Skocz do zawartości

Nowinki


MichałK

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co mnie najbardziej śmieszy? Fakt, że mietek zatrudnia emerytowanego policjanta, wszystko widzi burmistrz, wszystko się dzieje we fleszach i nikt nie widzi łamania prawa. Niepojęta jest to sprawa. Polski absurd czy śmichu warte?

A maryna sie pusco!!!

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 139
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

szafranowa gnido pisz donosy , tylko to ci pozostało :D

Ja niestety nie jestem Włodkiem i może szkoda. Miałbym większy wpływ na wyegzekwowanie działania burmistrza w tej sprawie. Problem polega na tym, że opozycja się miga w osobie Michała i burek przespał możliwość wypełnienia swojego obowiązku. No to nic innego nie zostaje jak zainteresowanie organów środowiska a ty może potrzebujesz też wsparcia bo złamałeś prawo? Ja ci pomogę bałwanie.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się z przedmówcą zgadzam. Całe pola na tym terenie odwodnił a co on inny właściciel niż ja? Teraz ja mam pustynię i mi całe place ziemi powysychały nawet trawa nie rośnie to co k**** jest!!!

Przecież Klemens to panisko wyhodowany na wędzonej rybie. Widzicie jak można pływać.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się z przedmówcą zgadzam. Całe pola na tym terenie odwodnił a co on inny właściciel niż ja? Teraz ja mam pustynię i mi całe place ziemi powysychały nawet trawa nie rośnie to co k**** jest!!!

Odwodnił celowo. Jest Polakiem patriotą.Do tego terenu przymierzali się Chińczycy. Ryż zamierzali sadzić.

Odnośnik do odpowiedzi

szafran ty jesteś nie do podrobienia . Jak zwykle prowadzisz rozmówki z samym sobą . To już nie tylko paranoja .....

Paranoję to masz bucu na punkcie Pana Szafrana. Jak widzę ty ze mną też prowadzisz rozmówki czy raczej z samym sobą głupi pacanie z bmw.

Odnośnik do odpowiedzi

A co ty chcesz od pana Szafrana.Zobacz relacje z sesji.Tylko on podsumowuje burka,a przy tym stosuje słownictwo takie,jakim posługiwali się etatowi "działacze" egzekutywy PZPR. Od 25 lat już nikt takiego języka nie używa. Stęskniłem się za takim prowadzeniem dyskusji,więc towarzyszu Szafran koniecznie startuj na burmistrza. Masz ode mnie swój głos,a także od wielu innych komuchów z naszej gminy.

Odnośnik do odpowiedzi

A co ty chcesz od pana Szafrana.Zobacz relacje z sesji.Tylko on podsumowuje burka,a przy tym stosuje słownictwo takie,jakim posługiwali się etatowi "działacze" egzekutywy PZPR. Od 25 lat już nikt takiego języka nie używa. Stęskniłem się za takim prowadzeniem dyskusji,więc towarzyszu Szafran koniecznie startuj na burmistrza. Masz ode mnie swój głos,a także od wielu innych komuchów z naszej gminy.

Tobie się marzy egzekutywa towarzyszu 'komuch" pewnie dlatego musiałeś emigrować. Żal ci dupę ściska że Pan Szafran ma takie społeczne poparcie.

Odnośnik do odpowiedzi

A co ty chcesz od pana Szafrana.Zobacz relacje z sesji.Tylko on podsumowuje burka,a przy tym stosuje słownictwo takie,jakim posługiwali się etatowi "działacze" egzekutywy PZPR. Od 25 lat już nikt takiego języka nie używa. Stęskniłem się za takim prowadzeniem dyskusji,więc towarzyszu Szafran koniecznie startuj na burmistrza. Masz ode mnie swój głos,a także od wielu innych komuchów z naszej gminy.

Do tego obrońcy "wędzonego węgorza" ty chyba nie wiesz z kim się zadajesz. Cała mietkowa rodzina ma tak głęboko zakorzenione pochodzenie komusze, że aż wstyd zebyś pisał tak o innych i ich wyzywał a sam zadawał z gnojem którego matka całe życie była komuszką i popierała wieżę.Sam nie wiesz z kim się patałachu zadajesz o innych piszesz źle. Łajza z ciebie że hej. Jak sądzę ty też masz niezłe połączenia z tamtym klimatem bo dobrze się w tym językowym pochodzeniu poruszasz. Zlustruj przyjaciół a okaże się że wstyd się do nich przyznawać.

