Skocz do zawartości

Nudno w Ińsku


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę powiedzieć, że pod każdy względem w Ińsku panuje jedna wielka nuda. Doszło już nawet do tego, że pisanie tutaj na forum stało się nudne bo ile można pisać o tępocie rady, racinowskiego, pracowników gminy czy opozycji. Ja tutaj się naczytałem już tyle rzeczy, że na dobra sprawę to należałoby wszystkich tych co wymieniłem wygonić stąd za to zło, które tutaj się dzieje.

Na palantów z IFSu raczej nie ma rady poza przegonieniem w wyborach ale co opozycyjnymi niedorajdami? Referendum sobie wymyślili.

Kto ma iść na te referendum Panie Szafran? Mieszkańcy? Jeżeli tak to Pan masz słome i w butach i w głowie...

Może przypomnijmy wszystkim informacje z ostatnich wyborów do rady i na burmistrza:

Na 2997 uprawnionych do głosowania poszło 1693 osoby czyli zaledwie 56.49%. Niemalże identycznie wygląda sytuacja w przypadku stanowiska burmistrza.

A jak przywołamy jeszcze wyniki referendum w sprawie żwirowni to wychodzi, że 517 osób poszło do urn oddać głos. Przyjmując, że uprawnionych do głosowania jest 2997 to 517 osób stanowi zaledwie 17%. Zabrakowało 13% czyli dokładnie 390 głosów żeby żwirownia raz na zawsze nie pojawiła się w Ińsku.

Odnośnik do odpowiedzi

Po co się tym tym interesujesz? Spójrz na to z tej strony. Ty też jesteś mieszkańcem więc do Ciebie również muszą prędzej czy później dotrzeć żeby zyskać jakieś poparcie. Jak oni ludzi, którzy myślą podobnie jak Ty czy ja oleją bo nie chce im się wysilać to my ich też olejemy. Nie można wymagać od ludzi żeby coś zrobili jak sami nie są przekonani, że robią coś słusznego. Poza tym te liczby, które przywołałeś to jest gwóźdź do trumny dla tego artykułu co Włodek wkleił.

Referendum o odwołanie burmistrza i rady??

Czy będzie referendum o odwołanie burmistrza i rady?

Do opozycji coraz częściej dochodzą pytania o odwołanie burmistrza i rady. Pytają nas o to mieszkańcy Ińska i wsi. Nawet w ostatnim czasie takie pytanie zadał nam mieszkaniec Chociwla, więc pogląd o odwołaniu nie wydaje się być odosobniony. Opozycja wie, że rozczarowanie obecnym burmistrzem wśród naszych mieszkańców jest coraz powszechniejsze, zewsząd słyszymy narzekania na sposób i styl sprawowania urzędu burmistrza. Ludzie dziwią się jak to możliwe, że w kasie nie ma pieniędzy, a mieszkańcy na podatek muszą mieć. Zresztą lista zarzutów jest długa, o wielu pisaliśmy na portalu. Opozycja uważa, że sprawa ewentualnego referendum jest tematem do poważnego zastanowienia się, bo przecież powody do odwołania burmistrza i rady są. Jest też odpowiednia ilość czasu na referendum, więc trzeba się nad tym poważnie zastanowić.

Z kim chcesz się Włodek zastanawiać? Z Liwakiem, który jest ostatnią kadencję w radzie? A może z Michałek, który zniknął bo mu psychika wysiadła od ciągłego braku argumentów, którymi mógłby odpierać zarzuty na forum?

Włodek możesz zrobić referendum ale bądź pewny, że jak się nie uda to przestaniesz istnieć w polityce ińskiej.

Odnośnik do odpowiedzi

A ty pamiętaj, że mamy dwie "opozycje" a jeszcze inni też się odkryją. Tak więc nie skacz Włodkowi ,Michałowi czy Jackowi do gardła bo nie tylko oni będą pełnić honory OPOZYCJI. Lepiej piszcie kogo byście widzieli we władzach po upadku Endriu.

Odnośnik do odpowiedzi

A ty pamiętaj, że mamy dwie "opozycje" a jeszcze inni też się odkryją. Tak więc nie skacz Włodkowi ,Michałowi czy Jackowi do gardła bo nie tylko oni będą pełnić honory OPOZYCJI. Lepiej piszcie kogo byście widzieli we władzach po upadku Endriu.

