Skocz do zawartości

Kandydaci na burmistrza


Mieszkaniec

Rekomendowane odpowiedzi

Magdalena B

Widać niektórych boli wsparcie rodziny ,jak się swoją rozbił. Już nie wiesz pan mazurek co wymyślić to się dziewczyn czepiasz, nic takiego nie napisały gorzej z tobą ale te insko plus już musisz tu w nerwach przelewać.  Nie ważne kazdy ma prawo głosu a ty to w końcu zaakceptuj wypisujesz na fb to się spodziewaj odzewu 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • Groch z Kapustą

    135

3 minuty temu, litka napisał:

IŃSKO ma okropnych mieszkańców ,widać na każdym kroku.nie szanują się,zawistni,chamscy jeden do drugiego,a kampania idzie na noże

Idzie na noże bo dla Liwaka i Kupczyniaka te wybory to walka o przeżycie dlatego już na sesji zaatakowali swoich przeciwników Mazurka i Halejcie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Magdalena B napisał:

Widać niektórych boli wsparcie rodziny ,jak się swoją rozbił. Już nie wiesz pan mazurek co wymyślić to się dziewczyn czepiasz, nic takiego nie napisały gorzej z tobą ale te insko plus już musisz tu w nerwach przelewać.  Nie ważne kazdy ma prawo głosu a ty to w końcu zaakceptuj wypisujesz na fb to się spodziewaj odzewu 

niech ciul nie obraza mazurka to taki chamski sasiad

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, wr óbel napisał:

niech ciul nie obraza mazurka to taki chamski sasiad

Gracjana myślie że wszystkie rozumy pozjadała i czuje się najważniejsza na świecie ale myślę że życie ją szybko zweryfikuje

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, wr óbel napisał:

niech ciul nie obraza mazurka to taki chamski sasiad

Wróbel podaj chociaż imię skoro od ciulow wyzywasz . Mazurek klasę pokazał wyzywajac Magdę T od najgorszych . Młoda dziewczynę i jej rodziców teraz zamiast skupić się na swoim postępowaniu wyzywa córki Sołtysa Czertynia. Mnie również dotknął nie raz . Chłopie zejdź na Ziemie .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Maciej napisał:

Wróbel podaj chociaż imię skoro od ciulow wyzywasz . Mazurek klasę pokazał wyzywajac Magdę T od najgorszych . Młoda dziewczynę i jej rodziców teraz zamiast skupić się na swoim postępowaniu wyzywa córki Sołtysa Czertynia. Mnie również dotknął nie raz . Chłopie zejdź na Ziemie .

Spadaj baranie odczep sie od Mazurka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Maciej napisał:

Wróbel podaj chociaż imię skoro od ciulow wyzywasz . Mazurek klasę pokazał wyzywajac Magdę T od najgorszych . Młoda dziewczynę i jej rodziców teraz zamiast skupić się na swoim postępowaniu wyzywa córki Sołtysa Czertynia. Mnie również dotknął nie raz . Chłopie zejdź na Ziemie .

Skąd Baranie wiesz że to Mazurek atakował Magdę T ? Wy tu od razu wszystko wiecie i od razu wydajecie wyroki.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdę atakował Jurek,ale to Mazurek.Córki sołtysa obraża Szczurek,ale to Mazurek,bo Mazurek jako jeden z niewielu kandydatów wie jaki jest sposób na zatrzymanie kopalni żwiru w Ińsku.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy widzą sesje i wiedzą że Pan MAZUREK walczy z władzą o żwirownie ,wytyka im poważne błędy, dlatego jest bardzo atakowany w bestialski sposób ,chcą go  sponiewierać ,tak jak to zrobili z osobami z kina ,których uważali za nic .Choć byli doskonałymi fachowcami wszyscy wiemy. teraz jest tam siedziba bezużytecznych osób ,których Michał wybiera takich jak rodzinka ,kolesie . I NIC SIĘ TAM NIE DZIEJE ,TYLKO KUPUJĄ ZESPOŁY,SIEDZĄ NA PLOTACH ,KAWKA ,CISTECZKA I d*** ROSNĄ OLBRZYMIE, CO NIEKTÓRYM JEST OK.TO POLITYKA liwaka i kopciucha

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obserwator

Mam pytanie a w czasie pracy można tak udzielać się na prywatnym fb ? Radna , kandydatka na radną w godzinach pracy w szkole udostępnia swój komitet wyborczy. 

