Skocz do zawartości

Mieszkaniec


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, gość napisał:

A w Ińsku to ktoś inny może startować na radnego niż głupek albo złodziej?

Przy tych dwóch burakach to tak jak piszesz tylko głupek może być radnym bo kto mądrzejszy to omija tych dwóch oszustów z daleka.

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, Jurek napisał:

Przy tych dwóch burakach to tak jak piszesz tylko głupek może być radnym bo kto mądrzejszy to omija tych dwóch oszustów z daleka.

Dlatego jak słyszałam co bardziej rozgarnięci obecni radni Pańczyk, Potrykus, Kościelny,Tomczyk nie będą z nimi startować, podobnie jak trzech odszczepieńców. Pójdą z Racinem.

Odnośnik do odpowiedzi

t

Tych trzech radnych to jeszcze jest najmądrzejszych w radzie, nie tak jak ta Gonia co sie wymądrza głupio i obrarza ,ja za takie zachowanie przewodnicacej bym zrobiła jej wylot.

Dobrze ktos napisał za mysli macicą.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, cdtry napisał:

t

Tych trzech radnych to jeszcze jest najmądrzejszych w radzie, nie tak jak ta Gonia co sie wymądrza głupio i obrarza ,ja za takie zachowanie przewodnicacej bym zrobiła jej wylot.

Dobrze ktos napisał za mysli macicą.

Indor,  obojętnie kto by został przewodniczącym to byś smarował na niego. Gośka miała odwagę i została przewodnicząca, jak masz z tym problem to dzwoń do Czertynia się pożalić. Każdy kto wam podkoczyl to głupek i złodziej.

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Zgred napisał:

Indor,  obojętnie kto by został przewodniczącym to byś smarował na niego. Gośka miała odwagę i została przewodnicząca, jak masz z tym problem to dzwoń do Czertynia się pożalić. Każdy kto wam podkoczyl to głupek i złodziej.

A ty co robisz, padalcu z czubem na cukier? Gośce kazałeś to nie miała wyboru. Złodziejami jesteście obaj z Liwakiem bo okradliście mieszkańców z marzeń że nie będzie żwirowni. Działoszewska,Racin nie otworzyli a wy śmiecie wydaliście zgodę. Tfu bydlaki !

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, żwir napisał:

A ty co robisz, padalcu z czubem na cukier? Gośce kazałeś to nie miała wyboru. Złodziejami jesteście obaj z Liwakiem bo okradliście mieszkańców z marzeń że nie będzie żwirowni. Działoszewska,Racin nie otworzyli a wy śmiecie wydaliście zgodę. Tfu bydlaki !

Masz rację. Tego jeszcze w historii Ińska nie było, by burmistrzowie w pokrętny sobie sposób, kpiąc z Ińszczan wyrazili zgodę na otworzenie żwirowni w Ińsku. To jest katastrofa  tym wszystkim, którzy mieli plany na rozwój turystyki i wypoczynku na naszym terenie.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, żwir napisał:

A ty co robisz, padalcu z czubem na cukier? Gośce kazałeś to nie miała wyboru. Złodziejami jesteście obaj z Liwakiem bo okradliście mieszkańców z marzeń że nie będzie żwirowni. Działoszewska,Racin nie otworzyli a wy śmiecie wydaliście zgodę. Tfu bydlaki !

Indor Gośka jest dorosła i chyba wie czego sama od siebie oczekuję, a po drugie słowo "kazać" to możesz sobie używać w swoim otoczeniu bo tam tylko byście kazali, i klepali się po ramieniu. Koncesje wydaje marszałek, a decyzja burmistrza była negatywna, dobrze o tym wiesz.  Co lepsze ty o żwirowni Dobrze wiedziałeś z Wielkanocnym o żwirowni, sami liczyliscie skąd wsiąść na wasze podwyżki. Teraz mydlicie ludziom oczy.I Przestańcie tutaj oczerniać ludzi bo tylko to umiecie mścić się, ubliżać, i siać nienawiść. Trzeba czasami z honorem przyjąć rzeczywistość, tak zrobiła chociażby Teresa kiedy ja posuneliscie z przewodniczącej bo to twoja sprawka i wielkanocnego. 

