Skocz do zawartości

koniec stacji paliw


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Prawnik jest opłacany z budżetu gminy a nie przez racinowskiego. Nie będzie trzymał niczyjej strony bo jego obowiązkiem jest udzielenie wyczerpującej odpowiedzi. Zawsze można zarządać odpowiedzi pisemnej, którą zweryfikuje inny prawnik ale z tego co czytam portal to Szafran z Liwakiem nie chcą się angażować finansowo co powoduje, że nie powinni wybrzydzać. Co do tych informacji to nie zgadzam się z Twoim podejściem. Jeżeli w gminie, radni nie mogą uzyskać informacji to co dopiero mieszkańcy? Niech opozycja się nie uchyla od obowiązku pomagania mieszkańcom. Udawaniem i tak daleko nie zajdą to widać.

Coraz trudniej mi odpowiadać na Twoje stwierdzenia bo są coraz bardziej dziecinne. Jak można pisać, że opozycja nie może wszystkiego upubliczniać jak wszystkie korespondencje z urzędami mogą być przez wnioskodawcę opublikowane. Ja przypominam, że spora grupa urzędników w urzędach mają status urzędnika państwowego. Dlatego można ich na przykład nagrywać i te nagrania upubliczniać. Żałosne jest pisanie przez Ciebie, że nie wiadomo ile opozycja pisze i z jakim efektem. O czym to świadczy? Świadczy jedynie o tym, że opozycja jest słaba, źle zorganizowana i nie robi tego co trzeba.

Do reszty Twojego wpisu się nie odnoszę bo nie można to w żaden sposób zweryfikować. Nie przypominam sobie o żadnych donosach. Może powinieneś nauczyć się rozróżniać "doniesienia o możliwości popełnienia przestępstwa" od "skarg" i "wniosków". Nikt od ciebie nie wymaga znajomości wszystkiego ale od opozycji już tak.

Odnośnik do odpowiedzi

Coś jeden z drugim przyczepił do opozycji? Jak już ich zabraknie to koniec Ińska. banda Racina zje nas z kopytami. Młody się stara jak może coraz więcej o nas się pisze na szerszym forum i jakoś nas media popierają. To czemu mieszkańcy się czepiają widać jak doceniacie pracę ludzi na wszą rzecz. Ja bym już miał tego dosyć. Spadajcie w takim razie bo nie zasługujecie na takich porządnych ludzi jak Michał, Włodek i Jacek. Co za dziadowska mieścina. Widać wam komuna przypisana na wieki.

Odnośnik do odpowiedzi

Też się dziwię, że nawet wpis"rajcy" nie poskutkował! Przyssali się do opozycji jak przyssawki. Posłuchajcie krwiopijcy nic z tego nie wyjdzie. Zmiany będą w rządach i to już niedługo. Tu piszą chyba w większości barbarzyńcy Racinowskiego.

Odnośnik do odpowiedzi

Prawnik jest opłacany z budżetu gminy a nie przez racinowskiego. Nie będzie trzymał niczyjej strony bo jego obowiązkiem jest udzielenie wyczerpującej odpowiedzi. Zawsze można zarządać odpowiedzi pisemnej, którą zweryfikuje inny prawnik ale z tego co czytam portal to Szafran z Liwakiem nie chcą się angażować finansowo co powoduje, że nie powinni wybrzydzać. Co do tych informacji to nie zgadzam się z Twoim podejściem. Jeżeli w gminie, radni nie mogą uzyskać informacji to co dopiero mieszkańcy? Niech opozycja się nie uchyla od obowiązku pomagania mieszkańcom. Udawaniem i tak daleko nie zajdą to widać.

Coraz trudniej mi odpowiadać na Twoje stwierdzenia bo są coraz bardziej dziecinne. Jak można pisać, że opozycja nie może wszystkiego upubliczniać jak wszystkie korespondencje z urzędami mogą być przez wnioskodawcę opublikowane. Ja przypominam, że spora grupa urzędników w urzędach mają status urzędnika państwowego. Dlatego można ich na przykład nagrywać i te nagrania upubliczniać. Żałosne jest pisanie przez Ciebie, że nie wiadomo ile opozycja pisze i z jakim efektem. O czym to świadczy? Świadczy jedynie o tym, że opozycja jest słaba, źle zorganizowana i nie robi tego co trzeba.

