Skocz do zawartości

SZAFRAN NIE PRZEKLINAJ!!!


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ Michałek nie chce...

Przecież możesz sam mu to powiedzieć. Możesz napisać do niego nie będę twoim pośrednikiem.

...przekazać Szafranowi informację to ja to zrobię.

Panie radny Szafran, kamera jest na tyle blisko, że można zrozumieć WSZYSTKO co pan mówi do Deca.

Informuję więc, że przekleństwa są świetnie słyszalne. Śmieszne jest jak czytam regulamin portalu, że się nie przeklina u was.

TROCHĘ KONSEKWENCJI OPOZYCJO :D

Odnośnik do odpowiedzi

Radny Szafran i Liwak jako pseudo-opozycja również się nie popisali na ostatnim posiedzeniu. Radny Szafran powinien popracować nad kulturą osobistą kiedy rozmawia z radnym przeciwnego obozu oraz nad wyrażaniem się. Niech radny Szafran poświęci 5 minut swoje "cennego" czasu i przesłucha nagranie raz jeszcze od 7 minuty i 30 sekundy (XXI Sesja Rady Miejskiej w Ińsku 28.06.2012 cz. 4). Nie sądzę, że się przesłyszałem. Mam dobry słuch.

https://forum.caffe-...ys-komus-jakos/

On przed Tobą sugerował Szafranowi, żeby nie przeklinał. Widać, że do niektórych nic nie dochodzi.

Odnośnik do odpowiedzi

Wam się nie zdarza przeklnąć? Gdybyście siedzieli razem z 13 cymbałami, którzy podnoszą ręce za czymś czego sami nie rozumieją to też by Wam nerwy puściły. Pokażcie trochę dystansu do tej sprawy. Ja bym powiedział, że jak się tak irytuje tym co robią to świadczy tylko o tym, że zależy mu na dobru gminy.

Poza tym od kiedy wszyscy się tak szafranem interesują? Pamiętam, że Szafran miał tutaj swoich zwolenników i przeciwników ale ostatnimi czasy Ci drudzy częściej się udzielają.

Odnośnik do odpowiedzi

Wam się nie zdarza przeklnąć? Gdybyście siedzieli razem z 13 cymbałami, którzy podnoszą ręce za czymś czego sami nie rozumieją to też by Wam nerwy puściły. Pokażcie trochę dystansu do tej sprawy. Ja bym powiedział, że jak się tak irytuje tym co robią to świadczy tylko o tym, że zależy mu na dobru gminy.

Poza tym od kiedy wszyscy się tak szafranem interesują? Pamiętam, że Szafran miał tutaj swoich zwolenników i przeciwników ale ostatnimi czasy Ci drudzy częściej się udzielają.

Zgadzam się, tam nie tylko należy kląć na tych durniów ale jeszcze każdemu po mordzie nawalić, bo to przecież podobno "nasi" przedstawiciele.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...