Skocz do zawartości

Nie wstydźcie się popierać IFS!


IFS

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze efekty naszych działań na Caffe się pojawiły! W dzisiejszych rozmowach z mieszkańcami doszedłem do wniosku, że czas, który poświęciłem tutaj na forum był bardzo owocny i na pewno będę dalej to robił! Jednocześnie zapewniam tych, z którymi rozmawiałem dzisiaj i wczoraj, że nagonka na IFS czyli nas na pewno nie zostanie pominięta albo zlekceważona. Razem zmiażdżymy opozycję i pokażemy, że IFS nie ma przewagi w radzie przez przypadek! Burdy, kłamstwa i pomawianie to jest podstawa propagandy opozycyjnej, na którą my nie będziemy przymykać oko ale też nie będziemy pozwalać. Tutaj również widać pierwsze efekty bo wpisy coraz bardziej się kurczą ze strachu przed konsekwencjami za ich kłamliwość. Kto to widział żeby ktoś pisał dwu trzy a nawet jednozdaniowe artykuły! Jak można coś takiego nazywać artykułem. Na szczęście opozycja przyzwyczaiła nas do swoich prymitywnych nagonek i kompletnie bezzasadnych zarzutów.

Chcę poruszyć publicznie informację, którą uzyskałem od kilku rozmówców. Mieszkańcy, którzy popierają IFS czyli nas czują się zaszczuci i ośmieszani, że dokonali takiego wyboru! Tak nie może być i zapewniam tych mieszkańców, że nie muszą tak myśleć! Haniebne działania opozycji, która cały czas powołuje się na zasady demokratycznego państwa to właśnie prawdziwe oblicze tych zakłamanych ludzi. Popęd polityczny jaki nimi zawładnął nie zna już żadnej granicy moralności i etyczności.

Dlatego właśnie w imieniu tych zaszczutych mieszkańców, którzy mają prawo popierać iFS bez czytania takich haniebnych i ohydnych wpisów zarówno tutaj jak i na portalu wzywam opozycję do zaprzestania takich niedemokratycznych czynności!

Wasz podział na lepszych i gorszych mieszkańców niszczy naszą gminę i powoduje, że mieszkańcy są zdezorientowani!

Wzywam byście przestali siać propagandę bez podania odpowiednich dokumentów na portalu jak również tutaj!

Zapewniam też, że zapoznałem się ze wszystkimi wpisami, które się pojawiły podczas mojej nieobecności i na pewno nie dojdzie do takiej sytuacja jak wczoraj, że sympatycy opozycji zostali porzuceni przez nią. Proszę te osoby by poświęciły trochę swojego czasu dla nas i zapoznały się z treściami biuletynu informacji publicznej naszej gminy. Tam wszyscy mieszkańcy mają dostęp do dokumentów, przetargów, protokółów i innych ważnych rzeczy dzięki, którym mogą śledzić działania urzędu czyli również radnych IFS i Pana Burmistrza. Więcej nie trzeba pisać bo my czyli IFS w przeciwieństwie do opozycji podajemy rzetelne informacje, które nie szkalują i nie sprawiają, że zwykły mieszkaniec czuje się zaszczuty!

Odnośnik do odpowiedzi

uno - drugą kadencję jest 5 radnych z IFS-u nie 13, secundo - IFS ostatnio pokazałeś ze swoimi koleżkami klasę przekleństwami i wyzwiskami naprawdę większego kłamcy od ciebie tu nie ma hahaha propagandator sie znalazł dajcie sobie już wszyscy spokój bo im więcej obydwie strony się będą kłócić tym więcej będą tracić u mieszkańców

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedz lepiej co macie zamiar zrobić z tym

Ińsko XXI - Normalność i Nowoczesność

Jak czytałeś wszystkie wpisy to i te o tym, że Szafran. Liwak i Michał utworzyli nowy komitet.

Super że powstała jakaś kontrofensywa przeciwko obecnej władzy. Dziękuję opozycji za okienko nadziei na zmiany. Pozdrawiam.

Zachęcam do zapoznania się z moim wpisem tutaj

https://forum.caffe-...3356#entry13356

Proszę administrację o to żeby ten wątek również był obserwowany. Nie może być tak, że przez burdy jakie opozycja tutaj tworzy mieszkańcy popierający IFS mają cierpieć!