Do reszty Twojego wpisu się nie odnoszę bo nie można to w żaden sposób zweryfikować. Nie przypominam sobie o żadnych donosach. Może powinieneś nauczyć się rozróżniać "doniesienia o możliwości popełnienia przestępstwa" od "skarg" i "wniosków". Nikt od ciebie nie wymaga znajomości wszystkiego ale od opozycji już tak.

Ten wpis to oznaka nieznajomości ińskich realiów, piszesz już takie fantazje, że głowa boli, jeśli prawnik chociaż raz przyzna rację opozycji to racin go zwolni, bo racin tak robi, rozumiesz? już widzę jak jedziesz do urzędnika wojewody na rozmowę, nagrywasz go i puszczasz na YT. Ja sobie tego nie wyobrażam, idź już spać.

Odnośnik do odpowiedzi

Też się dziwię, że nawet wpis"rajcy" nie poskutkował! Przyssali się do opozycji jak przyssawki. Posłuchajcie krwiopijcy nic z tego nie wyjdzie. Zmiany będą w rządach i to już niedługo. Tu piszą chyba w większości barbarzyńcy Racinowskiego.

Nie nazywaj mnie krwiopijcą bo ja prezentuje kulturę o której ty prawdopodobnie nie masz nawet pojęcia, że istnieje. Jak nie potrafisz dyskutować to nie dyskutuj. Michał był i nie odniósł się do żadnego z moich wpisów. Po prostu wie, że polemika ze mną mu się nie opłaci. Dziwne to jest jednak skoro tak bardzo dąży do rzeczowej dyskusji. Tak samo nie życzę sobie żebyś mnie określał mianem barbarzyńcy racinowskiego. Mnie nic nie łączy z burmistrzem i jestem do niego tak samo antagonistycznie nastawiony jak do innych, którzy według mnie nie wypełniają swoich obowiązków. W tym również ińskiej opozycji.

Coś jeden z drugim przyczepił do opozycji? Jak już ich zabraknie to koniec Ińska. banda Racina zje nas z kopytami. Młody się stara jak może coraz więcej o nas się pisze na szerszym forum i jakoś nas media popierają. To czemu mieszkańcy się czepiają widać jak doceniacie pracę ludzi na wszą rzecz. Ja bym już miał tego dosyć. Spadajcie w takim razie bo nie zasługujecie na takich porządnych ludzi jak Michał, Włodek i Jacek. Co za dziadowska mieścina. Widać wam komuna przypisana na wieki.

Olo miałem Ciebie za kogoś kto potrafi w sprawiedliwy sposób oceniać pewne wydarzenia ale to co czytam źle o Tobie świadczy. Ja nie zarzucam wszystkim trzem, że są nieporządni tylko to, że nie wykorzystują wszystkich możliwości żeby przyciskać racinowskiego.

Ten wpis to oznaka nieznajomości ińskich realiów, piszesz już takie fantazje, że głowa boli, jeśli prawnik chociaż raz przyzna rację opozycji to racin go zwolni, bo racin tak robi, rozumiesz? już widzę jak jedziesz do urzędnika wojewody na rozmowę, nagrywasz go i puszczasz na YT. Ja sobie tego nie wyobrażam, idź już spać.

Mnie nie interesują Ińskie realia bo ja w przeciwieństwie do Ciebie wiem o czym piszę. Wszystko można nagrywać czy jest to nagranie audiowizualne czy audio. Możesz informować, że nagrywasz ale nie musisz. Jeżeli nie znasz się to nie wypowiadaj się bo na prawdę trudno mi się z takimi osobami jak Ty rozmawia. Dużo nagrań w telewizji odbywa się właśnie w ten sposób, że dziennikarz występuje w roli petenta a nie dziennikarza a potem dopiero ujawnia kim jest. Czy z tego powodu pociąga się ich do jakiejś odpowiedzialności? Oczywiście, że nie.

