Skocz do zawartości

Kandydaci na burmistrza


Mieszkaniec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • Groch z Kapustą

    135

9 minut temu, Jacek Niepsuj napisał:

MichałK atakuje bo się boi że przegra wybory

On niszczy wszystkich przeciwników żwirowni w Ińsku.Oczywiście za zgodą burmistrza.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Jacek Niepsuj napisał:

Liwak kłamie i mataczy to było widać. najpierw apel o spokojną kampanię i zaraz nasyła swojego kandydata na innego kandydata z konkurencji. No to trzeba mieć tupet.

Jak ludzie w Ińsku postępują fałszywie.Niby większość jest przeciw żwirowni,ale popierają osoby popierające dalsze jej  funkcjonowanie .Zdrajcy Ińska!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mazurek Gburek
33 minuty temu, Sołtysowe jaja napisał:

Panie Rusielewicz powiedz pan ile darmowych jaj od Hołka żeś pań zeżarł? No ile?

Na pewno mniej niż Mazurek Gburek, ukrainka i sznurek.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Sołtysowe jaja napisał:

Panie Rusielewicz powiedz pan ile darmowych jaj od Hołka żeś pań zeżarł? No ile?

To najlepiej Zbysiu wie skoro dupkę lizał ,Rusielewicz temu zaprzestał ,kto to teraz piszę oj Zbysiu dobrze było starać się o fermę a teraz farmazony wypisywać.  Co komu do domu ,jak nie jego chłopie weź resztę godności i usuń się w cień,  a przepraszam jaka godność,  ty jej nie masz i tak ty z małej litery bo taka gnida na nic nie zasługuje. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, lula napisał:

To straszne że burmistrz takich radnych na nową kadencję wybrał .a to dopiero patałaistwo  z patolą wymieszane

Jula ,lula przepraszam bardzo osoby ,które mają normalną pracę rodziny itp to patologia to kogo wystawia Mazurek ? Koło emerytów i rencistów aka szuje

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
KWW Jacek dla Żwirowni

Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Liwaka Solidarni dla Żwirowni popiera żwirownię w Ińsku i jest Fanclubem Pani Prezes Kaczanowskiej. Kto jest przeciw żwirowni temu na pohybel.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czytelnik

Czytam te bzdury i zastanawia mnie tylko kto ma czas pisać te wypociny i wywlekać zwirowanie o której nawet słowa nie było ale tak to jedyny pseudo argument ze strony tak prostych ludzi, jeśli tak bardzo wam się nudzi idźcie poczytać książkę a nie ten obłudny i zakłamany portal.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Czytelnik napisał:

Czytam te bzdury i zastanawia mnie tylko kto ma czas pisać te wypociny i wywlekać zwirowanie o której nawet słowa nie było ale tak to jedyny pseudo argument ze strony tak prostych ludzi, jeśli tak bardzo wam się nudzi idźcie poczytać książkę a nie ten obłudny i zakłamany portal.

Nie mieszkasz w Ińsku to nie zabieraj głosu. My tu widzimy jak 40-sto tonowe ciężarówki rozjeżdżają drogi, jak się budunki trzęsą i jak niebezpiecznie jest na drodze mjać konwój 6-ciu łódek ze żwirem. Za to wszystko jest odpowiedzialny Liwak i Kupczyński bo obiecywali że żwirowni nie będzie na po cichu wyrazili zgodę okłamując nas wszystkich. To tak dla twojej wiedzy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Spadaj napisał:

Nie mieszkasz w Ińsku to nie zabieraj głosu. My tu widzimy jak 40-sto tonowe ciężarówki rozjeżdżają drogi, jak się budunki trzęsą i jak niebezpiecznie jest na drodze mjać konwój 6-ciu łódek ze żwirem. Za to wszystko jest odpowiedzialny Liwak i Kupczyński bo obiecywali że żwirowni nie będzie na po cichu wyrazili zgodę okłamując nas wszystkich. To tak dla twojej wiedzy.

Dopiero teraz mieszkańcy sobie uświadomili skalę zagrożenia ze strony żwirowni. Poczekajcie jeszcze trochę jak braknie wody w jeziorach i w studniach to będziecie stąd spindalać pustynia tylko zostanie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, żwir napisał:

Dopiero teraz mieszkańcy sobie uświadomili skalę zagrożenia ze strony żwirowni. Poczekajcie jeszcze trochę jak braknie wody w jeziorach i w studniach to będziecie stąd spindalać pustynia tylko zostanie.

