Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

2 godziny temu, ale jaja napisał:

Michał żle szukał, Zygmunt sie schował dobrze.

Zygmunt poszedł do gminy, podpisał z michałem syrograf, wrócił i powiesił się w komórce. A anka z córeczkami no i oczywiscie michał szukali go po fejsbukach i lasach. głupota na potęgę i nawet mi o tej rodzinie nie mówcie bo to jest poniżej dna.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Zyga napisał:

Zygmunt poszedł do gminy, podpisał z michałem syrograf, wrócił i powiesił się w komórce. A anka z córeczkami no i oczywiscie michał szukali go po fejsbukach i lasach. głupota na potęgę i nawet mi o tej rodzinie nie mówcie bo to jest poniżej dna.

Wykończyli porządnego człowieka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Zyga napisał:

Zygmunt poszedł do gminy, podpisał z michałem syrograf, wrócił i powiesił się w komórce. A anka z córeczkami no i oczywiscie michał szukali go po fejsbukach i lasach. głupota na potęgę i nawet mi o tej rodzinie nie mówcie bo to jest poniżej dna.

Niby co podpisał! Jaki cyrograf....nie snuj banialuk. Nie był w gminie i nic nie podpisywał. Nie obwiniaj Michała.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim jest strasznie żal Zygmunta,ponieważ facet powinien żyć i cieszyć się rodzina .Nikt w Ińsku źle na jego temat nic nie mówi .Ale na temat Michała nie milkną ,mówią że on za rok powtórzy cyrk.Jego nikt nie chwali ,jego ludzie nie nawiedza jak psa,jego rodzina nie nawiedzi ,tak sobie zasłużył.Trzeba być człowiekiem ,szanować drugiego,a on co robił i robi.Rodzina powinna być na pierwszym miejscu i powinni się jej pomagać w razie W.U mnie w rodzinie wszyscy sobie pomagamy i nie wyobrażam żeby było inaczej.A czepiacie się P Zbigniewa  nie słusznie ,czym on wam tak dokuczył,to że ma swoje zdanie to ja go cenie ,że nie włazi w pupska tej parszywej władzy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak w kółko się kręci .Najlepiej oskarżać nie winnego Zbigniewa .Domena Michała było i jest niszczenie ludzi.A pomimo że źle się działo w jego rodzinie nikt z obcych nie miał pojęcia,rodzina  jest po to by pomóc czy to była Michała ciotka Beata ,czy woj Zygmunt.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze P.Zbigniew nie jest z Ińska,nie zna tutejszych ludzi,wiem że zna takich co jego obczerniaja z różnych stron i to niesłusznie .Jest wstydem że ludzie z tutejszej gminy nie mogą patrzyć na człowieka Bogu ducha winien.Gosc jest dobrym obywatelem ,bardzo pracowity i nikomu nic nie jest winien.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna sitwa dalej niszczy gminę.Wieża stworzyła wypalarnię i niedoszły bioetanol,zmieniła zapis zapis studium pod kątem żwirków a jej przydupas Liwak doprowadził do jej powstania.Eksploatacja na ponad 100 lat.Gmina nic z tego nie ma.Żwirki sponsorują od czasu do czasu komusze imprezy,np.ILF...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...