Twój wpis wyrabia mi tylko zdanie o tym co się tutaj z ludźmi robi. Do tego cegiełkę dokłada również opozycja bo zamiast informować Was o Waszych prawach sama chowa ogon pod siebie.

Odnośnik do odpowiedzi
do zmierzłego gościa

Michał słusznie postąpił nie dyskutując z tobą, on tu pisze pod swoim imieniem i nazwiskiem, opozycja też to robi na portalu, a ty może jesteś kulturalny,ale tobie po prostu brakuje jaj żeby się podpisać i tyle w tym temacie

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mędrkuj szczeniaku! Jak jesteś senny to idź do wyra i nie nudź! Nic mądrego nie wniosłeś tylko się powtarzasz jak byś miał ślinotok. Opozycja to stado klakierów i tyle. Tępić buractwo tak samo szafranowe jak i burkowe. Nie wiem czy Michał ma jaja( wierzę, że sprawdziłeś). Ale "Gość" ma dużo racji a właściwie całkowitą rację. Rzygam tym twoim michałkiem , krokusikiem i resztą cymbałków. Tobie radzę idź spać bo nie wiesz już kim jesteś.

Odnośnik do odpowiedzi

Michał słusznie postąpił nie dyskutując z tobą, on tu pisze pod swoim imieniem i nazwiskiem, opozycja też to robi na portalu, a ty może jesteś kulturalny,ale tobie po prostu brakuje jaj żeby się podpisać i tyle w tym temacie

No i tutaj cały problem!

Michał jest stąd i żyje tymi problemami. Tuski też , szczególnie dzisiaj wali propagandę w stylu komuny jako nasz narodowy "głupek".

Czy to oznacza,że myśli o Polakach, czy też własnych , prywatnych i partyjnych stołkach? Podobnie jest z TW "Janek",torbą,torbą zapowietrzoną i całym tym zgniłym ifs-em. Jeżeli nie skonfigurujecie kilkunastu osób, zaangażowanych w życie gminy, nie postawicie wobec siebie jednoznacznych, czyteknych wniosków i celów. To jesteście tylko wodolejami i nie stanowicie żadnej realnej siły przeciwnej do tej kliki. Jeżeli dla was rajca-zdrajca jest realną postacią tego układu, to oznacza ,że czerpie zyski z pełnienia jednego z gminnych stołków. Cały czas staram się wam wbić w te łepetyny,że celem kliki i ifs-u nie jest dobro mieszkańców lecz piastowanie jak najdłużej zajmowanych stołków. czy wy potraficie sobie ich wyobrazić bez tych gminnych pensji. Oni wiedzą czym to grozi, jeżeli stracą posady. A to może nastąpić tylko i wyłącznie wówczas, kiedy mieszkańcy zmądrzeją lub przejrzą na oczy. Twierdzę ,że w tej nie do końca polskiej gminie , nie jest w tym układzie narodowoścowym możliwe. Tutaj rządzą u...ińcy i wszyscy doskonale o tym wiedzą, przynajmniej od ponad 6 lat. Widocznie jest ich więcej i boją się utraty obecnych profitów.

Odnośnik do odpowiedzi

Michał słusznie postąpił nie dyskutując z tobą, on tu pisze pod swoim imieniem i nazwiskiem, opozycja też to robi na portalu, a ty może jesteś kulturalny,ale tobie po prostu brakuje jaj żeby się podpisać i tyle w tym temacie

I tak z tematu, który mógł być rzeczowy zrobiło się kiczowaty cyrk. Ja nie muszę pisać pod imieniem i nazwiskiem. Nikt mi nie będzie rozkazywał żeby tak robić.

