Skocz do zawartości

Celebryci


zazdrosna

Rekomendowane odpowiedzi

Ło matko jedyna :ph34r: jak tylko się zestresuje od razu włącza jej się macica :wacko: Ja pitolę. Za to marzenia ma jak by była nie wiem kim. No i pierwszy raz się przyznała, że pochodzi z Ińska małej miejscowości pod Szczecinem. Tylko teraz to dla Ińska anty reklama :wacko: Małgoniu wszystko zaczęłaś od d*** strony.

Odnośnik do odpowiedzi

http://kobieta.inter...block=exclusive

Ale wieśniara!!! Wszyscy się z niej śmieją i nabijają a ona cała w skowronkach. Na onecie komentują jej występ W Opolu i Sopocie. Śmiech, że dziewczyna nie ma samooceny. Do szmatciucha to chyba jednak jej najbliżej. Sesja rozbierana? Bez posiadania cycków i twarzy oraz długich nóg - nie wyobrażam sobie chyba, że jej wydłużą hahahahahahahhah

Najlepiej naklikać obraźliwe słowa i mieć z tego radochę.Pod jakim względem jesteś lepszą osobą?Wymień mi kogokolwiek z tej naszej małej pitydówy,o której jest głośno w sensie pozytywnym w całej Polsce.Wczoraj oglądałam opolski festiwal i byłam dumna,że młoda dziewczyna z Ińska zawędrowała tak wysoko!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Ale to właśnie Małgosia wczoraj superjedynkę otrzymała, a ty marudo co dostałeś? Chyba ataku zazdrości

Super jedynka w takiej kategorii to plama na honorze. Poczytaj posty na dużych portalach to zobaczysz co o niej piszą. Nie ma ani jednego pozytywnego komentarza. Za to też powinna dostać super jedynkę jako "piosenkarka" której nikt za taką nie uważa, "gwiazda" której nikt w niej nie widzi. Żenada!!!!Czego tu zazdrościć- pomysł z wyjazdem do Ameryki jest dla niej najlepszy. Wstyd!

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej naklikać obraźliwe słowa i mieć z tego radochę.Pod jakim względem jesteś lepszą osobą?Wymień mi kogokolwiek z tej naszej małej pitydówy,o której jest głośno w sensie pozytywnym w całej Polsce.Wczoraj oglądałam opolski festiwal i byłam dumna,że młoda dziewczyna z Ińska zawędrowała tak wysoko!!!

A mnie było wstyd. Nawet sukienki z gracją nie umiała zrzucić :)

Odnośnik do odpowiedzi

Przeczytałem kilka artykułów na jej temat i stwierdzam OBIEKTYWNIE czy to Onet, Pudelek czy Interia wszędzie tam posty negatywne na jej temat. Przecież wszyscy z Ińska tam nie krytykują tylko całą Polska. Coś jednak jest na rzeczy, że Margaret się widzom nie podoba. Tym samym nie można oskarżać mieszkańców, że też jej nie lubią. Może są i tacy co im się podoba ale chyba to jest najbliższa rodzina. Bynajmniej to wcale nie zawiść czy zazdrość tylko obiektywizm w ocenie. Widać Małgosiu " były dziewczynki co lepiej śpiewały" ale ty miałaś odpowiednich rodziców którzy mieli odpowiednie wtyki. Skutek jest opłakany. Po co robić coś czego ludzie nie doceniają. Tak z ciekawości - co ty robisz w południe jak sesja trwa w restauracji. Czyli Margaret nie umiejąca zrobić obiadu może siedzieć i muszą jej podać a faceci w restauracji to grzech?????

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ośmieszaj się. Celebryci nie pracują na etacie od pućki do pućki.

Jasne oni pućką zarabiają i to obojętnie czy ona, czy też on. Taka to celebrycka metoda na głoda. A swoją drogą to najstarszy zawód na świecie.

Odnośnik do odpowiedzi

jak czytam tutaj te wpisy mogę tylko powiedzieć , że hołota pozostanie zawsze prymitywną hołotą . Wy tylko umiecie krytykować , dołować , i siać kłamliwe ploty . Czyli HOŁOTA

A ty jesteś panisko -tak? Nie ty jesteś zwykłym szumowiną. Już wróciłeś już kilka dni cię nie było i znów z tym jadem i zapyziałym ryjem po upałach wróciłeś. Może za dużo słońca!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Warto zapamiętać: Tylko szczęśliwy człowiek może innych obdarzyć szczęściem. Nieszczęśliwi pragną, by inni też byli nieszczęśliwymi.

Ja zaliczam się do pierwszej grupy. A ty?

