Skocz do zawartości

Kandydaci na burmistrza


Mieszkaniec

Rekomendowane odpowiedzi

przecież
13 godzin temu, Mam wkurw napisał:

Hej halo przez cały dzień wyłączano prąd. Tysiące razy. Psują się urządzenia lodówki, komputery, kuchenki, telewizory 🤬🤬🤬 co to kuurwa jest! Żadnego info, żadnych powiadomień nic nie ma. Jprd kamień łupany w tej gminie. Jeszcze brakuje żeby władza i Enea wmówili nam że to wina strajkujących rolników 🤢 Kto za te szkody zapłaci! Kto mi to wyjaśni....chyba powinni informować kiedy prądu nie będzie tfuuu urwa mać.

Przecież to buraczana władza to czego ty sie spodziewasz?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • Groch z Kapustą

    135

obserwatorka

Panie Kopczyniak nie nadaje się na pan na prowadzenie żadnej kultury ,oglądałam z wielką uwagą Dzień Sybiraka dnia 9 lutego ,stwierdzam że był na poziomie bardzo miernym.NIE RÓB TEGO, DO CZEGO NIE MASZ NAJMNIEJSZEGO POJĘCIA.Wstydem jest pokazanie miernoty w pana wydaniu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Mam wkurw napisał:

Hej halo przez cały dzień wyłączano prąd. Tysiące razy. Psują się urządzenia lodówki, komputery, kuchenki, telewizory 🤬🤬🤬 co to kuurwa jest! Żadnego info, żadnych powiadomień nic nie ma. Jprd kamień łupany w tej gminie. Jeszcze brakuje żeby władza i Enea wmówili nam że to wina strajkujących rolników 🤢 Kto za te szkody zapłaci! Kto mi to wyjaśni....chyba powinni informować kiedy prądu nie będzie tfuuu urwa mać.

Jakbyś był trochę inteligentny ro wszedł byś na strone ENEA i byś wiedział że prąd będzie wyłączany. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Lol napisał:

Jakbyś był trochę inteligentny ro wszedł byś na strone ENEA i byś wiedział że prąd będzie wyłączany. 

20 razy w ciągu dnia!!! To ty jesteś mało rozgarnięty. Tobie pluć w twarz to mówisz że deszcz pada łachu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lol napisał:

Jakbyś był trochę inteligentny ro wszedł byś na strone ENEA i byś wiedział że prąd będzie wyłączany. 

Nie wszyscy mieszkańcy naszej gminy mają internet,a poza tym przy wyłączeniach komputerów z powodu braku prądu i tak niczego nie dowiesz się.Taki komunikat powinna ogłosić gmina.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Wiem napisał:

Totalny brak pracownika zajmującego się drogami w gminie, wszystkich zniszczą

Przy tych dziurach należy pokazywać obecnych ludzi z władzy i ich dziury.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech łapią żwirków jeżdżących wszędzie bezkarnie.

Policjanci stoją na straży bezpieczeństwa w ruchu drogowym na drogach publicznych, w strefach zamieszkania i ruchu i miejscach, w których ruch się odbywa - mówi o tym art. 129.1 PRD. Dlatego nie dojdzie do sytuacji, kiedy policjant będzie sprawdzał stan techniczny pojazdu rolniczego na polu. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, wyborca napisał:

co tam słychać , nie ma Liwaka w Urzędzie, pewnie wyjechał w ostatnią podróż za darmo jak duda 

 

Odpieprz się od Pana Prezydenta! Łachu dla ciebie Pan Prezydent Andrzej Duda.... zrozumiałeś? Za to co napisałeś głosu Ińsko Plus ode mnie nie dostanie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, wyborca napisał:

Odpieprz się od Pana Prezydenta! Łachu dla ciebie Pan Prezydent Andrzej Duda.... zrozumiałeś? Za to co napisałeś głosu Ińsko Plus ode mnie nie dostanie.

Odpiepsz sie łachu od insko plus. Ja jestem Platformers i zwalczam pisiorów.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, poborca napisał:

Odpiepsz sie łachu od insko plus. Ja jestem Platformers i zwalczam pisiorów.

Ty zwyczajnie jesteś głupi, upośledzony i nosisz tyle nienawiści że to ona cię zniszczy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, sowa napisał:

Ty zwyczajnie jesteś głupi, upośledzony i nosisz tyle nienawiści że to ona cię zniszczy.

Z tą różnica że ja grzecznie piszę a ty rzucasz bluzgi

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, wyborca napisał:

Odpieprz się od Pana Prezydenta! Łachu dla ciebie Pan Prezydent Andrzej Duda.... zrozumiałeś? Za to co napisałeś głosu Ińsko Plus ode mnie nie dostanie.

Co w tym wpisie jest obraźliwe? 

18 godzin temu, poborca napisał:

Odpiepsz sie łachu od insko plus. Ja jestem Platformers i zwalczam pisiorów.

To jest grzecznie zwalczać pisiorów! Chcesz zwalczać ludzi którzy mają inne poglądy niż ty? Ty jesteś zwyczajnym rasistą i nienawistnym platfusem. Zwalczać to ty możesz wszy na głowie. 

Godzinę temu, poborca napisał:

Z tą różnica że ja grzecznie piszę a ty rzucasz bluzgi

Twoja grzeczność to specyficzna jakaś. Obrzydliwy jesteś i pomyśleć że na ryjach mieliście tolerancję, akceptację i wolność. Jesteście tylko i wyłącznie zdradzieckie mordy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do głupków którzy uważają że Pan Szafran i Pan Mazurek nie mówili że grozi to katastrofą. Spójrzcie na datę wpisu ile od ubiegłego tygodnia minęło czasu. I uświadomcie sobie ile przez ten czas zrobiła gmina by temu zapobiec. Zrobiła Tyle że burmistrz uciekł na urlop Jago zastępca mówi że nic nie słyszał, nic nie widział on tu tylko pracuje. Strażacy też czekali nie wiadomo na co. Teraz zdziwienie że Szafran nie pomógł. To jest jakaś Ińska Afryka dzika w której osobie w wieku 66 lat każe się dźwigać piasek a obaj burmistrzowie w wieku 30+ i 50+ nie ruszyło tyłków. A przecież komunikat od Pana Szafrana było!

Screenshot_20240213-193023~2.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisy młodej Taborowej są żałosne, wiadomo że dostała robotę po znajomości to musi chwalić swoich panów z urzędu, druga Banaszewska szkoda że się tylko udziela na forum a nie weźmie się do roboty. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...