Skocz do zawartości

Meandry ińskiego biznesu


Zwyczajny

Rekomendowane odpowiedzi

Drogi Mlody, moze jest welki burdel. Gdybym byl na miesjcu i mieszkal tam , napewno zaplacil bym krocie aby tak sie nie dzialo bo to wplywa ujemnie na cala Gmine a i tez na moj przyszly interes (oczym myslalem zanim mi Burmistrz z Radnymi w konspiracji z RDOS w Szczecinie) nie zniszczyli moich planow inwestycyjnych. icon_evil.gif

SPROSTOWANIE

Drodi Mlody, napewno bym sam to wykupil. Nie rozumiesz jednego...(zrozumialem ze pilismy razem i jestesmy na ty) co jest Zlota Rybka winna ? Pan Pomidor...nie znam ale zakladam ze jest to nie lubiany obywatel przez Ciebie i innych.."mlody"- Pomidor jest wlascicielem. Co pomidor moze zrobic jak Wladza przez duze "W" mu nasle takich jak trzeba ktorzy z pomidora zrobia sok pomidorowy. Ja zdaje sobie sprawe ze pomidora lub Pana Pomidora...boja sie mieszkancy i sami Radni z Gminy. Z jednej strony widze ze wladza wspolpracuje z pomidorem co nie jest wykluczone a z drugiej, mysle sobie,dlaczego Pan Pomidor nie pracuje z nami przeciwko bledom wladzy, a wrecz przeciwnie, robi cos co nie podoba sie spoleczenstwu i juz przyjol metody walki ze wszystkimi wlacznie ze spoleczenstwem i inwestorami. Z gory przegrana i zatracanie swojego interesu.

Wladza nie slucha i jak oferuje sie wieksze stawki podatkowe z inwestycji to wladza robi wszystko aby nie zarobic olewajac inwestorow.

Pomidor jest czlowiekiem interesu. Wiec, nie oczekujmy od niego darowizny!!! Reszta od wladzy zalezy jezeli chodzi o porzadek. Z innej strony....do Pana Pomidora: Drogi Rodaku, zrozum ta biedne spoleczentwo. Nie naduzywaj Pan sily bo kiedys Pan sie zmeczysz. Zyskaj Pan sobie przyjaciol w spoleczenstwie....Gminie nie przez sile ale przez przyjazn i dobro. Wtedy , Panski interes bedzie budowal dobre imie Gminy. Tu nie chodzi o Pana lub Panski lokal ale o dobre imie Gminy !!!

Napewno tacy jak ja lub mi podobni, rozpoczynajac kilkuset milionowa inwestycje nie beda tolerowac tego ze wkolo dzieja sie takie nieprzyjemne sytuacje dlatego dolacza sie do tego aby spokoj tam byl za kazde pieniadze. Nie zapraszam do roztrzepywania g.... ale do zgody i spolecznego porozumienia. To jest Panski wybor i Panski interes o ktory musi Pan zadbac. Za duzo szumu z powodu tego miejsca.

Ma Pan sile ...trzymaj Pan jak trzeba aby nie jeczeli i nie zalili sie , tak aby Pana szanowali i nie bali sie. Wtedy ma Pan szanse przetrwac wiele wiekow. Ma Pan w rekach jeden z interesow Gminnych. Szanuj Pan dochody i ich mieszkancow. Zrob Pan tak aby mordobicia i innych huliganeri nie bylo kolo tego lokalu, ktorego ma Pan w reku.

Jest ten lokal miejsce spotkan roznych ludzi a i do tego stalo sie to oscia w gardle dla mieszkancow. Budujmy to wspolnie tak aby turysta nie byl wystraszony ale chroniony wspolnie z Pana lokalem klijentami....nie tylko Panskie VIPy ale wszyscy! To gwarantuje Panu sukces i przetrwanie. Spokoj i cisza wkolo Panskiego interesu jest tez naszym wspolnym interesem bo nam chodzi o turyste aby opuszczal ta miejscowosc z usmiechem na twarzy. Jak sie Pan chce szybko dorobic na krzywdzie ludzkiej.... tak szybko Pan zniknie z Planu Gminy. To mowie jako polityk. biznesman i byly jak Pan....( tez to robilem w tym, nie jest mi obce prowadzac rozne lokale) . Niech Pan mi zaufa. Kilku ochroniarzy, spokoj , szacunek dla Gminy da Panu wiecej jak te chalasy. Z szacunkiem. Gier

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...