 

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Górnik napisał:

Indor Gośka jest dorosła i chyba wie czego sama od siebie oczekuję, a po drugie słowo "kazać" to możesz sobie używać w swoim otoczeniu bo tam tylko byście kazali, i klepali się po ramieniu. Koncesje wydaje marszałek, a decyzja burmistrza była negatywna, dobrze o tym wiesz.  Co lepsze ty o żwirowni Dobrze wiedziałeś z Wielkanocnym o żwirowni, sami liczyliscie skąd wsiąść na wasze podwyżki. Teraz mydlicie ludziom oczy.I Przestańcie tutaj oczerniać ludzi bo tylko to umiecie mścić się, ubliżać, i siać nienawiść. Trzeba czasami z honorem przyjąć rzeczywistość, tak zrobiła chociażby Teresa kiedy ja posuneliscie z przewodniczącej bo to twoja sprawka i wielkanocnego.

Rozstrzygnięcie burmistrza nie była negatywne, tylko zostało złożone bez zachowania terminu. Skutkiem takiego działania jest to, że burmistrz jako organ uzgadniający utracił kompetencję do wydania jakiegokolwiek rozstrzygnięcia, które by wiązało inny organ uzgadniający.

Liwak po prostu specjalnie dał d*** żeby nikt z jego żwirowych kumpli (sponsorów jak kto woli) mu nie zarzucił, że blokuje tę chorą inwestycję.

Odnośnik do odpowiedzi
34 minuty temu, Górnik napisał:

Indor Gośka jest dorosła i chyba wie czego sama od siebie oczekuję, a po drugie słowo "kazać" to możesz sobie używać w swoim otoczeniu bo tam tylko byście kazali, i klepali się po ramieniu. Koncesje wydaje marszałek, a decyzja burmistrza była negatywna, dobrze o tym wiesz.  Co lepsze ty o żwirowni Dobrze wiedziałeś z Wielkanocnym o żwirowni, sami liczyliscie skąd wsiąść na wasze podwyżki. Teraz mydlicie ludziom oczy.I Przestańcie tutaj oczerniać ludzi bo tylko to umiecie mścić się, ubliżać, i siać nienawiść. Trzeba czasami z honorem przyjąć rzeczywistość, tak zrobiła chociażby Teresa kiedy ja posuneliscie z przewodniczącej bo to twoja sprawka i wielkanocnego. 

 

Kupa co ty tu kit ludziom wciskasz. Dokumenty są zadatowane i nie kłamią. Masz je w szufladzie. Do 7 stycznia,bo taki był termin, miałeś wysłać do Marszałka uzgodnienie którym się tak chwalisz. A wysłałeś 25 stycznia, 18 dni po terminie zakreślonym przez Marszałka ! Przypadek ? 

Odnośnik do odpowiedzi
42 minuty temu, tak napisał:

Masz rację. Tego jeszcze w historii Ińska nie było, by burmistrzowie w pokrętny sobie sposób, kpiąc z Ińszczan wyrazili zgodę na otworzenie żwirowni w Ińsku. To jest katastrofa  tym wszystkim, którzy mieli plany na rozwój turystyki i wypoczynku na naszym terenie.

Niestety taka jest prawda. Górnik nie oczyszczaj się. To burmistrz celowo nie wydał decyzji negatywnej w terminie, by marszałek mógł ją wydać bez przeszkód. To był ten "myk" burmistrza.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Kopara napisał:

Lewak to lawirant i oszust żwirowy. Próbuje sie wybielić a specjalnie sie spoźnił aby żwirki otrzymali koncesję. Tajemnicą poliszynela jest że wziął za to dużą kasę.

Nie wybieli go kupa tutaj niezdarnie głupoty piszący. Każdy mieszkaniec naszej Gminy, do rąk własnych otrzyma informacje o ich przekręcie żwirowym i innych pozostałych a jest ich wiele.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma demokracji i prawa wyborców tylko układ urzędu marszałkowskiego,RDOŚ Koszalin,lojalnych burków z SKSmM.

To skandal,że ta rodzinna spółka rodem ze Szczecina niszcz gminę Ińsko na terenie której istnieje iński park krajobrazowy i Natura 2000.Ten przekręt nie widzą także pracownicy IPL tak zawzięcie utrudniający przez lata budowę domów mieszkalnych a dziura 40-50 metrowa ma kilkuset hektarach im nie przeszkadza.

Jadąc w kierunku Drawska widzicie zapewne zdewastowaną drogę powiatową za Storkowem.Kogo reprezentuje Marszałek Województwa skoro wydaje taką szkodliwą dla środowiska koncesję na wydobywanie przez sto a może i więcej lat żwiru.

