Skocz do zawartości

Ińscy sportowcy


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki będzie wynik ich głosowania, takie będą rozstrzygnięcia w gminach. Na liście nominowanych sportowców, którą zamieszczamy poniżej, są sportowcy z miasta Stargardu i z gmin Chociwel, Dobrzany, Dolice, Ińsko, Kobylanka, Marianowo, Stara Dąbrowa, Stargard Szczeciński i Suchań. Sportowca Powiatu Stargardzkiego 2012 finansowo nagrodzi stargardzki starosta Waldemar Gil, a zwycięzcy w gminach otrzymają nagrody od burmistrzów i wójtów. Sportowca Gminy Ińsko nagrodzi burmistrz Andrzej Racinowski. Nagrody dla głosujących mieszkańców przygotował Głos. Wybierane jest też najważniejsze wydarzenie sportowe 2012 roku. Partnerami plebiscytu są Powiat Stargardzki i samorządy gminne powiatu stargardzkiego.

Jak nic nagrody nie dostaną. Nasz burak najpierw obiecuje potem nie daje taki już ma styl działania.

Gmina Ińsko

27. Tomasz Delik

28. Michał Kędziora

29. Dariusz Nadkierniczny

30. Józef Zalewski

Ludzie chyba świat się kończy! Też mi sportowcy regionu. Zwłaszcza ten ostatni. Panie Józek już ci chyba do końca będzie brakowało bycie "fleszem". Ja bym się wstydził pchać między młodych chociaż i tam nie ma kogo podziwiać. Całe to Ińsko to barachło.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak nic nagrody nie dostaną. Nasz burak najpierw obiecuje potem nie daje taki już ma styl działania.

Ludzie chyba świat się kończy! Też mi sportowcy regionu. Zwłaszcza ten ostatni. Panie Józek już ci chyba do końca będzie brakowało bycie "fleszem". Ja bym się wstydził pchać między młodych chociaż i tam nie ma kogo podziwiać. Całe to Ińsko to barachło.

Znam Pana Józefa.To nie On pcha się między młodych.Za wyniki sportowe został nominowany.Czy potrafisz to uszanować?Watpię.

Odnośnik do odpowiedzi

Znam Pana Józefa.To nie On pcha się między młodych.Za wyniki sportowe został nominowany.Czy potrafisz to uszanować?Watpię.

Próchno i wyniki sportowe...

Na całym świecie młodzi biją nowe rekordy tylko w Ińsku dziadków się wypuszcza bo dzięki tępakom z gminy nikt nie chce robić dzieci, które w przyszłości mogłyby być nominowane...

Odnośnik do odpowiedzi

Moim skromnym zdaniem Pan Zalewski powinien trzymać się tego co robi dobrze - MUZYKI. Reszta to już szukanie istnienia. Po co to??? Nawet jak go ktoś wytypował to nie musiał się zgodzić bo to normalnie wstyd. Chyba, że komuniści do końca będą się nagradzać. Hańba!

Odnośnik do odpowiedzi

Może to nowy radny w następnej kadencji będzie :D?

Wiem, że powinno się mieć szacun dla starszych i ok! Ale nie dajcie się ogłupiać ten człowiek chyba do końca życia się nie nachapie. Ciągle mu mało i mało. Nie lubię takich pazerniaków to jest wstrętne! Trzeba umieć się pięknie starzeć widać niektórzy tego nie umieją.

Odnośnik do odpowiedzi

Moim skromnym zdaniem Pan Zalewski powinien trzymać się tego co robi dobrze - MUZYKI. Reszta to już szukanie istnienia. Po co to??? Nawet jak go ktoś wytypował to nie musiał się zgodzić bo to normalnie wstyd. Chyba, że komuniści do końca będą się nagradzać. Hańba!