Tak działają w "normalnych" gminach, społeczeństwo ma prawo włączyć się w działania ich przedstawicieli. U nas burak i jego ekipa, to jedyna "mądra"instytucja, A mieszkańcy mają tylko płacić podatki i to najlepiej jak najwyższe.To samo dotyczy wszelkich płatności , także za wod-kan. Nawet radni,którzy chcieli brać udział w spotkaniu na temat ich wysokości ,zostali niepowiadomieni przez burak.

Teraz po 5 latach opieprzania się i przeżerania gminnych pieniędzy, burak wymyślił żwirownię.Poczytajcie jak robią inni:

- Tworząc budżet, realizujemy jednocześnie zasadę jawności gospodarki finansowej gminy, dlatego zwracamy się z prośbą o przekazanie do 30 września tego roku wniosków mieszkańców gminy Nowogard oraz projektów planów rzeczowo – finansowych jednostek organizacyjnych gminy, sołtysów i przewodniczących zarządów osiedlowych – informują pracownicy urzędu miejskiego w Nowogardzie.

Odnośnik do odpowiedzi

oko, jeszcze sie nie przyzwyczailes......przeciez budynek Gminny to palac Racinowskiego, GiM Insko ...wlasnosci Racinowskiego i jego Radnych.

Prawo...jakie prawo...ekipa Racinowskiego ma swoje prawa. Spoleczenstwo Gminy......parobki Racina. Przeciez tak jest od lat w Insku i to obserwuje. On robi sobie z Radnymi jak i co chce, a ludzie z pochylona glowa w strachu....bo moze pracy nie dostana. Swietnie on sobie to wymyslil. Zdolny chlop.... z traktora na burmistrza i...dalej...na ministra.

Ludzie musza zrozumiec:

Mieszkancy Inska zyja w demokratycznym i w wolnym kraju. Burmistrz jest tylko slugusem do wykonywania obowiazkow swoich za okreslona pensje. Jak tego nie zrozumieja to nie ma rady .....

Odnośnik do odpowiedzi

wiesz co wladza, ja tworze dzielo z wieloma innymi i wierze i innym z tego pisania cos wyjdzie.............ale tobie....., mam watpliwosci. To ze pisze do ciebie to komplement dla ciebie.

Nie chce mi sie dalej komentowac o tobie, bo inni juz dawno sie wypowiedzieli na twoj i kopacza temat.....tzn z daleka smierdzicie gumiakami, dupolizy. Ciekawe co ty bedziesz robil jak to wszystko sie pozmienia? Komu bedziesz lizal tylek???? Przeciez przyzwyczailes sie do tej jednej d***. Zal mi ciebie.

Pisales ze burmistrz zglasza sprawe do prokuratora za moje podejzenia o lapownictwie. Wiesz juz cos konkretnego na ten temat bo w sierpniu bede w Pl, chetnie sie spotkamy. Bede mial chwile czasu na sady, przesluchania. Jak Racinowski ma problem niech pisze do mnie oficjalnie. Podam jemu adres do moich mecenasow i od tego zaczniemy. Dak mi miejsce i godzine... wypijemy cos...postawie ci wode sodowa. Co myslisz?

PS Wylizales dzisiaj Racinowskiemy tylek???? Pamietaj , dziesiec razy dziennie i nie zapominaj aby czesto zeby myc. icon_cool.gif

Jestem przekonany ze wylecicie wszyscy za te swoje wojny przeciwko Gminie i jej mieszkancow jak i za te matactwa , klamstwa i cicho ciemne sprawki lub za zaniedbywanie swoich obowiazkow sluzbowych wobec dobrego imienia gminy. Kwestia czasu do zebrania pelnej dokumentacji. Zreszta sami sie wysadzacie w powietrze. Nie mam czasu na sady dzisiaj ale w sierpniu...kto wie . Moze wreszcie cos z tego pisania powstanie.