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma michałka to nie ma niepotrzebnych kłótni.

Ten młodzieniec pokazał już swój szacunek do nas starszych osób. Niestety ale on wydaje mi się oderwany od tego się w Ińsku dzieje. Nami starymi zawsze na końcu się każdy zajmuje.

Odnośnik do odpowiedzi

nie jestem z opozycji ale musisz przyznac ze ostatnio przegieliscie palke, i jednych i drugich trzeba obserwowac bo ty drogi IFS w duzym stopniu przyczyniles sie do ostatniego zamykania tematow

Ja nie jestem kolektywny więc jak piszę, że poświęcam czas mieszkańcom w dyskusjach to tak jest. Wczoraj mnie nie było i nasi zwolennicy dzielnie się bronili przed działaniami opozycji, która nie ma już w ogóle zahamowań w swoim działaniu. Jestem zażenowany taką podłością i brakiem szacunku jakiego się dopuszczają osoby z opozycji. Do tej pory przez cały czas forum było praktycznie jednym siedliskiem opozycji, która wypisywała sobie co jej się żywnie podoba. Proszę to również brać pod uwagę bo rozumiem mieszkańców, którzy popierają kogoś innego. My takie wybory szanujemy. Bolą nas tylko sytuacje w których mieszkańcy stają się zwykłym narzędziem w rękach opozycji, która wygodnie sobie siedzi i sieje propagandę na portalu. Nie pozwólcie sobą manipulować bo opozycja nie ma żadnych rozwiązań na tę gminę.

Nie ma michałka to nie ma niepotrzebnych kłótni.

Ten młodzieniec pokazał już swój szacunek do nas starszych osób. Niestety ale on wydaje mi się oderwany od tego się w Ińsku dzieje. Nami starymi zawsze na końcu się każdy zajmuje.

Szczaw Kupczyński to postać w Ińsku na której już wiele osób się poznało. Wielki żal mają do niego również nasi zwolennicy, którzy są bardzo zasmuceni jego ostatnią krytyką Burmistrza i niektórych radnych. To nakazuje mi zmienić do niego podejście i zaostrzyć moje słowa, które były bardzo pobłażliwe dla jego propagandy na forum.

Odnośnik do odpowiedzi

dalej nie rozumiesz ostatnio to wy używaliście bardzo obraźliwych słów nie opozycja, nie interesuja mnie wasze potyczki, dla mnie kłamiesz tutaj w zywe oczy i probujesz sie bronic przed tym za co jesteś winien także ty

Gdyby opozycja umiała się zachować a nie uprawiała wojenkę internetową z nami czy IFS nasi zwolennicy nie czuliby takiego skrępowania. Od kiedy tutaj piszę coraz więcej osób się ujawnia, które opozycję uważają za pomyłkę. Ja się z tym zgadza bo burdy, kłótnie i brak kultury za każdym razem na posiedzeniach rady oraz gminnych komisji mają miejsce kiedy włodek zaczyna swoją wypowiedź. Jak ktoś nie ma kultury i zahamować to nie powinien w tym miejscu być. Pan Przewodniczących klekocze jak stara bawa? To jest według opozycji i sympatyków opozycji sposób na władzę? To jest przykład haniebnych i skandalicznych metod do jakich posuwa się opozycja żeby mieszkańców omamić, zmanipulować a potem na siebie nawzajem napuszczać. My czyli IFS na to się nie godzimy i działamy. Nie w konspiracji bo byłem dzisiaj widoczny w wielu miejscach w centrum miasta i nie widziałem tam ani sympatyków włodka ani jego samego i reszty opozycji.

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę drogi IFS- sku że przeginasz na całej linii. Przestań powielać te swoje wpisy bo robisz dokładnie to samo co Michał. Już nie nie mogę obu was czytać. Odkąd pojawił się IFS forum zeszło na psy. Niech wróci lepiej opozycjonista albo gaga albo Olo. Ludzie co się z wami porobiło? Nawet jeśli "opozycja " nie ma sposobu na rządzenie gminą to nie wybierzecie ich i tyle. Jeszcze tyle czasu do wyborów że wszystko się sto razy zmieni.Proszę kolegę pod nikiem "IFS" żeby poszedł po rozum do głowy.

