Skocz do zawartości

Kandydaci na burmistrza


Mieszkaniec

Rekomendowane odpowiedzi

Kazimierz
15 minut temu, Jaguś napisał:

Sołtys Rusielewicz głupieje a to oznaza że się zestarzał na amen.

Zbyszek zejdź ze sceny. Dość już Ciebie. Nie ośmieszajmy się. Ewa to bagno a za nią Waldus. Na zastępcę. Opamiętaj się. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • Groch z Kapustą

    135

23 minuty temu, Kazimierz napisał:

Zbyszek zejdź ze sceny. Dość już Ciebie. Nie ośmieszajmy się. Ewa to bagno a za nią Waldus. Na zastępcę. Opamiętaj się. 

Tu nie chodzi o  osobę Pana Zbigniewa,ale o ratowanie Ińska przed zagładą.Dziwne,że żaden kandydat do rady nie jest przeciwny funkcjonowaniu żwirowni w Ińsku.Pan Zbyszek ma plan,który przedstawi na ostatniej sesji marcowej.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Granulka na burmistrza

Apteka granulka kandyduje na burmistrza. Komitet zarejestrowany na ul. Zielona 25a. Waldek ma większa żądze władzy i zemsty chce zniszczyć gmine aby wybudować sobie drugi pałac. Waldek = Ewa 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apteka granulka kandyduje na burmistrza. Komitet zarejestrowany na ul. Zielona 25a. Waldek ma większa żądze władzy i zemsty chce zniszczyć gmine aby wybudować sobie drugi pałac. Waldek = Ewa 

Ińskie menty atakują przeciwników funkcjonowania żwirowni.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówię NIE dla kandydatury Waldemara i Ewy Szkołód!!! Niszczyciele z wybujałym ego. Niech sobie sami siedzą u siebie w firmie . Juz nam pokazali jak umieją zarządzać. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Włodek napisał:

mówię NIE dla kandydatury Waldemara i Ewy Szkołód!!! Niszczyciele z wybujałym ego. Niech sobie sami siedzą u siebie w firmie . Juz nam pokazali jak umieją zarządzać. 

Jak nie chcesz to nie glosuj na Ewe ja i moja dzielnica glosujemy na Pania Ewe

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ewa = Waldek
16 minut temu, Jon napisał:

Jak nie chcesz to nie glosuj na Ewe ja i moja dzielnica glosujemy na Pania Ewe

To nie Ewa jest kandydatka. Tylko marionetka Waldka. Oni juz pokazali jak wszystko niszczą. Myślicie ze ludzie tego nie wiedza? Nie ukryjecie tego swoimi podłymi atakami. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ewa = Waldek napisał:

To nie Ewa jest kandydatka. Tylko marionetka Waldka. Oni juz pokazali jak wszystko niszczą. Myślicie ze ludzie tego nie wiedza? Nie ukryjecie tego swoimi podłymi atakami. 

A kim ty jesteś to wiem.Marionetką burka.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wolność
Teraz, tak napisał:

A kim ty jesteś to wiem.Marionetką burka.

Nie możesz nawet zanegować ze to Waldemar startuje pod twarzą marionetki Ewy i ma zadanie zniszczyć gmine. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jaguś napisał:

Sołtys Rusielewicz głupieje a to oznaza że się zestarzał na amen.

Rusilewicz tyle gadałeś na sesji o kurnikach wybudowanych przez P.Mazurka. Podpowiedz jak do nich dojechać, bo potrzebuję jajka na świąteczną święconkę i wielkanocnego mazurka  ??!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...