Jeżeli ktoś podjął decyzję o pisaniu pod imieniem i nazwiskiem to jego sprawa. Ja nie mam takiej potrzeby. Nie jeżeli widzę taką opozycję.

nerwy ci puszczają....................

Jako sympatyk opozycji ośmieszasz się takim wpisem. Michał mówił o rzeczowej dyskusji a takiej nie da się prowadzić z Wami bo nie potraficie sprecyzować czego oczekujecie i co można zrobić. Nie znacie się na niczym a to jest aspekt, który wyborcy biorą pod uwagę. Brakuje tutaj Michała bo to on powinien się ze mną spierać. Może Tobie i innym Michał i opozycja wmawia, że taka jest rzeczywistość Ińska ale tak nie jest. Oni sami nie robią bardzo dużo rzeczy żeby Wam jako mieszkańcom pokazać co się dzieje w gminie. Portal Ińsko nie jest wiarygodnym źródłem informacji. To moje zdanie jak inni odbierają portal to ich sprawa.

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę, że dyskusja się rozwinęła a nie było mnie raptem kilka godzin. Co do działań opozycji mogę napisać, że one są, ale jak już ktoś tu napisał nie możemy pisać o wszystkim co robimy ponieważ instytucje czy osoby do, których się zwracamy zechcą wejść na portal czy to forum i co sobie pomyślą? Jeżeli informacja jaką otrzymamy jest możliwa do publikacji to taką udostępniamy. Wiele w kwestii dostępu do informacji się zmieniło i tu nie możesz zaprzeczyć! Ja nie będę bał się pisać skarg i jeżeli będę miał konkretne podstawy do składania takich skarg to je do odpowiednich instytucji dostarczę. Radny Szafran, którego tu ktoś oczerniał ostatnio wysłał skargę do wojewody w sprawie uchwał. Naprawdę możecie wierzyć czy nie ale to co jest w naszych możliwościach to jest to robione. Gość zarzuca nam, że nie piszemy skarg, ale pytanie do Ciebie czy ty sam wysłałeś chociaż jedno pismo do jakiegoś urzędu w sprawie Gminy Ińsko? Powiedz czy wolisz najeżdżać na nas? Może warto czasami samemu spróbować coś napisać, a później pisać ja to zrobiłem a opozycja nie. Wtedy taki wpis z twojej strony byłby uczciwy. Trzy osoby same nic nie wskórają potrzebna jest m.in. wsparcie osób trzecich. Można i trzeba krytykować również naszą trójkę o czym już kiedyś pisałem, bo krytyka daje dużego kopa do działania. Dobrej nocy wszystkim życzę!

P.S. Można nagrywać rozmowy i ten kto to napisał ma całkowitą rację!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zarzuca nam, że nie piszemy skarg, ale pytanie do Ciebie czy ty sam wysłałeś chociaż jedno pismo do jakiegoś urzędu w sprawie Gminy Ińsko?

To ja wczoraj pisałem i podtrzymuję to. Ja nie nazywam siebie opozycją i nie mam chęci żeby startować na radnego czy burmistrza. Ty, liwak i szafran tak. To Wy jako opozycja macie obowiązek pisania skarg, wniosków i doniesień jeżeli jest podejrzenie popełnienia przestępstwa. Jeżeli tego nie robicie to jesteście jak ifs. Szkodzicie gminie i pastwicie się na niej jak oni. Powiedz mi jak chcecie odsunąć ifs od władzy skoro nie proponujecie ludziom konkretnych rozwiązań?

Nie macie jednolitych struktur opozycyjnych.

Nie dysponujecie programem naprawczym gminy.

Nie macie pojęcia o funduszach jakie przysługują gminie od unii ale też od budżetu państwa bo żaden z Was nie podjął dyskusji z paluchem na nagraniu.

Nie rozumiecie i nie wiecie co macie robić żeby głupie pomysły racinowskiego blokować na poziomie instytucji nadzorujących jego pracę.

