Skocz do zawartości

Celebryci


zazdrosna

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Gość napisał:

Mnie się Margaretka podobala, przynajmniej nie wyła tak jak cała reszta.

Ha ha ha niech Margaret podziękuje tacie za odebrane głosy. Wygrał mój faworyt a już przepowiem co będzie jutro. Jutro na wszystkich portalach będzie krocze naszej Maragretki bo to akurat potrafi pokazać. Z głosem i śpiewem ma trochę problem. Brawo słuchacze nie dali sie nabrać na flesze czupiradła.

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Gość napisał:

Gdzie ty zboczeńcu zaglądałeś młodziutkiej dziewczynie? A fuj!

Nie ja zaglądałem tylko ona świeciła. Myślała że majtkami zdobędzie głosy. Niestety tym razem trzeba było zaśpiewać. 

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ktoś jest tak głupi aby stroju scenicznego od dziennego nie rozróżnić to faktycznie....a baletnicom majtek nie widać? a panią z jazdy figurowej?to sie strój sceniczny baranie nazywa. No chyba że ...głodnemu chleb na myśli

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Gość napisał:

Jak ktoś jest tak głupi aby stroju scenicznego od dziennego nie rozróżnić to faktycznie....a baletnicom majtek nie widać? a panią z jazdy figurowej?to sie strój sceniczny baranie nazywa. No chyba że ...głodnemu chleb na myśli

Świeciła majtochami ale piosenka jej nie wyszła. Po prostu żadna z występujących dziewczyn nie miała tak prymitywnego stroju wszystkie kreacje były wytworne. Pomijam fakt że z tyłu wyglądała jak trzy drzwiowa szafa. Teraz już wiem czego o niej piszą nich odtłuści kuper. Może po cioci Tereni może mama się zapatrzyła w tym uroku za dwie kadencje dyrektorowania tatuńcia.

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, Gość napisał:

Świeciła majtochami ale piosenka jej nie wyszła. Po prostu żadna z występujących dziewczyn nie miała tak prymitywnego stroju wszystkie kreacje były wytworne. Pomijam fakt że z tyłu wyglądała jak trzy drzwiowa szafa. Teraz już wiem czego o niej piszą nich odtłuści kuper. Może po cioci Tereni może mama się zapatrzyła w tym uroku za dwie kadencje dyrektorowania tatuńcia.

Żeby nie było że tylko Ińszczanie się nie znają komentarz interii jest dobitny. Dobrze że wygrał Szpak!

0cb1255ce2c3dc6ff910866f06a73b4f.png

 

c136cd10e16b3b2635b3619426e174e2.png

49489eae66d211e9762b4f7ed2a83348.png

Kaszalot , patelnia i tyłek jak u słonia.

62e6e526c7975a5450d3ad9ac23b0afa.png

Posikała się z nerwów że nie wygrała. A tyle koszulek wydrukowała ze swoim imieniem tyle kosztów a tu psikus dziobnął ją ptak.

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Gość napisał:

Świeciła majtochami ale piosenka jej nie wyszła. Po prostu żadna z występujących dziewczyn nie miała tak prymitywnego stroju wszystkie kreacje były wytworne. Pomijam fakt że z tyłu wyglądała jak trzy drzwiowa szafa. Teraz już wiem czego o niej piszą nich odtłuści kuper. Może po cioci Tereni może mama się zapatrzyła w tym uroku za dwie kadencje dyrektorowania tatuńcia.

Heheh tylek jak u slonia bo pewnie ja w niego niezle pakują jacyś murzyni

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Gość napisał:

Żeby nie było że tylko Ińszczanie się nie znają komentarz interii jest dobitny. Dobrze że wygrał Szpak!

0cb1255ce2c3dc6ff910866f06a73b4f.png

 

c136cd10e16b3b2635b3619426e174e2.png

49489eae66d211e9762b4f7ed2a83348.png

Kaszalot , patelnia i tyłek jak u słonia.

62e6e526c7975a5450d3ad9ac23b0afa.png

Posikała się z nerwów że nie wygrała. A tyle koszulek wydrukowała ze swoim imieniem tyle kosztów a tu psikus dziobnął ją ptak.

Oglądałam program świetne kreacje występujących piosenkarek - Piękna Szreder, Moś, Górniak a ta pokraka z gołą pizdą, krzywymi nogami ,dupskiem jak baniak, bez głosu i śpiewania i jeszcze jaka obrażona na całe towarzystwo że nie wybrano pełowskiej dzidzi.Siusiu chcę siusiu...