Szkoda mi ciebie bo mysle ze wiem kim jestes i nie ukrywam ze masz troche szacunku u mnie za twoja przebieglosc i umiejetnosci utrzymywania sie na powierzchni. Czuje ciebie przez kazde slowo bo i z toba sie w zyciu nagadalem. Czuje ciebie ...szosty zmysl mi to mowi. icon_idea.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Ja juz na te wywody inteligenckie kopacza czy tam wladzy nie zwracam uwagi. Tak na dobra sprawe to tylko marnowanie czasu. Ja tutaj pisze zeby sie czegos dowiedziec albo poruszyc jakis problem a oni to traktuja jak plac zabaw. To uwlacza mojej godnosci jako wyborcy. Banda troglodytow bez wizji, rozumu i sumienia.

Odnośnik do odpowiedzi

czemu sie ukrywasz ze swoimi komentarzami? Pisz jakie te niespodzianki..., czy tylko straszysz jak maly burek za plotu. Ludzie tez maja prawo wiedziec jakie kwiaty i ordery mi szykujecie. Jak widzisz ja nic nie mam do ukrycia. Lubie niespodzianki,..co, moze koparki ze zwirowni wywoza mi glebe i zwir z mojej gleby??? , a moze macie solidna oferte na te moje gleby????? , a moze czerwony dywan na moj przyjazd przed budynkiem Gminy??? poza tym nie po 15 lipca... troche pozniej, ok Panie Z (?) Obiecalem i bede. Jakkolwiek nie w budynku Gminy, bo tam nic normalnego nie moge sie spodziewac.

Przekaz cwaniakom , ze niczego sie po was nie spodziewam dobrego. Ja bede mial co chce i chcialem czy to sie wam podoba czy nie. Macie szczescie ze nie mam chwilowo czasu na was i daleka odleglosc. Przyjdzie taki moment ze nie tylko ja sie wami zajme ze strony prawnej. Juz nie dlugo. Tam wyjdzie cala prawda na swiatlo dzienne, a twoje strachy , zostaw dla Sadu. Moze te strachy dzialaja ale na biednych ludzi ktorym na pracy zalezy, co z kolei tez ich rozumiem bo chca zyc te biedne ludzie.

Odnośnik do odpowiedzi

Tępa, zakuta pało 'władza" co ty baranie grozisz Jerzemu. Ty wy osły zakute jesteście zagrożeni za swoją głupotę i uprawianiem koneksji i propagandy straszenia .Sądzisz baranie ,że jak wasz nie mniej mongołowaty burak napisał kilka bzdur, to coś zmieni w głowach normalnych, uczciwych mieszkańców???? Takich jak wy, oszołomów mogą tylko wspierać ludzie mający z wami wspólne "interesiki".Na szczęście , większość zdaje sobie sprawę z zagrożenia i nie jest zależne od waszych finansowych wsparć.Zawsze razem ze swoim burakiem traktowaliście ludzi jako źródło dochodów na swoje poronione pomysły. Efekt jest widoczny gołym okiem, wystarczy wjechać w granice gminy Ińsko.Droga jak za króla Ćwieczka, żadnych sklepów typu: Biedronka , Lidl , itp. Ińsko wygląda jak wyludnione miasto, brakuje w nim wszystkiego. Ceny w sklepach jak z księżyca.Ulice ze studzienkami zapadniętymi co 20-30m, też nie wiadomo dlaczego jest ich tyle. Chyba ,że burak chce trafić do księgi Guinnessa za rekord w ich ilości.Idąc w stronę plaży , trzeba uważać , aby nie wybić sobie zębów. Bo to nie jest miejska promenada lecz polna alejka od czasów II wojny światowej.Właściwie na twoje zaczepne posty nie należy odpowiadać , bo Gier już wcześniej określił czyim papierem toaletowym jesteście.Zapamiętaj baranie ,że ta "władza" nie reprezentuje ogółu społeczeństwa lecz jego drobną garstkę, tę która liże koryto. Coś wam się przegrzało od słońca , jeżeli uważacie, że macie prawo decydować za właścicieli o ich budynkach ,ziemiach i prawach. Od dawna wasza torba zapowietrzona, stosuje znane metody "konia".Rzecz w tym,że także niezgodnie z prawem.Czas aby te wasze świństwa zaczęły wychodzić na światło dzienne.Co do waszego burak, to właśnie jego należy pędzić batem a nie uczciwych, zaangażowanych w życie lokalne mieszkańców. Jak to jest znane w powiedzeniu " kto nie jest z nami, jest przeciwko nam".Ta władza na sto procent nie jest z mieszkańcami. A resztę sobie baranie dopowiedz.A tak na serio, zacznij lepiej z powrotem pisać na swojej propagandowej stronie.

