Skocz do zawartości

Inwestycje gminy Ińsko - budżet


myślenie

Rekomendowane odpowiedzi

Podaj ten skład "najgorszy" naszej wody. Co tam jest najgorszego, ale nadajacego sie do picia ? Co - bakterie coli ? A może mangan i żelazo ?

Jak nie wiesz co masz napisać to milcz !!

Jak coś ci nie pasuje to można nasłać sanepid żeby wszystkie ujścia wody sprawdziła pod kątem zawartości i stężeń. Przy okazji można jeszcze wskazać na przestażałą infrastrukturę wodociągową, którą "ktoś" i dobrze wiemy kto powinien modernizować. Chcesz? Jak nie to milcz partaczu bo cięcia w firmie mogą się źle dla ciebie skończyć. Kaziu już was wałkował na sesji z innymi. Może czas radzie trochę "pomóc".

Odnośnik do odpowiedzi

Podaj ten skład "najgorszy" naszej wody. Co tam jest najgorszego, ale nadajacego sie do picia ? Co - bakterie coli ? A może mangan i żelazo ?

Jak nie wiesz co masz napisać to milcz !!

Ty nie bądź mądry. Sam kamień w tej wodzie. Rury zapchane kamieniem, na rurach szlam bliżej nie określony. Podaj powód takiego stanu.

Odnośnik do odpowiedzi
Ty nie bądź mądry. Sam kamień w tej wodzie. Rury zapchane kamieniem, na rurach szlam bliżej nie określony. Podaj powód takiego stanu.

Wyniki zawsze mogą być dobre,zależy kto i pod jakim kątem bada wodę.Dopóki nikt nie umarł od jej picia,to zagrożenia nie ma.powiedział rzecznik.....

Odnośnik do odpowiedzi

Jak coś ci nie pasuje to można nasłać sanepid żeby wszystkie ujścia wody sprawdziła pod kątem zawartości i stężeń. Przy okazji można jeszcze wskazać na przestażałą infrastrukturę wodociągową, którą "ktoś" i dobrze wiemy kto powinien modernizować. Chcesz? Jak nie to milcz partaczu bo cięcia w firmie mogą się źle dla ciebie skończyć. Kaziu już was wałkował na sesji z innymi. Może czas radzie trochę "pomóc".

Naślij ten sanepid gdzie chcesz. Robią badania raz w miesiącu prawie i wszystko jest w normie. Szwagier szefa sanepidu jest mieszkańcem Ińska i myślisz, że Pan Jacek pozwolił by truć rodzinę !!

A zaszlamione rury w chałupkach, należy co jakiś czas czyścić ! Polecam firmę, która za pomocą ultradzwięków robi to znakomicie !!

Kanalizę także wyczyści i kibelek będzie zawsze drożny !!!

Odnośnik do odpowiedzi

Naślij ten sanepid gdzie chcesz. Robią badania raz w miesiącu prawie i wszystko jest w normie. Szwagier szefa sanepidu jest mieszkańcem Ińska i myślisz, że Pan Jacek pozwolił by truć rodzinę !!

A zaszlamione rury w chałupkach, należy co jakiś czas czyścić ! Polecam firmę, która za pomocą ultradzwięków robi to znakomicie !!

Kanalizę także wyczyści i kibelek będzie zawsze drożny !!!

Było trzeba tak grzecznie od razu. Pan Jacek mnie obchodzi tyle co tego roczny śnieg i ten w poprzednim roku. Jego rodzina też. Mnie interesuje to co mam w swoim kranie. A jak w kranie mam śmierdzący rdzawy syf, który po zagotowaniu ma biały osad na spodzie to już gołym okiem widzę, że COŚ JEST NIE TAK JAK POWINNO. Powiedz mi lepiej specjalisto co ostatnio było z głównych biegów i ujęć wodnych modernizowane? Znasz "Pana Jacka" to może i na to pytanie wyczarujesz odpowiedź? Ja coś czuje, że tutaj trzeba będzie również inne słuźby powiadomić bo widzę, że w Ińsku są tacy co z niewiadomego pochodzenia, zasyfioną wodę są skłonni nawet pić. Kaziu musi chyba znowu temat przywołać na sesji bo ta firma sobie jaja robi z mieszkańców.

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawy jestem jak ten twój szwagier wypowie się jako sanepid w sprawie żwirowni? Też nie będzie chciał zniszczyć zdrowia rodzinie? czy zrobi tak jak w Kobylance? Powie, ze wszystko będzie wporzo z wodą zresztą ze wszystkim. Sanepid to sanepid daje zgodę albo mówi nic nie szkodzi.

Odnośnik do odpowiedzi

Podnieśli sobie diety o połowę

Dodano: 2013-02-27 19:59:05

Kołobrzeg. Na ostatniej sesji rady gminy podjęto uchwałę o podniesieniu radnym diet. Dotychczas każdy z nich dostawał co miesiąc 700 zł. Teraz radny, który nie opuści w ciągu miesiąca ani jednej sesji i posiedzenia komisji, której jest członkiem, dostanie na rękę 1000 zł. 1300 zł będzie otrzymywać przewodniczący Rady Gminy, a 1100 zł jego zastępca oraz wszyscy przewodniczący gminnych komisji.

Tym, którzy opuszczają sesje, za każdą nieobecność odejmowane będzie 150 zł. Uchwała w sprawie nowych diet została przyjęta przy jednym głosie przeciwnym. Na podwyżki gmina będzie musiała wyasygnować z tegorocznego budżetu 40 tys. zł

Może u nas też planyją sobie podnieść diety i dlatego opozycja siedzi cicho. Przecież oni też pieniędzy potrzebują. W takich sprawach następuje jedność.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...