Skocz do zawartości

Niepokorni gminy Ińsko


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Wioślarz zwrócił mi uwagę na tzw. niepokornych. I tutaj ja przywołam mu kilku takich niepokornych, którzy nie powinni nigdy dojść do władzy.

Czy naszą atrakcją ma być burmistrz? Wygląda na to,że wszyscy powinni wynieść się z Ińska oprócz burmistrza.A może będzie lepiej,gdy Ińskiem zaczną rządzić niepokorni? A Ińsko opuszcza ci,którzy nie wnieśli dla rozwoju miasteczka nic pozytywnego!!!

Słuchaj sezonowcu, jest słońce, jest wiaterek i śmiem nawet powiedzieć, że tegoroczne lato będzie bardzo upalne. A jak wy chcecie z tego zrezygnować to droga wolna. Potem nie płaczcie, że w Ińsku będzie pięknie a na waszym bagienku nie.

Niepokornym mówię, że powinni najpierw pomyśleć a dopiero potem pisać bo ta niepokorność bardzo mi przypomina Szafrana. Wiecznie chodzi ze sraczką i jakieś bzdury wymyśla tylko po to żeby zakłócić spokój ludzi. Na przykład ostatni artykuł związany z opłatami za wodę. Jest drożej, to jest jasne ale niech ten górniczek w kocu przyjmie do wiadomości, że to, że w umowie zawarty jest okres wypowiedzenia umowy nie oznacza, że zerwanie takiej umowy nie pociągnie za sobą pozwu ze strony PUWiS. W końcu to gmina będzie musiała uzasadnić dlaczego według niej umowa w obecnej formie jest niedobra albo, że zapisy umowy nie są realizowane przez PUWiS. Jak się tego nie uda zrobić albo nie ma możliwości żeby uzasadnić to jaka jest podstawa żeby taką umowę zerwać? No niech mi ktoś powie. W tym rzecz, że żadna i Burmistrz wraz z radnymi dobrze o tym wie. To jest obraz tych niepokornych, którzy chcieliby rządzić gminą. Niech tacy jak Szafran najpierw dowiedzą się z wiarygodnego źródła co można z umową zrobić żeby nie wyrządzić gminie większej szkody. Przypominam jeszcze, że mamy jeszcze drugiego niepokornego czyli Michała Kupczyńskiego, który do dzisiaj nie podjął żadnych działań w sprawie zatrudnienia córki Burmistrza w szkole. Co to oznacza? Tyle tylko, że prawda jest taka, że o nic nie można się przyczepić a Kupczyński zrobił z siebie pośmiewisko. Nadal będziesz Michał pisał te bzdury o córce Burmistrza czy może gęba ci się dopiero zamknie jak ta córka cie pozwie?

Odnośnik do odpowiedzi

Zapomniałeś o trzecim z tercetu czyli o Liwaku. On jeszcze coś robi na portalu czy może już zrozumiał, że to jego ostatnia kadencja na stanowisku radnego? Dobrze, że w następnych wyborach ani Szafrana ani Włodka nie będzie w tej radzie. W końcu zrobi się normalnie bo z nimi to szkoda gadać...

Odnośnik do odpowiedzi

Jadu? Włącz sobie dowolne nagranie z sesji i zobacz jak Szafran pluje jadem na Burmistrza. Jego ani w takiej ani w takiej formie nikt tam po prostu nie chce. Każdy już się na nim przejechał i wie z jakim podłym człowiekiem mają do czynienia. Zgadzam się też z przedmówcą, że Liwak jest ostatnią kadencję w radzie. Straszny z niego kłamca bo on nikt dobra gminy nie miał na myśli. Jak myślicie dlaczego go tak często nie ma na sesjach czy komisjach? Jak nie wiecie to zobaczcie na jego oświadczenie majątkowe. Tam są wszystkie odpowiedzi dlaczego z niego taki beznadziejny radny.

Odnośnik do odpowiedzi

Ty durniu! Czepiasz się opozycji coś ci chyba strach do tyłka zagląda. Komu nie odpowiada Włodek i Michała ten nie chce zmian w gminie i tym samym jest sługusem burka. Brawo Włodek i Michała tak trzymać!!! Nie ustąpić nawet na krok tylko tak można tępić to chatałajstwo...........

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...