Skocz do zawartości

Mazurek


juzia 2115

Rekomendowane odpowiedzi

Mazurek jest to walnięty na łeb człowiek który myśli,że jest lubianym wąsaczem który raz obgaduje ludzi a później z nimi obgaduje innych jest wstyd że ktoś taki jest radnym w czertyniu jak ci ludzie mogli na radnego wybrać takiego idiote który nic nie wnosi uparł się na burmistrza i jego zastępcę oraz wnosi zamęt w gminie.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 71
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

20 minut temu, juzia 2115 napisał:

Mazurek jest to walnięty na łeb człowiek który myśli,że jest lubianym wąsaczem który raz obgaduje ludzi a później z nimi obgaduje innych jest wstyd że ktoś taki jest radnym w czertyniu jak ci ludzie mogli na radnego wybrać takiego idiote który nic nie wnosi uparł się na burmistrza i jego zastępcę oraz wnosi zamęt w gminie.

Rany kobieto, jakie ty smutne życie wiedziesz, żeby w przypływie nienawiści zrobić tak bezdennie bezwartościowy i głupi wątek.

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, juzia 2115 napisał:

Mazurek jest to walnięty na łeb człowiek który myśli,że jest lubianym wąsaczem który raz obgaduje ludzi a później z nimi obgaduje innych jest wstyd że ktoś taki jest radnym w czertyniu jak ci ludzie mogli na radnego wybrać takiego idiote który nic nie wnosi uparł się na burmistrza i jego zastępcę oraz wnosi zamęt w gminie.

Oj tam przyznaj sie ze boli cie d*** przez to że mazurek patrzy twoim ulubieńcom na rece...

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Burek napisał:

Dobra reklama P.Zbigniewa i opozycyjnego klubu radnych IŃSKO PLUS ! 

Niestety, gdyby nie osoba Pana Mazurka, to Ińszczanie nie wiedzieliby o tym, że "nasi włodarze" sprzedali Ińsko i to dzięki nim powstają w Ińsku i w Studnicy kopalnie kruszyw, a w Ińsku na dodatek spalarnia śmieci czyniąc powolną zagładę naszej pięknej gminy. Juzia 2115 otwórz oczy szerzej!!!

 

Odnośnik do odpowiedzi

A że tak zapytam przypomnij sobie sesje z tamtego roku, kto był pierwszy żeby sobie podwyższyć dietę, i wtedy nie przeszkadzała mu kasa od żwirowni. Jeden wart drugiego dopóki w tej Gminie nie będzie świeżej krwi dalej będzie taki burdel. 

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Jarek napisał:

A że tak zapytam przypomnij sobie sesje z tamtego roku, kto był pierwszy żeby sobie podwyższyć dietę, i wtedy nie przeszkadzała mu kasa od żwirowni. Jeden wart drugiego dopóki w tej Gminie nie będzie świeżej krwi dalej będzie taki burdel. 

Pamiętam, gdy radni zagłosowali za podwyżką diet, ale w tym samym czasie podwyższyli burmistrzowi o kilka tysięcy. Pamiętasz?

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, Tak tak napisał:

Myśleli damy jemu to on da nam, ale wyszło że tylko on skorzystał, pewnie tak się ugadali wy dacie mi ja wam i wam zero zostało

Teraz radni,którym leży na sercu dobro budżetu powinni obniżyć płacę burmistrzowi o kwotę ostatniej podwyżki!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, No i co dalej? napisał:

Teraz radni,którym leży na sercu dobro budżetu powinni obniżyć płacę burmistrzowi o kwotę ostatniej podwyżki!!!

Jestem za. 16,5 tysiąca na miesiąc dla tego lenia to zdecydowanie za dużo.

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, Gość napisał:

To prawda że stary diabeł straci fuchę bo P.Zbyszek wykolegował  go ?

Nie wykolegował, ale zadbał o to, by procedura usunięcia kogokolwiek ze stanowiska przebiegła zgodnie z obowiązującym prawem.

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, juzia 2115 napisał:

Panie Święty najlepszy radny mazurku. Jestem pana fanką czy mógł by mi Pan pozwolić zrobić zdjęcie ze swoją zlśniacą łysą głową?

 

Bardzo chętnie, ale fotka mogłaby być wyłącznie z jego przyrodzeniem. Pokaże w końcu coś z czego jest dumny i zadowoli juzię i inne fanki.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...