Skocz do zawartości

Kiełbasa wyborcza


Olo

Rekomendowane odpowiedzi

42859bb3cb65f26fc9224454f0810070.png

To się nazywa grupa wsparcia. Przed wyborami dają wszyscy nawet żwirownia i to ile? Co za łaskawca! Inni przedsiębiorcy też są hojni przecież taki wod-kan czy rimondis to mają za co całować burmistrza w cztery litery. Tacy jak wiliński jeszcze nie przeliczyli zysków bo konopia nie dała zysków takich jak orzechy. Takich mamy w Ińsku "bananowych" inwestorów. Na orzechowej drogi się należą jak na żeromskiego gdzie mieszka brat przewodniczącego rady bogdana terebeckiego szkoda na ten temat gadać.

Odnośnik do odpowiedzi

Co dziwi was biedną "opozycję", że nasz Burmistrz taki obrotny i potrafił wyciągną kasę na wóz strażacki!? Żal dupsko ściska. Teraz wiecie dlaczego filmu z ostatniej sesji nie ma na portalu? Ech wy maluczcy cieciołki możecie być tylko " chłoptasiami na posyłki" możecie nam buty czyścić. Ha ha ha możecie nam po prostu skoczyć. Pokażemy wam niedługo ile jeszcze was niespodzianek czeka. Ale wszystko w swoim czasie prostaczki. Olo ty buraku ty idealnie pasujesz do tej całej zgrai na dodatek zamiast nam dołożyć poprawiasz wizerunek -dziękujemy!. Drogi to się należą naszym mieszkańcom a nie jaśnie państwu.

Odnośnik do odpowiedzi

Ależ to są nieświadomi i niestety trzymani pod butem tych kombinatorów mieszkańcy.Lata lecą a oni kupują głosy zapomogami,robotami interwencyjnymi lub kawałkiem chodnika czy też ulicy. Gdyby ci kopani w tyłek rozumieli,że to nie jest łaska tylko ich samorządowe zadanie?

Odnośnik do odpowiedzi

A mnie przeraża lenistwo pani protokolantki. Jak można nie sprawdzić co się napisało. Już nie mówię, że nawet starych naszych rodzimych firm nazewnictwa nie zna. To jest kompromitacja- Pomerania Bimber- kto zgadnie co to z twór dał uprzejmie kasę tak jak inne firmy ale ich nazwy zostały napisane poprawnie. Bimbru to na setkę napiła się pani sporządzająca protokół. Gdzie są radni nawet ci opozycyjni żeby wnieśli poprawki do takich absurdów. Przecież protokoły dostają dużo wcześniej. Za takie coś to powinno się na zbity pysk lenia wywalać. Przypomnę tylko że radny opozycji Jacek Liwak to polonista jak można takie bzdury zatwierdzić, podnieść rękę i głosować za przyjęciem.

Odnośnik do odpowiedzi

z tego co wiem opozycja głosuje przeciw zatwierdzeniu protokołu, poczytaj sobie gaga protokoły, jest to na samym początku, tyle w temacie

Do protokołu wnosi się poprawki np. tzw. literówki bo też jest konieczne ale poprawia błędy które mogą być powodem nieporozumień a może nawet niechęci na przyszłość. Już tłumaczę na czym Wasz błąd polega a mianowicie głosujecie za nie przyjęciem protokołu ale nie wnosicie ich poprawek wcześniej. Taki sposób zachowań jest nazywany "politykierstwem" i słusznie bo z protokołu nie wynika, że którykolwiek z Was przynajmniej spróbował poprawić błędy bądź zwrócić na nie uwagę odpowiednim osobom. Tak sobie myślę, że chyba w Waszej gminie ludzie się znają i tym bardziej radni Panią od rady co stoi na przeszkodzie żeby jej to powiedzieć. Jednak jest inny problem żeby to zrobić trzeba go przeczytać. Bo sam protokół zatwierdzić trzeba a jak są uwagi to je wnieść. To przecież takie proste.

Odnośnik do odpowiedzi
gaga wal do IFSu

Widzisz gaga, ty się świetnie nadajesz na radnego IFSu, nie czytasz protokołów, nie czytasz materiałów na sesję i pewnie grzecznie podnosiła byś rączkę "za". Aha, jeszcze nie oglądasz filmów z sesji, które zamieszcza opozycja. Nie znasz też sytuacji jaka panuje w radzie i w urzędzie, ale czepiłaś się Jacka Liwaka, jakby to od niego wszystko zależało. I jeszcze należy zadać pytanie, czy protokół rzeczywiście jest napisany dwa tygodnie po sesji, tak jak to jest w regulaminie?

Odnośnik do odpowiedzi

Widzisz gaga, ty się świetnie nadajesz na radnego IFSu, nie czytasz protokołów, nie czytasz materiałów na sesję i pewnie grzecznie podnosiła byś rączkę "za". Aha, jeszcze nie oglądasz filmów z sesji, które zamieszcza opozycja. Nie znasz też sytuacji jaka panuje w radzie i w urzędzie, ale czepiłaś się Jacka Liwaka, jakby to od niego wszystko zależało. I jeszcze należy zadać pytanie, czy protokół rzeczywiście jest napisany dwa tygodnie po sesji, tak jak to jest w regulaminie?

Tak się składa że czytam wszystkie tak z upodobania i już dawno miałam napisać o tym. Zniechęcało mnie tylko to, że forum dyskusyjne zamieniło się w plotkarskie. Skoro jednak nadchodzą wybory i chcecie coś zmienić to warto się wykazać bystrością umysłu, umiejętnością wytknięcia błędów rządzącym itd. Takie manifestowanie "głosujemy przeciw" nie jest skuteczną metodą a tylko doraźną wytykanką którą oni mają w ......To po co komu taki manifest. Działanie ma przynieść efekt. Wy jako opozycja jesteście właśnie to podkreślę NIEEFEKTYWNI. Dlatego taki np. "radny" śmieje się z Was i radni IFS i słusznie. Tak oglądam filmy też są na facebooku. To też między innymi chciałam wytknąć radnemu Szafranowi, że jest za aktywny a tym samym robi się komiczny. Pan Liwak nigdy nie wie o co pyta chociaż nawet ja tylko obserwatorka zrozumiałam tłumaczenie Burmistrza potem gubi się jak młokos jak dzieciak co świeżo wszedł do polityki a przecież zęby na niej zjadł. To jet moim zdaniem zły kierunek na nadchodzące wybory. I dla ich dobra TO PISZĘ nie przeciw opozycji i nie chroń Panie Boże za obecną władzą.

Odnośnik do odpowiedzi

42859bb3cb65f26fc9224454f0810070.png

To się nazywa grupa wsparcia. Przed wyborami dają wszyscy nawet żwirownia i to ile? Co za łaskawca! Inni przedsiębiorcy też są hojni przecież taki wod-kan czy rimondis to mają za co całować burmistrza w cztery litery. Tacy jak wiliński jeszcze nie przeliczyli zysków bo konopia nie dała zysków takich jak orzechy. Takich mamy w Ińsku "bananowych" inwestorów. Na orzechowej drogi się należą jak na żeromskiego gdzie mieszka brat przewodniczącego rady bogdana terebeckiego szkoda na ten temat gadać.

Trafne ale nie dla tego ciemnego narodu.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...