Skocz do zawartości

Nowy Burmistrz


Mieszkanka Ińska

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Dora napisał:

Dziadki niech siedzą na emeryturze, są wrogami bo inni radni nie zgodzili się na podwyżki dla Włodka. Zbyszek pierwszy liczył kasę że żwirowni byłam na tej sesji i wszystko słyszałam. 

Pier ...dl ja posłucham

Odnośnik do odpowiedzi

Oni mają jakieś wykształcenia  i to nie zle kwalifikacje ,im teraz to już nie potrzebne .A jeśli mają kwalifikacje to Michał co nie których wyprostował w pracy i sam głupol prowadzi kulturę w Ińsku ,jak wszyscy wiemy to ten gnojek nic nie potrafi ,tylko niszczyć to co piękne i prawdziwe .Czekam na jego koniec

 

Odnośnik do odpowiedzi
50 minut temu, Justynka napisał:

Oni mają jakieś wykształcenia  i to nie zle kwalifikacje ,im teraz to już nie potrzebne .A jeśli mają kwalifikacje to Michał co nie których wyprostował w pracy i sam głupol prowadzi kulturę w Ińsku ,jak wszyscy wiemy to ten gnojek nic nie potrafi ,tylko niszczyć to co piękne i prawdziwe .Czekam na jego koniec

 

Dwa czerwone (po wieży) buraki jeden polonista drugi politolog bez doświadczenia w zarządzaniu majątkiem i ludźmi uprawiają mafijny bandytyzm co im przynosi ogromne profity a gmina pada na pysk

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, buraki napisał:

Dwa czerwone (po wieży) buraki jeden polonista drugi politolog bez doświadczenia w zarządzaniu majątkiem i ludźmi uprawiają mafijny bandytyzm co im przynosi ogromne profity a gmina pada na pysk

Dorwali się do władzy w 2014r. jako gołodupce. Nie mieli nic oprócz problemów życiowych. Teraz mają wszystko. Wypaśli się na krzywdzie mieszkańców.

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie to najgorzej boli ,że nie wiedzą i do siebie tego nie biorą , że ludzie na burmistrza głosowali .I powinnien taki gość szanować wszystkich ,bez wyjątku,czy on biedny ,czy bogaty , czy ładny ,czy brzydki.A czy ma wykształcenie czy go nie posiada.Ja dużo rozmawiam  z ludźmi i bardzo dużo narzeka to na to, że nie pomogli nawet w blachej sprawie,ale dla tego czlowieka ta sprawa jest ważna.My mieszkancy chcemy mieć burmistrza dla ludzi,a tego już od lat kilkunastu nie mamy.Nasz burmistrz jest bardzo bogaty i dlatego ma ludzi za nic.

 

 

Odnośnik do odpowiedzi

Czytam jak Czerepaniak się popisuje i kontruje Ińsko Plus.Panie Czerepaniak wes się Pan do pracy i pilnuj jezior,bo wiceburka rodzina trzepie ryby co nie miara ,a Pan ich popiera .Jeszcze trochę to ryboustwo u Pana zniknie z powierzchni.Jak można w biały dzień na taką skale kłusować.

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Szanowny widz napisał:

Czytam jak Czerepaniak się popisuje i kontruje Ińsko Plus.Panie Czerepaniak wes się Pan do pracy i pilnuj jezior,bo wiceburka rodzina trzepie ryby co nie miara ,a Pan ich popiera .Jeszcze trochę to ryboustwo u Pana zniknie z powierzchni.Jak można w biały dzień na taką skale kłusować.

Michał który zniszczył ińskie jeziora. Już go tyle razy chcieli posunąć ale układ PSL w województwie działa świetnie. Chociaż już już był na wylocie to kasa zrobiła swoje. Starzec siedzi na 4 deskach i jeszcze kłapie pyskiem.

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, Szanowny widz napisał:

Czytam jak Czerepaniak się popisuje i kontruje Ińsko Plus.Panie Czerepaniak wes się Pan do pracy i pilnuj jezior,bo wiceburka rodzina trzepie ryby co nie miara ,a Pan ich popiera .Jeszcze trochę to ryboustwo u Pana zniknie z powierzchni.Jak można w biały dzień na taką skale kłusować.

Czerepaniak  pilnuj jezior w Ińsku, bo wicka rodzinką nawet już uruchamia jadłodajnie u pomocą.

Odnośnik do odpowiedzi

co do dróg  to racja  nic nie zrobili po gruntowych mozna koło urwać, nie tylko w Sciennym ale i w Ińsku też, weź sie burmistrz przejedź z nowym kierowcą i obejrzyjcie te drogi które trzeba zrobić a co do rybołówstwa to jest przed sklepem brudno jakby nie było własciciela

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, leon napisał:

co do dróg  to racja  nic nie zrobili po gruntowych mozna koło urwać, nie tylko w Sciennym ale i w Ińsku też, weź sie burmistrz przejedź z nowym kierowcą i obejrzyjcie te drogi które trzeba zrobić a co do rybołówstwa to jest przed sklepem brudno jakby nie było własciciela

To gmina ma kierowcę? Nic o tym nie wiem. Kogo?

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, do Czerepaniaka napisał:

Czerepaniak ty sie walnił w czerep burek ma 17 tyś na miesiąc a ja mam za niego drogi naprawiać? Ja pier,.dole myślałem Czerepaniak że jestes madrzejszy.

Tak, tak i jeszcze musisz zapytać łaskawce burmistrza czy ci na to pozwoli

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, kogo napisał:

To gmina ma kierowcę? Nic o tym nie wiem. Kogo?

 

6 minut temu, Typek napisał:

Pudel Castro,  popycha Teteskę zamiast  Krzysia

To teraz jacek będzie jeździł do Szczeccina na herbatkę z prądem. Tak sie ta niemota ustawiła

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Michał napisał:

Michał który zniszczył ińskie jeziora. Już go tyle razy chcieli posunąć ale układ PSL w województwie działa świetnie. Chociaż już już był na wylocie to kasa zrobiła swoje. Starzec siedzi na 4 deskach i jeszcze kłapie pyskiem.

Czerapaniak ty sie przyznaj czy zapłaciłeś już karę za kłusowanie szczupaków w okresie ochronnym?

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...