Opozycja, która się nie ujawnia to po prostu idioci, którzy myślą, że nagle wszyscy na nich polecą głosować. Będę się wykwintnie bawił jak w wyborach nikt z ich kandydatów nie przejdzie. W ogóle to oni dla mnie nie istnieją na razie a jak się pojawią to równie surowo jak Włodka będę ich oceniał. Niech nie myślą, że ktoś ich ulgowo będzie traktował tylko dlatego, że są nową opozycją...

O kandydatach to nie wiem czy jest w ogóle sens pisać bo nie przychodzi mi nikt na myśl kto by pasował do takiego opisu:

- Kulturalny

- Obeznany ze światem

- Mający świadomość tego jaka jest sytuacja gminy

- Chcący rozmawiać z ludźmi

Nie liczę na to, że w Ińsku się coś zmieni. Nie z takimi osobami, które aspirują do władzy albo teraz w niej są.

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie ten opis dokładnie pasuje do Włodka.

- "Panie przewodniczący, pan klekocze jak stara baba", rzeczywiście w tej wypowiedzi jest tyle kultury, że miernik mój miernik kulturalności właśnie się spalił i będę musiał nowy kupić...

- Obeznanie ze światem to coś więcej niż trasa z Ińska do Ściennego...

- Bladego pojęcia o stanie gminy Włodek nie ma.

- Włodek chce rozmawiać. To prawda, ale tylko z tymi co się głupio zgadzają na każdy jego pomysł...

Odnośnik do odpowiedzi

Co ty za bzdury piszesz! Obeznany ale chyba ze światem podziemnym? Jak dla mnie to może ten gostek z kina co Grzesiakowi dał do wiwatu. Mądzre prawił i dla sprawy się poświęcił!

O kim mowa bo może to ta nowa opozycja o której tutaj legendy po forum krążą...

Odnośnik do odpowiedzi

Po tej warstwie emocji w obecności obleśnego cielska mam ochotę wymiotować. Taka ładna dziewczyna pobożna i takie flaki przygotować. To nie jest promocja tylko anty promocja Ińska. Wypuść z gniazda a zaraz na głowę upadnie. Co za wstyd! Jak księdzu w oczy spojrzeć?

Odnośnik do odpowiedzi

Jechać do Los Angeles żeby przywieść taki klip to niezła zabawa. Wystarczyło zebrać mieszkańców Ińska i dołożyć swoją muzykę. Wyszło by to samo. Jeszcze klipa robił ten od Gagi. Widzisz kurczaczku ją rozebrał z piórek a ciebie ubrał w starych sflaczałych staruchów. FFFFUUUUUJJJJ

Odnośnik do odpowiedzi

Tatuś aspiruje do polityki jakoś nieudolnie a córka pcha się na celebrytkę i blogerkę. Wszyscy pchają się tylko do jednego łatwego życia i bycia we fleszach. Nie ważne czy mówią dobrze czy źle aby mówili. Spróbować każdy może! Córka okrzyknięta największą skandalistką a mama w aureoli chodzi. Co za świat! Chyba polsko- amerykański.

Odnośnik do odpowiedzi

Przestańcie. Szkoda dziewuszki. Fajna jest i skromna. Żal, że pojechała aż do Ameryki żeby nagrać starszych seniorów skoro takich samych mamy u siebie. No ale może amerykańscy są bardziej kul. Nie zrozumiałem tego dysku . Po co i na co tam pojechała? Szkoda tylko kasy na wyjazd. Chyba że podróże kształcą. Jedno jest pewne może iść na polskie salony bo pobiła nawet Lady Gagę i Madonnę. A tych dwoje na początku klipu to tatuś z mamusią?

Odnośnik do odpowiedzi

Czy dobrze zrozumiałem! Piosenka znana była od ośmiu miesięcy- a ja jej nigdzie nie słyszałem- klip zrobiony w stanach- a w Polsce ją wyśmieli jako skandalistkę. Może myślała, że od razu Pacułą zostanie albo chociaż jakąś "Curuś". Lepper dobrze mówił do hołoty Wersal wam się marzy!

Odnośnik do odpowiedzi

hahaha nowa Kasia Tusk blogerka i szafiarka hahahaha To po co było latami wozić na lekcje muzyki? Saksofon lepiej do niej pasuje niż stare flaki. Taka prawda.

