz co mają zrobić marionetki burka . Oni są tylko i wyłącznie do przytakiwania ,co burki chcą i niech nie mydlą nam oczy .Oglądam sesje, żaden radny burka nie powiedział nic mądrego i nic nie zrobił w sprawie żwirowni ,a teraz pchają się jak zaraza  do miodu .Pogonić  tych bezmózgowców , patałachów. Taka przewodnicząca rady, niech s******* na zasłużoną emeryturę  ,bo jest już wypaloną nauczycielką ,a na sesji plecie  głupoty, popełnia gafy jedną za drugą,  obraża radnych ,tak nie może pozostać bez echa.GAMONI nie powinno być w RADZIE ińska 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomyślcie przed wyborem

Nie ma wśród radnych burka ani jednej mądrej,samodzielnie myślącej osoby.Ci pajace nie reprezentują lokalnych mieszkańców,ponieważ nic dla nich nie zrobili.Kasa leci,odpowiedzialności żadnej a żyje się błogo.Buraki mają już doświadczenie w wybieraniu swoich, usłużnych papug.Jeżeli ten układ się utrzyma to gmina będzie dalej żyła w maraźmie i lokalnym układzie istniejącej sitwy.Czy coś się zmieni zależy tylko od wyborców.Każdy inny kandydat/kandydatka będzie lepszy bo nie jest powiązany z obecną koterią.Mieszkańcy nie dajcie się ogłupić po raz kolejny.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo że Michałek w czasie pracy promuje na Facebooku kandydatów Jacka, ja rozumiem że brak zajęcia w Gminie ale to jest promowanie swoich przydupasów kosztem innych kandydatów. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Lis napisał:

Słabo że Michałek w czasie pracy promuje na Facebooku kandydatów Jacka, ja rozumiem że brak zajęcia w Gminie ale to jest promowanie swoich przydupasów kosztem innych kandydatów. 

Słabo?To ostatnia deska ratunku Michałka,bo gdy inni wygrają wybory,to on nie będzie miał żadnego stanowiska na terenie gminy,bo politolog "z tak olbrzymim doświadczeniem" nikomu nie będzie potrzebny.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mieszkaniec
28 minut temu, Lis napisał:

Słabo że Michałek w czasie pracy promuje na Facebooku kandydatów Jacka, ja rozumiem że brak zajęcia w Gminie ale to jest promowanie swoich przydupasów kosztem innych kandydatów. 

Zawsze, róbcie. zrzuty, ekranu. Tak to zostaje tylko jakiś wpis, który nie każdy jest w stanie potwierdzić.

Niech się ten smród za nimi ciągnie kilometrami i latami.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Niestety napisał:

Słabo?To ostatnia deska ratunku Michałka,bo gdy inni wygrają wybory,to on nie będzie miał żadnego stanowiska na terenie gminy,bo politolog "z tak olbrzymim doświadczeniem" nikomu nie będzie potrzebny.

Ja myślę że zmądrzejesz jak przegrasz wybory. Liwak ma już kandydatów na radnych , przedstawił ich , i świetnie ich promuje. Ty nie masz jeszcze kandydatów a już wygrałeś wybory. Nie ośmieszaj się bucu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oceniam was picerzy
24 minuty temu, wyborca napisał:

Ja myślę że zmądrzejesz jak przegrasz wybory. Liwak ma już kandydatów na radnych , przedstawił ich , i świetnie ich promuje. Ty nie masz jeszcze kandydatów a już wygrałeś wybory. Nie ośmieszaj się bucu.

