Skocz do zawartości

Policja sezon 2013


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Po Ińsku w okolicach tzw. Manchatanu już od ubiegłego roku jeździ motorem bez tłumika jakiś DEBIL , przekraczając wszelkie dopuszczalne normy hałasu oraz stwarzając prędkością przejazdów poważne zagrożenie na wszystkich ulicach dojazdowych do plaży i w ww. rejonie. Jazdę tę traktuje jak cross uprawiany na terenach do tego specjalnie przeznaczonych. Panowie policjanci czasami przejeżdżają przez to osiedle ale zawsze w godzinach porannych lub południowych. Natomiast motocyklista -szaleniec jeździ wczesnymi wieczorami 19-21, dając upust swojej głupocie umysłowej. Hałas jaki wytwarza przy swojej szaleńczej jeździe kwalifikuje go do stosownego leczenia. Ale gdzie jest nasza często zbyt ukryta Policja? Czyżby kłady z pola namiotowego oraz motocyklista bez rozumu byli pod "specjalnym nadzorem" i im wolno wszystko? A może Komendant Powiatowy w Stargardzie Szcz. wymusił by na swoich podwładnych zgodne z prawem działania w tym zakresie? O to upraszają mieszkańcy osiedla i turyści. Chcemy odpoczywać i bezpiecznie wrócić do swoich domów . Sprawą powinny się też zainteresować lokalne gazety. Ponieważ takich szaleńców przybywa i to właśnie teraz w sezonie letnim.

Odnośnik do odpowiedzi

To główna ul. Orzechowa jeżdżą inni użytkownicy szkoda ich. Gdybym wiedział skąd wyjeżdża to bym mu może sypnął pod bramkę.

Ten idiota znowu jeździł dzisiaj o godz.19. Oczywiście Policja ani słychu, ani dychu. Oni już pracowali i teraz odpoczywają po ciężkim trudzie wożenia d***. Ich też trzeba by było pogonić na zbity pysk, bo tylko deprawują ten zawód swoim nieróbstwem.

Odnośnik do odpowiedzi

Debil, po prostu debil. Mam nadzieję, że kiedyś rozwali sobie ten pusty łeb o asfalt bo tylko debil może lubić zatruwanie innym życia hałasem.

Niech pojedzie na starą żwirownię rozjeżdżać pozostałości matki natury. Oni z otwartymi rękami go przywitają.

Odnośnik do odpowiedzi

Debil, po prostu debil. Mam nadzieję, że kiedyś rozwali sobie ten pusty łeb o asfalt bo tylko debil może lubić zatruwanie innym życia hałasem.

Niech pojedzie na starą żwirownię rozjeżdżać pozostałości matki natury. Oni z otwartymi rękami go przywitają.

O co wam chodzi akurat dzisiaj jechał przyzwoicie. Przynajmniej ul. Orzechową.

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na plaży godz.12.25 właśnie przejechał człowiek na motokrosowym motorze. Zrobił tyle hałasu, że ludzie są oburzeni. Mam tu dziecko w wózku które śpi(spało) zresztą nie ja jeden jestem z małym dzieckiem. Ten hałas silnika bez tłumika jest porażający. Czy tu nad jeziorem macie jakieś tory motokrosowe? To piszcie to na stronach bo wtedy tu nie przyjadę z dziećmi. Myślałem, że piękne jezioro, cisza, las i słońce. Na dodatek człowiek z motoru mało nie najechał na idące osoby wszyscy stanęli w miejscu ze strachu i długo jeszcze po warkocie nie mogli się pozbierać. Czy to u was w gminie standard?

Odnośnik do odpowiedzi

To znany teraz wszystkim idiota. Nie marnuj czasu na forum tylko dzwoń od razu na policję. Ten kretyn to już nie tylko niebezpieczeństwo dla tubylców ale też turystów. Kilka mandatów po 500 zł i 5 pkt karnych i może debil skończony kupi sobie rower.

Odnośnik do odpowiedzi

Mimo wszystko policja świadomie toleruje bezprawie. A to już może wyjść poza lokalną komendę i nie pomoże ani świr, ani kapusiowanie i jeszcze tym młodym niby stróżom prawa się oberwie.To prawda,że na tym zadupiu nic się nie zmieniło od czasów komuny.Ba , nawet byłych komuchów jest pełno w swoich domkach. Widocznie poczuli się jak za dawnych czasów. Policja ich strzeże a turystów ma w d****.

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj 16 lipca po 18-tej, dwóch zresztą tych samych posrańców jeździła po Manhatanie bez tłumików zakłócając ciszę w domach i zakurzając całą okolicę. Za polem namiotowym w obrębie rezerwatu "Kamienna Buczyna" na cały gazie jeżdżą dróżkami dla nich nie przeznaczonymi robiąc sobie tor przeszkód. Pytam więc po raz kolejny. Gdzie jest lokalna policja (z nowym szefem na czele). Komu oni służą i czyich interesów pilnują , patrolując sobie tylko wybrane miejsca?

Odnośnik do odpowiedzi
nie ten adres

Wczoraj 16 lipca po 18-tej, dwóch zresztą tych samych posrańców jeździła po Manhatanie bez tłumików zakłócając ciszę w domach i zakurzając całą okolicę. Za polem namiotowym w obrębie rezerwatu "Kamienna Buczyna" na cały gazie jeżdżą dróżkami dla nich nie przeznaczonymi robiąc sobie tor przeszkód. Pytam więc po raz kolejny. Gdzie jest lokalna policja (z nowym szefem na czele). Komu oni służą i czyich interesów pilnują , patrolując sobie tylko wybrane miejsca?

Oni nie czytają twoich informacji. To nie jest oficjalna strona policji.Wejdź na policja Stargard i w "kontaktach" napisz o tej sprawie. Na pewno się tym zajmą.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 rok później...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...