Odnośnik do odpowiedzi

no tak jadles obiadek w przerwie festiwalu to ty pierwszy zaczales klotnie na caffe i to sa fakty. takich bluzg jakie pojawily sie z twoim przybyciem na forum jeszcze tutaj nie bylo co ty chcesz udowodnic jak zawiedliscie nas wszystkich po calej lini? krzychu siedz w domu i przygotowywuj sie do jutrzejszej pracy nie powtarzaj sie!

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę drogi IFS- sku że przeginasz na całej linii. Przestań powielać te swoje wpisy bo robisz dokładnie to samo co Michał. Już nie nie mogę obu was czytać. Odkąd pojawił się IFS forum zeszło na psy. Niech wróci lepiej opozycjonista albo gaga albo Olo. Ludzie co się z wami porobiło? Nawet jeśli "opozycja " nie ma sposobu na rządzenie gminą to nie wybierzecie ich i tyle. Jeszcze tyle czasu do wyborów że wszystko się sto razy zmieni.Proszę kolegę pod nikiem "IFS" żeby poszedł po rozum do głowy.

Jeżeli mieszkaniec Ińska, który popiera IFS wstydzi się, że dokonał jakiegoś wyboru przez kłamstwa jakie doszły do niego za pomocą forum przez opozycję to jestem tutaj potrzebny żeby opozycji powiedzieć, że nie można używać takich haniebnych metod. Nieobecność innych sympatyków to tylko znak, że wycofują się z udzielonego poparcia bo nareszcie otrzymali informacje, które są prawdziwe a nie zmanipulowane w ohydny i niegodny sposób. Jest to też znak, że opozycja bazowała na bezwiednych mieszkańcach i wykorzystywała ich do uprawiania ohydnej propagandy. My właśnie tych zawiedzionych mieszkańców zapraszamy do rozmów i staramy się przekonać, że IFS nie jest takim jakim przedstawia go opozycja. Opozycja opuszczając swoich zwolenników teraz pokazuje, że nie ma pomysłu nawet na to żeby zbudować trawą więź z mieszkańcami. My nigdy nie zostawimy kogoś kto nam zaufał.

Odnośnik do odpowiedzi

A co ten Włodek ci takiego napisał że tobie puszczają nerwy. jak na razie to tylko tyle że założył komitet wyborczy. To tak dużo??? Opamiętaj się oni cały czas we trzech byli w opozycji i mnie to akurat nie dziwi. Niech się coś dzieje. Bo ja mam tego wszystkiego dosyć. tak jak terroru Racinowskiego. Jeszcze wielu rzeczy o tym gościu nie wiecie. Może właśnie w ifs też nadejdą zmiany. Kto wie może i tam mają dosyć tyranii burka.

Odnośnik do odpowiedzi

Mi aktualnie wszystko odpowiada. Jedyny żal jaki można mieć do IFS to żwirownia i trochę mało inwestycji bo tak to o co może mieć jakiś mieszkaniec Ińska pretensje? Według mnie te wszystkie inwektywy to wina opozycji bo oni nie mają innej możliwości żeby zaistnieć.

To najłatwiejsza droga ale jednocześnie tak jak IFS pisze najbardziej haniebna. Drobne zmiany w IFS w postaci inwestycji i braku żwirowni i ja nie widzę powodu żeby wszystko było jak do tej pory.

Ciesze się, że tutaj na forum też się tyle zmieniło :)

Na vcity TPD to szczyt możliwości piszących a tutaj jest zupełnie inaczej :)

Odnośnik do odpowiedzi

Nauczyli się jednego słowa "INWEKTYWY" i sobie mordy wycierają. Durnie zacznijcie myśleć o budżecie i biedzie wśród ludzi a nie się tu pałujecie kto kogo lepiej błotem obrzuca. Niczego nie zrozumieli z mojego wpisu. Hołota i tyle mam do powiedzenia.

Odnośnik do odpowiedzi

Pan Przewodniczących klekocze jak stara bawa?

Według mnie to była bardzo celna riposta szafran do terebeckiego, który cały czas nie dawał dojść szafranowi do głosu. Terebecki dostał to na co sobie zasłużył, a szafran był jedynym który odważył się to powiedzieć prosto w oczy, tak ma działać opozycja!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...