Skocz do zawartości

"Srebrna Rybka"-reaktywacja


Rekomendowane odpowiedzi

Lokal ten jest ikoną naszego miasteczka. Dobrze stało się,że już od 1 maja funkcjonuje i to z powodzeniem.Nowy wygląd i miła obsługa zapewne sprzyjać będą odwiedzinom wielu osób.Na dancingu w sobotę zanotowano niemal komplet gości.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 52
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Lokal ten jest ikoną naszego miasteczka. Dobrze stało się,że już od 1 maja funkcjonuje i to z powodzeniem.Nowy wygląd i miła obsługa zapewne sprzyjać będą odwiedzinom wielu osób.Na dancingu w sobotę zanotowano niemal komplet gości.

Wszystko by może uszło ,gdyby nie właściciel, słynący z pewnych nielegalnych używek i jego kapusiowska przeszłość za komuny i lewe interesy prowadzone do dzisiaj.Efekt: chcesz żyć nie idź do tej mordowni.

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko by może uszło ,gdyby nie właściciel, słynący z pewnych nielegalnych używek i jego kapusiowska przeszłość za komuny i lewe interesy prowadzone do dzisiaj.Efekt: chcesz żyć nie idź do tej mordowni.

Nie masz racji.Srebrna Rybka jest przyzwoitym lokalem,a nie mordownią. Ponadto właścicielem lokalu jest osoba o imieniu Izabela.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie masz racji.Srebrna Rybka jest przyzwoitym lokalem,a nie mordownią. Ponadto właścicielem lokalu jest osoba o imieniu Izabela.

Izabela? Czy jej nazwisko jest tajemnicą? jak już piszesz, to pisz wszystko
Odnośnik do odpowiedzi

Jaki właściciel?????????

zwyczajny cieć :D

Cena: 94 125 ,00 zł

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Stargardzie Szczecińskim Jacek Onyszkiewicz na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 21-02-2014 o godz. 10:30 w budynku Sądu Rejonowego w Stargardzie Szczecińskim z siedzibą przy ul. Wojska Polskiego 19, 73-110 Stargard Szczeciński, odbędzie się pierwsza licytacja użytkowania wieczystego ułamkowej części nieruchomości należącej do dłużnika: Adam Pakuła

Odnośnik do odpowiedzi

Jednym słowem pomidor powołuje spółkę:ketchup&marycha.

To będzie prawdziwa korporacja.

Grupa miła,sprawna,a komuś opadła wara z wrażenia. Czy sukces kogokolwiek w tej gminie musi być wyszydzany?To jest chore.Napiszcie choćby o innych ludziach sukcesu w tej gminie. Nie negujcie wszystkiego. Obserwowałam prace porządkowe ludzi zaangażowanych w doprowadzeniu tego lokalu do użytku.Było mnóstwo pracy. Nic nie przychodzi łatwo samo.A swoją drogą komu zależy na tym,by prześwietlić całą rodzinę do siódmego pokolenia? To już SB była bardziej tolerancyjna.Wstyd.

Odnośnik do odpowiedzi

Grupa miła,sprawna,a komuś opadła wara z wrażenia. Czy sukces kogokolwiek w tej gminie musi być wyszydzany?To jest chore.Napiszcie choćby o innych ludziach sukcesu w tej gminie. Nie negujcie wszystkiego. Obserwowałam prace porządkowe ludzi zaangażowanych w doprowadzeniu tego lokalu do użytku.Było mnóstwo pracy. Nic nie przychodzi łatwo samo.A swoją drogą komu zależy na tym,by prześwietlić całą rodzinę do siódmego pokolenia? To już SB była bardziej tolerancyjna.Wstyd.

Czas pokaże czy to restauracja czy też rodzinny klan.Ilość pobitych ludzi,bójki po i w lokalu.Prochy i inne propozycje.To dopiero będzie sprawdzian.Jak na początku, to ścierają się tutaj zwolennicy i przeciwnicy słynnego POMIDORA. Czas pokaże jak się ustawia do rzeczywistości.Czy to czysta gra , czy też kolejna w jego życiu zagrywka pod forsę.