Odnośnik do odpowiedzi

A ty kogo bęcwale lucky reprezentujesz ? Garstkę wypasionych przybyszów do naszej miejscwości. Drzesz mordę jak by was było tysiące - roszczeniowcy. Podpuszczacie biednych ludzi i myślicie że będziecie mieli w garści burmistrza

na każde wasze zawołanie, popaprańcy !.Kto was tu prosił do Inska ? Jak tu już siedzicie to mordy w kubeł i cisza.

Z czego Gmina ma zrobić, studzienki alejki,jak tacy jak ty podatki płacą w Szczecinie, Stargardzie durniu.A tobie pod twoją daczę, potrzeba podciagnąć media, zrobić usługę komunalną - za wszy palancie? Na to potrzeba kasy, a wy tylko dawać i cicho siedzieć bo, nowobogaccy zjechali na wywczasy.Jak cię nie stać kupować w Ińsku biedaku, to po drodze kupuj w Realu, a nie pitol, że tu drogo - kto nie ma miedzi ten w domu siedzi, zasrańcu !

Gdzie jest napisane, że "władza" strasz Jurka ? Czeka go tylko niespodzianka i to przyjemna..........

Odnośnik do odpowiedzi

wladzo, pytasz z czego maja robic alejki etc......niech zrobia to wszystko za te lapowki , prezenciki, obiecanki po cichu lub siegna po rozum i rozumnych zatrudnia. Napewno nie zrobia tego za zwirownie bo zwirownia i jej ciezkie pojazdy rozpiepsza te juz zniszczone alejki.... wladza...... masz sumienie??

Pytasz, Kto was tu prosił do Inska ?

Jak mialem 8 lat przyjezdzalem z ojcem na ryby przynajmniej co dwa miesiace. W wieku 18 lat przez dwa pelne sezony bylem ratownikiem na plazy w Insku. Pozniej jak juz bylem dorosly i dorobiony finansowo, postanowilem tam zamieszkac i zainwestowac. Poza tym zaprosila mnie milosc do wladzy , a szczegolnie do Racinowskiego.

Mordy w kubel nie moge, bo potrzebuje skonczyc to co zaczolem czyli swoja inwestycje. A tak naprawde to u mnie ludzie pracy z Inska na moich gruntach zarobili juz kilkadziesiat tysiecy zloty, u przyjezdnego. Nie mowiac o firmie co wycinala moje drogi .......ale geniusz Racinowski poprzez wstrzymanie mnie doprowadzil ze musza znowu zarastac. No, tu naprawde udalo sie Racinowi mnie dokuczyc. :o

Niestety, gnidy i wszy mnie obskoczyly i daly mi robote,.... aby je spryskac azotoksem . Zrobi sie i robi sie.

Napisales wladza, ze jak cie nie stac kupowac w Insku............, mnie stac i lucke look stac. On ci podpowiada ze jest drogo a ty go do Reala wysylasz. Dla nas nie ma znaczenia gdzie sie kupuje, ale dla mieszkancow ktorzy nie maja na bilet autobusowy do Reala MA WIELKIE ZNACZENIE. Rozumiesz, pusta glowo teraz o czym lucky pisze. Cos z ta inteligencja twoja i kopacza to ciezko. Wybacz , ale inteligencji nawet w Realu nie kupisz. :)

icon_question.gif Jak mila niespodzianka , sam ciekawy jestem. ...wiem!!!, czerwone dywany i orkiestra na moj przyjazd pod kierownictwem durygenta Racinowskiego i beda grac muzyke skomponowana przez Pana Kudle. Zgadlem??? wladza, nie bac swintuch.... podpowiedz troche... icon_rolleyes.gif

......a moze naprawde spychacze i kopary czekajace na rozruch zwirowni w Insku zaczely praktykowac na moich terenach i wywoza mi moja cenna glebe a pozniej zwir. Powiedz im wladza, jak juz tam sa nie mi ten row melioracyjny poglebia. Bede wdzieczny. icon_neutral.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...