Skocz do zawartości

PLAŻA


HONORTA

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Ciemnik i Czertyń napisał:

Byłam na zebraniu w Ciemniku zwołanym przez sołtysa Czertynia.Jacek to chociaż błądził w tłumaczeniach zadawanych przez sołtysa Czertynia a  ty radny Mazurek co tylko tu Piszesz uciekłeś i ani słowem się do tego nie odniosłeś. A wyszło że ty także byłeś za kurnikami. Sprzedwczyku własnych mieszkańców .Nie bój się wszyscy o tym pamiętają a wyraz dadzą przy urnach. Może i dobrze że uciekłeś bo byś pewnie na taczce wyjechał. 

Gdzie tu logika? Być może Pan Zbigniew był za powstaniem kurników, ale do tego nie doszło. "co było, a nie jest nie pisze się w rejestr". Kurników nie ma, ale burmistrz jest super, bo załatwił 2 żwirownie?

Odnośnik do odpowiedzi
Kupa kłamca
14 minut temu, Ciemnik i Czertyń napisał:

Byłam na zebraniu w Ciemniku zwołanym przez sołtysa Czertynia.Jacek to chociaż błądził w tłumaczeniach zadawanych przez sołtysa Czertynia a  ty radny Mazurek co tylko tu Piszesz uciekłeś i ani słowem się do tego nie odniosłeś. A wyszło że ty także byłeś za kurnikami. Sprzedwczyku własnych mieszkańców .Nie bój się wszyscy o tym pamiętają a wyraz dadzą przy urnach. Może i dobrze że uciekłeś bo byś pewnie na taczce wyjechał. 

Kupczyk kłamiesz i podszywasz się pod Czertyń i Ciemnik a wszystko ze strachu o stołek bo wybory blisko i pali ci się pod tyłkiem.

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, renia napisał:

Gdzie tu logika? Być może Pan Zbigniew był za powstaniem kurników, ale do tego nie doszło. "co było, a nie jest nie pisze się w rejestr". Kurników nie ma, ale burmistrz jest super, bo załatwił 2 żwirownie?

No właśnie te dwie żwirownie to pomniki hańby Liwaka i Kupczyniaka.

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, Kupa kłamca napisał:

Kupczyk kłamiesz i podszywasz się pod Czertyń i Ciemnik a wszystko ze strachu o stołek bo wybory blisko i pali ci się pod tyłkiem.

bo wybory blisko i pali ci się ściernisko, które masz nisko.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Czertyn napisał:

Zbychu weź przetrzyj znak bo się ubrudził. Kłamiesz jak zawsze, a propos żwirowni to żeś pokrzyczał postraszył prokuratorem i co? Cisza 

Michał ty Mazurkowi możesz skoczyć. On ma emeryture a ty stracisz stołek i wylądujesz w posredniaku stąd twoja wściekłość.

Odnośnik do odpowiedzi
45 minut temu, Michaś napisał:

Michał ty Mazurkowi możesz skoczyć. On ma emeryture a ty stracisz stołek i wylądujesz w posredniaku stąd twoja wściekłość.

Przyjmą go w Chociwlu na burka. On tam pokarze jak się rządzi mafijnie i jak się kręci prywatne interesy.

Odnośnik do odpowiedzi

Obecna ekipa zawsze leciała po górmych stawkach,tak zarabiali na swoje pensje.

Maksymalne stawki podatku od nieruchomości na 2024 rok dla:

gruntów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej - 1,34 zł od 1 m2 powierzchni (w 2023 roku było to 1,16 zł),

budynków lub ich części związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej - 33,10 zł od 1 m2 powierzchni użytkowej (w 2023 roku było to 28,78 zł).

W przypadku mieszkania obecna maksymalna stawka podatku od nieruchomości wynosi 1 zł za m2. W przyszłym roku wzrośnie więc do 1,15 zł.

Odnośnik do odpowiedzi
54 minuty temu, turystka napisał:

Przyjechałam z rodziną na ośrodek odpocząć,mam pytanie do odpowiedzialnych za wodę.Dlaczego herbata zalatuje jeziorem? Czy ktoś z decydentów może to wyjaśni ?

 

To zależy od właściciela ośrodka. Niektóre ośrodki pobierają wodę z jeziora, bo taniej.

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, niestety napisał:

To zależy od właściciela ośrodka. Niektóre ośrodki pobierają wodę z jeziora, bo taniej.

Przecież ośrodki podłączone są do kanalizacji, winą więc powinien być obarczony PUWIS.

Mi zaś przeszkadza nocne życie na plaży , przecież nie da się tego słuchać noc w noc.. Co z tym ktoś zrobi?

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, głupota napisał:

Przecież ośrodki podłączone są do kanalizacji, winą więc powinien być obarczony PUWIS.

Mi zaś przeszkadza nocne życie na plaży , przecież nie da się tego słuchać noc w noc.. Co z tym ktoś zrobi?

Nie ma takiej opcji. Najpierw trzeba sprawdzić kto zawiaduje tym terenem i od nadzorcy domagać się ciszy nocnej. Jeśli nie będzie odzewu, należy powiadomić policję i ukarać mandatem nadzorcę terenu. Oczywiście teren do działalności użycza  gmina Ińsko.

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, renia napisał:

Nie ma takiej opcji. Najpierw trzeba sprawdzić kto zawiaduje tym terenem i od nadzorcy domagać się ciszy nocnej. Jeśli nie będzie odzewu, należy powiadomić policję i ukarać mandatem nadzorcę terenu. Oczywiście teren do działalności użycza  gmina Ińsko.

Mnie to rozwala. Zbychu wpierw smaruję o wodzie z Wkodkiem na caffe, po czym wrzuca wyniku próbek z sanepidu to trzeba być idiotą żeby się nie domyśleć kto tu szczuje 

Odnośnik do odpowiedzi
52 minuty temu, Gosc napisał:

Mnie to rozwala. Zbychu wpierw smaruję o wodzie z Wkodkiem na caffe, po czym wrzuca wyniku próbek z sanepidu to trzeba być idiotą żeby się nie domyśleć kto tu szczuje 

Jak mogą pisać o wodzie w Ińsku skoro jej nie piją i nie znają smaku. Puknij się w łeb, albo nie bo echo po Ińsku się rozniesie i ludzi wystraszy.Dureń

 

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, woda napisał:

Jak mogą pisać o wodzie w Ińsku skoro jej nie piją i nie znają smaku. Puknij się w łeb, albo nie bo echo po Ińsku się rozniesie i ludzi wystraszy.Dureń

 

Weź się Zbychu nie ośmieszaj. 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...