Najbardziej jednak denerwuje mnie to, że chcąc odsunąć ifs od władzy nie dajcie nikomu możliwość żeby się do Was mógł przyłączyć. Towarzystwo przyrodnicze to nie jest formacja polityczna. IFS ma swoje spotkania gdzie na dobrą sprawę omawiają wszystkie kwestie związane z gminą. Wy się zorganizowaliście kiedyś w ten sposób? Nie a oprócz tego co wymieniłem teraz można by mówić masę innych rzeczy.

Na pytanie czy wolę najeżdżać Was odpowiadam twierdząco. Wolę to robić bo jeżeli Wam się nie dokręci śruby już teraz to będziecie sobowtórem ifsu a tego gmina nie będzie w stanie wytrzymać.

Nie wiem czy powinniście mówić o sobie jak o opozycji. Nie jesteście gotowi na dialog z ludźmi bo nie macie konkretnych rozwiązań. Zresztą nie potrzeba wiele żebyście nabrali wody w usta.

Odnośnik do odpowiedzi

Niejednokrotnie mówiono burmistrzowi o dotacjach unijnych on jednak cały czas mówił, że musi mieć wkład własny! To, że IFS z Racinowskim i ich specem od pisania wniosków panem Paluchem przespali dobre czasy pozyskiwania dotacji unijnych to nie moja wina. Wiem jakie możliwości mają gminy w pozyskiwaniu funduszy strukturalnych ale nie wiem czy ty wiesz jak duże problemy sprawiało uchwalenie budżetu UE. Pieniądze będą coraz trudniejsze do zdobycia! Damy możliwość każdemu, nikogo kto chce działać z nami nie odrzucamy. Po to m.in. podałem na blogach swojego maila i numer komórkowy! Czy ty myślisz, że społeczności naszej Gminy tak łatwo jest się wychylać gro z nich się boi. Twój wpis niczego nie udowadnia jest raczej atakiem i to bezpodstawnym. Już pisałem krytyka owszem ale używaj jej sensownie bo to co teraz napisałeś w większości jest bzdurą

Odnośnik do odpowiedzi

Ta gmina to siedlisko głupców i układowców. Rządzą w niej "kozaki" od siedmiu boleści. Podobno naturalizowani, chociaż działania tego nie potwierdzają. Dobrze,że mogę patrzeć na ten syf z pozycji byłego mieszkańca. Tutaj świat się zatrzymał i cuchnie komuną w najgorszym wydaniu. Te pozory demokracji tworzone przez burka przy jednoczesnej głupocie radnych są wymierne w rozwoju gminy. Nic dodać,nic ująć.

Odnośnik do odpowiedzi

Niejednokrotnie mówiono burmistrzowi o dotacjach unijnych on jednak cały czas mówił, że musi mieć wkład własny! To, że IFS z Racinowskim i ich specem od pisania wniosków panem Paluchem przespali dobre czasy pozyskiwania dotacji unijnych to nie moja wina. Wiem jakie możliwości mają gminy w pozyskiwaniu funduszy strukturalnych ale nie wiem czy ty wiesz jak duże problemy sprawiało uchwalenie budżetu UE. Pieniądze będą coraz trudniejsze do zdobycia! Damy możliwość każdemu, nikogo kto chce działać z nami nie odrzucamy. Po to m.in. podałem na blogach swojego maila i numer komórkowy! Czy ty myślisz, że społeczności naszej Gminy tak łatwo jest się wychylać gro z nich się boi. Twój wpis niczego nie udowadnia jest raczej atakiem i to bezpodstawnym. Już pisałem krytyka owszem ale używaj jej sensownie bo to co teraz napisałeś w większości jest bzdurą

Musi mieć wkład własny. Ma rację mówiąc tak. Inną rzeczą jest to, że nie potrafi wygospodarować z budżetu odpowiedniej sumy, która by umożliwiła przystąpienie do jakiegoś projektu unijnego. Nie zgadzam się z tym co napisałeś odnośnie czasu pozyskania dotacji. Dla Ińska nic się nie zmieniło bo kwoty o których byśmy mówili nie byłyby większe niż 2 mln zł. A maksymalny wkład własny wynosiłby w zależności od stosunku wkładu własnego do dofinansowania 40%. Istnieją też inne stosunki w zależności od przedsięwzięcia. W tym przypadku z 2 mln byłoby to 800 tys. zł. Z tym, że mówimy tutaj o na prawdę dużym przedsięwzięciu. Pieniądze nie są trudniejsze do zdobycia kiedy wnioski o dofinansowanie piszą odpowiedni ludzie a nie paluch.