Nigdy taka nie będzie bo jest wiocha. Jak można było pozwolić jakiemuś cieciowi z ameryki zepsuć taką piosenkę. Przecież śpiewa pięknie tylko te golasy są ohydne. Gosia mogłaś odmówić, mogłaś mieć większy wpływ na swoją muzykę. To były tylko brzydkie obrazki do fajnej muzy. Szkoda!

Odnośnik do odpowiedzi

Ale wam żal.... Każdy robi to co lubi i jak lubi.....faktycznie stan umysłów ińszczan nie jest wstanie pojąć przesłania teledysku Gośki...zaściankowość, zaściankowość i słoma z butów. GOŚKA trzymaj tak dalej!!!

Odnośnik do odpowiedzi

A kto jej niby źle życzy? Każdy ma swój gust jeżeli chodzi o muzykę. Do mnie on nie przemawia ale dziewczynie oczywiście kibicuję. Innych, którzy nie za bardzo za teledyskiem przepadają jednak wezmę w obronę bo teledysk jest specyficzny jakby nie patrzeć. Zwłaszcza kiedy ładna dziewczyna siedzi na kanapie, dookoła jakieś party się dzieje a koło jej twarzy murzyn wymachuje swoim przyrodzeniem. Skoro mówisz, że w Ińsku ludzie są zaściankowi to powiedz mi na czym polega ten modernizm w tym teledysku? Ja pamiętam dawno temu kiedy jeszcze muzyka była muzyką a nie komercyjnym gównem to ten obrazek wzbudzał spore kontrowersje

mzm.ornvyknv.png

Dzisiaj to wszyscy widzą tylko usta z wywalonym językiem ale WTEDY! Wtedy to był symbol, który mówił wyraźnie, że RS tworzy muzykę, która wzbudza emocje i nie dadzą sobie zamknąć ust. Wtedy taki prosty obrazek był przez wszystkich rozumiany. A teraz? Teraz jak nie ma nagości, wulgaryzmów, agresji i ogólnie czegoś co kogoś odraża to każdy przejdzie obok piosenki i ją oleje.

Na tym polega teraz ten biznes. Jeżeli nie jesteś wystarczająco dobry to musisz się posunąć do takich metod. Oczywiście są wyjątki ale z reguły jest tak jak napisałem.

Także, dziewczynie życzę powodzenia, przedmówcy więcej tolerancji dla bardziej konserwatywnych słuchaczy a tym bardziej konserwatywnych sugeruję żeby krytykowali wytwórnie za gówno jakie Wam serwują.

Odnośnik do odpowiedzi

A co tu mają do gadania mieszkańcy i ich zaściankowość! Przeczytaj od początku do końca wszystko co tu napisane. Wywalono teledysk z youtube za skandaliczny. Wywalono z internetu za obleśne treści. Skoro taka święta to po co takie coś robić. Zniknęła z internetu razem z tym amerykańskim świńskim klipem. To już nie można zostać porządną gwiazdą przecież takie też są i mają się świetnie.

Odnośnik do odpowiedzi

Muszę powiedzieć, że pod każdy względem w Ińsku panuje jedna wielka nuda. Doszło już nawet do tego, że pisanie tutaj na forum stało się nudne bo ile można pisać o tępocie rady, racinowskiego, pracowników gminy czy opozycji. Ja tutaj się naczytałem już tyle rzeczy, że na dobra sprawę to należałoby wszystkich tych co wymieniłem wygonić stąd za to zło, które tutaj się dzieje.

Na palantów z IFSu raczej nie ma rady poza przegonieniem w wyborach ale co opozycyjnymi niedorajdami? Referendum sobie wymyślili.

Kto ma iść na te referendum Panie Szafran? Mieszkańcy? Jeżeli tak to Pan masz słome i w butach i w głowie...

Może przypomnijmy wszystkim informacje z ostatnich wyborów do rady i na burmistrza:

Na 2997 uprawnionych do głosowania poszło 1693 osoby czyli zaledwie 56.49%. Niemalże identycznie wygląda sytuacja w przypadku stanowiska burmistrza.

A jak przywołamy jeszcze wyniki referendum w sprawie żwirowni to wychodzi, że 517 osób poszło do urn oddać głos. Przyjmując, że uprawnionych do głosowania jest 2997 to 517 osób stanowi zaledwie 17%. Zabrakowało 13% czyli dokładnie 390 głosów żeby żwirownia raz na zawsze nie pojawiła się w Ińsku.

prestiż tej strony zmanipulować to był cały czas najważniejszy cel szafrana
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...