Skocz do zawartości

Dni Inska 2023


Mieszkanka

Rekomendowane odpowiedzi

Spacerowiczka

U nas badziewie jak zwykle ,robią teraz imprezy w oddali ,bo nie chcą ,żeby ludzie widzieli jak robią bzdury.Wczoraj zrobili noc świętojańska,byłam i widziałam jak się odbywało ,nie tak jak kiedyś ,mi się nie podobało .A gówniarze się popili i mordy darli jak psychole.

Odnośnik do odpowiedzi
Mieszkanka Ińska

Jak dni Ińska mają być takie jak noc świetojańska to lepiej by wcale nie było ! Noc świętojańską zawsze była od strony miasta ! Strażacy , pochodnie , świecenie wody , wianki , królowa nocy i szukanie kwiatu paproci ! Spier…. Taką imprezę to trzeba mieć talent !!!!

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, Widziałam napisał:

A teraz są rządy nie z tej ziemi i gwiazdor Michał rządzi kultura inaczej .Teraz wianki rzucają do wody dom seniorów,bo jeszcze do tej pory posiadają swoje wianki.Dobrze za władza pozwoliła im wianki rzucić.

No cóż, większość tych dziewic straciła swoje wianki, gdy miały po 16 lat, ale teraz po wielu latach nietykalności wianki im w cudowny sposób odnowiły się.

Odnośnik do odpowiedzi

No cóż się dziwić,byłam ,widziałam ,było mało ludzi i nic wielkiego się nie działo.To tak jest jeśli pracują ludzie w tym kinie i nie znają się na pracy .To wielki błąd .Ińsko dużo przez to traci.Nie potrafi władza nawet dobrać odpowiednich ludzi do kultury .Widać to gołym okiem.

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, niestety napisał:

Niestety, to pytanie należało zadać przed bezpodstawnym zwolnieniem Dyrektora Moroza.

Tak.Pan Moroz jest profesjonalistą. Animator kultury z zamilowania i wykształcenia.Oprócz funkcji dyrektora poprowadzi naukę gry na instrumentach, a także zespoły wokalne. Niestety  taki już się w Ińsku nie przytrafi.

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście P.Moroz z P .Kazimierzem zrobiliby bardzo dużo dla Ińska ,dla dzieci i młodzieży.To byli ludzie z kwalifikacjami,z pomysłami do kultury.Niestety władza chciała inaczej i postawiła na rodzinkę i kolesow. 

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, gość napisał:

Jasne Ińsko żyje z kultury. Drogi dziurawe,woda z jeziora,wanienki 50 tonowe jadą jak chcą. A wy pieprzycie o coolturze...Co za dziura.

Każda dziedzina życia publicznego jest ważna. Pamiętam czasy, gdy Ińsko było znane z młodzieżowych teatrów amatorskich, wokalistów, recytatorów,  plastyków. Nie było też dziur w asfalcie przed urzędem gminnym. Ińskiem kierowali mądrzy ludzie.

Odnośnik do odpowiedzi
Ińska Inicjatywa Klakierów
40 minut temu, Niestety napisał:

Każda dziedzina życia publicznego jest ważna. Pamiętam czasy, gdy Ińsko było znane z młodzieżowych teatrów amatorskich, wokalistów, recytatorów,  plastyków. Nie było też dziur w asfalcie przed urzędem gminnym. Ińskiem kierowali mądrzy ludzie.

Jeszcze te czasy wrócą! Jeszcze będzie normalnie! 

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Ińska Inicjatywa Klakierów napisał:

Jeszcze te czasy wrócą! Jeszcze będzie normalnie! 

Będzie normalnie-Zbyszek burmistrzem,Włodek przewodniczącym, Moroz dyr. ICK. Leśkiw na froncie w Donbasie, a Lewak i kupa w pierdlu.

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Obserwator napisał:

Nie kompromituj się prostaku z Czertynia.Pomocniku kowala.Ty to się nadajesz do trzepania worków po cemencie.Kazdy wie że sprzedałbyś wszystko tak jak chciałeś swoją wioskę. Przypomnij sobie Kury. Opadła kopara .

Przypomnij mi co dobrego zrobiłeś, by kopara podniosła się?

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Obserwator napisał:

Nie kompromituj się prostaku z Czertynia.Pomocniku kowala.Ty to się nadajesz do trzepania worków po cemencie.Kazdy wie że sprzedałbyś wszystko tak jak chciałeś swoją wioskę. Przypomnij sobie Kury. Opadła kopara .

Milcz Kopciuch ty gnojku. Ińsko, Ciemnik i Czertyń to ty załatwiłeś koncesją na żwirownię oszuście.

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Obserwator napisał:

Nie kompromituj się prostaku z Czertynia.Pomocniku kowala.Ty to się nadajesz do trzepania worków po cemencie.Kazdy wie że sprzedałbyś wszystko tak jak chciałeś swoją wioskę. Przypomnij sobie Kury. Opadła kopara .

Ty będziesz siedział w anclu, krzywaku z Zamkowej. A tam też dadzą ciebie na zmywak, zgodnie z tym co jako tako umiesz.

Odnośnik do odpowiedzi

A pamiętasz Wicku Michale jak chlales i zarles nie raz za darmoche u Zbyszka na wisoli i co było dobrze i świetnie jak zygales i jak mnie pamięć nie myli to łapy połamałem po pijaku .Ty jesteś święty ,tylko ci dać wodki,to cygana namówisz na naj gorsze ,ty chamie  ziemi Inskiej .Sprzedałbym matkę i ojca.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...