Odnośnik do odpowiedzi

Grupa miła,sprawna,a komuś opadła wara z wrażenia. Czy sukces kogokolwiek w tej gminie musi być wyszydzany?To jest chore.Napiszcie choćby o innych ludziach sukcesu w tej gminie. Nie negujcie wszystkiego. Obserwowałam prace porządkowe ludzi zaangażowanych w doprowadzeniu tego lokalu do użytku.Było mnóstwo pracy. Nic nie przychodzi łatwo samo.A swoją drogą komu zależy na tym,by prześwietlić całą rodzinę do siódmego pokolenia? To już SB była bardziej tolerancyjna.Wstyd.

taki wielki biznesmen ten pomidor???? Jakie prace??? Pomalował lokal tak że strach się bać. Niech robi pieniądze nie żydzę mu ale co ta rodzina cała łącznie z gęsią isią robili z konkurencją!!!! podjebywali ich gdzie się dało i nagle rodzina pomidora "coś" zrobiła. CO SIĘ PYTAM????Jedna w szkole córcia druga "biznes" prowadzi a ludfzi sukcesu w Ińsku jest bardzo wielu i to o bardziej przejrzystych rękach. Mam nadzieję że Racin się na kontaktach z pomidorem przejedzie i jeden i drugi popłyną gdzie ich miejsce do szamba.

Odnośnik do odpowiedzi

Ta rodzina chyba jakaś diabelska bo nie słyszałam żeby ktoś ich darzył dobrym słowem. Te babska to jak radio wolna Europa. Wszystko słyszą, wszystkie wiedzą, wszystkich krytykują ale sami sa typami z pod ciemnej gwiazdy. ja tam nie chodziłem i nie będę chodził bo to zwyczajnie obciach.

Odnośnik do odpowiedzi

Ta rodzina chyba jakaś diabelska bo nie słyszałam żeby ktoś ich darzył dobrym słowem. Te babska to jak radio wolna Europa. Wszystko słyszą, wszystkie wiedzą, wszystkich krytykują ale sami sa typami z pod ciemnej gwiazdy. ja tam nie chodziłem i nie będę chodził bo to zwyczajnie obciach.

Sam tomcio nie da rady ale z pomocą brata szybko ubije interes bo to mafijna rodzina.

Odnośnik do odpowiedzi
sympatyczka

Sam tomcio nie da rady ale z pomocą brata szybko ubije interes bo to mafijna rodzina.

A ja do "Rybki" będę chodziła. Chodziłam,gdy byli poprzedni użytkownicy,będę chodziła i teraz.Przecież w Ińsku nie ma innego lepszego lokalu.A o mafijnych układach to sobie pieprzcie przy piwie. Gdyby tak było,to dawno by ich brygada antyterrorystyczna załatwiła.Przemawia przez was bezinteresowna zawiść. Zawistni możecie nie przychodzić.I tak jest sporo normalnych gości z Ińska i przyjezdnych.

Odnośnik do odpowiedzi

A ja do "Rybki" będę chodziła. Chodziłam,gdy byli poprzedni użytkownicy,będę chodziła i teraz.Przecież w Ińsku nie ma innego lepszego lokalu.A o mafijnych układach to sobie pieprzcie przy piwie. Gdyby tak było,to dawno by ich brygada antyterrorystyczna załatwiła.Przemawia przez was bezinteresowna zawiść. Zawistni możecie nie przychodzić.I tak jest sporo normalnych gości z Ińska i przyjezdnych.

Akurat brygada antyterrorystyczna tu już u niego była. Za darmo nie siedział za kratami. Zanim wyjaśniły inne służby że to ten co donosi na innych i swojak trochę jednak potrwało. Posmakował trochę więziennej pryczy i chleba z kawą gorzką. Obiecał że będzie więcej donosił i puścili gada. Chodź sobie do niego ile chcesz ale mogę ci wielu radnych wymienić którzy próbowali tu w centrum zamknąć mu tą mordownię. Teraz na boku oczy nie widzą to takim jak ty ćpunom odpowiada takie miejsce. Baw się dobrze do następnej obławy bo kiedyś ktoś musi się tam zaćpać na śmierć.