Ty masz chyba co s z głową nie na żarty. Czy ktoś tu pisał, żeby Margaret była nieszczęśliwa? Nie właśnie ktoś napisał jak taka "próżnica" może być szczęśliwa i żądać od mężczyzn żeby na nią harowali ! Jestem szczęśliwym i spełnionym człowiekiem. Nikomu źle nie życzę ale głupoty i próżniactwa nienawidzę. A ona właśnie taka jest. Głupia, próżna i naiwna że wyrywając facetów na lewo i prawo ma prawo do super facia. JAK CIĘ WIDZĄ TAK CIĘ PISZĄ mówi stare porzekadło ale córka nauczycielskich rodziców powinna chociaż trochę mieć wiedzy z podstawówki i gimnazjum. Bo w liceum to ona już przez okna uciekała z internatu. I dziwiła się że ją wywalili. To jest to twoje szczęście??????? Fuj............

Odnośnik do odpowiedzi
~nie słucham :Największy kicz tego festiwalu to Maryla i Margaret. Ta pierwsza próbowała nabijać się bezczelnie z muzy disco polo co jej nie wyszło bo ludzie to wolę niż jej a ta druga wcale nie umie śpiewać a robią z niej gwiazdę a ona w to wierzy. Masakra!

A to jest jeden z głosów z Polski.Bardzo trafny i merytoryczny.

Odnośnik do odpowiedzi

WSZYSCY KTÓRZY PISZA O MAŁGOSCE ZLE TO SA DURNIE BEZ WYOBRAZNI.NIECH ROBI SZOL NIECH SIE POKAZUJE DOPUKI JEST MŁODA,BO LATKA LECA SZYBKO. NIE ZAZDROSCIE NIE ROBI TO CO UMIE NAJLEPIEJ .

Za ty jesteś czub i niczego nie zrozumiałeś. Jej nawet jak latka upłyną to niczego już nie zmieni bo już wygląda jak stara wywłoka. Możesz ją sobie wziąć. Zakłopotaj ją a ona od razu na ciebie poleci mówi że ona już tak ma. To nie zazdrość nam krytyki na forum tylko zaproś na spotkanie i marzenia ci się spełnią. Spadaj z tą "mini gwiazdką".

Odnośnik do odpowiedzi
  • 7 miesięcy później...

http://kobieta.inter...deo,vId,1551898

Słucham i nie wierzę, że można być takim głupim stworzeniem. Pozbawiona wstydu wieśniara która jak to określiła "cwanie" umie się wcisnąć wszędzie. Takiego kmiota określa się mianem "celebrytki". To już nie Polska to już tylko mapa Polski.

Dla mnie to ona jest żebraczka co liczy na litość a teraz na uściski z Tuskiem. Już jej nikt żarcia nie odmówi bo wyskoczy z wigilią i uściskiem idola i żarło darmo jest. Wstyd nawet czytając głupio mi za jej tępotę.

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie to ona jest żebraczka co liczy na litość a teraz na uściski z Tuskiem. Już jej nikt żarcia nie odmówi bo wyskoczy z wigilią i uściskiem idola i żarło darmo jest. Wstyd nawet czytając głupio mi za jej tępotę.

Tępota? Bredzisz.Znasz ją z mediów,a taką chce być i taką gra,by polubiła ją współczesna,tępa mlodzież.I wcale nie przychodzi jej to łatwo,ale jek widać, wielu daje sie na to nabrać.

Odnośnik do odpowiedzi

Tępota? Bredzisz.Znasz ją z mediów,a taką chce być i taką gra,by polubiła ją współczesna,tępa mlodzież.I wcale nie przychodzi jej to łatwo,ale jek widać, wielu daje sie na to nabrać.

Ten pudelek zawsze był głupiutki. taka małpiatka co mówi to co ma na języku a mózgu nie używa wcale.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...
Jeżeli JESTEŚ bezrobotnym, leśnikiem, emerytem i rencistą, biednym czy bogatym… każdym – PRZYŁĄCZ się do Nas – zachęcają organizatorzy tej pokojowej akcji. – W Polsce jest około 5 mln osób, którym system rządów niszczy życie i status społeczny – tak wyjaśniają powody swojego buntu ludzie z sieci. Mając na uwadze fakt, że wydarzenie planowane jest na 26 kwietnia 2015 roku, w Warszawie i innych miastach Polski, to władza powinna drżeć. Ci młodzi przy protestach w sprawie ACTA pokazali, że potrafią się zmobilizować, zorganizować i zmusić władzę do zmiany decyzji. Idą zmiany?

W myśl Konstytucji RP, rozdz.I art. 4: Władza zwierzchnia w RP należy do Narodu. Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub BEZPOŚREDNIO. Dlatego Przejmijmy tę władzę. Dosyć kłamstw, korupcji, obietnic bez pokrycia, złodziejstwa, ośmieszania kraju na światowej arenie politycznej, rodzinnych wielopokoleniowych klanów politycznych.

To tak samo jak w tej gminie.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...