Pani Ewo nieładnie , pani jest w pracy . Gdyby to ktoś inny zrobiłby byka by afera na insko a pani to widać wszystko można , wczoraj przed 14 a dzisiaj przed 10 .   

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Obserwator napisał:

Mam pytanie a w czasie pracy można tak udzielać się na prywatnym fb ? Radna , kandydatka na radną w godzinach pracy w szkole udostępnia swój komitet wyborczy. 

Pani Ewo nieładnie , pani jest w pracy . Gdyby to ktoś inny zrobiłby byka by afera na insko a pani to widać wszystko można , wczoraj przed 14 a dzisiaj przed 10 .   

To Kupczyniak nimi rządzi i mówi im że mogą w godzinach pracy siedzieć na fb

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Obserwator napisał:

Mam pytanie a w czasie pracy można tak udzielać się na prywatnym fb ? Radna , kandydatka na radną w godzinach pracy w szkole udostępnia swój komitet wyborczy. 

Pani Ewo nieładnie , pani jest w pracy . Gdyby to ktoś inny zrobiłby byka by afera na insko a pani to widać wszystko można , wczoraj przed 14 a dzisiaj przed 10 .   

Można. Pod warunkiem, że nie zaniedbuje swoich obowiązków. Ważne żeby wykonywła zadania, jakie ma w pracy. Poza tym w każdej pracy można mieć przerwę i nikomu nic do tego co na takiej przerwie robi. 

Oczywiście jeśli używa fb podczas lekcji z dziećmi to jest to porażka...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zielony napisał:

Helena juz ma dosyć sponsorować was śmierdziele Szkołódnicy. A ty wald bierz sie za robote a nie przesiadujesz jak lump w oknie. Puste pułki wyszoruj na błysk 

Słyszałem ostatnio jak jego braciszek wyzywał juz matkę pod domem ze ciagle go sponsoruje. Sobie zabiera od gara by jego i te ewke utrzymywać. Nigdy takie szkodniki nie zostaną burmistrzem! 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Sowa napisał:

Słyszałem ostatnio jak jego braciszek wyzywał juz matkę pod domem ze ciagle go sponsoruje. Sobie zabiera od gara by jego i te ewke utrzymywać. Nigdy takie szkodniki nie zostaną burmistrzem! 

Ja słyszałem że ciebie Michał żona utrzymywała bo u pomidora chałturzyłeś za łyżkę żarcia

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Krowa napisał:

Ja słyszałem że ciebie Michał żona utrzymywała bo u pomidora chałturzyłeś za łyżkę żarcia

Zostawcie juz Waldusia. To moja sprawa ze go utrzymuje. Ja chce aby myślał ze jest najlepszy.  Moj waldus docent. I ta jego mondra efka jak wpisuje fakturki. Nauczyla sie wpisywac na kursie sekretarki. Ona musi startowac bo juz mnie nie stać wincej go sponsorowac i udawac ze są bezradni. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sami sobie winni

Szkołód to wyzyskiwacz. Na naszej biedzie się dorobił. Wystarczy isc zielona jaki palac sobie postawił. Ona to samo zrobi. Gmina upadnie na dno. Podniesie nam podatki bo nic innego nie umie Myslcie ludzie 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Sami sobie winni napisał:

Szkołód to wyzyskiwacz. Na naszej biedzie się dorobił. Wystarczy isc zielona jaki palac sobie postawił. Ona to samo zrobi. Gmina upadnie na dno. Podniesie nam podatki bo nic innego nie umie Myslcie ludzie 

No proszę.Zwolennicy lewaka atakują Panią Ewę,bo to poważna konkurencja.Znam Panią Ewę od wielu lat.Jest lubianą osobą przez wielu.Uczciwość i solidność to jej podstawowe cechy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, niestety napisał:

No proszę.Zwolennicy lewaka atakują Panią Ewę,bo to poważna konkurencja.Znam Panią Ewę od wielu lat.Jest lubianą osobą przez wielu.Uczciwość i solidność to jej podstawowe cechy.

Hahahaha to jak ja znasz to wiesz że głowę nosi wyżej niż sra. Nie opowiadaj bajeczek. Uczciwość i solidność która promują u siebie w aptece każdy zna. Buta, arogancja, pycha, złodziejstwo. Tak to ich firma. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...