Odnośnik do odpowiedzi

Sokoro wszystkich wiedzą to sami są święci

Jak ci się wydaje dlaczego wieża miała powybijane okna jak była u rządów? Ona pierwsza chciała tą mordownię zamknąć! Dla mnie to może sie wynosić do rybki nad jeziorem to my w blokach odpoczniemy od tych burd cotygodniowych. jego obiekt dawno powinien być zamknięty ale władza tylko zaczyna z nim sprawy ale nie kończy bo sie takiego łacha boją. A to gnój który i tak zdechnie i nikt łezki nie uroni za łajdaka.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ci się wydaje dlaczego wieża miała powybijane okna jak była u rządów? Ona pierwsza chciała tą mordownię zamknąć! Dla mnie to może sie wynosić do rybki nad jeziorem to my w blokach odpoczniemy od tych burd cotygodniowych. jego obiekt dawno powinien być zamknięty ale władza tylko zaczyna z nim sprawy ale nie kończy bo sie takiego łacha boją. A to gnój który i tak zdechnie i nikt łezki nie uroni za łajdaka.

Czyżby na krechę nie dawał?

Odnośnik do odpowiedzi

Na krechę to pomidor nikomu nie daje. Sposób w jaki wykorzystuje mieszkańców jest wszystkim znany. Cała rodzinka ma tak do perfekcji wypracowane metody że hej! Czas zapłaty dla tych piekła rodem musi nadejść. Posmakowali pierdla posmakują i choroby.

Odnośnik do odpowiedzi

Na krechę to pomidor nikomu nie daje. Sposób w jaki wykorzystuje mieszkańców jest wszystkim znany. Cała rodzinka ma tak do perfekcji wypracowane metody że hej! Czas zapłaty dla tych piekła rodem musi nadejść. Posmakowali pierdla posmakują i choroby.

Wychowywałeś się z dala od kultury chrześcijańskiej.Gdyby było inaczej,znałbyś powiedzenie:-nie czyń nikomu,co tobie nie miłe.Należę do tych osób,które nawet jeśli nie przepadają za kimś,to nigdy nie życzą im źle.

Odnośnik do odpowiedzi

On jest nie wierzący i ma w domu zamiast obrazów świętych diabły a takich ludzi choroby się nie imają. Więc nie licz na cuda hahahahah. Na dodatek słyszałem, że startuje na radnego od burka. to by wiele wyjaśniało dlaczego przejął rybkę i córka w szkole pracę dostała. U niego wyborców od butelki jest co nie miara. Burek wie co robi....

Odnośnik do odpowiedzi

Wychowywałeś się z dala od kultury chrześcijańskiej.Gdyby było inaczej,znałbyś powiedzenie:-nie czyń nikomu,co tobie nie miłe.Należę do tych osób,które nawet jeśli nie przepadają za kimś,to nigdy nie życzą im źle.

Znam wiarę chrześcijańską - jest napisane "oko za oko ząb za ząb" jest też drugie " nadstaw drugi policzek" możesz wybrać ja wybrałem pierwszy i wara ci do tego. A ten gostek co pisze przede mną ma rację buraki i pomidory mafijne mają się w tej gminie najlepiej. Święty się znalazł.

Odnośnik do odpowiedzi

On jest nie wierzący i ma w domu zamiast obrazów świętych diabły a takich ludzi choroby się nie imają. Więc nie licz na cuda hahahahah. Na dodatek słyszałem, że startuje na radnego od burka. to by wiele wyjaśniało dlaczego przejął rybkę i córka w szkole pracę dostała. U niego wyborców od butelki jest co nie miara. Burek wie co robi....

Od kogo słyszałeś, że startuje z IFS-u ? Nie ma takiej opcji ! A rybkę wylicytował na przetargu i to drugim bodajże .Ty też mogłeś wystartować i ją

"przejąć". Wszystko i wszystkich wrzucasz do jednego kotła.

Odnośnik do odpowiedzi

Znam wiarę chrześcijańską - jest napisane "oko za oko ząb za ząb" jest też drugie " nadstaw drugi policzek" możesz wybrać ja wybrałem pierwszy i wara ci do tego. A ten gostek co pisze przede mną ma rację buraki i pomidory mafijne mają się w tej gminie najlepiej. Święty się znalazł.

"oko za oko ząb za ząb" -Akurat Hammurabi i jego kodeks nie mają nic wspólnego z kulturą chrześcijańską.Są jej zaprzeczeniem.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...