Skocz do zawartości

Ciszej w Storkowie


Kopalnia

Rekomendowane odpowiedzi

A skoro takie są tego efekty nie ma sensu głosować na tych ludzi kolejnym razem, ludzi którzy nie spełniają swojej roli wobec społeczeństwa a skoro jej nie spełniają można tych ludzi z tych stanowisk poprostu zwolnić...

Dlatego też chcesz żeby wybrać ciebie-tak? Ty będziesz lekiem na każde zło!!! Jeszcze muszę wiedzieć na kogo mam głosować!! Bo chyba nie na wiadomego "Re" czy "loki". Tak tak my już wszystko jako mieszkańcy wiemy- żadnych kopalni, żwirowni, i innego przemysłu a po wyborach powiecie tylko krowa zdania nie zmienia. Wal się i najpierw zgłoś klub wyborczy jak zrobił Szafran, Michał i Jacek na pewno zrobi IFS a ty od tylca nas zachodzisz.

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego też chcesz żeby wybrać ciebie-tak? Ty będziesz lekiem na każde zło!!! Jeszcze muszę wiedzieć na kogo mam głosować!! Bo chyba nie na wiadomego "Re" czy "loki". Tak tak my już wszystko jako mieszkańcy wiemy- żadnych kopalni, żwirowni, i innego przemysłu a po wyborach powiecie tylko krowa zdania nie zmienia. Wal się i najpierw zgłoś klub wyborczy jak zrobił Szafran, Michał i Jacek na pewno zrobi IFS a ty od tylca nas zachodzisz.

Przykro mi,nie jestem zainteresowany.

Odnośnik do odpowiedzi

To po co tu smętolisz? Nie podoba się to wypad z Ińska albo zakasaj rękawy i do roboty! Samo się nie zrobi. Ktoś karku musi nastawić. Każdy tylko patrzy jakby tu ryja nie wytknąć a być na podium! BLE, BLEBLE. Tyle to wy potraficie. Na forum, anonimowo i jeszcze opluć.

Odnośnik do odpowiedzi

To po co tu smętolisz? Nie podoba się to wypad z Ińska albo zakasaj rękawy i do roboty! Samo się nie zrobi. Ktoś karku musi nastawić. Każdy tylko patrzy jakby tu ryja nie wytknąć a być na podium! BLE, BLEBLE. Tyle to wy potraficie. Na forum, anonimowo i jeszcze opluć.

Oj,nie przesadzaj.Nie zdarzyło mi sie kogokolwiek "opluć".Mam przyzwoite wychowanie.

Odnośnik do odpowiedzi

Oj,nie przesadzaj.Nie zdarzyło mi sie kogokolwiek "opluć".Mam przyzwoite wychowanie.

No nie chce mi się wracać do twoich wpisów. Ale nagle wszyscy poprawni politycznie się zrobili. Nie martw się i tak wyjdzie czy wystartujesz to tylko kewstia czasu. Do wyborów zresztą już tuż, tuż. Ukrywanie się nic nie da tylko realne straty. Potem wszyscy w lament , że znowu racin został. A na kogo mają iść jak nikogo nie ma.

Odnośnik do odpowiedzi

No na pewno nikt poważny nie pójdzie na Michała, Włodka i Jacka głosować. Ludzi typu Pałczyński czy Obarzanek mieliśmy jak to się skonczyło wszyscy wiemy o takich osobnikach jak Szulc też wszystko wiadomo. No chyba jeszcze ten cwaniaczek z kina. Ale to człowieczek małego mózgu więc pod uwagę nie należy go brać. Nawet miałem okazję słuchać go na sesji. Żadnych zadatków na politycznego lwa nie posiada. Tak więc jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. To by było na tyle!

Odnośnik do odpowiedzi

No na pewno nikt poważny nie pójdzie na Michała, Włodka i Jacka głosować. Ludzi typu Pałczyński czy Obarzanek mieliśmy jak to się skonczyło wszyscy wiemy o takich osobnikach jak Szulc też wszystko wiadomo. No chyba jeszcze ten cwaniaczek z kina. Ale to człowieczek małego mózgu więc pod uwagę nie należy go brać. Nawet miałem okazję słuchać go na sesji. Żadnych zadatków na politycznego lwa nie posiada. Tak więc jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. To by było na tyle!

Ty radny to przyzwoitego wychowania nie masz, żeby mieć tyle pogardy dla drugiego człowieka to trzeba mieć pegerowskie wychowanie niestety, na ciebie też ińskie społeczeństwo już nie zagłosuje

Odnośnik do odpowiedzi

Ty radny to przyzwoitego wychowania nie masz, żeby mieć tyle pogardy dla drugiego człowieka to trzeba mieć pegerowskie wychowanie niestety, na ciebie też ińskie społeczeństwo już nie zagłosuje

Mazurek znowu zaczynasz opluwać innych? Pilnuj ośrodka na wisoli bo splajtujesz jak będziesz ciągle na caffe siedział

kto tobie jeden z drugim daje prawo pisać o Mazurku. jak już to PAN MAZUREK kmiocie niewydarzony i nie ruszaj ludzi co nawet dzisiaj głosu tu nie zabrali. Poproszę kolegę żeby dowalił wam po całości za te wasze głupoty i zawistne spojrzenie. Zazdrościcie dobrze płatnej pracy i władzy próżniaki.A ty dupku nie siedzisz tu cały czas i nie świrujesz? Aż ci jęzor wisi z tego plucia.

