Skocz do zawartości

Kto odpowiada za syf?


Rekomendowane odpowiedzi

To są dwa tępe łby a jednocześnie wrafinowani do perfekcji koniunkturaliści, którzy posuwają się do wszelkich obrzydliwości, aby zachować dobrze płatne stanowiska. Popełniają jednak błędy i słono zapłacą za skoorwysyństwo, które czynią. Karma wróci w odpowiednim czasie i momencie. Już mają pełne kalesony. Na jesieni po wyborach, będzie im to guano z nogawek wylatać ?

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Tom napisał:

To są dwa tępe łby a jednocześnie wrafinowani do perfekcji koniunkturaliści, którzy posuwają się do wszelkich obrzydliwości, aby zachować dobrze płatne stanowiska. Popełniają jednak błędy i słono zapłacą za skoorwysyństwo, które czynią. Karma wróci w odpowiednim czasie i momencie. Już mają pełne kalesony. Na jesieni po wyborach, będzie im to guano z nogawek wylatać ?

A jakie to obrzydliwość 

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Mieszkanka napisał:

Zobaczcie burmistrzowie co się dzieje w tym niby kinie .Widzę zdjęcia robione niby z I L F nie ma ludzi ,którzy się filmują nie mieli nic z tam co było .Chcą się fotografować ,ale nie tak.

W kinie nic sie nie dzieje. Dziadostwo.

Odnośnik do odpowiedzi

Co tym "naszym" lujom,szkodnikom i do szpiku kości złym ludziom, można życzyć na Święta? Oby jak najszybciej opuścili zajmowane stanowiska publiczne, zostali osądzeni za popełnione niewątpliwie przestępstwa, powinni stracić majątki i pójść siedzieć do lochu. Oby...Alleluja i .....

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, Ala napisał:

Co tym "naszym" lujom,szkodnikom i do szpiku kości złym ludziom, można życzyć na Święta? Oby jak najszybciej opuścili zajmowane stanowiska publiczne, zostali osądzeni za popełnione niewątpliwie przestępstwa, powinni stracić majątki i pójść siedzieć do lochu. Oby...Alleluja i .....

Nie uważam ich za porządnych ludzi, zostałem inaczej wychowany i metody działania, lenistwo, pogarda do mieszkańców, itd są mi obce.

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, Kola napisał:

Nie uważam ich za porządnych ludzi, zostałem inaczej wychowany i metody działania, lenistwo, pogarda do mieszkańców, itd są mi obce.

O ho ho! Lista buraczanych grzechów jest baaardzo dłuuuga. Te dwa buraki to najgorsza ekipa w 700-letniej historii Ińska.

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Jacek Placek napisał:

Tak szmaciarze rządzą darmową kasą od kaczora  przywiezioną do Ińska przez nurko-posła Szalabawkę. 

Buraki nie maja zielonego pojęcia o zarządzaniu gminą. Rozpierdalają pieniądze na lewo i prawo.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...