Skocz do zawartości

Nie ma burmistrza, nie ma zastępcy, jest za to syf


mieszkanka

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Partacze napisał:

Buraki nam nie załatwią wegla, niczego nam nie zalatwią oprócz żwiru. Buraki to nieudacznicy i partacze.

Opał: Jaszczuk ul Dworcowa 16d,73-120 Chociwel,tel.604 482 883.

FHUT Trójka- Stanisław Turek, ul Boczna 3,73-155 Węgorzyno, tel. 91 397 16 54.

Zamawiasz ile chcesz, dowiozą gdzie chcesz.

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Znajomy napisał:

Ten wasz burmistrz to śfinia. Jego komenty na fejsie to 3 metry poniżej dna. Na cudzym nieszczęściu uprawia politykę.

A co złego napisał, to wasz karakan Mazurek tym wpisem pokazał jakim jest dzbanenem, biegi  które promują Ińsko i na których jest Burmistrz, chyba dobrze o nim świadczy. 

Odnośnik do odpowiedzi

 

2 godziny temu, Mieszkaniec napisał:

A co złego napisał, to wasz karakan Mazurek tym wpisem pokazał jakim jest dzbanenem, biegi  które promują Ińsko i na których jest Burmistrz, chyba dobrze o nim świadczy. 

DZBAN ROKU!!!!TRZEBA BYĆ NIEBYWAŁYM SKURWIAŁYM PADALCEM ŻEBY TAK NA BEZCZELA UDAWAĆ ZE NIC NIE MOGŁEM ZROBIĆ W SPRAWIE KOPALNI ALE DUŻO MOGĘ DLA......

 

Screenshot_20221011-170025~2.jpg

 

Odnośnik do odpowiedzi
55 minut temu, wstyd napisał:

 

DZBAN ROKU!!!!TRZEBA BYĆ NIEBYWAŁYM SKURWIAŁYM PADALCEM ŻEBY TAK NA BEZCZELA UDAWAĆ ZE NIC NIE MOGŁEM ZROBIĆ W SPRAWIE KOPALNI ALE DUŻO MOGĘ DLA......

 

Screenshot_20221011-170025~2.jpg

 

Nie wiem czy to sen czy jawa ale jeśli to prawda to cela się należy. Gdzie jest prokurator, CBA, PG? To jest śmianie się mieszkańcom w twarz.

40 minut temu, Burek napisał:

Liwak nie ma  żadnych hamulców. Otwiera z Grzesiakiem żwirownię i przykrywa ten fakt nieszczęściem chorego dziecka. Panie perfidny bezduszny burmistrzu, nie potrzebujemy srebrników od żwirowni,  uzyskanych na krzywdzie Ińszczan ! Sami nazbieramy na leczenie Krzysia !!!

Liwaku co ty temu dziecku fundujesz? Rodzice takich zdracieckich złociszy nie potrzebują. Jesteś przestępczym elementem, pucybutem żwirków i Kaczanowskiej. Jaki los temu dziecku zafundowałeś udając pomagiera. Polityczna łamaga, gnida z pod ciemnej gwiazdy. Wstyd, .... porażka, pośmiewisko to tyle!

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, wstyd napisał:

 

DZBAN ROKU!!!!TRZEBA BYĆ NIEBYWAŁYM SKURWIAŁYM PADALCEM ŻEBY TAK NA BEZCZELA UDAWAĆ ZE NIC NIE MOGŁEM ZROBIĆ W SPRAWIE KOPALNI ALE DUŻO MOGĘ DLA......

 

Screenshot_20221011-170025~2.jpg

 

Dzban to przydatne naczynie ale Liwak i Kupa to klasyczni sprzedawczyki.Do tego nawet ich obsługa prawna zawaliła termin (było tego aż 2 tygodnie).Niestety tak działa sitwa,nastawiona na kasę i walenie mieszkanców w rogi.Trzeba być wyjątkowym łajdakiem,aby w tak Kirk tragedii potwierdzić swoją zdradę.SKSM też oczywiśvie okaże swoją czułość i skapnie jakiś grosz.Tak zdobywa się nieświadomych wyborców albo tępych,perfidnych niby radnych.Do tego głupi kuń,banasiewicz i jeszcze kilku baranów.Gmina ginie,czarna dziura będzie coraz większa.

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, wstyd napisał:

 

DZBAN ROKU!!!!TRZEBA BYĆ NIEBYWAŁYM SKURWIAŁYM PADALCEM ŻEBY TAK NA BEZCZELA UDAWAĆ ZE NIC NIE MOGŁEM ZROBIĆ W SPRAWIE KOPALNI ALE DUŻO MOGĘ DLA......

 

Screenshot_20221011-170025~2.jpg

 

Jestem zażenowany taką postawą burmistrza. Totalny z niego patałach. Nic sam nie zrobił dla chorego dziecka ale podszywa się pod wszystkie inicjatywy społeczne. Trzeba mieć tupet i brak hamulców żeby na tle kruszyw robić sobie taką scenę radochy. Smutne i porażające.

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, niestety napisał:

Jestem zażenowany taką postawą burmistrza. Totalny z niego patałach. Nic sam nie zrobił dla chorego dziecka ale podszywa się pod wszystkie inicjatywy społeczne. Trzeba mieć tupet i brak hamulców żeby na tle kruszyw robić sobie taką scenę radochy. Smutne i porażające.

Bardzo oględnie to napisałaś. ten idiota wykorzystuje niewinne dziecko aby przykryć swoją żwirową hańbę!

Odnośnik do odpowiedzi
burak nieudacznik
21 minut temu, niestety napisał:

Jestem zażenowany taką postawą burmistrza. Totalny z niego patałach. Nic sam nie zrobił dla chorego dziecka ale podszywa się pod wszystkie inicjatywy społeczne. Trzeba mieć tupet i brak hamulców żeby na tle kruszyw robić sobie taką scenę radochy. Smutne i porażające.

Masz rację, były dni inska, mógł burak zorganizować zbiórkę, to nie zrobił nic ten chachmęt.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Jacek to dupek napisał:

Jacek to dupek do kwadratu. Matke sprzeda, żone porzuci, kochanke wykorzysta, na cudzym nieszczęściu sie przejedzie, przyjaciela wyrucha. Dla niego nie ma żadnych świetości. Jacek to dupek do kwadratu.

A czy nie zastanawiałeś się nad tym jaka to nacja tak postępuje i gojów ma za zwierzęta?

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...