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego też chcesz żeby wybrać ciebie-tak? Ty będziesz lekiem na każde zło!!! Jeszcze muszę wiedzieć na kogo mam głosować!! Bo chyba nie na wiadomego "Re" czy "loki". Tak tak my już wszystko jako mieszkańcy wiemy- żadnych kopalni, żwirowni, i innego przemysłu a po wyborach powiecie tylko krowa zdania nie zmienia. Wal się i najpierw zgłoś klub wyborczy jak zrobił Szafran, Michał i Jacek na pewno zrobi IFS a ty od tylca nas zachodzisz.

Co pana/panią tak zdenerwowało? To że podałem proste rozwiązanie: jeżeli ktoś kto piastuje władze w sensie pracy dla społeczeństwa i nie spełnia tej funckji dobrze może zostać z tego stanowiska poprostu zwolniny. I proste pytanie dla pani/pana: czy ta osoba burmistrz i radni są lepsi od innych ludzi, lepiej sytuowani czy coś w tym stylu że nie można ich skrytkować?. Ja osobiście w ówczesnej grupie ludzi rządzących nie widzę jakichkolwiek sensownych rozwiązań dla Ińska więc po co tuczyć takiego "raka" za free.

Nie znasz mnie więc powiem ci jedno nie należe do żadnej parti czy to do strony p. Racinowskiego czy p. Michała itp. i nie zamierzam, to moja własna opinia o sytuacji w Ińsku. Myślę że te forum ma służyć wyrażaniu opini w celu poprawy jakości pracy m.in.urzędu dla społeczeństwa? Rozwiązywania problemów miasteczka Ińsko? Tak czy nie? W taki sposób w jaki merytorycznie tu ludzie pracujący w urzędzie przedstawiają swoje zdanie odzwierciedla mi ich poziom zarówno intelektualny jak i samej pracy dla gminy.Jak i twój.

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano dziś, 15:08

Dobrze od tej pory będę pisał Panie Mazurek!!! Ale panu nerwy puszczają! Spokojnie tylko się cieszyć, że wszyscy poznają pana prawdziwe oblicze agresywny i arogancki pan Mazurek "radny/rajca"!!!

No i sam widzisz ile w tobie prostackiego jadu. Uczepiłeś się tego Mazurka jak smród do d*** i nie wiedzieć czemu czujesz, że jesteś ważny. Ale to On jest władzą i to on decyduje o tobie zwykłym zjadaczu chlebka. Widać ci się nie przelewa może pracujesz w knajpce a może dla niemca. W każdym razie widać jak ci hemoroidy wychodzą z wysilku :D Ale rozumu jak widać nie ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Panie Mazurek czepiam się pana bo tak mi się podoba :)

Gorzej wieśniaku jak to jemu przestanie się podobać! Ty mi pasujesz do tego co kiedyś tak jeździł po Szulcu na vcity. Tak, tak to dokładnie ten styl. Jak babcie rybcie. Frajerze uważaj bo tu nie vcity. jak będziesz natrętny bo ci się podoba to ci nosek przypudrujemy. Dyskutant mi się znalazł. Bo mi się nie podobasz! Popatrz na swoją żonę i wszystko będziesz wiedział capie.

Odnośnik do odpowiedzi

Panie Mazurek nie denerwuj się pan!!! Rozumiem, że się to panu nie podoba. Prawda w oczy kole nie? Problem pana Mazurka polega na tym, że wypisuje na caffe pod kilkoma postaciami broniąc żwirowni i pana buraka Racinowskiego! Co panu SKSM obiecało za poparcie piasek na plaże na wisoli dostaniecie za darmo?

Odnośnik do odpowiedzi

Panie Mazurek nie denerwuj się pan!!! Rozumiem, że się to panu nie podoba. Prawda w oczy kole nie? Problem pana Mazurka polega na tym, że wypisuje na caffe pod kilkoma postaciami broniąc żwirowni i pana buraka Racinowskiego! Co panu SKSM obiecało za poparcie piasek na plaże na wisoli dostaniecie za darmo?

Mnie się widzi, że ty też dostałeś jakiś prezent. Pewnie za wybudowanie czegoś i poparcie w wyborach! Jużci ,że tak jest a że Mazurek jest największym waszym inteligentnym konkurentem to robicie taki zrzut desantowy. ja nie mam nic przeciw temu żeby radnemu Mazurkowi robić darmową reklamę. On tylko zyskuje hahahahaha. Pamiętaj opozycjo im bardziej atakujesz tym bardziej się boisz. Słusznie zresztą tak być powinno.

