Skocz do zawartości

Kandydaci na burmistrza


Mieszkaniec

Rekomendowane odpowiedzi

gospodyni

Opłaty za śmieci i wód.kan są zawyżone i nikt z gminy ich nigdy nie kontrolował.Po podwyżkach za prąd będą jeszcze większe.Czy nowa rada to widzi i zamierza coś z tym zrobić.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • Groch z Kapustą

    135

19 minut temu, gospodyni napisał:

Opłaty za śmieci i wód.kan są zawyżone i nikt z gminy ich nigdy nie kontrolował.Po podwyżkach za prąd będą jeszcze większe.Czy nowa rada to widzi i zamierza coś z tym zrobić.

Rzeczywiście stawki za śmieci mamy bardzo wysokie. Czy to jest od czegoś uzależnione?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedz
57 minut temu, gospodyni napisał:

Opłaty za śmieci i wód.kan są zawyżone i nikt z gminy ich nigdy nie kontrolował.Po podwyżkach za prąd będą jeszcze większe.Czy nowa rada to widzi i zamierza coś z tym zrobić.

Rada ma swoje biuro, komisje i adres mejlowy i chyba tam powinnaś się zwrócić a nie tutaj zadawać pytania. Taka sugestia z mojej strony. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Odpowiedz napisał:

Rada ma swoje biuro, komisje i adres mejlowy i chyba tam powinnaś się zwrócić a nie tutaj zadawać pytania. Taka sugestia z mojej strony. 

Tu się tylko spekuluje, narzeka i mówi jak jest.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez sensu

Podważacie własny wybór? Przecież wszyscy Radni, co do jednego, zostali wybrani przez wyborców swojwgo okręgu. Sami robicie z siebie idiotów albo próbujecie włazić butami nie na swój teren. Mój okręg wybrał nie po mojej myśli ale większością. Mam go zwyzywać bo inni nie głosowali jak ja? Fakt, ch***wo głosowali ale to nie wina Radnego! Niech się cieszy zaufaniem większości.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bez rozumu

Radni powinni być dla mieszkańców swojego rejonu.A jak było? Klepali co chcieli buraki.Nie mieli żadnej kontroli nad niczym.Czyli reprezentowali buraków a nie swoich wyborców.No chyba,że ktoś był z ich paczki To inna,inszość - swój.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Mieszkaniec napisał:

Dokładnie biorą gówniarzy i ciemniaków do rady a później problem. Trza było głosować za panem mazurkiem szafranem czy potrykysem

byli najlepsi MAZUREK i Szafran nie bali się przygłupów burków

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety
22 minuty temu, wiem napisał:

byli najlepsi MAZUREK i Szafran nie bali się przygłupów burków

Szczególnie michaił na caffe nadawał i zniechęcał swoich wielbicieli,by na tę dwójkę nie głosowali.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedz
12 godzin temu, Niestety napisał:

Szczególnie michaił na caffe nadawał i zniechęcał swoich wielbicieli,by na tę dwójkę nie głosowali.

Może 10% mieszkańców gminy korzysta z tego forum czy go czyta. Więc na pewno to nie miało wpływu na nic.  Mieszkańcy umieją myśleć i wyciągać wnioski.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety
11 minut temu, Odpowiedz napisał:

Może 10% mieszkańców gminy korzysta z tego forum czy go czyta. Więc na pewno to nie miało wpływu na nic.  Mieszkańcy umieją myśleć i wyciągać wnioski.

Michaił nie tylko tu zniechęcał ludzi,ale i na innych forach.Teraz duma nad tym,jak podporządkować sobie radnych w Węgorzynie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uprzedzenia
1 godzinę temu, Niestety napisał:

Michaił nie tylko tu zniechęcał ludzi,ale i na innych forach.Teraz duma nad tym,jak podporządkować sobie radnych w Węgorzynie.

Mieszkańcy okręgów byli od dawna już co do niektórych kandydatów uprzedzeni, więc pisz sobie co chcesz.  Jeżeli pisano prawdę, to nic złego. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, alex napisał:

To było kawał uja  i dobrze że ten padalczyk odszedł

Napisał uj o uju. Ty też pewnie jesteś tutaj zbędny zdaniem wielu. Nic nie wnosisz poza tym, że oddychasz tym samym powietrzem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, wyborca napisał:

Czy nowa władza zamierza cokolwiek naprawić po poprzednikach? Może dziury w drodze powiatowej?

W drodze powiatowej dziury łata Starosta  ! 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dziura napisał:

Szkoda z toba gadać

Stargard ma się interesować  problemami gminy? Za to macie wysokie zarobki,aby dbać o dobro mieszkańców.Myślac po waszemu to winna jest Warszawa bo tam zapadają decyzje.Do roboty obiboki z gminy za drogę/ulicę też ktoś z was odpowiada.Burmistrza czuwać nad prawidłową pracą podległych urzędników.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...