Skocz do zawartości

Wam też portal nie działa?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie działa! Tylko tych krokusowych wyznań nie da się czytać. Krokus zanim wybory będą to twoi "80 ciolatkowie"(nie wiem co to za polszczyzna?!) wykruszą się! Reszta ściennego na ciebie nie zagłosuje :) Chyba że zrobisz tak jak przed referendum i dogadasz się z sołtysem Linówka. Ale jego też mogą już ludzie nie posłuchać za to co zrobił podczas spotkań i terroryzował. Wszyscy wiemy co wyrabialiście wtedy krokus grał do jednej bramki z sołtysem i Racinem. Teraz mam uwierzyć, że doznał rozjaśnienia mózgu i no właśnie i cooooooo?????? Nikt przy zdrowych zmysłach nie zawierzy temu człowiekowi. A już na pewno nie uwierzy, że on cośkolwiek załatwi bo ktoś się z nim liczy. Jego pobożne życzenia ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Ile razy można to Włodziowi powtarzać. Ona ma taką siłę sprawczą, ze wszystko może załatwić jak Kupczyński. Zadzwonił do"jakiegoś pana" i od razu śnieg sam z drogi znikł. Włodzio pojechał do starostwa i też wszystko załatwił. Co za władza idzie na nasze miejsce? Nic tylko my jutro odejdziemy a pojutrze będzie lato. Panowie chyba nie myślicie, że ludziskaa w te brednie uwierzą? Może to wy tak myślicie? Tacy popaprańcy ale nieszkodliwi. Ech co ja będę tłumaczył tym odwróconym do tyłu.

Odnośnik do odpowiedzi

Coś robią, próbują, a ty wielki radny co zrobiłeś dla ińskiej społeczności? Jesteście bandą 13 IFS patentowanych leni + 2 buraków jeden pastewny drugi cukrowy. Ludziska jak nas nazwałeś uwierzyli w wasze brednie i otrzymali w zamian totalne nieróbstwo, dziury budżetowe i wszechogarniającą likwidację, która z Ińska robi zapchaj dziurę !!!

Odnośnik do odpowiedzi

To samo by dostali wybierając innych.

Już widzę jak wy rządzicie :rolleyes: to dopiero przy tych waszych wymysłach gmina by popadła w długi :wacko: Kto z was ma pojęcie o jej zarządzaniu :angry: buraczyć każdy może. Panie Szafran przestań mydlić ludziom oczy tymi kłamstwami bo to nie barbórkowe swawole :P Chyba praca w ciemnościach węglowych pozbawiła trochę rozumu ;) Nie no ludzie to jakiś śmiech jest :D Taki nagada tych bzdur młodemu i myślą, że gmina ich.

Odnośnik do odpowiedzi

Co wy macie do Włodka i Michała? Jakieś głupie uprzedzenia. Nic więcej. Coś robią i zaraz wszyscy się rzucili na nich jak sępy. Chcą zmian dla nas żeby w Ińsku nastała normalność. To jeszcze macie im za złe? Ja bym na ich miejscu posłał was do diabła. Tyle zasługujecie na polepszenie w tej ciemnej pipidówie. Jutro nikt nie wyjedzie na drogę po wszystko zasypane a burek wam powie że nie ma kasy. Zobaczycie środkowy palec i będziecie wywracać się przechodząc ze sklepu do sklepu. Dobrze wam tak niech burek rządzi i sto lat!!!!! Paluch niech dalej mu pomaga i całe te ciotki pociotki żyją sobie długo i szczęśliwie na waszej garbatej tylnej części. Amen.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...