Odnośnik do odpowiedzi

Panie Mazurek nie denerwuj się pan!!! Rozumiem, że się to panu nie podoba. Prawda w oczy kole nie? Problem pana Mazurka polega na tym, że wypisuje na caffe pod kilkoma postaciami broniąc żwirowni i pana buraka Racinowskiego! Co panu SKSM obiecało za poparcie piasek na plaże na wisoli dostaniecie za darmo?

No witamy łysego bałwana! coś mi się o uszy obiło, że zaczyna sprzątać na swoim podwóreczku? Może pomożemy ci? Jak masz coś do zrobienia to my chętni. Możesz nie móc dokończyć sprzątanka jak nas wkurzysz. My wszystko możemy sprawdzić nawet do trzeciego pokolenia wstecz.

Odnośnik do odpowiedzi

No witamy łysego bałwana! coś mi się o uszy obiło, że zaczyna sprzątać na swoim podwóreczku? Może pomożemy ci? Jak masz coś do zrobienia to my chętni. Możesz nie móc dokończyć sprzątanka jak nas wkurzysz. My wszystko możemy sprawdzić nawet do trzeciego pokolenia wstecz.

To jest klasyczny przykład działania obecnej władzy: jak się wychylisz to dostaniesz po uszach. Nikomu nic nie wolno powiedzieć bo w kręgach naszej ińskiej władzy jest to odbierane jako zamach stanu. W ten sposób zwalcza się wszelkie przejawy demokracji.

Odnośnik do odpowiedzi

O jakiej demokracji mówisz? Gościu sobie pisze na temat radnego Mazurka i wciska wszystkim kit, że to pisze on. Nabija się z jego pracy, podejrzewa lewe działania. Ma dowody? O demokracji pisze się wtedy kiedy ma się na to dowody na papierze. Takie gadanie to jest tak jak teraz ty napisałeś, że to niby brak demokracji. On pisze złośliwie, że jemu się tak podoba i będzie pisał na Mazurka. To jest twoja demokracja? A plan dla Vogla a inne plany. Ty faryzeuszu od zakłamanej demokracji. Co ty o niej wiesz?! Mordę to ci można zamknąć szybko jednym tylko stwierdzeniem, że nie masz nic konkretnego do napisania jeśli chodzi o zmiany w gminie za to szczekasz i obrabiasz dupsko jak ci ktoś rzuci hasło. cała prawda o opozycji. Jak byście cokolwiek mieli na Burmistrza to byście nie wytrzymali i szybko ogłosili w swoich "gazetkach". Taka prawda.

Odnośnik do odpowiedzi

Pan Mazurek potrafi na tym forum tylko obrażać tych, którzy odwarzą się napisać choć jedno słowo krytyki na obecnego buraka pana Racina i świtę 13 jego nieudolnych radnych pana Terebeckiego, pana Kościelnego, panią Jackowiak, panią Rudzik, pana Michalskiego, pana Bujnego, pana Malcera, pana Drabika, pana Błażejewskiego, pana Mazurka, pana Deca, panią Sękiw, pana Skonieczko. Po mieście krążą już plotki, że ktoś chce się im do du... dobrać i ich odwołać!

Odnośnik do odpowiedzi

O jakiej demokracji mówisz? Gościu sobie pisze na temat radnego Mazurka i wciska wszystkim kit, że to pisze on. Nabija się z jego pracy, podejrzewa lewe działania. Ma dowody? O demokracji pisze się wtedy kiedy ma się na to dowody na papierze. Takie gadanie to jest tak jak teraz ty napisałeś, że to niby brak demokracji. On pisze złośliwie, że jemu się tak podoba i będzie pisał na Mazurka. To jest twoja demokracja? A plan dla Vogla a inne plany. Ty faryzeuszu od zakłamanej demokracji. Co ty o niej wiesz?! Mordę to ci można zamknąć szybko jednym tylko stwierdzeniem, że nie masz nic konkretnego do napisania jeśli chodzi o zmiany w gminie za to szczekasz i obrabiasz dupsko jak ci ktoś rzuci hasło. cała prawda o opozycji. Jak byście cokolwiek mieli na Burmistrza to byście nie wytrzymali i szybko ogłosili w swoich "gazetkach". Taka prawda.

To kolejny przykład warcholstwa obecnej władzy, aż przykro czytać, ze tacy ludzie nami rządzą

Odnośnik do odpowiedzi

Skąd wiesz, ze rządzą? Może ja wyrażam jak wy swoje poglądy jako mieszkaniec! Może ja lubię tę władzę i ona mi odpowiada!. Dlaczego mam myśleć jak mi ty każesz? Człowieku zastanawiaj się po dziesięćkroć zanim zrobisz komuś zarzut albo posądzisz. Bo jak ty jesteś w opozycji i masz swoich popleczników to nie znaczy że ja nie mogą być w opozycji do ciebie i mieć swoich popleczników. Oducz się warchole jeden, że nie wszystko jest takie złote jak się tobie świeci. A wasze warcholstwo to dopiero pokaz słomy w butach.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...