Skocz do zawartości

Kto odpowiada za syf?


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, jaki napisał:

Pijak i łasy na baby na buraka? To tak jakby do domu publicznego zaprosić zakonnicę. Już wystarczy że z DPD nakradł kasy że żona za niego spłaciła. Oszusta do kasy gminnej nie dopuścimy....

Co z tego ze kradł kasę jak nadal w dpd zarabia grube pieniądze? W ostatnim oświadczeniu majątkowym ujawnił że w dpd zarobił 25 tyś. zł. ciekawe za co?

Odnośnik do odpowiedzi

Edyta Mickiewicz-Małkowska

Wiosenne szczyzenie ale na polu dla kogo zostawione?

"szczyzenie" Jak szczał,to wyschnie,a patyki pozbiera biegająca Edyta w piątek, bo w sobotę wszyscy Czertynianie będą piec przy ognisku kiełbaski.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Niestety napisał:

Edyta Mickiewicz-Małkowska

Wiosenne szczyzenie ale na polu dla kogo zostawione?

"szczyzenie" Jak szczał,to wyschnie,a patyki pozbiera biegająca Edyta w piątek, bo w sobotę wszyscy Czertynianie będą piec przy ognisku kiełbaski.

Nawiedzona,której wszystko dookoła przeszkadza. Chłop cały tydzień, społecznie porządkował pobocza własnym sprzętem. Widoczność dla samochodów i autobusu który wozi dzieci bardzo poprawiona. Sama jeździ samochodem to wie. Wszyscy mieszkańcy zadowoleni tylko jedna czarna owca. Niech się zajmie porządkami w chałupie i na podwórku. Panie radny jesteśmy z Panem.

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, tak napisał:

Roman Woźniak

Jak za komuny poszedłem zrobiłem i się pochwaliłem

Veni,vidi,vici  - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem-dzban Diabeł cytuje słowa Juliusza Cezara, kpiąc z pracy P.Mazurka. A sam co zrobiłeś pryszczaty konusie ? Rozwaliłeś rodzinę, wlazłeś w doopę Liwakowi,dostałeś dla baby robotę......

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Diabeł napisał:

Veni,vidi,vici  - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem-dzban Diabeł cytuje słowa Juliusza Cezara, kpiąc z pracy P.Mazurka. A sam co zrobiłeś pryszczaty konusie ? Rozwaliłeś rodzinę, wlazłeś w doopę Liwakowi,dostałeś dla baby robotę......

Pan Mazurek to swietny facet,jest bardzo pracowity,uczciwy,bardzo dobry gospodarz,który nie chce nikomu wadzic.Ale są tacy ,którzy by chetnie go powiesili.Czepiaja sie byle sie doczepic ,takich ludzi mamy niestety duzo.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, żwir napisał:

Pan Mazurek ujawnił prawdę o żwirowych kłamstwach lewaka i kupczyka dlatego te dwa buraki chcą go zniszczyć.

Jakie kłamstwa? Co ujawnił ja nic nie wiem. Konkretnie proszę!

19 minut temu, Miraż napisał:

Za zgodę na koncesję buraki zainkasowali solidne koperty wszyscy o tym dobrze wiedzą

Wszyscy wiedzą czyli kto? Bo służby nic nie zrobiły. To znaczy że niel było złamania prawa. Ty sam przegrałeś w sądach z kopalnią. Wszyscy wiedzą tylko dowodów nie ma. Jak by były to by CBA już było w gminie.

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, wyborca napisał:

Jakie kłamstwa? Co ujawnił ja nic nie wiem. Konkretnie proszę!

Wszyscy wiedzą czyli kto? Bo służby nic nie zrobiły. To znaczy że niel było złamania prawa. Ty sam przegrałeś w sądach z kopalnią. Wszyscy wiedzą tylko dowodów nie ma. Jak by były to by CBA już było w gminie.

kupczyk nie pier,dol!

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, wyborca napisał:

Jakie kłamstwa? Co ujawnił ja nic nie wiem. Konkretnie proszę!

Wszyscy wiedzą czyli kto? Bo służby nic nie zrobiły. To znaczy że niel było złamania prawa. Ty sam przegrałeś w sądach z kopalnią. Wszyscy wiedzą tylko dowodów nie ma. Jak by były to by CBA już było w gminie.

W maju będzie 3 lata jak z Liwakiem przyklepałeś Michaś koncesję. Powiedz nam bardzo proszę, dlaczego SKSM nie pozyskuje kruszywa skoro tak im było pilno ??? No wyduś cosik z siebie.

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, wyborca napisał:

Jakie kłamstwa? Co ujawnił ja nic nie wiem. Konkretnie proszę!

Wszyscy wiedzą czyli kto? Bo służby nic nie zrobiły. To znaczy że niel było złamania prawa. Ty sam przegrałeś w sądach z kopalnią. Wszyscy wiedzą tylko dowodów nie ma. Jak by były to by CBA już było w gminie.

Tak.Zamiast napisać "nie uzgadniam" i wysłać pismo w terminie,gminni decydenci nie odpowiedzieli wcale w terminie i za burka zgodnie z prawem decyzję pozytywną podjął organ wyższego szczebla.

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, żwir napisał:

W maju będzie 3 lata jak z Liwakiem przyklepałeś Michaś koncesję. Powiedz nam bardzo proszę, dlaczego SKSM nie pozyskuje kruszywa skoro tak im było pilno ??? No wyduś cosik z siebie.

Przygotowują grunt. Drogi dojazdowe już zrobione. Urobek niebawem ruszy. Co mam z siebie jeszcze wydusić?

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...