To skandal w który powinna się włączyć Komisja Europejska poprzez swoją policyjną komórkę.Aż cuchnie darowiznami pod stołem.

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, gość napisał:

Nie ma demokracji i prawa wyborców tylko układ urzędu marszałkowskiego,RDOŚ Koszalin,lojalnych burków z SKSmM.

To skandal,że ta rodzinna spółka rodem ze Szczecina niszcz gminę Ińsko na terenie której istnieje iński park krajobrazowy i Natura 2000.Ten przekręt nie widzą także pracownicy IPL tak zawzięcie utrudniający przez lata budowę domów mieszkalnych a dziura 40-50 metrowa ma kilkuset hektarach im nie przeszkadza.

Jadąc w kierunku Drawska widzicie zapewne zdewastowaną drogę powiatową za Storkowem.Kogo reprezentuje Marszałek Województwa skoro wydaje taką szkodliwą dla środowiska koncesję na wydobywanie przez sto a może i więcej lat żwiru.

To skandal w który powinna się włączyć Komisja Europejska poprzez swoją policyjną komórkę.Aż cuchnie darowiznami pod stołem.

Jacy mieszkańcy, taka gmina. Czas to zrozumieć. Jeżeli nikt nie wyszedł na ulicę gdy ważyły się losy żwirowni i olano temat skandalicznej inwestycji drogowej w Storkowie, to mieszkańcy sami sobie wystawiają laurkę. Nie ma co płakać, że młodych nie ciągnie do Ińsko, bo do czego niby ma? Żwirowni?

Tą gminą rządzą emeryci i renciści, którzy dalej niż za Szczecin nigdy nie wyjechali.

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Ińszczanie napisał:

Jacy mieszkańcy, taka gmina. Czas to zrozumieć. Jeżeli nikt nie wyszedł na ulicę gdy ważyły się losy żwirowni i olano temat skandalicznej inwestycji drogowej w Storkowie, to mieszkańcy sami sobie wystawiają laurkę. Nie ma co płakać, że młodych nie ciągnie do Ińsko, bo do czego niby ma? Żwirowni?

Tą gminą rządzą emeryci i renciści, którzy dalej niż za Szczecin nigdy nie wyjechali.

Nie pisz głupot. To już Jacek z Michałem są emerytami? To właśnie oni zorganizowali sitwę i pozbawili jakichkolwiek wpływów tych, którzy są emerytami. Do wykonywania " rozkazów" przystąpiła młodzież czując w tym piniądz.

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Już? napisał:

Nie pisz głupot. To już Jacek z Michałem są emerytami? To właśnie oni zorganizowali sitwę i pozbawili jakichkolwiek wpływów tych, którzy są emerytami. Do wykonywania " rozkazów" przystąpiła młodzież czując w tym piniądz.

Dokładnie. Młodzi by chcieli przewrócić świat do góry nogami tylko nic im nie wychodzi.

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, Już? napisał:

Nie pisz głupot. To już Jacek z Michałem są emerytami? To właśnie oni zorganizowali sitwę i pozbawili jakichkolwiek wpływów tych, którzy są emerytami. Do wykonywania " rozkazów" przystąpiła młodzież czując w tym piniądz.

 

13 minut temu, O jejku1 napisał:

Dokładnie. Młodzi by chcieli przewrócić świat do góry nogami tylko nic im nie wychodzi.

Tak Ińsko postrzegają ludzie, którzy tutaj nie mieszkają. Jestem w rozjazdach dość często to wiem o czym piszę. Ińsko postrzegane jest jako sanatorium. Spacerek? Tak. Popływać? Owszem. Zrobić grilla i opalać się? Jasne. Ale poza tym nic, zupełnie NIC tutaj nie ma. Absolutne pustkowie jeżeli chodzi o atrakcje.

A jak czytam wasze wpisy, to potwierdza się to co pisałem wcześniej. Macie gerontokratyczną mentalność i nie przyjmujecie do wiadomości, że wasze "podoba mi się" jest słabe w oczach młodych ludzi.

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, RENIA napisał:

Najlepiej władzy wyszło stworzenie domu emerytow ,powinni tym sie zajac

I wysłać tam Kazika,Zbyszka, Włodka, Gienka, Władka, Jerzego. Nich sobie grają w warcaby. A rządami zajmą Banan jako burek, Dolata jego zastępca, Diabły komisjami i Jewka kierownica kina. I jedziemy z tem koksem do dobrobytu.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...