Nie zrozumiałeś co do ciebie napisałem. Nikt nie chce ani twojego maila ani twojego numeru komórkowego bo ty się dla nikogo nie liczysz jako opozycja. Nie jesteś w radzie gminy. To szafran i liwak w niej są i oni będą przewodzić opozycji. Strach ludzi jest uzasadniony jeżeli patrzy się na opozycję. Krucha i źle zorganizowana. Kto chce się z kim takim utożsamić?

Mój wpis wiele dowodzi ale nie tobie bo ty jesteś w ogniu tej krytyki. Ja w przeciwieństwie do ciebie wskazuje co mi się nie podoba i co jest koniecznie do zmiany. Ty podsumowałeś cały mój wpis, że jest bzdurą. Co według ciebie jest bzdurą?

Odnośnik do odpowiedzi

Pisząc o wkładzie własny to miałem na myśli, że po prostu nie umie tym zagospodarować. Bzdurą jest właśnie to co napisałeś, że jesteśmy zamknięci na ludzi z zewnątrz. Powiedz mi próbowałeś się skontaktować, z którymś z nas jeżeli chcesz tak działać? Jedni skorzystali z maila i telefonu drudzy nie to jest wybór każdego indywidualnie. Nie zgodzę się z Tobą. Ta tzw. dobra koniunktura na pozyskiwanie pieniędzy unijnych mija. W samej UE dochodzi do zgrzytów. Nie wiem czy śledziłeś choć przez chwilę uchwalanie budżetu i kłótnie, które towarzyszyły jego tworzeniu. Polska nie otrzyma 300 mld jak obiecano. A restrykcję na pozyskiwanie będą większe. Oczywiście nie piszę, że to będzie niemożliwe. Owszem będziemy mogli rozwijać gminę dzięki funduszom unijnym ale wnioski trzeba będzie tworzyć porządnie. Albo wynajmować do pisania firmę albo zatrudnić człowieka z odpowiednimi do tego kwalifikacjami tak jak napisałeś nie pana Palucha, ale osobę, której wniosek otrzyma taką liczbę punktów umożliwiającą pozyskanie tych pieniędzy. Burmistrz gdyby chciał wygospodarował by w poprzednich latach odpowiednie fundusze na wkład własny. Dlaczego tego nie zrobił? Niestety ma słabego "specjalistę" od funduszy. Można być przeciwnym temu co napisze ale większość gmin brała kredyty pod wkład własny na poważne inwestycje! Niektóre mają zadłużenie na poziomie 60% inne na mniejszym, ale m.in. dzięki temu ich wpływy do budżetu zwiększyły się, społeczeństwo może cieszyć się wspaniałymi obiektami, a gminy powoli spłacają kredyty realizując przy tym mniejsze inwestycje z programów unijnych.

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie napisałem, że jesteście zamknięci na ludzi? Ja jedynie stwierdziłem, że nie jesteście zorganizowani i nie tworzycie politycznej formacji opozycyjnej.

O unii nie będę z tobą rozmawiał bo mam odmienne zdanie. Na duże inwestycje ten budżet będzie miał wpływ. Na małe, które można przeprowadzić w ińsku nie będzie miał żadnego wpływu. Zresztą na dofinansowaniu z unii możliwości się nie kończą.

To co napisałeś na końcu jest jak najbardziej słuszną uwagą. Nie trzeba nawet daleko szukać. W ościennych gminach taki model funkcjonuje i sprawdza się bardzo dobrze.