No to na początek najmłodszy -36 lat,zawód: naprawa i konserwacja statków.Jego postulaty to: slogany i pobożne życzenia.Tam gdzie mieszka ulice i chodniki są sprzed 1989r a dojazd do cmentarza woła o pomstę.Tyle pola za cmentarzem ale parkingu dla odwiedzających nie ma,pewnie nie mają na wykupienie kawałka pola.w Chociwlu jest.OSP jest doposażona i wyszkolona poza kolejnbgaraż,który mogli by sobie sami postawić w czynię społecznymNajwiększym osiągnięciem jest puszczenie i niedotrzymywanie słowa.Gdzie jest zmiana Statutu polegająca na czynnym,demokratycznym udziałem mieszkanców na Sesjach? Są wam tylko potrzebni do wyborów?A potem morda w kubeł bo wy nas reprezentujecie?Chyba tylko glupków i udziałowców waszej paki...Budżet Obywatelski a skąd forsa,skoro tyle dlugów.Oczywiście można obciąć z ważnych dla gminy inwestycji na poczet np:kto dalej siusia...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, wyborca napisał:

Ja myślę że zmądrzejesz jak przegrasz wybory. Liwak ma już kandydatów na radnych , przedstawił ich , i świetnie ich promuje. Ty nie masz jeszcze kandydatów a już wygrałeś wybory. Nie ośmieszaj się bucu.

Liwak świetnie ich promuje i dlatego muszą wygrać?Niekoniecznie.Są jeszcze w Ińsku osoby,które wiedzą jaką rolę odegrał tworząc kopalnię żwiru w Ińsku i zezwalając przewoźnikom na korzystanie z dróg publicznych stwarzając ogromne zagrożenie mieszkańcom i budynkom w centrum Ińska.Odsunięcie burmistrza i jego kandydatów do rady stwarza szansę na zmianę decyzji dot.funkcjonowania żwirowni w Ińsku i zakaz przewożenia żwiru 40 tonowymi wanienkami.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Oceniam was picerzy napisał:

No to na początek najmłodszy -36 lat,zawód: naprawa i konserwacja statków.Jego postulaty to: slogany i pobożne życzenia.Tam gdzie mieszka ulice i chodniki są sprzed 1989r a dojazd do cmentarza woła o pomstę.Tyle pola za cmentarzem ale parkingu dla odwiedzających nie ma,pewnie nie mają na wykupienie kawałka pola.w Chociwlu jest.OSP jest doposażona i wyszkolona poza kolejnbgaraż,który mogli by sobie sami postawić w czynię społecznymNajwiększym osiągnięciem jest puszczenie i niedotrzymywanie słowa.Gdzie jest zmiana Statutu polegająca na czynnym,demokratycznym udziałem mieszkanców na Sesjach? Są wam tylko potrzebni do wyborów?A potem morda w kubeł bo wy nas reprezentujecie?Chyba tylko glupków i udziałowców waszej paki...Budżet Obywatelski a skąd forsa,skoro tyle dlugów.Oczywiście można obciąć z ważnych dla gminy inwestycji na poczet np:kto dalej siusia...

To banan ma 36 lat? A to stary jałowy byk. Dodaj jescze że pisał do ministra z pytaniem kto ma sprzątać przystani, odpowiedzi brak.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powinien być jeden z najważniejszych postulatów wyborczych.

Drogi i komunikacja.

Pojezierze Ińskie to jeden z najurokliwszych regionów w Polsce. Tutejsze jeziora i miasteczka corocznie przyciągają coraz więcej turystów. Jest jednak pewien problem. Bez własnego auta trudno się gdziekolwiek dostać. Najlepiej wiedzą o tym sami mieszkańcy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, bggdft napisał:

A jak burmistrz podpisywał umowe ze żwirownią to nie robił zdjęc

Robił zdjęcia w swoim domu w Gudowie. Teraz w weekend mieli zebranie przedwyborcze. Zjechała się cała śmietanka. Dziwi mnie tylko jedna sprawa. Jacek widzi jak Gudowo się rozwija, jak inne wioski dookoła gdzie się wybudował. A ten dom do malutkich nie należy. Wiemy że Liwaka na to nie stać tak jak jego żony. Skąd ta kasa? Domyślacie się pewnie sami. Kredyty to tylko kamuflaż.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...