Odnośnik do odpowiedzi

Tobie się marzy egzekutywa towarzyszu 'komuch" pewnie dlatego musiałeś emigrować. Żal ci dupę ściska że Pan Szafran ma takie społeczne poparcie.

ty na siłę wmawiasz ludowi że masz poparcie szafran , u kogo masz poparcie , u swoich krówek jak je odwiedzasz z wieczora

Odnośnik do odpowiedzi

ty na siłę wmawiasz ludowi że masz poparcie szafran , u kogo masz poparcie , u swoich krówek jak je odwiedzasz z wieczora

k**** szkopie zamknij jadaczkę bo mi nery puszą i ci pokażę gdzie raki zimują. Łysy palancie będę patrzył kiedy będziesz na swoim poletku. To że twój pijaczyna "pies" pracuje u Klemensa nie oznacza, że możecie się czuć bezkarnie. Wszystkim wam się dostanie przyjdzie na to czas. Niech cię dupku głowa o Szafrana nie boli On sobie radę da. Ale ty masz przejebane razem ze swoimi poplecznikami. Mam na ciebie haki i nie zawaham się ich użyć. Jeszcze będziesz gorzko płakał ja ci to mówię. Odczep się od Szafrana.....

Odnośnik do odpowiedzi

k**** szkopie zamknij jadaczkę bo mi nery puszą i ci pokażę gdzie raki zimują. Łysy palancie będę patrzył kiedy będziesz na swoim poletku. To że twój pijaczyna "pies" pracuje u Klemensa nie oznacza, że możecie się czuć bezkarnie. Wszystkim wam się dostanie przyjdzie na to czas. Niech cię dupku głowa o Szafrana nie boli On sobie radę da. Ale ty masz przejebane razem ze swoimi poplecznikami. Mam na ciebie haki i nie zawaham się ich użyć. Jeszcze będziesz gorzko płakał ja ci to mówię. Odczep się od Szafrana.....

No nareszcie język moich towarzyszy.Z Szafranem zbudujemy w naszej gminie komunę. Zaprowadzimy porządki. Wszędzie będzie czysto i schludnie,a nie jak teraz paskudnie. Na skwerach posadzimy kwiatki i rabatki,by cieszyły oczy dziecka i matki. Bezrobotnych wyślemy do lasów i na pola i skończy się ich niedola.Tak towarzysze.Nadejdzie,już niebawem,wielkopomna chwila i Włodka-hodowcy byków i cieląt wyborcy w burmistrza go wcielą.

Odnośnik do odpowiedzi

Im bardziej tu obrażacie Szafrana tym bardziej go lubię, wasze wściekłe ataki oznaczają tylko jedno: macie pełne gacie ze strachu

Też uważam,że to jedyny człowiek z zewnątrz mi już teraz wewnątrz,który chce dobrze dla tej gminy.Reszta to śmieci powiązane lokalnymi układami.Nawet ten pyskacz HH , to dawny zomowiec.

Odnośnik do odpowiedzi

Im bardziej tu obrażacie Szafrana tym bardziej go lubię, wasze wściekłe ataki oznaczają tylko jedno: macie pełne gacie ze strachu

Bardzo mądre słowa. Tak myślę i ja. To jest strach przed Panem Szafranem. Atakują go bo tylko On może im zagrozić. Panie Włodku oglądałem ostatnią sesję jeszcze za słabo im się dobieracie. Trzeba jeszcze im śrubę przykręcić. Nie rozumiem tylko zachowania Terebeckiego i Kościelnego. Tacy niby przeciwni a jednak przy burmistrzu o co tu chodzi?

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo mądre słowa. Tak myślę i ja. To jest strach przed Panem Szafranem. Atakują go bo tylko On może im zagrozić. Panie Włodku oglądałem ostatnią sesję jeszcze za słabo im się dobieracie. Trzeba jeszcze im śrubę przykręcić. Nie rozumiem tylko zachowania Terebeckiego i Kościelnego. Tacy niby przeciwni a jednak przy burmistrzu o co tu chodzi?

O to chodzi,że nie są pewni kto będzie miał przewagę.Typowi kunktatorzy.

Odnośnik do odpowiedzi

O to chodzi,że nie są pewni kto będzie miał przewagę.Typowi kunktatorzy.

Kogo masz na myśli pisząc" typowi kunktatorzy" bo przecież nikt jeszcze nie ogłosił się i nie zapodał swoich komitetów wyborczych. Jeżeli znów pijesz do Włodka to pytam się ciebie kto jeszcze ma startować i czy ty znasz kandydatów na burmistrza. Bo ja żywo zainteresowany jako mieszkaniec nic jeszcze nie wiem. Nikt nie ogłosił jeszcze swojej kandydatury rozumiem, że do wszystkich masz pretensje i wszyscy są kunktatorami. To tak ja się też z tobą wtedy zgodzę. Niestety tylko że wszyscy mają takie prawo jeszcze mają dużo czasu na odsłonięcie kart łącznie z opozycję. Dlatego jak kogoś o coś oskarżasz od razu pisz o kogo ci chodzi. Poza tym wydaje mi się, że za wszelką cenę chcesz zmienić temat z wykopanego stawu rybnego przez właściciela i zaczynasz inny temat. Staw jest wykopany bez zgody urzędu bez jakichkolwiek pozwoleń i burmistrz natychmiast powinien żeby swój tyłek ratować wszcząć postępowanie administracyjne. Koniec kropka.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...