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie tylko dlaczego nasz uparty burmistrz tego nie widzi. Czy naprawdę oni maja klapki na oczach. Czasami aby zrobić coś dobrze można się skonsultować z gospodarzami gmin ościennych. Zapytać jak to zrobili, kto im pisał wnioski itd. itp. Jednak nasza władza wydaje się być najmądrzejsza pod słońcem nie słuchając opinii tych, którzy mają odmienne zdanie. Możemy się nie zgadzać w wielu kwestiach ale dobrze jest czasami posłuchać nawet swojego, że tak to nazwę wroga bo nóż widelec jego pomysł jest godny uwagi. No ale burmistrz nie jest w stanie wyciągnąć nawet ręki. Dziś byłem z radnym Szafranem u burmistrza i kiedy została do niego wyciągnięta ręka na pożegnanie i podziękowanie za rozmowę w ramach dobrego wychowania i kultury oraz zadane pytanie "Nie poda mi Pan ręki?". Burmistrz kiwnął głową i odszedł w stronę biurka. To jest zachowanie burmistrza Ińska. Gospodarza, który na plakatach wyborczych napisane miał: "Burmistrz wszystkich mieszkańców"!

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie tylko dlaczego nasz uparty burmistrz tego nie widzi. Czy naprawdę oni maja klapki na oczach. Czasami aby zrobić coś dobrze można się skonsultować z gospodarzami gmin ościennych. Zapytać jak to zrobili, kto im pisał wnioski itd. itp. Jednak nasza władza wydaje się być najmądrzejsza pod słońcem nie słuchając opinii tych, którzy mają odmienne zdanie. Możemy się nie zgadzać w wielu kwestiach ale dobrze jest czasami posłuchać nawet swojego, że tak to nazwę wroga bo nóż widelec jego pomysł jest godny uwagi. No ale burmistrz nie jest w stanie wyciągnąć nawet ręki. Dziś byłem z radnym Szafranem u burmistrza i kiedy została do niego wyciągnięta ręka na pożegnanie i podziękowanie za rozmowę w ramach dobrego wychowania i kultury oraz zadane pytanie "Nie poda mi Pan ręki?". Burmistrz kiwnął głową i odszedł w stronę biurka. To jest zachowanie burmistrza Ińska. Gospodarza, który na plakatach wyborczych napisane miał: "Burmistrz wszystkich mieszkańców"!

To coś jak Wałęsa z Kwaśniewskim. A przecież on ma studia elektryka a tak dobrze USTAWIŁ swoją rodzinę. Czy to nie przypomina ińskiego kacyka Racina? Przecież to ten sam styl głupoty i kablowania. Tam był TW "Bolek, tutaj jest TW "Janek".

Odnośnik do odpowiedzi
Stacje paliw mają jeszcze rok na modernizację

Resort gospodarki ulitował się nad niezależnymi dystrybutorami, bo obawiał się, że potencjalna ich likwidacja mogłaby doprowadzić do nierównowagi na rynku, a w konsekwencji podwyżki cen paliw. W uzasadnieniu przyznał, że wielu drobnych sprzedawców paliw mogło mieć problem z przeprowadzeniem inwestycji, której średni koszt szacowany jest na ponad 100 tys. zł. Ostatnie lata były dla tej branży szczególnie niekorzystne. Kurs ropy szedł w górę, a za nim ceny na stacjach. Ich właściciele, by utrzymać sprzedaż, musieli ciąć marże. Jak zdiagnozowało MG, problem ten dotyczył w dużym stopniu stacji znajdujących się na obszarach słabo zurbanizowanych lub na wsi. Resort stwierdził, że nie chce ich likwidacji, by nie utrudniać życia mieszkańcom.

A iński burmistrz uważa ,że to nie jego problem.On pojedzie służbowym, zatankuje gdzieś i ma też GDZIEŚ mieszkańców. Nic dziwnego,że Orlen wyprzedził jego prędkość podejmowania decyzji i rozmontował stację CPN,zanim ten miejscowy kacyk obudził się z letargu.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...