Tutaj Juzio tam Kazio i tak ta stara komuna ciągle zapycha rury. Można powiedzieć,że dopóki żyją, będą pchali się na afisze. Już komuna ich nagrodziął za picowanie niezłymi, a teraz burak , też stary komuch TW"Janek" czuje sentyment do swoich. Nie macie stare pryki honoru, stąd nie można mieć dla was żadnego szacunku, ciągle pchacie łapy donocnika. W końcu zaczniecie intensywnie śmierdzieć.

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy powinien mieć honor. Ale tego polakom brakuje najbardziej. W sejmie same staruchy, w Senacie same staruchy, w radach same staruchy,jednym słowem komuna ma się dobrze a my młodzi??? Coraz częściej się słucha i czyta- student wypadł z okna , młoda kobieta odebrała sobie życie, mąż zabił żonę itd. a wszystko to z powodu braku perspektyw na życie. Żyjcie staruszkowie sto lat i jeden dzień dłużej. Tylko my chcemy pracować!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy powinien mieć honor. Ale tego polakom brakuje najbardziej. W sejmie same staruchy, w Senacie same staruchy, w radach same staruchy,jednym słowem komuna ma się dobrze a my młodzi??? Coraz częściej się słucha i czyta- student wypadł z okna , młoda kobieta odebrała sobie życie, mąż zabił żonę itd. a wszystko to z powodu braku perspektyw na życie. Żyjcie staruszkowie sto lat i jeden dzień dłużej. Tylko my chcemy pracować!!!!!

I na tym portalu niby poziom duskusji jest na wyższym poziomie w porównaniu do innych portali? Staruchy "do gazu",Ukraińcy "do gazu",a ostaną się tylko młodzi"swoi".Winszuję.Takie myślenie i realizacja podobnych pomysłów już była.Realizował ją Adolf Hitler.

Odnośnik do odpowiedzi
I na tym portalu niby poziom duskusji jest na wyższym poziomie w porównaniu do innych portali? Staruchy "do gazu",Ukraińcy "do gazu",a ostaną się tylko młodzi"swoi".Winszuję.Takie myślenie i realizacja podobnych pomysłów już była.Realizował ją Adolf Hitler.

No i do dzisiaj jest w Niemczech szanowany, chociaż głośno tego nie powiedzą. U nas nie było rozliczenia w 1989r komuny, czego przykładem jest TW"Janek", a także przybyłych tutaj ze wschodu "ukraińskich banderowców" a tacy też byli. Tylko skąd młode pokolenie ma o tym wiedzieć? Stare komuchy tutaj mają raj, chociaż życie upłynęło im lekko na róznego rodzaju naradach, egzekutywach i pijańskich rautach. Jedno trzeba swierdzić jednoznacznie, majątek tzw. wspólny bali się kraść tak jak to robią aktualnie od Warszawy po Ińsko.

Odnośnik do odpowiedzi

Co wy gadacie, jak będziecie mieć tyle lat co on, to przy sraniu trawa was nie utrzyma! Ja mam ogromny szacunek do goscia bo przy minus 6 biegał, gdzie nie jeden młody siedział na d**** w domu! Zazdroszczę mu zdrowia, i chęci bo szczerze w tym wieku to nie jednemu by się nie chciało!

Odnośnik do odpowiedzi

Co wy gadacie, jak będziecie mieć tyle lat co on, to przy sraniu trawa was nie utrzyma! Ja mam ogromny szacunek do goscia bo przy minus 6 biegał, gdzie nie jeden młody siedział na d**** w domu! Zazdroszczę mu zdrowia, i chęci bo szczerze w tym wieku to nie jednemu by się nie chciało!

Marian jak jak mu tak zazdrościsz to biegaj z nim. to żaden problem przecież jest! Wtedy też będziesz startował po nagrodę do starosty lub buraka. Ganiaj tylko co to daje dla budżetu gminy???? Matole jest odwrotnie staruszek jeszcze nadal liczy na komusze nagrody. jakby nie patrzeć WSTYD.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...