Odnośnik do odpowiedzi

http://muzyka.onet.pl/pop/eurowizja-2016-michal-szpak-z-color-of-your-life-wygrywa-eliminacje/shxe6b

Kuper to ma jak stodoła. Ale po niej jada jak bo łysej kobyle. Bezczelna gówniara dostała wreszcie nauczkę. Hii hii hii tatuś usłyszał i od razu stwierdził że to będzie hit a tu okazał się kicz.Będę stał na stanowisku że to my mieszkańcy musimy się jej wstydzić a nie ona Ińska.

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, tak napisał:

http://muzyka.onet.pl/pop/eurowizja-2016-michal-szpak-z-color-of-your-life-wygrywa-eliminacje/shxe6b

Kuper to ma jak stodoła. Ale po niej jada jak bo łysej kobyle. Bezczelna gówniara dostała wreszcie nauczkę. Hii hii hii tatuś usłyszał i od razu stwierdził że to będzie hit a tu okazał się kicz.Będę stał na stanowisku że to my mieszkańcy musimy się jej wstydzić a nie ona Ińska.

Tatus uslyszał ten hit ale byl nietrzezwy mial pijackie zwidy

Odnośnik do odpowiedzi

Opinie piszą ci,którzy mają na to ochotę. Glosowali SMS-ami też ci,którzy mieli na to ochotę.Drugie miejsce(za Edzią) to prawdziwy sukces.Cieszcie się mieszkańcy Ińska jeśli jeszcze potraficie się cieszyć. Jest powód!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Ale komuś żal z d*** ściska....no nie może przeżyć że drugie miejsce zajęła..............WYŚMIEWCO! jeden z drugim dobrze że wy jeszcze swoje brzydkie dupska mieścicie w lustrach....wstyd i raz jeszcze wstyd dla tych którzy potrafią tylko krytykować.....a co więcej czepiać się jej rodziny....to już jest poniżej pasa!!!!!!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, Gość napisał:

Ale komuś żal z d*** ściska....no nie może przeżyć że drugie miejsce zajęła..............WYŚMIEWCO! jeden z drugim dobrze że wy jeszcze swoje brzydkie dupska mieścicie w lustrach....wstyd i raz jeszcze wstyd dla tych którzy potrafią tylko krytykować.....a co więcej czepiać się jej rodziny....to już jest poniżej pasa!!!!!!!!!!!

Poniżej pasa to była wypowiedź tatusia że miejscowi zazdroszczą jej sukcesu. Jakie k**** sukcesu? Przecież pokazywanie majtochów na wszystkich występach to nie sukces tylko żenada! Występuje tylko w reklamach i niech się tego trzyma bo jedynie tam kasę może zarobić. Zachowała się nieelegancko wobec Szpaka chociaż sama pruderyjna nie jest. Pokazała pogardę dla gościa który umie śpiewać i to ją zazdrość zżera że nie wygrała i dobrze niech spada promować byty niemieckie i komórki.Nie dość że nas mieszkańców obsmarowali to jeszcze mają pretensje. Spadajcie na drzewo ochlapusy.

Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie opamietajcie sie,sam jad z was plynie.Ktokolwiek cos osiagnie opluwacie go z kazdej strony.Kaska Ragaman wyjechala byla dla was najgorsza k....wa , Faliszewskiego ktos pochwalil ze dobry fachowiec,to pisaliscie ze partacz,Ragamanka otworzyla sobie lumpa to zlodziejka a Goska sie wybila to patologia.Napiszcie cos o sobie,z checia poczytam wasza biografie,wiekszosc to napewno nieudacznicy ktorzy nie potrafia sami niczego osiagnac,a z zazdrosci opluwaja innych.

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, Gość napisał:

Ludzie opamietajcie sie,sam jad z was plynie.Ktokolwiek cos osiagnie opluwacie go z kazdej strony.Kaska Ragaman wyjechala byla dla was najgorsza k....wa , Faliszewskiego ktos pochwalil ze dobry fachowiec,to pisaliscie ze partacz,Ragamanka otworzyla sobie lumpa to zlodziejka a Goska sie wybila to patologia.Napiszcie cos o sobie,z checia poczytam wasza biografie,wiekszosc to napewno nieudacznicy ktorzy nie potrafia sami niczego osiagnac,a z zazdrosci opluwaja innych.

Kaśka Ragaman czysci zęby pastą do butów:-) 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...