Skocz do zawartości

Celebryci


zazdrosna

Rekomendowane odpowiedzi

55ebb7f43920337fd69995fdbaf07ac2.png

Hej nowa władzo po co komu plac zabaw na plaży - co to za nieprzemyślane miejsce. Projekt świetny ale ma służyć przede wszystkim dzieciakom z Ińska. Plaża ma być plażą czyli kąpieliskiem coś wam nie wyszło z tym pomysłem.

Odnośnik do odpowiedzi

55ebb7f43920337fd69995fdbaf07ac2.png

Hej nowa władzo po co komu plac zabaw na plaży - co to za nieprzemyślane miejsce. Projekt świetny ale ma służyć przede wszystkim dzieciakom z Ińska. Plaża ma być plażą czyli kąpieliskiem coś wam nie wyszło z tym pomysłem.

Po co komu plac zabaw dla dzieci na plaży i co w zimę czy jesienią będę dyndolić na plażę????? Zgadzam się projekt jest ok ale lokalizacja dla diabła.

Odnośnik do odpowiedzi

Po co komu plac zabaw dla dzieci na plaży i co w zimę czy jesienią będę dyndolić na plażę????? Zgadzam się projekt jest ok ale lokalizacja dla diabła.

A ja uważam,że pomysł świetny,by uatrakcyjnić pobyt dzieci przybywających na plażę do Ińska,wszak nie tylko woda jest ważna.Ińsko ma już kilka placów,najnowszy powstaje przy szkole.Ponieważ jest to konkurs,wystarczy oddać swój głos i wówczas Ińsko nie ponosi kosztów. A tak naprawdę,to jako dziadek z wnukiem będziemy jeździć rowerami i przy okazji wnuk zabawi sie na tym placu.

Odnośnik do odpowiedzi

A ja uważam,że pomysł świetny,by uatrakcyjnić pobyt dzieci przybywających na plażę do Ińska,wszak nie tylko woda jest ważna.Ińsko ma już kilka placów,najnowszy powstaje przy szkole.Ponieważ jest to konkurs,wystarczy oddać swój głos i wówczas Ińsko nie ponosi kosztów. A tak naprawdę,to jako dziadek z wnukiem będziemy jeździć rowerami i przy okazji wnuk zabawi sie na tym placu.

Plac zabaw dla polonisty chyba jest znane pojęcie. Z wizualizacji wygląda że to klasyczny plac zabaw czyli macie pomysł żeby na plaży nie wchodzić do wody i korzystać z dobrodziejstw słońca tylko zająć plażę pod plac zabaw. Hmmmmm to takie pomysły na miarę opozycji.

Odnośnik do odpowiedzi

Co za pomysł .Niech zrobią w Ińsku ale z prawdziwego zdarzenia.

jak dla mnie to właśnie wygląda jak z prawdziwego zdarzenia. piękny projekt tylko dlaczego na plaży nie zrozumiem. taki plac spowodowałby że przyjeżdżający turyści szli by do miasteczka tam robili zakupy i wydawali pieniążki. plaża to plaża masz się kąpać albo leżeć i łykać opaleniznę. plac śliczny tylko dlaczego na plaży my chcemy taki w mieście.

Odnośnik do odpowiedzi

jak dla mnie to właśnie wygląda jak z prawdziwego zdarzenia. piękny projekt tylko dlaczego na plaży nie zrozumiem. taki plac spowodowałby że przyjeżdżający turyści szli by do miasteczka tam robili zakupy i wydawali pieniążki. plaża to plaża masz się kąpać albo leżeć i łykać opaleniznę. plac śliczny tylko dlaczego na plaży my chcemy taki w mieście.

W mieście sa dwa całkiem fajne place publiczne,kilka podwórkowych i nie ma oblężenia.Nikt z plaży do Ińska nie uda się,by pobawic sie na placu zabaw,ale na plaży byłaby to dodatkowa atrakcja,a i nie zawsze są warunki do plażowania.Burmistrz dał propozycję: zagłosujcie na plac przy plaży,w innym przypadku nie będzie go wcale,bo w Ińsku nie jest on potrzebny.

Odnośnik do odpowiedzi
polscy jajcarze 25 lecia

8d47570a1c8452f86f561970827ab4ac.png

To jest miejsce gdzie pokazujemy naszych rządowo-partyjnych geniuszy. Kwestia placu zabaw powinna być w innym miejscu.No chyba ,że obecna władza wpisuje się w głupotę tych ww.pokazanych. Przy okazji , to może zamiast kolejnego poronionego pomysłu, lepiej wybrukować kawałek tej poniemieckiej ścieżki. Wieczorem można sobie kark złamać na korzeniach i nierównościach. dziadek może wnuczka zobaczyć w rowie.A mówią,że dziadkowie są rozsądni? Oj,oj,oj.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 10 miesięcy później...
Prof.Kupelweisser

Tak zgadzam się stare rozwydrzone prykwy ,przechodzą menopauze i poprostu im sie kanarki w głowach lęgną wyśmiewają sie one z innych wykonawców a same pojęcia o tym niemają najmniejszego. ZERO TEORI ZERO PRAKTYKI, w tym wieku uświadomiły sobie ze  mają talent wokalny , tak jasne o tutaj mi czołg jedzie:-) zapszeproszeniem z takim wyciem mogą co jedynie zaszyć sie na wyspie sołtyski i tam odprawiać sabat bo publucznie straszą  dzieći oraz trzode chlewną ,kury sie przestają niesć.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...