W marcu zostanie zorganizowana sesja na której zostanie przedstawiona historia przyznawania koncesji na żwirownię wraz z dokumentami z Urzędu Marszałkowskiego, Ministerstwa Klimatu, Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego Samorządowego Kolegium Odwoławczego. Mieszkańcy dowiedzą się jaką rolę odegrał w tym postępowaniu Liwak, co obiecywał przed wyborami w 2014 i 2018 a co uczynił takiego że ciężarówki rozjeżdżają wszystkie drogi naszej Gminy.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Zbigniew był dla was potrzebny jak sponsorował każdą impreze ,jaj udostępniał wisole na każde zawołanie i jak was karmił na wisoli ,jak dobrze było ze Zbyszkiem ,jak przygotował na piątkę wesele P.BURMISTRZA ,TO MAZUREK BYŁ OK .teraz mu płcacie za jego dobroć .woziłem was na wisole i dużo widziałem .U was kto jest wam przeciwny ,to go trzeba zniszczyć, z poniewierać ,tak było juz z jednym radnym.                                                                                                                                                                                                                                                                                       CAŁA PRAWDA

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dwie pijawki
7 minut temu, jurek napisał:

Pan Zbigniew był dla was potrzebny jak sponsorował każdą impreze ,jaj udostępniał wisole na każde zawołanie i jak was karmił na wisoli ,jak dobrze było ze Zbyszkiem ,jak przygotował na piątkę wesele P.BURMISTRZA ,TO MAZUREK BYŁ OK .teraz mu płcacie za jego dobroć .woziłem was na wisole i dużo widziałem .U was kto jest wam przeciwny ,to go trzeba zniszczyć, z poniewierać ,tak było juz z jednym radnym.                                                                                                                                                                                                                                                                                       CAŁA PRAWDA

Bo Liwak z Kupczyniakiem to dwie pijawki wykożystujące ludzi. Wszystko robia dla własnej korzysci.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liwaku sam jesteś ofiara (sesja), żal że jeszcze jesteś burkiem , bo na burmistrza nie zasługujesz. Jesteś burkiem ja nic nie mogę to nie moje kompetencje.  jesteś zwykłym LENIEM.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecna ekipa powinna w całości nie brać udziału w wyborach bo gmina przestanie istnieć i dostaniemy zarząd komisaryczny.Ludzie uruchomcie rozum i nogi,idźcie na wybory aby popędzić to skorumpowane towarzystwo.Dajcie szansę innym,nie powiązanych z obecną ekipą. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Apel napisał:

Obecna ekipa powinna w całości nie brać udziału w wyborach bo gmina przestanie istnieć i dostaniemy zarząd komisaryczny.Ludzie uruchomcie rozum i nogi,idźcie na wybory aby popędzić to skorumpowane towarzystwo.Dajcie szansę innym,nie powiązanych z obecną ekipą. 

Czyli na kogo? Bo na razie to wiem że tylko startuje Banasiewicz, Liwak i Rusielewicz. O innych osoba nie słyszałam. Już prawie zaczyna się marzec ....7 kwietnia wybory a mieszkańcy nie wiedzą kto startuje, jacy kandydaci na radnych,  jakie komitety wyborcze, kto jest kandydatem na burmistrza. Co to kuurwa jakaś zgaduj zgadula!!! Lista komitetów i radnych oraz kandydatów na burmistrza TO PODSTAWA JAKIEKOLWIEK DYSKUSJI NA FORUM!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sowa napisał:

Czyli na kogo? Bo na razie to wiem że tylko startuje Banasiewicz, Liwak i Rusielewicz. O innych osoba nie słyszałam. Już prawie zaczyna się marzec ....7 kwietnia wybory a mieszkańcy nie wiedzą kto startuje, jacy kandydaci na radnych,  jakie komitety wyborcze, kto jest kandydatem na burmistrza. Co to kuurwa jakaś zgaduj zgadula!!! Lista komitetów i radnych oraz kandydatów na burmistrza TO PODSTAWA JAKIEKOLWIEK DYSKUSJI NA FORUM!

Ślepy jesteś gamoniu? Fejsa nie masz?  Liwak bez jaj, Krzysiek piguła i Ewka fakturka. Masz wybór.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Krowa napisał:

Ślepy jesteś gamoniu? Fejsa nie masz?  Liwak bez jaj, Krzysiek piguła i Ewka fakturka. Masz wybór.

Nie ma nigdzie info o komitetach wyborczych. Jeśli tak ma wyglądać kampania wyborcza to ja nie pójdę na te wybory. Zrozumiałeś kutasie!?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, sowa napisał:

Nie ma nigdzie info o komitetach wyborczych. Jeśli tak ma wyglądać kampania wyborcza to ja nie pójdę na te wybory. Zrozumiałeś kutasie!?

Nerwy ci puszczają? Aż tak sie boisz przegranej? Liczyłeś że liwak kiwak bedzie jedynym kandydatem?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
żerowanie

A jak ten cennik się ma w małej mieścinie jak Ińsko.Czy władza kiedykolwiek dbała o interesy mieszkańców.Mądrzejcie przed wyborami.

W ubiegłym roku woda podrożała symbolicznie o 4 gr., a ścieki o 6 groszy. Jeszcze dzisiaj za metr sześcienny wody mieszkańcy Stargardu zapłacą 4 zł i 14 gr, a ścieków 7 zł 92 gr. Od jutra stawki te wzrosną odpowiednio do 4 zł 98 gr za wodę i 8 zł 61 gr. za odprowadzenie ścieków.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...